Naujienos

Verta skirti laiko ir jėgų dienos veiklų užsiėmimams!

Verta skirti laiko ir jėgų dienos veiklų užsiėmimams!

Šiemet TUNDRA MACHINE įjungia daugiau kaip 30 kūrybinių veiklų Workshop Lab erdvėje, kur galėsite ne tik aktyviai leisti laiką su draugais badmintono, tinklinio, futbolo žaidimų metu, pasivaikščioti ant kabančių lynų, bet ir išmokti pasidaryti sau mielų dalykėlių, išsitatuiruoti svajotą permanentinę tattoo, dalyvauti meniniame performanse „Reivo tėvai“, sužinoti apie save skaitymo iš delno metu bei astrologinių ir tarologinių prognozių.

...

Taip pat jūsų lauks Luko Devito paskaitos apie stogą nešančias psichodelines idėjas ir ateivius, o visus ieškančius, svajojančius ir nebijančius atrasti save kvies profesionalūs koučingo „Points of You“ specialistai. „Juk blogiausia, kas gali nutikti – tapsite geresni nei buvote vakar.“ Savo asmeninius pokyčius linksmam prisiminimui galėsite įsiamžinti smagiuose foto stenduose „Nuotraukos kitaip“.

Ir kaip gi į Tundrą be festivalinio gėlių lankelio, šukuosenos ir sapnų gaudyklės? Išskirtines šukuosenas jums susuks Fabrikas Frižūras, lankelius pasigaminsime kartu su meistre Neringa, idėjomis ir pagalba, pinant sapnų gaudyklę, dalinsis Wild Spirit komanda.

Verta paminėti, jog ir šiemet prie TUNDRA MACHINE prisijungs nuostabus „Altaja Fire“ ir „Ugnies Ratas“, kurie pasirodymų metu stebins žiūrovus savo ugnies pasirodymais, o dienos metu išmokys įvairiausių triukų bei žongliravimo įgūdžių.

Festivalio geriausias akimirkas įamžins Skraidantys Dronai!

Susitikime Workshop Lab erdvėje!

HEALING WHEEL – susitikite su savuoju “aš“!

HEALING WHEEL – susitikite su savuoju “aš“!

Šiemet TUNDRA MACHINE užves HEALING WHEEL, kuris kvies į net 13 erdvių - nuo atpalaiduojančių masažų, ritmingų Braziliškų šokių iki Rytų kultūros meditacijos.

...

HEALING WHEEL skiria net dvi erdves šokiui, kuriose susipažinti su dar neatrastomis savo kūno judesių galimybėmis siūlys „Capoeira“ ir „Šokių erdvė“.

Atsipalaidavimo ar vidinės harmonijos ieškantiems HEALING WHEEL siūlo Rytų kultūros meditaciją - Shaja Yoga, Reiki, atstatomuosius masažus. Juk masažas – vienas seniausių artimo bendravimo būdų, jau akmens amžiuje praktikuotas žmogiškasis malonumas. Apie jo paslaptis, subtilybes ir kaip atlikti kokybišką masažą galėsite mokytis erdvėje – “Masažo paslaptys”.

Pajusti gilų kūno atsipalaidavimą, ramybės ir harmonijos pliūpsnį, vidinį pasitenkinimą galėsite išgyventi REIKI seanso metu, gydyme su tibeto dainuojančiais dubenėliais. Po šių užsiėmimų organizmas neabejotinai atgaus visas jėgas, kurių, galbūt, trūks po naktinio šėlsmo.

Ar žinojote jog gydyti gali net būgnų skambesys? Ypatingas būgnų skambesys gali padėti giliau įsijausti į savo vidinius vaizdinius. O kaip apsaugoti savo 3-ąją akį? Ir apskritai, ką ji atveria, kam ji reikalinga ir, galų gale, kurioje kūno vietoje ji yra? Į šiuos ir daugiau klausimų jums bus atsakyta apsilankius „Gydančiojoje šamaniškoje kelionėje“.

HEALING WHEEL erdvėje jūsų lauks ir paskaita, kurioje sužinosite, kaip meditacija veikia žmogų. Taip pat „Saulės pasveikinimas“, „Meditatyvi mandalų tapymo terapija“, kur galėsite plėsti kūrybiškumą, pailsėti, medituoti, susitikti su savuoju „aš“.

