Apie festivalį

Didžiausio Baltijos šalyse alternatyvios elektroninės muzikos festivalio „Tundra“ dvyliktojo gimtadienio žvakutes uždegs TUNDRA MACHINE!

Šešerius metus iš eilės būrusi reiverius į Aukštaitijos ežerų pusiasalius, šiemet liepos 16–20 dienomis „Tundra“ pirmą kartą apsigyvens „tarp miškų, vandens ir dangaus“, t.y. Varėnos saloje, Dzūkijoje.

Prognozuojama, kad TUNDRA MACHINE išjudins techno, bass, psychedelic, full on, hi-tek, deep, dub, ambient, electronic, hard techno, heavy bass, reggae, minimal muzikinių žanrų atomus, kurie pagal tam tikrą elektromagnetinį lauką susikoncentruos į keturias scenas: MAIN ENGINE, PSY REACTOR, CHILL GENERATOR ir LIQUID TURBINE.

Dinamiška erdvė išsiskleis į daugelį dienos ir nakties metu vyksiančių užsiėmimų HEALING WHEEL ir WORKSHOP LAB erdvėse tiems, kas nori tobulėti, bei tiems, kas nori tiesiog maksimaliai pašėlti.

TUNDRA MACHINE - tai istorinis įvykis, kuris išsprogs iš amžino ir beribio gyvybės šaltinio, susikoncentruos Varėnos saloje, Dainų slėnyje, liepos 16-20 d.