Dienos užsiėmimai

U pajėgos U pajėgos U pajėgos pakvies nemokamai pasilepinti geru garu pirtyje ant ratų ir atgaivinti nuo šokių pavargusį kūną išbandant „Utenos“ vandendaikčius – plūduriuojantį batutą, vandens ratą ir kilimą. Visa tai ir dar daugiau siūlo festivalyje apsilankysianti „Utenos“ alaus suburta „U pajėgų“ komanda
Fotografijos laboratorija Fotografijos laboratorija Kviečiame apsilankyti XIX-XX amžių fotolaboratorijoje – kur bus daromi sidabriniai atspaudai. Fotografuosime festivalio dalyvių portretus bei renginio aplinką. Naktį, žvaigždžių šviesoje ryškinsim foto plokšteles, o po to atidarysim fotografijų parodą.
No image MASAŽAS Sporto fiziologas, fizinio pasirengimo treneris, pirtininkas Justas mokys vieno seniausių artimo bendravimo būdo, jau akmens amžiuje praktikuoto žmogiškojo malonumo – masažo – paslapčių. Kurso metu bus mokoma pasiruošti masažo procedūrai, bus atliekama speciali energetinė mankšta, kurios metu dalyviai mokomi specialių sąmoningo raumenų atpalaidavimo pratimų. Toliau mokoma pajusti žmogaus kūno paviršių, prisiderinti prie jo ritmo ir būsenos. Didžiausias dėmesys skiriamas ne sudėtingai technikai, o paprastiems baziniams kokybiško masažo principams: judesio išbaigtumui, pilnam rankų kontaktui, dėmesio sutelkimui.
No image DURYS Į INDIJĄ Gražūs, jaukūs ir įdomūs drabužiai bei papuošalai iš Indijos bei Nepalo.
Niekniekiai ir ko NIEKNIEKIAI IR KO Šiek tiek keisti, truputį trenkti, bet žavūs vienetinių rankų darbo papuošalų, aksesuarų ir drabužių gamintojai siūlys sumeistrauti kažką, skirtą būtent jums. Arba išsirinkti sau mielą pirkinį iš jau sukurtų. O kiekvienam perkančiam – sausainiukas dovanų!
Būrimo ir astrologijos salonas PELĖDA Būrimo ir astrologijos salonas PELĖDA Vienintelis būrimo ir astrologijos salonas Vilniuje, siūlantis astrologijos, būrimo  Taro kortomis kursus, teminių vakarėlių organizavimo paslaugas ir kt. Profesionali astrologė Lilija sudarys asmeninį horoskopą, padės pasirinkti svarbių įvykių datas, o tarologė Lidija papasakos jūsų ateitį, sufleruojamą Taro kortų, arba perskaitys ją iš delno. Lilija skaitys paskaitą, sudarytą iš dviejų dalių: pirmojoje bandys atsakyti į klausimą, ar tikrai majai pranašavo pasaulio pabaigą, o antrojoje dalyje mėginsime išsiaiškinti, kaip pritraukti meilę į jūsų širdį.
Sandra Luotytė - kirpykla KIRPYKLA Besidomintieji, kaip jie atrodo sapne, bei bandantieji pasinerti į miego pasaulį IKI GALO ir patirti, ką reiškia pabusti pakeitus šukuoseną, apsilankę Sandros kirpykloje sapnus galės paversti tikrove.
Helga Yutt – PAPUOŠALAI 5 metus Helga gamina originalius papuošalus jaunimui ir ne tik. Įvairiausi auskarai, pakabukai, apyrankės, žiedai – visa tai rasite rankdarbių krautuvėlėje. Papuošalams gaminti naudojamos žalvario spalvos detalės bei pagrindai, naudojama Ice Resin technika. Helga kuria ir steampunk stiliaus papuošalus.
Kaleidoskopų štabas  KALEIDOSKOPŲ ŠTABAS Kelionė laiku iš Tundros šėlsmo į nerūpestingas vaikystės dienas ir
atgal. Visi norintys galės pasigaminti kaleidoskopą pagal savo unikalų
pasaulio suvokimą.
