Psy Reactor scena

Penktadienis
22:00 GIDO
00:00 Gido Gyvai
01:00 Peyo Gyvai
02:30 Sprocket Gyvai
03:30 Once Upon a Time Gyvai
05:00 Jazzmine
07:00 Gayatree
09:00 Sprocket
11:00 Sunflower
13:00 Yonagual
15:00 Psychedel
17:00 Amanga
Šeštadienis
18:30 Terrapsy Gyvai
19:30 3ΠDECAY
21:30 Virtual Light Gyvai
23:00 Corocoideus
00:30 Astral Labyrinth Gyvai
01:30 Dohm Gyvai
03:00 Technical Hitch Gyvai
05:00 Daksinamurti
07:00 Saru
08:30 Unitone
10:00 TBC..

Once Upon a TimeGyvaiHeadliner

Blue Hour Sounds BG

Kliment Dichev iš Bulgarijos su projektu Once Upon A Time jau šešerius metus skleidžia kosminę energiją, paleisdamas į šokių aikštelę gerai ir sklandžiai išvystytą progressive akustinę miną, kurios sprogimo efektas sukuriamas pasitelkus organic psychedelic trance elementus. Once Upon A Time šalutinis poveikis pasireiškia magiška klausytojo kelione po neregėtus kraštovaizdžius, jūros gelmių peizažus. Kiekvieną kartą – tarytum pirmą kartą!

SprocketGyvaiDjHeadliner

Blue Hour Sounds UK

Gerai žinomas iš “BlueHour Sound” bei „Catawampus“ įrašų kompanijų James iš UK, savo gerbėjų rate dar vadinamas kaip Psy-Clone, psy-trance muzikos pasaulyje nardo jau dvylika metų. 2011 m. išreiškė asmeninį muzikinį stilių pavadinimu Sprocket, kuriuo pradėjo aktyvią muzikinę kelionę po įvairius festivalius ir vakarėlius: „Momento Demento”, „Eden Festival”, „Tangra”, „Tribe of Frog”, „Soma Sonic” ir kt. Iš pavadinimo nesunku suprasti, kad po pseudonimu slypi aštrių kampų krumpliaračio ritmingi blykstelėjimai, sukurdami šelmiškas dark noises ir full on feel garsų tonacijas.

PeyoGyvai

Blue Hour Sounds IT

Peyo pasivadinęs italas Pietro į Psy Trance muzikinę veiklą įsitraukė būdamas devyniolikos metų, kai su „Trancemission“ komanda pradėjo organizuoti psichodelinės muzikos pogrindinius vakarėlius šiaurės Italijoje. 2010 m. prisijungęs prie „Blue Hour Sounds“ komandos pradėjo kurti asmeninį psychedelic trance skambesį. Atlikėjas neslepia, kad muzika yra geriausia psichoterapija ir vaistai nuo visų negalavimų. Gilaus ir sodraus bazinio ritmo vibracijų fone įterpdamas subtilius įvairių kontekstų fragmentus Peyo sugeba išvystyti nepakartojamą muzikinę morning forest kelionę, kurioje dalyviai išvien trypia šokių aikštelėje pagal pirmąjį termodinamikos dėsnį.

GidoGyvaiDj

Blue Hour Sounds LT

Gido – tai lietuvio Adomo Juozapavičiaus asmeninis projektas, kuris „Tundroje“ gros jau dešimtus metus. Gido savo miksuotus kūrinius grojo daugelyje šalių, kol jo dėmesį patraukė muzikos prodiuserio duona, tad 2006 metais Olandijoje su draugu įkūrė projektą Gaiana, kuris vis auga ir intensyviai kuria muziką. Tuo pačiu metu įgavęs daugiau kūrybinės patirties Adomas sukūrė projektą Gido, kuriame atsiskleidė meilė šiek tiek kitokiam muzikos stiliui. Gilus skambesys su pogrindžio muzikos prisilietimais, hipnotizuojančios perkusijos su aiškia struktūra ir tyras psichodelinis ritmas – tokią muzikinę kelionę žada Gido LIVE ir Dj set pasirodymai.

