Naujienos

Bilietai į 2011-ujų TUNDRĄ ! 20.12.2010

Savo plunksnuotais sparnais plasnodami virš tundros, Laplandijos elniai priskynė ten augančių natūralių ir ypatingai sveikų dovanų - tik ką išsiskleidusių bilietų į 8-ąją "Tundrą"!

 

Ar buvai geras praėjusiais metais? Tuomet tikėkis, kad kelialapis į trijų parų begalybę įkris ir pro tavo kaminą. Netiki Kalėdų Seneliu?

Kas pametė botagėlį? (ATNAUJINTA) 20.07.2010

Atsigavę po kiek užtrukusių festivalio teritorijos gaivinimo darbų, pagaliau galime į bendrą paveikslą sudėlioti visas 7-osios TUNDROS detales ir kartu pasidžiaugti, o taip pat ir atsiprašyti už buvusius nesklandumus...
Šiais metais atskilus daliai festivalio organizatorių būrio bei bandant perstruktūruoti visą TUNDROS kūrimo procesą, neišvengiamai patyrėme sunkumų bei nesusipratimų, už kuriuos norime atsiprašyti. Dėkojame ir už visą išsakytą kritiką – jūsų nuomonės, nusiskundimai, patarimai bei pasidžiaugimai tikrai sulauks mūsų dėmesio bei atitinkamų išvadų.
Taigi, nors šie metai ir nebuvo lengvi, tačiau TUNDRA lieka TUNDRA – po truputį kurdami ir atsinaujindami, mes padarysime viską, kad ji liktų miela ne tik mums, bet ir visiems jums, ištisus metus laukiantiems, sulaukiantiems, dalyvaujantiems ir sugrįžtantiems. Ačiū, kad esate su mumis:)
4-ių parų beprotybės uragano dulkėms nusistovėjus, į vieną krūvelę sukrovėme radinius.

Kino ir muzikos meilė po atviru dangum 01.07.2010

Šį savaitgalį Kauno kino festivalis pristatys specialią muzikos filmų programą „Muzika, keičianti pasaulį“ elektroninės muzikos festivalio „Tundra“ lankytojams. Vienintelis Lietuvos kino festivalis, puoselėjantis specialią muzikos filmų programą liepos 3-6 dienomis mobiliame „Tundros“ kino teatre, įsikūrusiame Avilio ežero pusiasalyje Zarasų rajone, pakvies pamatyti filmus apie garsiausius Europos muzikos festivalius ir elektroninės muzikos legendas.
Garsas ir vaizdas neišskiriami nuo kinematografijos pradžios. Tai tik patvirtina ne pirmus metus gyvuojanti Tarptautinio Kauno kino festivalio ir „Tundros“ draugystė. Dviejų festivalių sąjungos devizas – „Kinas + Muzika = Meilė“. Vasarai įsibėgėjus Tarptautinis Kauno kino festivalis kartu su kitais muzikos mylėtojais trumpam palieka miestą ir įsikuria po atviru dangumi.

Grojaraščiai ir kita svarbi informacija! 01.07.2010

Likus vos dviems dienoms iki lauktos išlauktos 7-osios TUNDROS, mūsų tinklalapyje jau sugeneruota visa svarbiausia informacija, kuri bus labai naudinga tiek planuojant kelionę bei linksmybes, tiek jau leidžiant laiką pačiame festivalyje.

Šamanų erdvėje – dar vienas ryškus svečias! 29.06.2010

Likus vos kelioms dienoms iki 7-osios TUNDROS, atlikėjų sąrašas vis dar plečiasi! Gera naujiena tranzerių flangui – Šamanų erdvėje net trimis pavidalais pasirodys psy trance pažiba Dick Trevor. 2008 m. Pociūnuose vykusioje TUNDROJE pasirodęs ir vėl į Lietuvą sugrįžtantis svečias šiemet publikai ketina atsiverti dar dosniau: per keturias paras beprotybės jis spės sugroti savo dj setą kaip DJ Dick Trevor, pristatyti gyvą asmeninį projektą Dickster bei projektą Green Nuns Of The Revolution.