Kelionė automobiliu

Geografinės koordinatės, turintiems automobiliuose navigacines sistemas: n55.80625°, e25.94755°. Šios koordinatės žymi posūkį į žvyrkelį, nuo kurio prasidės nuorodos.


Kelionė automobiliu iš Kauno

Iš Kauno važiuoti A6 keliu Ukmergės/Utenos kryptimi. Ukmergėje važiuokite visada tiesiai. Išvažiavę iš Ukmergės tęskite kelionę A6 keliu iki Utenos. Uteną pravažiuokite tiesiai, tęskite kelionę Ignalinos/Zarasų kryptimi (vis dar A6 kelias). Maždaug 20 km už Utenos privažiuosite Daugailius. Dešinėje kelio pusėje dairykitės kilometražo stulpelio [150]. Tai ženklas, kad jau pravažiavote 150 km nuo Kauno. Ties šiuo stulpeliu kairėje kelio pusėje pamatysite degalinę. Šalia degalinės bus ženklas [Antalieptė, Dusetos] ir posūkis į kairę (178 kelias). Sukite į kairę ir važiuokite iki Antalieptės (visada pagrindiniu keliu). Pravažiuosite Antalieptę, tęskite kelionę Dusetų link. Dusetose važiuokite pagrindiniu keliu, kol privažiuosite penkių kelių sankryžą. Dešinėje pusėje bus ženklas [Antazavė 8 ]. Sukite į dešinę ir važiuokite iki Antazavės. Pravažiavę Antazavę išvažiuosite į didesnį plentą (117 kelias) ir pamatysite ženklą [Zarasai 22 ← → Obeliai 19]. Sukite į Zarasų pusę. Pavažiavus 1 km, bus žvyrkelis į dešinę. Nuo čia prasidės nuorodos, kurios parodys kelią iki pat festivalio.

Atverti didesnį žemėlapio Kaunas - Tundra '12 vaizdą naujame lange | Versija spausdinti (PDF)


Kelionė automobiliu iš Vilniaus:

Iš Vilniaus važiuokite A14 keliu iki Utenos . Utenoje privažiavę pagrindinę sankryžą (A14 ir A6 kelio), sukite į dešinę (į A6 kelią). A6 keliu (centrine Utenos gatve) pravažiuosite visą Uteną. Toliau galioja tos pačios nuorodos, kaip ir važiuojant iš Kauno.

Atverti didesnį žemėlapio Vilnius - Tundra '12 vaizdą naujame lange | Versija spausdinti (PDF)


Kelionė automobiliu iš Panevėžio

Iš Panevėžio visą laiką važiuokite 122 keliu Rokiškio kryptimi. Sankryžoje su keliu 124 ties Kupiškiu, sukite dešiniau taip, kad toliau liktumėte 122 kelyje. Pravažiuokite Rokiškį tiesiai. Privažiavus Obelius, tęskite kelionę Parko, tada J. Zaukos gatve. Sankryžoje su Dariaus ir Girėno gatve laikykitės kurso tiesiai ir tęskite kelionę Vytauto gatve. Ties Antanaše, sankryžoje su Našio gatve važiuokite truputį kairiau ir tęskite kelionę Taikos gatve. Dabar jūs esate kelyje 117, kurio laikykitės iki galo. Sankryžoje ties Bradesiais sukite kairiau, kad liktumėte kelyje 117. Pravažiavus sankryžą su keliu į Antazavę, maždaug už kilometro privažiuosite žvyrkelį į dešinę, nuo kurio prasidės nuorodos.

Atverti didesnį žemėlapio Panevėžys - Tundra '12 vaizdą naujame lange | Versija spausdinti (PDF)


Kelionė automobiliu iš Šiaulių

Iš Šiaulių važiuokite greitkeliu A9 Panevėžio kryptimi. Panevėžyje važiuokite tiesiai Klaipėdos gatve. Sankryžoje su J. Tilvyčio gatve laikykitės kurso tiesiai ir toliau važiuokite jau Vilniaus gatve. Tiesiai pravažiuokite sankryžą su J. Basanavičiau gatve (vis dar kelias A9) ir sekančioje sankryžoje sukite kairėn į J. Biliūno gatvę. Važiuokite tiesiai, vėliau patekdami į Elektronikos gatvę. T formos sankryžoje su Tinklų gatve sukite kairėn ir važiuokite tiesiai iki sankryžos, kurioje sukite dešinėn ir tęskite maršrutą Senamiesčio gatve. Tai kelias nr. 122, kuriuo išvažiuojant iš miesto, tolesnis maršrutas toks pats, kaip iš Panevėžio (žr. aukščiau).

Atverti didesnį žemėlapio Šiauliai - Tundra '12 vaizdą naujame lange | Versija spausdinti (PDF)