JazzmineDj

Blue Hour Sounds IT

Jazzmine – tai Italijoje gyvenanti DJ, kuri 2009 m. kartu su bendraminčiu vyru Luca įkūrė įrašų kompaniją „Blue Hour Sounds“, dovanojančią pasauliui ne tik spalvingą muzikinę išraišką, tačiau prisidedanti ekologinėmis idėjomis ir praktiniu jų įgyvendinimu vardan Žemės gerovės ir išsaugojimo. Iš tėvo pusės paveldėjusi karštą turkų kraują, iš motinos – vokišką preciziškumą bei gavusi artistišką abiejų tėvų genetinį kodą mergina kuria grafiškai tikslią ir tuo pačiu savyje ironišką organinę psichodelinę muziką, kurioje neatsiejamas asmeninis improvizacinis „džiazas“ (jazz-mine). Dėl aktyvios muzikinės veiklos Jazzmine laukiama populiariuose festivaliuose bei vakarėliuose. Aplankiusi „Boom Festival“, „Freqs of Nature“, „Blackmoon“, „Metsa festival“ ir daugelį kitų, šiemet TUNDRAI dovanos sukauptą išmintį bei neįkainojamą patirtį.

GayatreeDj

Blue Hour Sounds RU

Uralo kalnuose, Sibire, gimęs atlikėjas Gayatree vystyti psichodelinę muziką pradėjo nuo 2003 m., kai persikėlė gyventi į Londoną. Nemažai patirties sukaupęs kelionėse po įvairius festivalius ir vakarėlius Indijoje, Tailande, Indonezijoje bei Maskvoje šiemet TUNDRA festivalyje jis žada užkurti tikrą twisted progressive pirtį

Technical HitchGyvaiHeadliner

Alice-D Records IL

Technical Hitch pasivadinęs David Semo iš Izraelio suaktyvins PSY REACTOR scenos psichodelinį sprogimą, kurio metu nuskraidins kiekvieno dalyvio astralinius kūnus į Beprotybės planetą. Muzikinio pilotažo stažas: su patirtimi (vienuolika metų). Jo muzikinio erdvėlaivio vairavimo metodai primena pasaką, kurioje deep hi tech pagrandukas visuomet bėga, ritenasi, sukasi, šokteli per kliūtis, tačiau visuomet geba ištrūkti, vos tik prasideda agresyvios interpretacijos

Virtual LightGyvaiHeadliner

Zero One CA

Kanadietis Vincent aka Virtual Light ne tik groja, prodiusuoja ir aktyvuoja vakarėlius, bet ir realizuoja pašėlusias idėjas kurdamas drabužių grafinį dizainą. Gerbėjų itin mėgstamas dėl unikalaus stiliaus, nuskraidinančio nuo _ forestly_ ir twilight trance sukimosi pagreitį turinčių planetų iki deep&uplifting Goa. Prieš devynerius metus muzikinę veiklą pradėjęs su legendiniu VA rinkiniu „Psychic Chakra“ atlikėjas iki šiol išleido daugiau nei 20 kūrinių gerai žinomose įrašų kompanijose kaip „Nano”, „Kagdilla”, „Psytropic, „Goa Rec“, „Digital Drugs“, „Hearts Eye Rec“, „Geomagnetic“. Ir tai ne pabaiga! Bendradarbiaudamas su Manipulation, Jirah, Wizack Twizack, Rastaliens, Chromatone, organizuodamas geriausius vakarėlius gimtajame krašte , nuo ryto iki vakaro dirbdamas įrašų studijoje,Virtual Light įgauna vis didesnį populiarumo pagreitį. TUNDROJE ketina suplakti stiprų muzikinį kokteilį!

