Eko konkursas

Elektroninės muzikos festivalis TUNDRA neabejingas gamtai - jau 7-us metus kuriamės joje, o ne betoninėse džiunglėse. Tačiau mes suprantame, kad intensyvus muzikinis veiksmas, kad ir koks draugiškas gamtai, negali praeiti be pėdsakų, ir nusprendėme dar intensyviau stengtis šį savo pėdsaką valydami.

Su Green Party Ekodirbtuvėm kuriame ekologinių žingsnių planą festivalyje, ir pagalvojome, kad konstruktyviausia būtų jį pradėti nuo jūsų visų idėjų:

  • kas ekologiškesnio galėtų išgelbėti mūsų užterštą muzikinę karmą ir didžėjinį kaimą ir priartinti jį prie tikrai aplinkai draugiško įvykio?

Pasiūlyk mintį, iniciatyvą, kolektyvą arba pats įgyvendink ekoprogramą Tundroje ir tave apgaubs medžių ir festivalio organizatorių padėka:)

Gal turi grupę, grojančią morkų, ekologiškų svogūnų ar panaudotų karbiuratorių ir radioaktyvių atliekų elektroniką?

Buri iš kavos tirščių, plastmasinių butelių, lankstai ilgo galiojimo origami iš laikinų festivalių programų arba moki statyti palapines iš atliekų?

Mokai, kaip plauti galvą ir dažyti veidą natūraliomis medžiagomis ar turi kitą paskaitą / workshopą?

Geriausios idėjos autoriui padovanosime 2 pakvietimus į festivalį. Na, o sutiksiantiems šią idėją atvežti ir parodyti tundrautojams - pridėsime ir daugiau :) bei, žinoma, ir patys padėsime įgyvendinti.
Dalyvauk!

 

Laukiame ir radikaliausių pasiūlymų ar kritikos
eko@tundrafestival.lt ir ekodirbtuves@gmail.com