Naujienos

Naujas skyrelis apie pramogas, maistą ir gėrimus Tundroje paskelbta 1.07.2009

Pramogų, laisvalaikio, maisto bei gėrimų pasirinkimas šiemet žada būti gausus kaip niekada anksčiau!
Jūsų dėmesiui - naujas festivalio nemuzikinės programos tinklapio skyrius Pramogos ir maitinimas.
Skyrelio pavadinimas kalba pats už save - visi užsukę į jį kviečiami apsidairyti, kokios pramogos neskaitant elektroninės muzikos festivalyje Tundra '09 pasitiks šiemet.
 
Dauguma pramogų organizatorių neapsiriboja vienintele veikla. Dažnai mažos menų dirbtivuvėlės ne tik gamina, bet ir rodo kaip bei kviečia išmokti ar nusipirkti pagamintų daiktų. Kad būtų lengviau susigaudyti šioje įvairovėje, visas nemuzikinę festivalio prpgramą suskirstėme į 5 grupes. Tai - performansai (įvairūs vaidinimai, spektakliai, šokiai, muzikantų pasirodymai ir kitokios atrakcijos), menų dirbtuvės, mokyklos (įvairios paskaitos ir seminarai, įvairių amatų meno pamokėlės), laisvalaikis (vietos, pakviesiančios turiningai ir įdomiai praleisti laiką), įvairiausios krautuvėlės bei maistas ir gėrimai. Visos pramogų "miestelio" dalyvės pažymėtos spalvingomis gairelėmis, geriausiai apibūdinančiomis pramogų pobūdį ar veiklos sritį.
 
Stengėmės paminėti visą kas įdomiausia, tačiau tikroji programa už savęs slepia kone trigubai didesnį dalyvių sąrašą.
 
Atskirai būti paminėta nusipelno ypatinga festivalio organizatorių akcija - nerealiai pigus alus! Vos 3 Lt tesiekianti alaus bokalo kaina šiemet tiesiog sutverta pamiršti apie sunkius kelionkrepšius ir atsipalaidavus mėgautis šaltu, putojančiu alumi iš už baro.
 
Išsamios informacijos apie pramogas, maistą bei gėrimus nuo šiol ieškokite naujame skyrelyje tundrafestival.lt/pramogos.
Sekite atnaujinimus, jų dar bus!

 

Komentarai: