Kelionė lėktuvu

Priklausomai nuo kelionės maršruto ir pasirinktos skrydžių bendrovės, stotelė tarp Jūsų miesto ir Tundros bus skrydžius į ir iš daugumą šalių aptarnaujantys Vilniaus, Kauno, Palangos arba Rygos oro uostai. Kelionę nuo oro uosto iki Tundros galėsite tęsti Tundrabusu (Kaune ir Vilniuje, jei į jį turėsite išankstinį bilietą), automobiliu arba viešuoju transportu. Pirkdami lėktuvo bilietus, atidžiai įvertinkite ne tik bendrą kelionės kainą, bet ir visas galimybes laiku persėsti tuo atveju, jei oro uoste jūsų nepasitiks. Kainos, kelionės trukmės ir kitų savybių požiūriu patogiausi Vilniaus ir Kauno oro uostai.

Vilniaus oro uostas Lietuvoje aptarnauja daugiausiai skrydžių bendrovių, o kelionė nuo jo iki Tundros yra trumpiausia. Čia daugiausia galimybių persėsti ir lanksčiai rinktis atvykimo bei išvykimo laiką.

Populiari pigių skrydžių bendrovė Ryainair daugiausiai kyla ir leidžiasi Kauno oro uoste. Kelionė nuo jo iki Tundros užtruks šiek tiek ilgiau, tačiau Karmėlavoje esantis oro uostas įsikūręs maršruto Kaunas-Tundra  ’11 viduryje, tad festivalį automobiliu galite pasiekti greičiau ir paprasčiau.