Woood  RANKŲ DARBO PAPUOŠALAI Pavargę po nakties šurmulio ir atidavę visas jėgas šokiui, pailsėti, pabendrauti bei pasidalinti savo menu galės apsilankę menų dirbtuvėlėje „Wooood“, kurioje bus galima pagaminti auskarų ar kitų papuošalų, su dirbtuvėlės meistrų pagalba nusipiešti norimą siužetą ir ne tik.
DŽy šmutkės DŽy šmutkės Norite turėti tikrą draugą Tundroje, bet niekur tokio nerandate?  Susikurkite savo  Tundražmogį patys! Jis puoš, palaikys draugiją ir nepaliks bėdoje per visą festivalį. Gausite visas reikiamas priemones, tereiks pamiklinti rankas ir vaizduotę ir turėsite šaunų mažąjį žmogiuką. Taip pat turėsite galimybę įsigyti ,,DŽy šmutkės“  aksesuarų ir vienetinių drabužių.
Tekstilės ir keramikos dirbtuvė TEKSTILĖS IR KERAMIKOS DIRBTUVĖ VDA KDF keramikos ir tekstilės studentų rengiamose dirbtuvėse galėsite teoriškai ir praktiškai susipažinti su šilkografijos technologija. Kartu dėsime šilkografijos antspaudus ant siūlomų marškinėlių, kuriuos vėliau galėsite įsigyti. Už simbolinę kainą antspaudą galėsite užsidėti ir ant savo drabužio. Patys rinksitės paveiksliuką, spalvą, maišysite dažus. Kartu su keramikais lipdysite iš molio, plačiau susipažinsite su keramikos specialybe, galėsite įsigyti rankų darbo keramikinių pypkių.
Esoteric.lt Esoteric.lt parduotuvė Būk savimi –  būk išskirtiniu.Čia rasite viską, kas padės pabrėžti tavo išskirtinę asmenybę: Aladino kelnes (suaugusiems ir vaikams), batika ir UV išdažytus drabužius, ezoterinius aksesuarus, UV papuošalus, rankines iš kanapių ir perdirbto šilko, hippy pončo, crazy kepures, veltus batukus vaikams. Visos prekės – rankų darbo, tik iš natūralių medžiagų ir už prieinamą kaina. Festivalio metu vyks dirbtuvės, kurių metu Esoteric.lt komanda pristatys UV modelino ypatumus.
Ekoorigamis EKOLOGIŠKAS ORIGAMIS Šauniose dirbtuvėlėse bus galima išmokti ekologiško origamio meno – meno, kuris išlaisvina protą, ramina sielą ir padeda išreikšti idėjas be žodžių.
Sutartinių mokykla SUTARTINIŲ MOKYKLA Sutartinės – nematerialus lietuvių kultūros paveldas, kuomet dainuojant atitinkamus skiemenis ar žodžius dalyvis patiria galingą sutartinių transcendentinę meditaciją. Workshop‘o metu apeiginio folkloro grupės „Kūlgrinda“ nariai mokys dalyvius šokti ir dainuoti sutartines. Taip pat festivalio dalyviai sutartinių giedojimui ir šokimui galės pritarti savo instrumentais – vyks muzikinės improvizacijos.
Shamballa Shamballa.lt Shamballa.lt – tai ypatingą dvasią skleidžiantys papuošalai, kurių išvaizdą galima apibūdinti kaip diskretiškai prašmatnią ir prabangią. Papuošalų dizainas įkvėptas meditacijos ir budizmo kultūros tradicijų, todėl yra daug šių papuošalų reikšmių, tačiau pagrindinė paskirtis yra gerinti savijautą.
KINECT‘o ŽAIDIMAI VGTU studentų atstovybė – KINECT‘o ŽAIDIMAI VGTU Gedimino dienų'12 organizatoriai visus festivalio lankytojus mielai kvies nemokamai pažaisti įvairius Kinect'o žaidimus. Kinect'o – tai smagus, judrus, kūno judesiais bei įvairiais gestais valdomas žaidimas. Žaidimų įvairovė  skirta tiek vaikinams, tiek merginoms, tiek jauniems, tiek vyresnio amžiaus žmonėms, taigi nuskriaustų tikrai nebus.
No image Jaunimo klubas – LAUKO SPORTO ŽAIDIMAI Dar neišblėso futbolo čempionato aistros? Ruošiatės artėjančiai olimpiadai? Ar tiesiog norite apšilti prieš naktinį šokių maratoną? Visa tai galėsite patirti festivalyje įrengtose futbolo, tinklinio ir badmintono aikštelėse, kuriose visi norintys galės palaikyti savo sportinę formą ar ją įgauti.