→ Visa programa

Dvyliktojo gimtadienio žvakutes uždegs TUNDRA MACHINE!

Dvyliktojo gimtadienio žvakutes uždegs TUNDRA MACHINE!

Graikų mitas apie pasaulio ir dievų atsiradimą byloja, jog visas pasaulis ir nemirtingieji dievai atsirado iš amžino, beribio ir tamsaus gyvybės šaltinio Chaoso, iš kurio atsirado ir deivė Žemė, duodanti gyvybę viskam, kas gyvena ir auga joje. Beribis Chaosas pagimdė ir amžinąją Tamsą ir tamsiąją Naktį, iš kurių atsirado amžinoji Šviesa, dėl kurios naktis ir diena ėmė keisti viena kitą.

...

Naujų matematinių skaičiavimų duomenimis, materija, kuri savyje sukoncentravo nepamatuojamą kiekį paslaptingos Šviesos energijos, jau pulsuoja ir spurda. Liepos 16-20 dienomis Varėnos saloje įsijungs TUNDRA MACHINE, išjudinanti techno, bass, psychedelic, full on, hi-tek, deep, dub, ambient, electronic, hard techno, heavy bass, reggae, minimal muzikinių žanrų atomus, kurie pagal tam tikrą elektromagnetinį lauką susikoncentruos į tris pagrindines scenas: MAIN ENGINE, PSY REACTOR, CHILL GENERATOR ir LIQUID TURBINE baro sceną.

TUNDRA MACHINE ketvirtadienio vakarą užkurs CHILL GENERATOR inžinieriai. Testavimas prasidės nuo greitesnių ritmų, kurie saulėlydžio akistatoje sužadins MAIN ENGINE scenos variklį su pasaulyje pripažinimą pelniusiomis modernaus, jaudinančio techno, bass muzikinio stiliaus organinėmis iškrovomis, gaminančiomis nežmoniškus kiekius energijos. Pagal pirmąjį termodinamikos dėsnį ši energija su pirmaisiais saulės spinduliais pajungs LIQUID TURBINE sceną, kuri pradės sukti lengvas, vasariškas beach bass, reggae, minimal, jungle, techno bei idm vibracijas. Turbinos apsisukimų dažniai padidės nakties metu ir įtrauks dideles amperų iškrovas turinčius žmonių komponentus, judančius hard techno, heavy bass šėlsmo ritmais. Pagal psichometrinius matavimus dėl aukšto energetinio slėgio tuomet nusileis „Blue Hour Sounds“ valdomas kosminis subjektas, kuris sužadins galingą reaktorių – PSY REACTOR sceną. Šioje vietoje nuo aušros iki sutemų, be sustojimo, iki kojų nutirpimo, prognozuojamas neišsenkantis psichodelinio slėgio sąmonės užtemimas. Šiuo metu elektronizuota Varėnos sala griaudės nuo visų keturių galingų MAIN ENGINE, PSY REACTOR, CHILL GENERATOR ir LIQUID TURBINE mechanizmų. Verta paminėti, jog dienos metu pagrindinėje scenoje (MAIN ENGINE) bus galima linguoti vienu taktu pagal live band konstruktorių skleidžiamą pozityvią spinduliuotę.

Per daug įkaitusiems kūnams ataušti padės veiksmas HEALING WHEEL arenoje, kur bus galima atrasti vidinę harmoniją ir pusiausvyrą dėka jogos, meditacijų, masažų, sveiko maisto, o WORKSHOP laboratorijoje – išbandyti įvairių veiklų, pasisemti išminties iš paskaitų ir, be abejonės, nusipirkti festivalinės atributikos.

TUNDRA MACHINE – tai istorinis įvykis, kuris išsprogs iš amžino ir beribio gyvybės šaltinio, susikoncentruos Varėnos saloje, Dainų slėnyje, liepos 16-20 d.

Bilietus galima įsigyti „Bilietų pasaulis” kasose bei svetainėje.

