Naujienos

Ačiū!

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir festivalį puošusiems savo šypsenomis! O kad jų nepamirštume (o jei pamiršome, prisimintume) – giliai įkvepiam ir neriam į IX-osios TUNDROS nuotraukų galeriją!

Lost & Found

Pilnatis ėmė dilti, TUNDROS dievai ir deivės pranyko miglose ir festivalis baigėsi... Galime tik pasidžiaugti išgyvenę liūtis ir kaitrą, atlaikę beprotiškų ritmų sūkurį ir tuo, kad pamestos galvos po truputį grįžta į savo vietą. Tikimės, į savo vietas grįš ir jūsų pamesti daiktai.

Pagrindinių scenų tvarkaraščiai

Liko vos dvi dienos iki TUNDROS!

Siūlome pradėti ruošti savo žemėlapius ir tvarkaraščius, kad pilnaties nušviestomis pievomis klajodami tarp mėgiamiausių scenų ir laukiamiausių pasirodymų nepražiopsotumėte ko nors nuostabaus. Visų  4-ių pagrindinių scenų atlikėjų pasirodymų laikus rasite čia.

Skelbiame dienos veiklų programas!

Kaip ir kasmet, šiemet „Tundros“ lankytojai ne tik mėgausis naktiniu muzikinių scenų šurmuliu, bet ir turės didžiulį veiklų pasirinkimą dieną. Parduotuvėlių, meno dirbtuvių, pamokų ir pramogų įvairovė patenkins tiek aktyvių, tiek atpalaiduojančių užsiėmimų ieškančiųjų poreikius. Nuostabaus grožio gamtos kampelyje galėsite išmokti ir piešti, ir būgnus mušti, turėsite progų pratampyti nuvargusias nuo trypimo prie scenų kojas jogos pamokose, drąsiausi galės mestelti žvilgsnį į savo ateitį būrimo [...]

Jūsų dėmesiui – paplūdimio scenų grojaraščiai

Praėjusių metų festivalyje sėkmingai debiutavusios paplūdimio scenos grįžta ir šiemet džiaugsmą dienos metu skleis su dviguba jėga! Net dvi scenos veiks tam, kad visi nakties metu neišsidūkę galėtų linksmybes tęsti net ir saulei aukštai pakilus, o duoklę šokiams jau atidavusieji galėtų jaukiai pliuškentis ežere ir sėdinėti ant pakrantės smėliuko ne tyloje, o skambant mylimos muzikos ritmams.