Naujienos

7-asis elektroninės muzikos festivalis Tundra 2010 įvyks! 04.03.2010

 
Organizatoriai džiaugiasi galėdami pranešti, kad elektroninės muzikos festivalis Tundra '10 įvyks! Rezervuokit liepos 2-6 d. muzikinei amžinybei, kuri šiais metais truks nebe 3, bet 4 paras!:) Daugiau info - netrukus. Sekite naujienas ;)
 

Rasti ir pamesti daiktai Tundroje (papildyta) 21.07.2009

Pasibaigus festivaliui Tundra '09 sekęs teritorijos valymo darbų maratonas baigėsi kaip visada ant mūsų stalo sukraudamas dėžutę daiktų, kurie prarado savo šeimininkus.
Šioje naujienoje skelbiame galutinį festivalyje rastų daiktų sąrašą. Jei pamatėte savo ar pažįstamų pavardę, atpažinote daiktą arba patys esate ką nors radę ir norėtumėte grąžinti, bet nežinote kam ir kaip, parašykite mums.

Konkursas "Mano trys geriausios minutės amžinybės" 03.07.2009

Jauti aistrą vaizdams pro objektyvo akį? Turi super duper megapixel telefoną, vežiesi fotoaparatą o gal netgi vaizdo kamerą? Nori atminimui gauti išskirtinę dovaną?
Užfiksuok arba suklijuok nuo trijų iki dešimties minučių vaizdelį, atsiųsk jį mums ir laimėk vienus iš 10-ies išskirtinių Tundros marškinėlių!

Karštos naujienos iš Tundros - gyvuose interneto reportažuose 03.07.2009

Karštos naujienos - beveik gyvose "transliacijose" tiesiai iš Tundros!
Interviu su atlikėjais, naujausiais įspūdžiais ir pasakojimais apie tai, kas įvyko, vyksta arba dar įvyks su smalsuoliais dalinsis net dvi nepriklausomo lietuviškojo interneto plunksnos.

Lietuvos 1000-mečio proga - Tautiška giesmė ir Tundroje 03.07.2009

Lietuvos 1000-mečio proga visame pasaulyje skambėsiantis Lietuvos himnas neaplenks ir festivalio Tundra.
Garsiai ir išdidžiai visam pasauliui praneškime, kad Lietuvos vardui – jau tūkstantis metų!
Mindaugo karūnavimo dienos išvakarėse, liepos 5 d. 21 val. kviečiame susiburti prie Zip FM FreeForm scenos, kur skambant Tautiškai giesmei turėsite progą dviems minutėms prisidėti prie šios visą pasaulį sudrebinsiančios patriotinės akcijos.