Iš vandens gelmių veržiasi ketvirtas statinys

Iš vandens gelmių veržiasi ketvirtas statinys

Dieną naktį be sustojimo dirbsianti LIQUID TURBINE užsuks tikrą nakties šėlsmą, panardindama šokėjus į karštą heavy bass ir hard techno pirtį! O dieną pamalonins švelniais paplūdimio bass, reggae, jungle, meilaus techno ir idm garsais. Naktinę turbiną galingai įsuks iš Norvegijos fjordų besiveržiantis ARS DADA breakcore, jungle, dubstep ir hardcore viesulas! Vienuose scenose su Donna Summer, Venetian Snares, Otto Von Schirach grojantis pasiutėlis pratęs smagų Bong-Ra, FFF, Kryptic Minds bei kitų TUNDROS Bass skliautus drebinusių svečių paprotį. Jam talkins smogiamasis būrys - ST, Android ir Anber duetas - Evilspot bei hardcore burtininkas X-Ray! Ir tai tik dalis LIQUID TURBINE programos!

...
Techno, Live & Bass gūsis MAIN ENGINE scenoje!

Techno, Live & Bass gūsis MAIN ENGINE scenoje!

MAIN ENGINE scenoje pulsuoja organiška ir galinga Techno, Live ir Bass sintezė! Pagaliau galime pranešti tai, ko laukėmė daugelį metų: pagrindinėje MAIN ENGINE erdvėje girdėsite net 3 valandų trukmės Marcel Dettmann dj setą! Šis garsiausio Europos elektroninės muzikos bastiono Berghain / Panorama Bar simbolis yra tikras šiuolaikinio techno mesijas. Jo pasirodymai pritraukia minias tiek į didžiųjų festivalių arenas, tiek į tamsiųjų pogrindinių reivų katakombas visame pasaulyje.

...

Pamirškite įžangas ir pasiruošimus: Rss Boys pasiryžę Jus nukelti į bekompromisį siautulį. Nespėsite atsigerėti pirmaisiais ritmais, o jie jau skleisis kaip hipnotiškas genties šėlsmas, pirmykštės Afrikos garsai ar miglose išsisklaidžiusios rytietiškos melodijos, kol galiausiai pavirs ilga ir užburiančia improvizacija. Paslaptingo dueto, kuris ilgai buvo siejamas su „Mik Musik", naujausią įrašą NOOW galite rasti „Sangoplasmo records".

Taip pat išgirsite Powell, kuris, galima sakyti, yra elektroninės muzikos žvėris, sujungiantis techno ritmus su Niujorko no wave, industrial/ebm, gyva instrumentuote, neapdorotais synth tonais, post-punk, 90-ųjų drum'n'bass ir analog noise žiežirbomis. Powell gali didžiuotis gebėjimu iš kone nesuderinamų komponentų sudėlioti nuoseklius kūrinius, kuriuose figūruoja intensyvios, sodrios, ir taisyklių nesuvaržytos ritminės struktūros. 2011-aisiais Powell sukūrė „Diagonal", o tada išleido EP po „Mute Records’s Liberation" Technologies sparnu bei su Boomkat.com susietoje įrašų kompanijoje „The Death Of Rave".

PSY REACTOR scenoje įvyksta sprogimas!

PSY REACTOR scenoje įvyksta sprogimas!

Nuo aušros iki sutemų prognozuojamas neišsenkantis psichodelinio slėgio sąmonės užtemimas. PSY meteoras pastebėtas besiartinantis link Žemės. Oficialiais duomenimis pagal psichometrinius matavimus TUNDROS vietoje liepos 16-19 d. įvyks galingas sprogimas. Muzikologai rekomenduoja likti vieningose grupėse. Tik rezonancinis visų dalyvių katarsinis trypčiojimas šokių aikštelėje gali išgelbėti pasaulį!

...

Vykdyti gelbėjimo misiją pavesta Tranceformers komandai, kuri užkurs PSY REACTOR scenos muzikinį užtaisą visu greičiu.