No image STILIAUS ARTELĖ VDA Kauno dailės fakulteto Taikomosios tekstilės katedros „Tekstilės klubo“  nariai kvies prisijungti prie Stiliaus artelės, kurioje galėsite naujam gyvenimui prikelti senus drabužius, audinius, sagas, diržus ir kitus aksesuarus, kurių pagalba sukursite originalius gaminius, tinkančius dėvėti ne tik festivalyje, bet ir kasdienybėje.
Bartkeviciutė akiniai PREKYBA AKINIAIS Stilingi, spalvingi, linksmi ir visiems prieinami akiniai nuo saulės. Specialiai festivaliui asortimentas bus papildytas ir smagiais galvos apdangalais – skrybėlaitėmis, kepurėmis ir skarelėmis bei 100 % natūraliais kūno aliejais bei sviestais. Čia rasite viską, kas susiję su saule, geru oru ir puikia nuotaika!
Chna Visual CHNA VISUAL Sugalvojusius pabrėžti savą neblėstantį vidinį ir išorinį grožį apsilankyti kvies  laikinų tatuiruočių studija, kurioje grafiškai šis grožis bus pagerbtas, o vėliau ir užfiksuotas. Belieka turėti menui skirto kūno ploto bei ūpo įsisukti į spalvotą sarį ar kitą medžiaginę substanciją vardan nuotraukos, amžiams užfiksuojančios vienintelį ir nepakartojamą tavojo gyvenimo momentą Tundroje.
Aerografinės tatuiruotės  LAIKINOS TATUIRUOTĖS Visiems, norintiems ypatingai atrodyti, laikinas tatuiruotes padarys patyręs meistras Mindaugas. Užtruksite tik 5 minutes, tokios tatuiruotės yra 100 % sterilios, visiškai saugios ir nekenkia odai, išsilaiko nuo 4 iki 7 dienų ir suteikia puikią galimybę išbandyti laikiną tatuiruotę prieš pasidarant ilgalaikę.
Face Art FACE ART Trys makiažo žinovės savo gebėjimais dalinsis su visais festivalio svečiais, norinčiais sužibėti neeiliniu grožiu.s
Karo Zona B3 KARO ZONA B3 Ekologiško alternatyvaus sporto zona siūlys pažaisti:* Giliasvydį (Shoot cans with oak seeds). Tai šaudymas į skardines iš ąžuolo giliukų. Nuverskite kuo vertingesnes ir laimėkite!
* Ruletę eco stiliumi (Roulette goes eco) – atsikratykite nereikalingo „bagažo“, kamštelių, jūsų laisvę ribojančių daiktų bei dalykų. Laimėkite Tundros suvenyrus!
Kai azartas ims spausti prakaito lašus – sula (a drink from trees) išgelbės jus.
Ugnies ratas UGNIES RATAS Studija „Ugnies ratas“- savo srityje lyderiaujanti grupė, kurianti kokybiškus reginius įvairioms šventėms visoje Lietuvoje ir ne tik. „Ugnies rato“ fakyrų pasirodymai suvienija aukštą technikos lygį, choreografiją, akrobatikos ir modernių šokių elementus, lazerių, pirotechnikos efektus, scenos dekoracijas, muziką bei puošnius drabužius. Festivalio metu jūsų lauks žongliravimo pamokos, naktiniai ugnies pasirodymai vakare, gyva muzika prie laužo ir ne tik.
Artoteka ARTOTEKA „Artoteka“ siūlys pasigaminti svajonių aitvarą, nuotaikos lėlę, kaleidoskopą, sapnų gaudyklę bei kitų magiškų ir mistinių kūrinių. Viso festivalio metu dalyviai galės piešti draugystės paveikslą.
Sveikas vaikas Sveikas vaikas www.sveikasvaikas.lt papasakos apie tai, ką kiekvienas mūsų gali padaryti, kad išsaugotume švarų šulinių vandenį.
