Naujienos

7-asis elektroninės muzikos festivalis Tundra 2010 įvyks! 04.03.2010

 
Organizatoriai džiaugiasi galėdami pranešti, kad elektroninės muzikos festivalis Tundra '10 įvyks! Rezervuokit liepos 2-6 d. muzikinei amžinybei, kuri šiais metais truks nebe 3, bet 4 paras!:) Daugiau info - netrukus. Sekite naujienas ;)
 

Rasti ir pamesti daiktai Tundroje (papildyta) 21.07.2009

Pasibaigus festivaliui Tundra '09 sekęs teritorijos valymo darbų maratonas baigėsi kaip visada ant mūsų stalo sukraudamas dėžutę daiktų, kurie prarado savo šeimininkus.
Šioje naujienoje skelbiame galutinį festivalyje rastų daiktų sąrašą. Jei pamatėte savo ar pažįstamų pavardę, atpažinote daiktą arba patys esate ką nors radę ir norėtumėte grąžinti, bet nežinote kam ir kaip, parašykite mums.

Konkursas "Mano trys geriausios minutės amžinybės" 03.07.2009

Jauti aistrą vaizdams pro objektyvo akį? Turi super duper megapixel telefoną, vežiesi fotoaparatą o gal netgi vaizdo kamerą? Nori atminimui gauti išskirtinę dovaną?
Užfiksuok arba suklijuok nuo trijų iki dešimties minučių vaizdelį, atsiųsk jį mums ir laimėk vienus iš 10-ies išskirtinių Tundros marškinėlių!

Karštos naujienos iš Tundros - gyvuose interneto reportažuose 03.07.2009

Karštos naujienos - beveik gyvose "transliacijose" tiesiai iš Tundros!
Interviu su atlikėjais, naujausiais įspūdžiais ir pasakojimais apie tai, kas įvyko, vyksta arba dar įvyks su smalsuoliais dalinsis net dvi nepriklausomo lietuviškojo interneto plunksnos.

Lietuvos 1000-mečio proga - Tautiška giesmė ir Tundroje 03.07.2009

Lietuvos 1000-mečio proga visame pasaulyje skambėsiantis Lietuvos himnas neaplenks ir festivalio Tundra.
Garsiai ir išdidžiai visam pasauliui praneškime, kad Lietuvos vardui – jau tūkstantis metų!
Mindaugo karūnavimo dienos išvakarėse, liepos 5 d. 21 val. kviečiame susiburti prie Zip FM FreeForm scenos, kur skambant Tautiškai giesmei turėsite progą dviems minutėms prisidėti prie šios visą pasaulį sudrebinsiančios patriotinės akcijos.

Patvirtinti Tundrabusų išvykimo laikai ir vietos 02.07.2009

Skubame pranešti, kad jau patvirtinti Tundrabusų išvykimo laikai ir vietos.
Apie tai, kuriose vietose ir kuriuo metu Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose Tundrabusai lauks keleivių, skaitykite skyrelyje Bilietai arba šioje naujienoje.
Tikslūs autobusų išvykimo laikai atgal iš Tundros bus paskelbti festivalio Tundra informacijos centre. Būtinai užsukite pasitikrinti, ar jie nepasikeitę.

Atlikėjų pasirodymų laikai 02.07.2009

Jūsų patogumui skelbiame atlikėjų pasirodymų laikus!
Primename, kad atlikėjų grojimo laikai taip pat bus atspausdinti festivalio Tundra programoje, kurią atvykę į renginį gausite nemokamai.

Trumpai ir aiškiai apie svarbiausia - naujajame Tundros gide 02.07.2009

Skauda galvą nuo rūpesčių ką susikrauti kuprinėn į Tundrą? Tebeieškai atsakymo kur pasikrausi savo telefoną ir ar turėsi kur palikti daiktus, dėl kurių saugumo nenorėtum rizikuoti? Smalsu sužinoti, kurioje vietoje šoksi ir miegosi? Svarstai, kiek pinigų gali tekti išleisti maistui?

Naujas skyrelis apie pramogas, maistą ir gėrimus Tundroje 01.07.2009

Pramogų, laisvalaikio, maisto bei gėrimų pasirinkimas šiemet žada būti gausus kaip niekada anksčiau!
Jūsų dėmesiui - naujas festivalio nemuzikinės programos tinklapio skyrius Pramogos ir maitinimas.
Skyrelio pavadinimas kalba pats už save - visi užsukę į jį kviečiami apsidairyti, kokios pramogos neskaitant elektroninės muzikos festivalyje Tundra '09 pasitiks šiemet.

Gyvas Riga Metro pasirodymas ir kiti papildymai programoje 30.06.2009

Blogas naujienas keičia geros!

Zip FM FreeForm scenos grojaraštį papildėme penkių žmonių gyva grupe iš Latvijos - Riga Metro bei naujojo Despotin’ Fam ir Jazzu singlo "Noriu Rėkt!" bendraautoriumi Vaiper. Chill Out scenoje - gyvo ekepsermentinio ambient projekto autore Daina Dieva, dviejų žmonių grupe "Viksva" ir Swamp Tales komandos nario Zenith DJ setu.

Atšauktas Fluter ir Dissident pasirodymas 30.06.2009

Apgailestaujame turėdami pranešti, kad dėl svarbių nuo mūsų nepriklausančių aplinkybių, esame priversti atšaukti drum & bass atlikėjų iš Rusijos, Fluter and Dissident bei  grupės nario Dissident antrojo amplua, Kontext, pasirodymus Zip FM FreeForm ir Chill Out scenose.
Apie tai, jog neatvyks į Lietuvą, Peterburge gyvenantys atlikėjai mus informavo šiandien perpiet.

Naujo Hallucin mikso dalybos Tundroje 26.06.2009

Geros naujienos visiems kokybiškos muzikos gerbėjams!
 
Ribotu tiražu atspaustame kompaktiniame diske - naujas Techno scenos šeimininkų, komandos Techstylism, senbuvio Hallucin miksas! Jau virš 12 metų Lietuvos DJ sceną atstovaujantis DJ'us ir įrašų kolekcionierius, gerbėjus naujais darbais nudžiugina itin retai.
Skaičiuojantiems jo miksus savo kolekcijoje, festivalis Tundra '09 taps puiki proga užlenkti dar vieną rankos pirštą!

Savanorių registracija baigta 25.06.2009

Informuojame, kad registracija norintiems prie festivalio Tundra '09 prisidėti savanorišku darbu, baigta.

Pratęsiama prekyba bilietais su Tundrabusu 25.06.2009

Informuojame, kad prekyba išankstiniais bilietais su Tundrabusu pratęsiama iki pirmadienio, birželio 29-osios.

Su meile iš Tundros - prisiminimai visiems 20.06.2009

Aštriadantis raudonasis drakonas, iš kurio nasrų srūva dūmai ir laužyti ritmai, margaspalvės burės šviečiančio voratinklio gobtuve, skaistus žvaigždėtas liepos dangus ir muzikos ritmais bėgančių šviesų nutvieksta minia, eglutėmis nusėta pamiškės pieva, senutėlis Žigulys ir Oro stichijai atsidavusių parašiutų dreifas... Tai tik saujelė blėstančių prisiminimų, kurie įstrigo visiems tundriečiams pernai metais.