Informuojame, kad Technical Hitch pasivadinęs David Semo iš Izraelio suaktyvins PSY REACTOR scenoje vykstantį katapultavimosi procesą, kurio metu nuskraidins kiekvieno dalyvio astralinius kūnus į Beprotybės planetą. Muzikinio pilotažo stažas: su patirtimi (vienuolika metų). Jo muzikinio erdvėlaivio vairavimo metodai primena pasaką, kurioje deep hi tech pagrandukas visuomet bėga, ritenasi, sukasi, šokteli per kliūtis, tačiau visuomet geba ištrūkti, vos tik prasideda agresyvios interpretacijos.

Virtual Light yra kompetentingas dėl unikalaus stiliaus, nuskraidinančio nuo forestly ir twilight trance sukimosi pagreitį turinčių planetų iki deep&uplifting Goa. Prieš devynerius metus muzikinę veiklą pradėjęs su legendiniu VA rinkiniu „Psychic Chakra“ atlikėjas iki šiol išleido daugiau nei 20 kūrinių gerai žinomose įrašų kompanijose kaip „Nano”, „Kagdilla”, „Psytropic, „Goa Rec“, „Digital Drugs“, „Hearts Eye Rec“, „Geomagnetic“. Bendradarbiaudamas su Manipulation, Jirah, Wizack Twizack, Rastaliens, Chromatone, organizuodamas geriausius vakarėlius gimtajame krašte, dirbdamas įrašų studijoje nuo ryto iki vakaro, Virtual Light žino geriausią sprendimą, kaip įkaitinti publiką.

Pažymėtina, jog Daksinamurti žinios apie žmonių kultūrinius skirtumus, mitologiją, žmogaus kilmės ir ryšio su Absoliuto materija supratimas turi pranašumą vykdant kūrybinę psy trance muzikos veiklą. Ne veltui pats Daksinamurti (दक्षिणामूर्ति) pavadinimas išvertus iš sanskrito kalbos reiškia induizmo deivės Shiva personifikaciją – išminties Guru. Atlikėjo formulė yra spalvinga psychedelic trance istorija, kurioje ryškų pėdsaką palieka netikėti grooves, organic, tribal garsų deriniai, reikiamu momentu įmaišant „Goatrance“ amžinybės eleksyrą. Išmintimi pasidalinęs su pripažinimą pelniusiais festivaliais (Boom, Freedom Festival (Portugalija), Universo Paralelo (Brazilija), S.U.N Festival (Vengrija), Hadra Trance Festival (Prancūzija), Alien Safari (South Africa), Gemini (USA), Psy- Fi (Olandija), Fullmoon, Fuson, Antaris (Vokietija) ir kt.) šiemet TUNDRDOJE įkaitins PSY REACTOR scenos varikliuką!

Nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Prisijunk ir Tu!

→ PSY REACTOR scena

CHILL GENERATOR užkuria vasarą!

CHILL GENERATOR užkuria vasarą!

Pagaliau galime visus pasveikinti su labiausiai laukiama diena. Vasara jau čia!

...

Prie sveikinimo prisideda Kukan Dub Lagan, kuris, primindamas pozityvias praėjusių metų Chill-out vibracijas, pirmiesiems 50 pasidalinusiems žinia, dovanoja saulėtus prisiminimus Digital formato albume "New Life New Vision"!

Šia proga TUNDRA išspinduliuoja atlikėjų sąrašą iš Tranceformers bazinės stoties. CHILL GENERATOR varomąją jėgą galite matyti mūsų www bei FB renginio puslapyje. Pasitiesk pledą ant minkštos žolytės, atsipalaiduok ir mėgaukis švelniu ir šiltu vėjo gūsiu.

Džiaugiamės užmezgę šiltą ryšį su CHILL GENERATOR penktadienio nakties herojumi iš Olandijos - Roger Gerressen! Kaip ir kiekvienas savo srities specialistas, Roger myli savo darbą. Išlieka ištikimas sau bei savo ritmingiems deep, dub techno žanrų garsams. Dirba pripažinimą pelniusiose leidybinėse kompanijose kaip „Fear Of Flying“, „Nilla Records“, „Sudden Drop“, „Wolfskuil Ltd”, tai pat neseniai įkūrė savo “Ogun Records”, kuri pagal graikų mitologiją reiškia nenuilstantį karį. Po naujuoju pseudonimu Gasometric Run išleista vinylinė plokštelė "New Moon" dar kartą patvirtina jo meilę giliai įtraukiančiam, ritmingam skambesiui, o kūrinys „Infinity Force“ neabejotinai taps dub techno scenos "bangeriu"! Sugrojęs tokiuose klubuose kaip legendinis „Trouw“ (Amsterdamas), „Tresor“ (Berlynas), „Rex Club“ (Paryžius), apkeliavęs beveik visą Europą, Rusiją, Japoniją, grįžęs iš turo USA šiemet atvyksta į TUNDRĄ parodyti debiutinį trijų valandų pasirodymą Lietuvoje!

