Techno scena

Techno, Electro, IDM, Hardcore,
Minimal Techno
 
Rengia:
Techstylism | www.techstylism.lt


Liepos 3 d. 23:00 - liepos 5 d. 07:00

Išsamūs grojimo laikai (PDF)

Inigo Kennedy Festivalyje pasirodys vienas iš novatoriškiausių bei labiausiai vertinamų djų techno muzikos pasaulyje - Inigo Kennedy iš Didžiosios Britanijos. Arti 100 išleistų vinilinių bei kompaktinių plokštelių. Karštligiškai augantis dj pasirodymų grafikas atvedęs jį į Australiją, Braziliją, Singapūrą, Pietų Ameriką, Kiniją, JAV, jau neminint nuolatinių pasirodymų visoje Europoje. Bei, svarbiausia, techniniai sugebėjimai, kūrybinis originalumas bei atlikimo meistriškumas, visa tai užtarnavo Inigo Kennedy kultinį statusą. Pasirodymuose jis iki paskutinio lašelio išspaudžia trijų plokštelių grotuvų bei papildomos įrangos galimybes kurdamas iš tiesų energingą, emocingą, šviežią ir įkvėpianti skambesį. Daugiau apie atlikėją - www.asymmetric.co.uk ir www.inigokennedy.com.

Mark Hawkins Jau dešimtmetį spindintis elektroninės muzikos prodiuseris – Mark Hawkins su gyvais pasirodymais apkeliavo visą pasaulį. Gausus jo albumų šūsnis išvydo dienos šviesą po nei daug, nei mažai – net devyniolikos įrašų kompanijų sparneliu ir rikiuojasi vienoje plotmėje su tokiais vienų garsiausių bei idomiausių techno muzikos kūrėjų kaip Neil Landstrumm, Tundros festivalyje jau dalyvavusio Tobias Schmidt, Dave Tarrida, Cristian Vogel, Tim Exile, Si Begg ir daugelio kitų darbais. Mark Hawkins yra laikomas vienu avangardiškiausių naujos kartos new-wave techno atstovų Didžiojoje Britanijoje. Jo kelias į pripažinimą prasidėjo nuo įrašų garsiosios Miss Djax valdomoje įrašų kompanijoje „Djax Up Beats” ir tesėsi „Neue Heimat", „Input - Output Inc", „Mosquito", „Hörspielmusik" ir daugelyje kitų kultinį statusą turinčių . Vėliau M. Hawkins įkūrė „Crime", išleidusią keturias plokšteles su Si Begg, Bill Youngman, Michael Forshaw, Rotorik, Dj Urban bei paties Mark kūriniais. Šie leidiniai sulaukė puikių atsiliepimų bei recenzijų žiniasklaidoje. Atlikdamas gyvus pasirodymus Mark Hawkins pasitelkia gausu instrumentų arsenalą taip sudarydamas atsvarą nuobodžiu standartu tapusiems vien kompiuterį naudojantiems atlikėjams.

Petar Dundov yra, be jokios abejonės, garsiausias elektroninės muzikos atstovas iš Kroatijos ir vienas žinomiausių techno muzikos kūrėjų visame pasaulyje.
Pirmoji plokštelė su jo kūriniais pasirodė dar 1994 metais. Paskui sekė vis sėkmingesni leidiniai, šiuo metu sudarantys solidžią ir įvairiapusę diskografiją. Joje puikuojasi ir ambient muzikos albumas Jeff Mills priklausančioje įrašų kompanijoje „Tomorrow", ir itin sėkmingi leidiniai garsiame belgų leible „Music Man”.
2008-aisiais įrašytas albumas „Escapements” bei singlai su Substance & Vainqueur ir Echospace sukurtais remiksais suintrigavo šviežiu – hipnotiniu, tarsi „apglėbiančiu" skambesiu, pagardintu šiltomis ir elegantiškomis sintezatorių melodijomis. „Escapements” buvo pasitiktas itin entuziastingai: sulaukęs teigiamų kritikų atsiliepimų metų gale jis figūravo daugelyje geriausių metų albumų nominacijų, taip atverdamas naują etapą kūrybiniame šio talentingo dj ir prodiuserio gyvenime.

Vienas iš ekstremaliausių festivalio dalyvių – prancūzas La Peste. Jo kūrybos koncepcija skelia į šipulius įprastus muzikos suvokimo limitus ir peržengia tradicinę harmonijos bei ritmo idėją.
Šio „teroristo“ muziką galima apibūdinti kaip psichodelinį avangardinio hardcore techno, industrinio triukšmo ir elektroakustinių garso peizažų kokteilį. O pats La Peste, kuris be visa ko yra jau dvylika metų gyvuojančios įrašų kompanijos „Hangars Liquides“ bosas, savo ir giminingų atlikėjų kūrybai apibrėžti netgi sukūrė specialų flashcore terminą.
Drebėkit :-)

 

Live:
Mark Hawkins (Djax-Up-Beats, Hörspielmusik, Neue Heimat, Input-Output Inc., Wavescape, 4x4 Recordings, Uglyfunk) - Didžioji Britanija
La Peste (Hangars Liquides, Praxis) - Prancūzija
Moon Disco (Techstylism, Control Tower, Black Montanas, Kommando 6)
Mookid (Knobs)
Grad_U (Kyoto, Cism, Deepindub)
Sala (Autarkeia, Tantric Harmonies)
Sraunus (Sutemos, Signorafranca, minimal.lt)
Assassid (Step Service)
Zulusas (Sutemos)

DJs:
Inigo Kennedy (Asymmetric, Token, Rodz-Konez, Missile Records, Molecular Recordings) - Didžioji Britanija
Petar Dundov (Music Man Records, Tomorrow) - Kroatija
### (Feinwerk, Snork Enterprises) - Didžioji Britanija
Proton (TonTesT) - Vokietija
Daimon (Techstylism, EA)
Pagalve (Techstylism, EA, Knobs)
Android (Evilspot, EA)
El-T (min_for)
Gestapo + Mlada (audio/visual set) (Ritmika / fuckforfriendship.com) - Latvija
Hallucin (Techstylism)
Mantas T. (Partyzanai)
Metaphor (klubspulse.lv) - Latvija
Stereoman (Biohazar)
X-Ray (Rotten Shit)
Cyber (Re:5pect)
ZW-X (Nepriklausomų Stebėtojų Grupė)

VJs:
VooZ2 (Re:5pect)
Gutshis (Evilspot)
Mediabakery (Step Service)