Astral LabyrinthGyvai

M7 Records BR

DohmGyvai

Forest Freaks LT

DoHm – Domas G. Gimęs Lietuvoje 1985 m. Muzika domėjosi nuo pat vaikystės, bet elektronine muzika susidomėjo būdamas paauglys. 2006 metais susidomėjo psichodelinio tranzo ritmais ir nieko nelaukęs ėmėsi šio žanro kūrybos. Po kelių metų eksperimentų jam pavyko atrasti savitą ir unikalų skambesį, kuriuo Domas dalinasi visame Pasaulyje. 2008 m. Domas prisijungė prie „Forest Freaqs“ grupės, kurią sudaro psichodelinio tranzo prodiuseriai iš Lietuvos. 2011 m. įkūrė naują projektą Cenotes, kuriame dalyvauja dar vienas talentingas psichodelinės muzikos prodiuseris iš Lietuvos – P.Tale.

TerrapsyGyvai

Psyspace UK

DaksinamurtiDjHeadliner

Sangoma,Timecode Records DE

Daksinamurti pasivadinęs vokietis Till pagal išsilavinimą yra pasaulio kultūros antropologas. Žinios apie žmonių kultūrinius skirtumus, mitologiją, žmogaus kilmės ir ryšio su Absoliuto materija supratimas kūrybinėje psy trance muzikos veikloje leido įgyti pranašumą ir populiarumą visame pasaulyje. Kartu su virtuozu iš Kataro Emiel/ Gata Freak 2011 m. įkūrė „Sangoma Records“ – dukterinę Pietų Afrikos „Timecode Records“ įrašų kompaniją. Atlikėjas tiki, kad „Sangoma Records“ – tai natūrali medicina ausims. Ne veltui pats Daksinamurti (दक्षिणामूर्ति) pavadinimas išvertus iš sanskrito kalbos reiškia induizmo deivės Shiva personifikaciją – išminties Guru. Atlikėjo formulė yra spalvinga psychedelic trance istorija, kurioje ryškų pėdsaką palieka netikėti grooves, organic, tribal garsų deriniai, reikiamu momentu įmaišant „Goatrance“ amžinybės eleksyrą. Išmintimi pasidalinęs su pripažinimą pelniusiais festivaliais (Boom, Freedom Festival (Portugalija), Universo Paralelo (Brazilija), S.U.N Festival (Vengrija), Hadra Trance Festival (Prancūzija), Alien Safari (South Africa), Gemini (USA), Psy- Fi (Olandija), Fullmoon, Fuson, Antaris (Vokietija) ir kt.) šiemet TUNDRDOJE įkaitins PSY REACTOR scenos varikliuką!

PsychedelDj

Psyspace MS

AmangaDj

Impulse Audio Records RU

Amanga – tai Artem Manga psichodelinis trance/ambient /dub muzikinis projektas, spinduliuojantis pagal gravitacijos jėgą „not like others“. Muzikinę karjerą pradėjo XXI a. pradžioje nuo trancecore ir happy hardcore žanrų Maskvoje. Dar gerai žinomas iš „E-Phoria” bei „Cyber Planet“ projektų, kuriuose skvarbius high tempo psichodelinius kokteilius miksavo kartu su Mike Encore. Amanga projektas gimė po pažinties su SunGirl, kuri parodė eksperimentinį psichodelinės muzikos žavesį, kai įtraukiamos novatoriškos tendencijos tradiciniame, pripažinimą pelniusiame skambesyje.

YonagualDj

Zenon Records FI

Yonagual aka Joona psy trance scenoje šeimininkauja nuo 2008 m. Pradėjęs karjerą nuo underground vakarėlių savo gimtajame krašte, Suomijos sostinėje, su laiku, įgavęs dar daugiau patirties, atlikėjas pradėjo keliones po įvairius Europoje vykstančius psy trance šokių vakarus ir festivalius. Yonagual kolekcionuoja įrašus atsakingai, mėgsta gilesnio žanro elektroninę muziką, gerai žinomas dėl subtilių dark progressive bei techno garsų. Muzikinę kelionę pradeda nuo stiprėjančių deep ir groovy ritmų, vesdamas klausytoją link hipnotizuojančių stimulų, skirtingų minties dažnių patirties.