Savo vardu Kliment pasivadinęs bulgaras stebina tiek patyrusio psy tance muzikos gurmano klausą, tiek mėgėjo, bei garantuoja ambient/chill/idm garsų mozaikos emocionalią kelionę. Atlikėjas tarytum chameleonas geba įsikūnyti į kelis personažus, kaip Samodelia, Disham, Once Upon a Time, įsitraukti į filmo kūrybinį procesą bei sukomponuoti 3d video mapping projekcijas ar garso takelius, sukurti muziką specifiniams šokiams, TV reklamai ir pan. – visa, kam reikalingas muzikinis talentas. Verta paminėti, kad atlikėjas dirba su tokiais prodiuseriais ir muzikantais kaip Aura Rascon, Milena Sergueeva, Pavel Stoychev. Dėl neeilinių gabumų ir plataus veiklų sąrašo, Kliment gerai žinomas ne tik Bulgarijoje, bet ir visame pasaulyje. Laukiam nesulaukiam!

„Saulala Motula, užtekėk, užtekėk!“- suks nakties tamsą link aušros Evaldas Azubauskas, kuris yra visiems gerai žinomas kaip Girių Dvasios nuo 2009 m. Jei žmonės būtų rašomi į nykstančių homo sapiens porūšių knygą, Žemaitijoje kilęs vaikinas neabejotinai pasižymėtų kaip puoselėjantis tautybę. Girių Dvasios primena senovės baltų kultūrą, išryškina išskirtinį Lietuvos gamtos žavesį, suteikdamas antgamtinės gyvybės dub techno, deep techno, electronic dub, ambient muzikos žanrų garsais. Neseniai išleistas albumas „Ratu“ gražiai papildo ankstesnių albumų „Metai“, „Miškas EP“, „Visa“, „Žiema EP“, „Esu“, „Namo“ seką. „Klausydamas sutartinių, kaip jos sukasi ratu, po truputį pats įsisupi į tą ratą ir pajunti, kad sukasi ne tik daina, ne tik dainos atlikėjai, ne tik tu, bet tuo pačiu ratu sukasi visa gamta, visa kas yra. Ir tu esi viso to dalis.“- naująjį albumą apibūdina atlikėjas. Kartok kaip mantrą, tiesa paprasta – susitiksime TUNDROJE!

→ CHILL GENERATOR scena
FB renginio puslapis Tundra '15

Vorai MC sugrįžta!

Vorai MC sugrįžta!

Gerame festivalyje nuo muzikos pašiurpsta oda, gėrio jausmo ir pasitenkinimo banga pasiekia kiekvieną kūno ląstelę. Jų branduolys yra kiekvienas iš mūsų, o apsauginis membranos sluoksnis kuria pozityvią tėkmę, kuria rūpinasi kompetentinga apsauga.

...

Džiaugiamės, kad po pernykštės pertraukos į TUNDRA’15 festivalį sugrįžta Jūsų pamilti, laukiami ir pripažinimą pelnę VORAI MC !
Susitinkame liepos 16-19 d. tarp vandens, miško ir dangaus.

→ Išankstiniai bilietai

Galimybė įsigyti bilietą su 10 proc. nuolaida!

Galimybė įsigyti bilietą su 10 proc. nuolaida!

Nepraleisk progos ir įsigyk bilietą į TUNDRA festivalį su studentiška nuolaida.

...

ISIC – studentams ir moksleiviams taikomos nuolaidos keliaujant. Perkant bilietą internetu su ISIC kortele, bilietui taikoma 10 proc. nuolaida. Tereikia perkant bilietą į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 7 kortelės numerio skaičius. Tik festivalio metu prie bilietų kasos reikės parodyti pažymėjimą – galiojančią asmeninę ISIC kortelę.