Glass Vija Glass Vija Jauna, šviežiai diplomuota dailės akademijos bakalauru, entuziastinga mergina, pasivadinusi Glass Vija, pristatys savo kūrybą ir sieks populiarinti stiklo meną. Jos darbai – spalvingi, nuotaikingi, tinkantys kiekvienai dienai ir ypatingai progai. Festivalio dalyviams Glass Vija pasiūlys prisiliesti prie meno kūrinio gimimo graviruojant mažus suvenyrus ar įsigytą papuošalą.
  GALVOK ŽALIAI „Galvok žaliai“ išmokys, kaip namų sąlygomis perdirbti sukauptas atliekas: nereikalingas padangas galima perdirbti į šlepetes, o iš senų žurnalų pasigaminti spalvingus krepšelius arba „pašikniukus“, kuriuos galima pasitiesti norint prisėsti ant žemės vėsiais vakarais. Taip pat bus galima pasigrožėti eko atvirukais bei gauti jų dovanų.
Kovaldas Kovaldas „Kovaldas" – tai senos, naujos, senos-naujos-atnaujintos „šmutkės“ vyrams. Labiau jaunuoliams, nei vyrams, bet vis tik išskirtinai stipriajai lyčiai. Garderobas nuo kojinių iki skrybėlių – visa tai, kas gali paversti vyriukus stilingais bičais.
S2 S2 „S2“ veikla –  prekyba aksesuarais, skirtais jauniems ir stilingiems žmonėms: spalvoti akinai, įvairaus formato silikoniniai laikrodžiai bei kiti aksesuarai. „Tundros“ lankytojai galės įsigyti aksesuarų, kurie šiuo metu yra graibstyte graibstomi didžiuosiuose Vakarų Europos miestuose – Londone, Paryžiuje, Berlyne. Beje, prekių apipavidalinimas ir pakuotės yra sukurti Lietuvos jaunųjų dizainerių.
Natūrali Jūratės kosmetika Natūrali Jūratės kosmetika Tai produktai sukurti žmogui, siekiančiam saugoti ir mylėti savo odą. Jų medžiagos išgaunamos iš natūralių gamtos šaltinių, nekenkiant gamtai. Panaudojant veikliąsias savybes (vitaminus, propolius, specialiąsias rūgštis) sukuriami unikalūs kremai, geliai, balzamai ir t. t. Jie regeneruoja, stangrina, tonizuoja ir, svarbiausia, saugo Jūsų odą.Norinčius paeksperimentuoti su plaukais Jūratė sušukuos ir apkirps.
ISKYLAUK.LT Pamiršote atsivežti palapinę ar miegmaišį? O gal vėjas atpūtė jus į „Tundrą“ visai netikėtai ir nesate pasiruošę nakvynei gamtoje? Palapines, miegmaišius, kilimėlius ir kitą turistinį inventorių galėsite išsinuomoti festivalio vietoje – www.iškylauk.lt nepaliks jūsų šalti naktį.
No image FLUXUS PALAPINĖ „Fluxus“ palapinėje išmoksite rišti knygas, pasigaminti organinius šviestuvus, o mažieji „Tundros“ lankytojai pasimokys piešti. Tie, kuriems pabodo savas rūbas, galės jį pasikeisti „Fluxus“ rūbų keitykloje. Su jumis bendraus:„KREIVOS SIENOS” – kūrybinė grupė, kurianti tapybos, knygrišystės, aksesuarų ir kt. darbus. Neapsiribojanti ties vienu stiliumi, siejanti  senas technikas su naujomis, vystanti originalias idėjas ir viską jungianti į kūrybinį procesą.„ESME” – besikurianti studija, sujungsianti praktinį ir teorinį požiūrį į dailę ir dizainą. „ESME“ siekia sujungti tradicinę bei šiuolaikinių technologijų kupiną aplinką meno pagalba.„Vulovak” – tai vienas asmuo, užsiimantis daile. Be tapybos, kuri yra pagrindinė šio menininko veikla, jis taip pat vysto videomeno, grafikos, fotografijos bei gatvės meno idėjas.
