Chill Generator scena

Ketvirtadienis
15:00 TUNDRA MACHINE
17:00 Secret Vision
21:00 Ranking
23:00 Ney
01:30 KLIMENT Gyvai
03:00 Sunflower
05:00 Gayatree
Penktadienis
08:00 Amanga
11:00 B$K
13:00 Positive Fyah
15:00 E-roott
17:00 Dubstep Meditation
19:00 Prasoon
21:00 Kojosopa Gyvai
22:00 Grad U Gyvai
23:00 Marius
01:00 Roger Gerressen
03:30 Yonagual
06:00 Coracoideus
Šeštadienis
08:00 Trantic Dub Gyvai
09:00 Trantic dub
11:00 mfungus
13:00 Movita
15:00 Rehorakthy
17:00 Dohm Gyvai
18:30 Unitone
21:30 Giriu dvasios Gyvai
23:00 Droop
01:00 Gido
03:00 Silmaril
05:00 Malanka
07:00 X-ray
Sekmadienis
09:00 Atman
11:00 Kala Sound System
13:00 Selector Peedro Sandalos & MC Ganj Wald
15:00 Bromas (Dumblys)
17:00 Ignas Maldžiunas
18:30 afterparty:
19:00 Andro
21:00 Saru
23:00 Daksinamurti
01:00 Virtual Light
03:00 TUNDRA MACHINE
07:00 tbc..

KlimentGyvaiHeadliner

Zenon Records BG

Savo vardu Kliment pasivadinęs bulgaras stebina tiek patyrusio psy tance muzikos gurmano klausą, tiek mėgėjo, bei garantuoja ambient/chill/idm garsų mozaikos emocionalią kelionę. Atlikėjas tarytum chameleonas geba įsikūnyti į kelis personažus, kaip Samodelia, Disham, Once Upon a Time, įsitraukti į filmo kūrybinį procesą bei sukomponuoti 3d video mapping projekcijas ar garso takelius, sukurti muziką specifiniams šokiams, TV reklamai ir pan. – visa, kam reikalingas muzikinis talentas. Verta paminėti, kad atlikėjas dirba su tokiais prodiuseriais ir muzikantais kaip Aura Rascon, Milena Sergueeva, Pavel Stoychev. Dėl neeilinių gabumų ir plataus veiklų sąrašo, Kliment gerai žinomas ne tik Bulgarijoje, bet ir visame pasaulyje. Laukiam nesulaukiam!

Grad UGyvai

Greyscale Music LT

DohmGyvai

Forest Freaks LT

Roger GerressenHeadliner

OGUN, LumieresLaNuit, Sudden Drop NL

Džiaugiamės užmezgę šiltą ryšį su CHILL GENERATOR penktadienio nakties herojumi iš Olandijos – Roger Gerressen! Kaip ir kiekvienas savo srities specialistas, Roger myli savo darbą. Išlieka ištikimas sau bei savo ritmingiems deep, dub techno žanrų garsams. Dirba pripažinimą pelniusiose leidybinėse kompanijose kaip „Fear Of Flying“, „Nilla Records“, „Sudden Drop“, „Wolfskuil Ltd”, tai pat neseniai įkūrė savo “Ogun Records”, kuri pagal graikų mitologiją reiškia nenuilstantį karį. Po naujuoju pseudonimu Gasometric Run išleista vinylinė plokštelė „New Moon“ dar kartą patvirtina jo meilę giliai įtraukiančiam, ritmingam skambesiui, o kūrinys „Infinity Force“ neabejotinai taps dub techno scenos „bangeriu“! Sugrojęs tokiuose klubuose kaip legendinis „Trouw“ (Amsterdamas), „Tresor“ (Berlynas), „Rex Club“ (Paryžius), apkeliavęs beveik visą Europą, Rusiją, Japoniją, grįžęs iš turo USA šiemet atvyksta į TUNDRA parodyti debiutinį trijų valandų pasirodymą Lietuvoje!

Giriu DvasiosGyvaiHeadliner

Cold Tear Records LT

„Saulala Motula, užtekėk, užtekėk!“- suks nakties tamsą link aušros Evaldas Azubauskas, kuris yra visiems gerai žinomas kaip Girių Dvasios nuo 2009 m. Jei žmonės būtų rašomi į nykstančių homo sapiens porūšių knygą, Žemaitijoje kilęs vaikinas neabejotinai pasižymėtų kaip puoselėjantis tautybę. „Girių Dvasios“ primena senovės baltų kultūrą, išryškina išskirtinį Lietuvos gamtos žavesį, suteikdamas antgamtinės gyvybės dub techno, deep techno, electronic dub, ambient muzikos žanrų garsais. Neseniai išleistas albumas „Ratu“ gražiai papildo ankstesnių albumų „Metai“, „Miškas EP“, „Visa“, „Žiema EP“, „Esu“, „Namo“ seką. „Klausydamas sutartinių, kaip jos sukasi ratu, po truputį pats įsisupi į tą ratą ir pajunti, kad sukasi ne tik daina, ne tik dainos atlikėjai, ne tik tu, bet tuo pačiu ratu sukasi visa gamta, visa kas yra. Ir tu esi viso to dalis.“- naująjį albumą apibūdina atlikėjas. Kartok kaip mantrą, tiesa paprasta – susitiksime TUNDROJE!