Tai gali padaryti jau dabar: įsigyk pigesnį bilietą internetu.

Krenta pirmieji meteorai į PSY scenos tranzerių šalį!

Krenta pirmieji meteorai į PSY scenos tranzerių šalį!

Džiaugiamės PSY scenos penktadienio nakties koordinatoriais. 2009 m. Italijoje įkurta „Blue Hour Sounds“ įrašų kompanija vienija kūrybingus, mylinčius muziką atlikėjus, grojančius plataus spektro psichodelinių žanrų muziką – nuo stogus keliančio­ forest iki rytinio twighlight bei progressive.

...

Išgirsime „Blue Hour Sounds“ įkūrėjų Jazzmine & Luca bendrą dj projektą, kuris suburs ir privers klausytojus jungtis į hibridiškas psichodelines kombinacijas tarytum Alex Grey paveikslai. Iš tėvo pusės paveldėjusi karštą turkų kraują, iš motinos – vokišką preciziškumą bei gavusi artistišką abiejų tėvų genetinį kodą, Jazzmine kuria grafiškai tikslią ir tuo pačiu savyje ironišką organinę psichodelinę muziką, kurioje neatsiejamas asmeninis improvizacinis „džiazas“ (jazz-mine). Luca asmeninį muzikinį skonį pradėjo vystyti nuo chill out garsų, tačiau patyręs siautulingą psychedelic trance muzikos šokio jėgą artistas suprato, kad tokio stiliaus „lyrinis nukrypimas“ yra jo pašaukimas, slaptas raktas nuo fizinio žmogaus kūno, turinčio ribotas galimybės, spynos. Duetą vienija bendras tikslas – meilė muzikai. Iš to paties krašto kilęs Peyo pasivadinęs Pietro prie „Blue Hour Sounds“ įrašų kompanijos prisijungė 2010 m. Šiemet TUNDRAI jie žada parodyti nepakartojamą ir nepamirštamą muzikinę morning forest sustojusios laiko mašinos kelionę, kurioje dalyviai išvien trypia šokių aikštelėje pagal pirmąjį termodinamikos dėsnį.

James iš JK yra gerai žinomas ne tik iš „Blue Hour Sounds“, bet ir „Catawampus“ įrašų kompanijos. 2011 m. vaikinas išreiškė asmeninį muzikinį stilių pavadinimu Sprocket, kuriuo pradėjo aktyvią veiklą po įvairius festivalius ir vakarėlius: „Momento Demento“, „Eden Festival“, „Tangra“, „Tribe of Frog“, „Soma Sonic“ ir kt. Išgirsime aštrių kampų krumpliaračio ritmingas full on feel garsų tonacijas LIVE bei dj set pasirodymuose su funky ir psy prog šeštaisiais elementais.

Kliment Dichev iš Bulgarijos su projektu Once Upon A Time jau šešerius metus skleidžia kosminę energiją, paleisdamas į šokių aikštelę gerai ir sklandžiai išvystytą progressive akustinę miną, kurios sprogimo efektas sukuriamas pasitelkus organic psychedelic trance elementus. Once Upon A Time šalutinis poveikis pasireiškia magiška klausytojo kelione po neregėtus kraštovaizdžius, jūros gelmių peizažus. Kiekvieną kartą – tarytum pirmą kartą!

Uralo kalnuose, Sibire, gimęs atlikėjas Gayatree vystyti psichodelinę muziką pradėjo nuo 2003 m., kai persikėlė gyventi į Londoną. Nemažai patirties sukaupęs kelionėse po įvairius festivalius ir vakarėlius Indijoje, Tailande, Indonezijoje bei Maskvoje, šiemet TUNDRA festivalyje jis žada užkurti tikrą twisted progressive pirtį.

Verta priminti lietuvio Adomo Juozapavičiaus asmeninį projektą Gido, kuris yra laukiamas geriausiuose pasauliniuose festivaliuose bei girdimas „Ozora“ radijo stotyje. Klausytojus jis užburia hipnotizuodamas juos kosminės perkusijos su aiškia struktūra ir tyro psichodelinio ritmo pagalba.