Sahadža Joga SAHADŽA JOGA Sahadža joga – tai mokslas apie dvasingumą, apie subtiliąją sistemą, esančią žmogaus viduje. Tai aukščiausių dorovinių principų sistema. „Sahadža” reiškia gimęs kartu, „joga” – jungtis. Sahadža jogos praktika leidžia pažadinti žmogaus viduje esančią energiją, vadinama Kundalini. Ši energija, kildama žmogaus centrine nervų sistema, valo vidų ir nuramina mintis. Laikui bėgant ji tampa vidiniu vedliu į tobulėjimą ir tapimą tikruoju Savimi.Visi norintys galės nemokamai išbandyti Sahadža jogą, o vėliau ir prisijungti prie nemokamų meditacijų įvairiuose Lietuvos mietuose.
No image SRUOGŲ DAŽYMAS Aurelijos Prasmuntaitės palapinėje galėsite pasigražinti netradiciniu būdu – čia bus pristatomas trumpalaikis sruogų dažymas kreidelėmis. Jos greitai nuplaunamos ir visiškai nekenksmingos organizmui.
Kūrybos terapijos namai KŪRYBOS TERAPIJA Tapymas kojomis naudojant eko dažus. Skambant „Tundros“ muzikos garsams festivalio lankytojai lips į dažų dubenius ir kojomis kurs spalvotus paveikslus. Juose atsispindės šokio ritmas, o gal keistai linksmos eisenos ir nauji abstraktūs „Tundros gyventojai“. Tai gyvas meno kūrinys – nuolat kintantis ir įgaunantis naujus atspalvius. Sukurti kūriniai bus įamžinami skaitmeniniu būdu ir nuplaunami.  Gera nuotaika, daug juoko ir spalvų – garantuojama.
 No image TIME STUDIO Jauni kūrėjai, kuriantys aksesuarus iš vintažinių laikrodžių, įkvėpti Viktorijos laikų steampunk stiliaus, siūlys įsigyti originalių kūrinių iš kolekcijos „Frozen Time / Užšalęs laikas". Kiekvienas papuošalas išskirtinis: tai smulkių laikrodžių mechanizmų ir rodyklių kompozicija, sukelianti užšalusio laiko įspūdį.
Veidų paieška VEIDŲ PAIEŠKA FILMAVIMAMS „Tundros“ lankytojai turės progą susipažinti su kino ir reklamos pasaulio užkulisiais. Visi norintys sudalyvauti kviečiami į improvizuotą casting‘ą, kurio metu bus „pripleškinta“ daugybė nuotaikingų nuotraukų.
 No image ECILOP Pakelkite akis į dangų – ten išvysite padangių akrobatiką. Tik nepamirškite vis žvilgtelėti po kojomis, kad už kupsto užkliuvę neišsitiestumėte.
 No image Tarpdisciplininių menų festivalis TARP Tarpdisciplininių menų festivalis TARP (www.tarpfest.lt), vyksta vėlyvą rudenį, pristato trumpametražių eksperimentinių filmų ir audiovizualinių eilėraščių programą.
 No image Žvaigždžių stebėjimas su Gediminu Stebėsime žvaigždes, išmoksime susigaudyti naktiniame danguje, išgirsime legendį ir šiek tiek Paukščių Tako istorijos bei evoliucijos. Užsiėmimas vyks naktį, rekomenduojama turėti žiūronus.
 No image Juostų pynimas „Tundros“ lankytojai turės galimybę išmokti pinti vienas archaiškiausių  lietuviškų juostų. Užsiėmimas nepaprastai lengvas, smagus ir pravalantis užterštą galvą. Subalansuota tiek moterims, tiek vyrams – įrodyta praktiškai.
 No image Aksesuarai iš antrinių žaliavų Plastiko atliekos yra vienas didžiausių peilių gamtai – jų irimo procesas trunka apie 100 metų, o visą šį laiką jos kelia pavojų gyvūnams. Ką daryti su besikaupiančiais PET buteliais ir maišeliais? Atiduokite perdirbimui arba perdirbkite patys: iš butelių pasigaminkite aksesuarų, o iš maišelių nusinerkite rankinę. Nemokate? Pamokysim.
 No image Apyrankės draugams Pamokysim rišti „draugiškus“ mazgus ir pinti nuotaikingas, spalvingas apyrankes vieni kitiems.
 No image „Tundros“ galerija Jums padedant „Tundroje“ duris atvers laukinė paveikslų galerija. Mokysimės pastebėti grožį aplink mus ir parodyti jį vieni kitiems. Paveikslų autoriai – jūs, galerijos sienos – visas Dūburio ežero pusiasalis.