Būk savanoriu!

Savanorių atrankoje dalyvauja visos teisingai užpildytos ir laiku atsiųstos paraiškos, užpildytos asmenų, sulaukusių 18-os metų. Atrankai pasibaigus, su pasirinktais dalyviais susisieksime patys.
Anketą pildyti lietuviškomis raidėmis.

Savanorių atranka baigėsi. Atrinktuosius informuosime asmeniškai. Ačiū.

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)
 

Ar gausiu bilietą į festivalį Tundra?

Taip, visi priimti dirbti savanoriai gaus po kontrolinę juostelę.

Ar gausiu pavalgyti?

Taip, darbo metu savanoriams bus skirtas nemokamas maitinimas.

Kokio amžiaus žmonėms galima dalyvauti savanorių atrankoje?

Savanoriai turi būti sulaukę 18-os metų.

Ar turėsiu dirbti ir tada, kai gros muzika?

Deja, negalime užtikrinti, kad konkretus darbas nepareikalaus kai kurių savanorių pagalbos netgi tuo metu, kai gros jų laukiami atlikėjai, tačiau iš anksto įspėti stengsimės į panašius prašymus atsižvelgti.

Ar bus galima dirbti kartu su draugais?

Dėl skirtingos darbo specifikos ir poreikių, negalime užtikrinti tokios galimybės net jei gausite darbą toje pačioje festivalio vietoje ar darbo srityje.

Kokius darbus siūlote?

Rengiant festivalį pasitaiko daugybė darbų, todėl negalime tiksliai įvardinti jų sąrašo. Tačiau dažniausiai mums reikalinga pagalba statant ir įrengiant scenas, ruošiant teritoriją ir logistikos bei pasiuntinių darbuose.

Ar galiu pasirinkti, ką norėčiau dirbti?

Taip, pildydamas savanorio anketą, gali pasirinkti iki 3-jų darbų, kuriuos moki ir kurie tau sekasi geriausiai. Negalime garantuoti, bet stengsimės pasiūlyti darbą atsižvelgdami į šiuos pageidavimus.

Kaip dalyvauti savanorių atrankoje?

Teisingai užpildyk ir išsiųsk čia esančią savanorių anketą ir automatiškai tapsi atrankos dalyviu. Pasibaigus atrankai, mes patys susisieksime su pasirinktais dalyviais anketoje nurodytais kontaktais.