Pramogos

Performansai
Menų dirbtuvės
Mokyklos, paskaitos ir seminarai
Laisvalaikis
Krautuvėlės
Maistas ir gėrimai
 
Organizatorius:
Festivalis Tundra '09 | www.tundrafestival.lt


Pramogų miestelis

 

Drum Fever - afrikietiškos perkusijos

performansas mokykla

Festivalio atidarymo proga gros Vakarų Afrikos įkvėptas perkusinis projektas BangoBeat. Taip pat vyks Drum Fever komandos vedami bugnų mokymo seminarai. Visi, turintys "Djembe" ar kitus afrikietiškus būgnus kviečiami prisijungti ir pasirodymo metu tapti didžiulio orkestro dalyviu. Progą išbandyti savo jėgas turės ir neturintys savo būgnų.
Seminarai vyks liepos 4 d. 12 ir 17 val. (laikas gali būti tikslinamas) bei liepos 5 d., 15 val.
Projekto nariai: Martynas Sučyla, Žydrūnas Mockūnas, Vladas Dieninis
www.drumfever.lt

 

Fakyrų pasirodymai

performansas

Vyks fakyrų "Ugnies ratas", "Ugnies ženklai" ir "Altaja" pasirodymai.

 

Šilkografijos dirbtuvėlė

menų dirbtuvė krautuvėlė

Kokybiški DIY paveikslėliai ant tekstilės, šilkografijos pamokėlės.
Šioje menų dirbtuvėje lankytojai galės papuošti savo marškinėlius ar kitus drabužius piešiniu, stebėti procesą arba sudalyvauti jame patys. Galima bus įsigyti jau pagamintus marškinėlius su šilkografijos piešinėliu.
Plačiau...

 

Kultūrinis veiksmas - Collaboratoria

menų dirbtuvė performansas

Vaizdo ir judesio workshop'as, kurio metu kiekvienas festivalio dalyvis kviečiamas atsinešti neįprastų daiktų, daikčiukų,
medžiagų ir įgyvendinti savo siurrealistines fantazijas. Kultūrinio veiksmo komanda ir VJ BigRED pasitenkins į video vizualizacijų kūrybos procesą įtraukę bent 1000 festivalio lankytojų, o vizualizacijos šeštadienio naktį pasirodys vienoje iš Tundros scenų.

 

DIY veiklos stovykla

menų dirbtuvė mokykla

Jūsų laukia visa krūva įdomių pramogų. Tai originalių, viekiančių daiktų gamyba iš alaus skardinių, šiukšlių - dūdelės, švilpynės primusai. Juostelių pynimas iš virvių ir siūlų, įvairių daiktų apipynimas. Pinhole fotografija - tikrų fotoaparatų gamyba iš degtukų dėžučių. Suomiško naminio alaus gamyba ir degustavimas, angliukų piešimui gamyba iš medžio. Eksperimentai, atskleidžiantys gamtos ir visatos paslaptis, paprastoji ir naudingoji fizika. Lankų dirbtuvė - lankų ir taikinių gamyba, šaudymo pratybos.

 

Audiovizualinis projektas "Skaistykla"

menų dirbtuvė performansas

Interaktyvus audiovizualinis projektas, kuriame apjungiami teatrinio miraklio, video medijos, skaitymo elementai. Nevengiama betarpiško bendradarbiavimo su publika tiek veikiant, tiek diskutuojant.

 

Stikliniai papuošalai

menų dirbtuvė krautuvėlė

Festivalio suvenyrų ir originalių papuošalų gamyba naudojant įvairias technologijas. Joms bus pasitelkti stiklo pusgaminiai,
karoliukai, audiniai, kartonas, plastmasė ir kitokios medžiagos. Taip pat veliamas veltinis, siuvinėjama, tapoma. Jungiant keisčiausius derinius bus gaminami unikalūs suvenyrai ir papuošalai.

www.ievarem.com

 

Rankų darbo rūbai, papuošalai ir batikos menų dirbtuvė

menų dirbtuvė krautuvėlė mokykla

Dizzydelic Accessories“ rankų darbo auskarai, papuošalai iš modelino. „Artlab“ mokys batikos technikos ir suteiks norintiems galimybę prisidėti prie paties proceso. Bus galima įsigyti batikos technika puoštų drabužių.

 

"Om Space Shop"

krautuvėlė maistas ir gėrimai

Šioje parduotuvėje-chaishop'e bus galima įsigyti kosminių, UV šviečiančių psichodelinio stiliaus rūbų, taip pat apdarų bei aksesuarų iš Tolimųjų Rytų (Indijos, Tailando) bei vietinės fėjų produkcijos. Chaishop'e galėsite paskanauti vegetariško maisto, atsigerti ajurvedinių arbatų bei pailsėti šalia esančioje jurtoje.

 

Pojų gaminimas ir sukimas

krautuvėlė mokykla

Pamokėlės kaip pasigaminti pojus ir juos sukti. Galima bus įsigyti jau pagamintus pojus. Trumpas seminarėlio ir piešimo ant kūno mišinys, šokolado gamyba.
Vyks trumpa paskaitėlė apie susikaustymą, uždarumą ir kaukes, kurias dėvime. Po jos seks trumpa meditacija bei trečioji dalis - piešimas (jei pavyks - tylint). Žmonės bandys išreikšti tai, ką jaučia, o jei bus pageidavimų - trumpas piešinių aptarimas pagal spalvas, linijas, potėpius ir kitus aspektus.

 

Feng Shui paskaitėlė

mokykla

Feng Shui, kurios nepažįstam. Mitai, prietarai ir tikrovė arba kodėl nėra Praktiniai užsiėmimai pagal duotą vietovę ir knygų apie feng shui. kitas realias situacijas. Garsų, spalvų, kvapų ir šviesos panaudojimas feng shui.

 

Replique Boutique

menų dirbtuvė mokykla krautuvėlė laisvalaikis

„Replique Boutique“ šiemet pakvies ne tik įsigyti rankų darbo papuošalų, sudalyvauti blusų turgelyje, išmokti pūsti milžiniškus muilo burbulus, bet ir stilingai apsikirpti čia pat veiksiančioje kirpykloje bei prisėsti ant „kaljanų kilimo“ ir užtraukti gardų dūmelį. Kiekvienam atsinešusiam savo kaljaną – „Tundros“ ženkliukas dovanų iš „Replique Boutique“ mergaičių rankų ;-)
www.replika.lt

 

Smaragdo miestas

mokykla krautuvėlė laisvalaikis

Festivalio „Tundra“ teritorijoje iš niekur išdygusiame Smaragdo Mieste veiks vaikų kampelis, kuriame vaikai (ir ne tik) tikrai ras ką veikti, krautuvėlė, kurioje bus galima įsigyti įvairiausių žongliravimo instrumentų, laisvalaikio prekių, papuošalų, rūbų ir patogiausių pasaulyje sandalų. Taip pat - arbatinė, kurioje nosį kutens pyragų, saldumynų ir indiško Chai masala kvapai, sulčių baras, kuriame galėsite atsigaivinti šviežių sulčių kokteiliu, žongliravimo dirbtuvės, kuriose bus galima pabandyti ir išmokti žongliravimo pasirinktu įrankiu bei ugnies ir šviesų performansai...
www.smaragdomiestas.lt

 

Galvosūkių pasaulis

laisvalaikis

Galvosūkių pasaulis. Įvairiausi lavinantys žaidimai. Mankštink ne tik kojas šokių aikštelėje, bet ir galvą  ;)

 

Gyvoji biblioteka

laisvalaikis

Gyvoji biblioteka veikia taip pat kaip ir paprastos bibliotekos. Lankytojas ateina ir tam tikram laikui pasiskolina Knygą. Perskaitęs Knygą lankytojas gražina ją į biblioteką ir, jeigu nori, pasiima kitą. Tarp paprastos bibliotekos ir Gyvosios bibliotekos yra vienas skirtumas - Knygos Gyvojoje bibliotekoje yra žmonės, o skaitymas – pokalbis. Tai naujas būdas griauti nusistovėjusius stereotipus.

 

Foto paštas

laisvalaikis

Įamžink save ir savo bičiulį!

 

Ajurvediniai masažai

mokykla laisvalaikis maistas ir gėrimai

Veido, nugaros, pėdų, pečių ir energetinis masažas. Bus konsultuojama sveiko gyvenimo būdo klausimais pagal Ajurvedą ir kitus šaltinius, dalinamasi sava patirtimi. Rankų ir kojų puošyba ornamentais su chna pagal vieną seniausių indiškų gražinimosi tradicijų. Po masažų vaišinsime arbata, veiks chaishop‘as bus galima įsigyti rankų darbo papuošalų, pušų ir beržų aliejaus, žolelių.

 

Little Space kavos parduotuvėlė

maistas ir gėrimai

"A Little Space" - tai draugai iš skirtingų Europos šalių, susibūrę į po visą pasaulį keliaujantį kolektyvą. Erdviame, spalvingame laisvų meniškų formų paviljone lankytojai kviečiami neįpareigojančioje atmosferoje pasilepinti puikaus skonio kava, iš įvairių kavos rūšių ruošiama pačių šeimininkų.

 

Vaisių kokteilių baras

maistas ir gėrimai

Šviežių uogų ir vaisių kokteilių barą irenginėja Angelika Masalskaja, dalyvavusi bemaž visose estivaliuose Tundra, o taip pat - Spartakiadoje, Telekinezyje ir kt.

 

"Art Cafe Creperie"

maistas ir gėrimai

Pagrindinis "Art Cafe Creperie" produktas - tikri prancūziški krepai su saldžiais ir sūriais įdarais. Tai panašu į mūsų lietuviškus lietinius, tačiau skonis visiškai kitoks, o kepimo procesas yra tiesiog kerintis! Prie patiekalo galėsite įsigyti puodelį kavos ar naminės imbierinės arbatos.

 

Festivalyje taip pat veiks daugybė mažesnių užkandinių, kuriose bus prekiaujama maistu bemaž visiems skoniams.

Nesvarbu, ar norite tik užkąsti, ar sočiai papietauti, renkatės vegetarišką ar tradicinę virtuvę, teikiate pirmenybę kokybei ar taupote pinigus. Šaltais užkandžiais, karštaisiais patiekalais, gaiviaisiais ir alkoholiniais gėrimais bei tabaku visus išalkusius ir ištroškusius pasotonti pasirįžę beveik per dvi dešimtis prekyviečių.

Ypatinga festivalio organizatorių akcija - nerealiai pigus alus! Vos 3 Lt tesiekianti alaus bokalo kaina šiemet tiesiog sutverta pamiršti apie sunkius kelionkrepšius ir atsipalaidavus mėgautis šaltu, putojančiu alumi iš už baro.