Apie festivalį

 

Keturioms laikrodžio nebesuvaldomoms paroms muzika ir vėl sugrįžta ten, kur jos namai - kur nesigirdi žingsnių, kur niekas netranko durų, kur įspūdžių, širdį virpinančių pasirodymų ir tingių minčių kupinai dienai žadina laukais praslenkančios miglos, o miško pavėsį pamažu atsivejanti naktis naujiems potyriams prikelia nuo miesto gyvenimo prisnūdusias jusles...

 

 

 

 

 

AVILIO EŽERO PUSIASALIS, ZARASŲ RAJONAS

 

Psy trance ritmai užburs Šamanų erdvėje, ramybės pasiilgusieji visada galės sugrįžti į chillout garsuose paskendusią Ritualų erdvę, Žyniuonių erdvėje pasirodys pagarbą jau užsitarnavę ir tikrai žinantys, ką daro, techno ir bass meistrai iš užsienio ir Lietuvos, o beveik ištisą parą veiksianti Kerėtojų erdvė derins garsius vietinius atlikėjus bei svečius iš Latvijos su dar mažai žinomais, bet tikrai įdomiais vardais, bandysiančiais pakerėti festivalio publiką.

Tundroje `10 pasirodys daugiau nei 180 Lietuvos ir užsienio atlikėjų. Festivalio scenomis šiemet rūpinsis senbuviai „Tranceformers“, „Techstylism“, „Swamptales“, „Klusadaba“ (LV), „Arcona creation“ (JK/LT), taip pat pirmąkart prie Tundros prisijungsiantys nauji veidai iš Lietuvos ir užsienio: italai „Bluehour sounds“ , „Metro Promo“, „Ammo“, „Lowvibe“.

Muzikinę festivalio dalį papildys ir gausybė kitų pramogų – veiks kūrybinių dirbtuvių „miestelis“, planuojama rengti meninių instaliacijų parodas, pristatyti meninius performansus po atviru dangumi. Vyks kino peržiūros, paskaitos ir pamokos aktualiomis ir „gamtai draugiškomis“ temomis.

Nuostabios gamtos apsuptyje įsikursiantis festivalis šiemet kuo didesnį dėmesį stengsis skirti ekologijai – viso festivalio metu vyks speciali eko temai skirta programa, kurios tikslas – kartu su atlikėjais, organizatoriais, meninkais bei festivalio lankytojais drauge siekti maksimaliai sušvelninti gamtoje paliekamus muzikinio šėlsmo pėdsakus.