3πDecayDj

Sunformers LT

Linksmai ir galingai griežiantis muzikos karieso ieškotojų duetas 3πDecay [Ney B2B Prasoon] ištirpdys laiką, užplombuos mieguistumą ir neabejotinai paliks plačias šypsenas!

Dj UnitoneDj

SunStation/Vertigo Records EE

Unitone pasivadinęs Dj ir vadybininkas Anton Borissov jau daugiau kaip dešimt metų iš gimtosios Estijos eksportuoja psy trance muziką į Europos ir kitas pasaulio šalis. Vaikinas save atrado, kai 2004 m. persikėlė studijuoti į Sankt Peterburgą, kur susipažino su bendraminčiais ir beprotiškas idėjas palaikančiais žmonėmis. Viename iš didžiausių Rusijos miestų kartu su minėtais draugais įkūrė „Sun Station“ įrašų kompaniją. Nuo 2010 m. Unitone užsiima legendinės psychedelic trance įrašų kompanijos „Vertigo Records“ vadyba. Verta paminėti, kad Antonas aktyviai platina psichodelines sporas ne tik grodamas emocinius ir gerai struktūrizuotus psychedelic trance rinkinius, bet ir rašydamas daugybė straipsnių tokiose gerbiamose medijose kaip „Trancers Guide to Galaxy”, „GOA Book”, „Psytraveller“, „Syke Magazine“. Taip pat psichodelinės muzikos ir kultūros žinias skleidžia paties įkurtoje „Trance Formers“ TV laidoje. Garantuotas muzikinis atsidavimas!

SunflowerDj

Temple of Magic LT

Daug keliaujantis „saulės gėle“ arba saulėgrąža pasivadinęs Simonas retkarčiais nušviečia Lietuvos muzikinę padangę „Temple of Magic“ kūrybinėje erdvėje išmoktais triukais. Lietingais 2007 „Tundros“ metais debiutavęs SUNFLOWER geometrine progresija padidino savo klausytojų skaičių, kai suskambus pirmosioms muzikinėms natoms išjudino debesų klodus ir privertė išlįsti saulę. „Visos smuiko stygos turi skambėti kvintos intervalu, o trance muzika – išnešti toli toli...“, – teigia kokybę mėgstantis vaikinas.

SaruDj

FR

Visos nakties būtybės ir paslaptingos nežemiškos būtybės išlenda į šokių aikštelę vos tik pirmuosius akordus pradeda groti Saru pasivadinusi atlikėja. Šokių aikštelėje prognozuojamas ryškus naktinis psichodelinis vyksmas. Kai užgimsta dark ir funky ritmai, prasideda svaigi prospektyvinė kelionė, kurioje nėra laiko gręžiotis atgal. Čia ir dabar. Mėgaukis. Judėk į priekį visu pajėgumu!

NicoDj

M7 rec RO

SickboyDj

M7 rec IT

CoracoideusDjNauja

DE

Juodojo varno snapu pasivadinęs vokietis Patrick psy trance muzikos infekciją pasigavo 1999 m. Šis muzikos žanras taip užvaldė vaikino proto kiekvieną pilkojo dangalo smegenų ląstelę, jog po poros metų pradėjo pats miksuoti įvairiuose vakarėliuose Berlyne, o po kelerių metų tapo psy trance muzikos renginių organizatoriumi ir tuo sėkmingai užsiima iki šiol. Tundriečiams žada leisti patirti praeities, dabarties bei ateities kintamąją būseną, suprasit, kad tai – vienkartinis malonumas besitęsiantis amžinai.

Spectromatic VisualsVjNauja

EE

STEREOKO.TVVjNauja

(Divika & Zambari) PL

TruemanVjNauja

LV

Art RayDekoNauja

(Elektro Frontas) LT