KojosopaGyvai

Kaunas LT

GayatreeDj

Blue Hour Sounds RU

Trantic dubGyvaiDj

Psyway, M7 Records UK

YonagualDj

Zenon Records FI

Selector Peedro Sandalos & MC Ganj Wald

EE

UnitoneDj

SunStation/Vertigo Records EE

NUUSKAMUIKKUNENDj

Medulla Oblongata Records

AmangaDj

Impulse Audio Records RU

Amanga – tai Artem Manga psichodelinis trance/ambient /dub muzikinis projektas, spinduliuojantis pagal gravitacijos jėgą „not like others“. Muzikinę karjerą pradėjo XXI a. pradžioje nuo trancecore ir happy hardcore žanrų Maskvoje. Dar gerai žinomas iš „E-Phoria” bei „Cyber Planet“ projektų, kuriuose skvarbius high tempo psichodelinius kokteilius miksavo kartu su Mike Encore. Amanga projektas gimė po pažinties su SunGirl, kuri parodė eksperimentinį psichodelinės muzikos žavesį, kai įtraukiamos novatoriškos tendencijos tradiciniame, pripažinimą pelniusiame skambesyje.

Kala SoundSystemDj

LT

KALA SOUNDSYSTEM – tai Ras Teodor, Jah Likkle, Junior Pecos operuojamos, stipriomis rankomis nešamos ir konstruojamos garso sistemos selektoriai, gerai žinomi ir laukiami reggae bei dub muzikos mylėtojų susibūrimo erdvėse. „KALA SOUNDSYSTEM – tai erdvės ir laiko haliucinacija virstanti realybe. Tai, kas toli, nesuvokiama be to, kas arti. Kas tylu, nesuvokiama be to, kas garsu. Toli masina eiti artyn, kviečia judėti link, ištirti tolius“– intriguoja pirmosios lietuviškos garso sistemos operatoriai.

NeyDj

Tranceformers LT

MalankaDj

M7 Records LT

DroopDj

LT

Dub/ Groove/ Bass

X-rayDj

LT

mfungusDj

Swamp Tales LT

Dubstep Meditations (aka SKE)Dj

LT

Šiais slapyvardžiais žinomas Andrius plokšteles kolekcionuoja nuo 1997 m. Ilgą laiką grojęs kaulus laužantį ir neuronus tirpdantį drum 'n bass, 2006 m. susidomėjo dubstep stiliumi. Pastaruosius 3 metus aktyviai prisideda prie reiškinio, kad steppers ir dubstep muzika skamba šokių aikštelėse, radijo eteryje, o įdomūs ir nemokami kūriniai pasiekia jūsų socialinį tinklapį. Nebijantis eksperimentuoti ir įvairius ritmus miksuojantis 15-osios Tundros gyventojus skraidins su gilia, meditacine dubstep programa.

RehorakthyDj

Forest Freaks LT

AtmanDj

Swamp Tales LT

MariusDj

Kaunas LT

E-roottDj

Groove tribe LT

E-ROOTT pasivadinęs lietuvis Erik Berežok yra vienas kiečiausių reggae vėliavnešių Lietuvoje. Erikas savo muzikiniu skoniu ir didele plokštelių kolekcija šokių aikštelėje ne kartą įrodė pozityvios muzikos galią. Jo susivienijimas su „Groove Tribes“ į Lietuvą atvežė ne vieną žinomą reggae atlikėją, o maža dalis legendos šiandien sukasi „OreCast“ grotuve. Įsikūnijęs į graikų meilės Dievą Erotą (gimė vasario 14-tąją), atlikėjas žada nepamirštamą roots, reggae, reggae fusion ir dub spalvotą skambesio magiją tiesiai iš plokštelių įrašytame mikse.

SilmarilDj

Swamp Tales LT

Positive FyahDj

Jah Nation LT

HypnalogDj

Transcendental Spirit LT

VytisAtšauktas

Silver Field Records IE

CoracoideusDjNauja

DE

Gerai žinomas psy trance muzikos mylėtojų vokietis Patrick chill-out muzikiniu stiliumi susidomėjo 2008 m., o po metų praktikos įvairiuose privačiuose vakarėliuose sėkmingai sudalyvavo didžiuliame festivalyje „Transylvania Calling“. Dalyvaudamas Hanoverio „Chilleben“ veikloje, atlikėjas įsitikino, jog aplinka, į kurią žmonės susirenka pasiklausyti chill muzikos, yra labai svarbu. Kadangi TUNDRA suteiks gražią, jaukią ir komfortišką chill-out palapinę, klausytojai turės galimybę atsidurti Pažadėtosios Žemės oazėje, į kurią nuves CORACOIDEUS, grodamas artimais į „Capsula“, „Argaman“ bei „Mauxuam“ muzikos garsais.

Spectromatic VisualsVjNauja

EE

sun dustDekoNauja

(Tranceformers) LT