Praėjusių metų festivalyje sėkmingai debiutavusios paplūdimio scenos grįžta ir šiemet džiaugsmą dienos metu skleis su dviguba jėga! Net dvi scenos veiks tam, kad visi nakties metu neišsidūkę galėtų linksmybes tęsti net ir saulei aukštai pakilus, o duoklę šokiams jau atidavusieji galėtų jaukiai pliuškentis ežere ir sėdinėti ant pakrantės smėliuko ne tyloje, o skambant mylimos muzikos ritmams.

Pirmąją sceną – PSY paplūdimį – kuruos Swamp Tales komanda. Šis muzikinis paplūdimys tęs Psy scenos veiksmą ir džiugins jūsų širdis, ausis bei sielas šviesaus rytinio bei dieninio psy trance ritmais. Antroji paplūdimio scena bus įkurdinta arčiau Techno ir Bass scenų, o ją kuruos net  3 komandos: Junglists.ltDetroit.lt ir -1. Šioje scenoje kiekvieną festivalio dieną dominuos vis kitas muzikinis stilius.

 

Liepos 5 d. muzikinį eismą čia reguliuos -1: skambės house step, dubstep, dnb funk, hip hop stilių muzika. Liepos 6 d. scenoje karaliausiantys Junglist.lt skelbs Beach Soundclash dieną – jos metu „Tundros“ paplūdimys pasipuoš žaliai geltonai raudona vėliava, o garso sistemą okupuos džiunglių gyventojai. Nesvarbu, koks bus saulės aktyvumas ar vandens temperatūra, Junglist.lt pažada gaivinti  jus dub, reggae ir dancehall garsais bei kaitinti kraują jungle ritmais. Nors Zarasų rajone palmės neauga, paplūdimio scenos kuratoriai tikrai žino, kaip įsukti jamaikietiškus šokius beržų ir eglių apsuptyje.

Liepos 7d. antrosios paplūdimio scenos vairas atiteks į Detroit.lt rankas. Jų vadovavimo dienomis iš garso kolonėlių daugiausiai sklis detroit/berlin, house/techno stilių muzika.

Visi paplūdimio scenų grojaraščiai jau paruošti ir laukia jūsų štai čia 

 

Kaip įprastai, pagrindinės 4 festivalio scenos veiks iki sekmadienio 8 val. ryto. Tačiau iš patirties žinome, kad daugelis jūsų dar neskubės išvažiuoti ir turės sunkumų atsisveikindami su nuostabaus grožio pusiasaliu bei visais nepakartojamais čia patirtais įspūdžiais. Todėl, kad išsiruošti atgal į gyvenimą ir civilizaciją būtų ne taip graudu, viena iš paplūdimio scenų veiks ir toliau!

 

O kokio stiliaus muzikos ritmu krausitės kuprines ir lankstysite palapines tą dieną, nuspręsti padėsite jūs. Nulemk, kurio Dievo muziką skambės visą sekmadienį!

Ateik į Tundros Dievų šventyklą ir pasižymėk vieno iš jų pasekėju spausdamas po Dievu esantį "Like" mygtuką. Dievas, kuris surinks daugiausiai pasekėjų, užvaldys Tundros sekmadienį! Kai 8 ryto užtils visos pagrindinės scenos, dūzgėse paplūdimyje skambės tik jo globojama muzika..  Balsavimas vyksta čia.