Naujienos

Bilietai į 2011-ujų TUNDRĄ ! 20.12.2010

Savo plunksnuotais sparnais plasnodami virš tundros, Laplandijos elniai priskynė ten augančių natūralių ir ypatingai sveikų dovanų - tik ką išsiskleidusių bilietų į 8-ąją "Tundrą"!

 

Ar buvai geras praėjusiais metais? Tuomet tikėkis, kad kelialapis į trijų parų begalybę įkris ir pro tavo kaminą. Netiki Kalėdų Seneliu?

Kas pametė botagėlį? (ATNAUJINTA) 20.07.2010

Atsigavę po kiek užtrukusių festivalio teritorijos gaivinimo darbų, pagaliau galime į bendrą paveikslą sudėlioti visas 7-osios TUNDROS detales ir kartu pasidžiaugti, o taip pat ir atsiprašyti už buvusius nesklandumus...
Šiais metais atskilus daliai festivalio organizatorių būrio bei bandant perstruktūruoti visą TUNDROS kūrimo procesą, neišvengiamai patyrėme sunkumų bei nesusipratimų, už kuriuos norime atsiprašyti. Dėkojame ir už visą išsakytą kritiką – jūsų nuomonės, nusiskundimai, patarimai bei pasidžiaugimai tikrai sulauks mūsų dėmesio bei atitinkamų išvadų.
Taigi, nors šie metai ir nebuvo lengvi, tačiau TUNDRA lieka TUNDRA – po truputį kurdami ir atsinaujindami, mes padarysime viską, kad ji liktų miela ne tik mums, bet ir visiems jums, ištisus metus laukiantiems, sulaukiantiems, dalyvaujantiems ir sugrįžtantiems. Ačiū, kad esate su mumis:)
4-ių parų beprotybės uragano dulkėms nusistovėjus, į vieną krūvelę sukrovėme radinius.

Kino ir muzikos meilė po atviru dangum 01.07.2010

Šį savaitgalį Kauno kino festivalis pristatys specialią muzikos filmų programą „Muzika, keičianti pasaulį“ elektroninės muzikos festivalio „Tundra“ lankytojams. Vienintelis Lietuvos kino festivalis, puoselėjantis specialią muzikos filmų programą liepos 3-6 dienomis mobiliame „Tundros“ kino teatre, įsikūrusiame Avilio ežero pusiasalyje Zarasų rajone, pakvies pamatyti filmus apie garsiausius Europos muzikos festivalius ir elektroninės muzikos legendas.
Garsas ir vaizdas neišskiriami nuo kinematografijos pradžios. Tai tik patvirtina ne pirmus metus gyvuojanti Tarptautinio Kauno kino festivalio ir „Tundros“ draugystė. Dviejų festivalių sąjungos devizas – „Kinas + Muzika = Meilė“. Vasarai įsibėgėjus Tarptautinis Kauno kino festivalis kartu su kitais muzikos mylėtojais trumpam palieka miestą ir įsikuria po atviru dangumi.

Grojaraščiai ir kita svarbi informacija! 01.07.2010

Likus vos dviems dienoms iki lauktos išlauktos 7-osios TUNDROS, mūsų tinklalapyje jau sugeneruota visa svarbiausia informacija, kuri bus labai naudinga tiek planuojant kelionę bei linksmybes, tiek jau leidžiant laiką pačiame festivalyje.

Šamanų erdvėje – dar vienas ryškus svečias! 29.06.2010

Likus vos kelioms dienoms iki 7-osios TUNDROS, atlikėjų sąrašas vis dar plečiasi! Gera naujiena tranzerių flangui – Šamanų erdvėje net trimis pavidalais pasirodys psy trance pažiba Dick Trevor. 2008 m. Pociūnuose vykusioje TUNDROJE pasirodęs ir vėl į Lietuvą sugrįžtantis svečias šiemet publikai ketina atsiverti dar dosniau: per keturias paras beprotybės jis spės sugroti savo dj setą kaip DJ Dick Trevor, pristatyti gyvą asmeninį projektą Dickster bei projektą Green Nuns Of The Revolution.

Patvirtinti Tundrabusų išvykimo laikai ir vietos 21.06.2010

Šiais metais ir vėl galite pasinaudoti galimybe keliauti į Tundrą būryje draugų specialiu festivalio autobusu! Tundrabusai į Tundrą vyks net iš septynių miestų: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Utenos ir Rygos ir pristatys festivalininkus tiesiai į renginio vietą. Tikslūs autobusų išvykimo laikai ir kainos skelbiami skyrelyje Bilietai . Bilietus jau nuo 22d. galėsite įsigyti visose Tiketos kasose arba internetu >www.tiketa.lt . Aptarnavimo mokestis autobuso bilietui netaikomas!

TUNDROS '10 atlikėjų sąrašas dar labiau išsiplėtė! 18.06.2010

Septintoji TUNDRA elektroninės muzikos mylėtojams ruošia neeilinio masto linksmybes - ilgesnis nei kada nors, keturioms paroms beprotybės įtrauksiantis šiemetinis festivalis muša ir atlikėjų gausos rekordus. Jau skelbtą, bet maloniai netikėtai net iki 180-ies atlikėjų pasipildžiusį sąrašą praturtins dar ne vienas scenos šviesulys, o didžiausią džiugesį veikiausiai pajus ištikimi techno gerbėjai - Žiniuonių erdvėje pasirodys svečias iš užatlantės, vieno didžiausių istorijoje techno hitų “Knights of The Jaguar” autorius, Underground Resistance narys, bene 20-us metus scenoje skaičiuojantis veteranas, Detroito technačių technačius Dj Rolando!

Savanorių registracija baigėsi 08.06.2010

Pranešame, kad šiandien (birželio 7 d.) baigiama savanorių registracija. Dėkojame visiems, pasiūliusiems savo pagalbą. Anketų šiemet gavome kaip niekad daug, todėl tiems, kuriems Tundros savanorystės saulė šiemet nenusišypsos, linkime nenuliūsti – jūs visi esate nuostabūs, tačiau visų kandidatų priimti tiesiog neturime galimybės:)

Per šią savaitę stengsimės išrūšiuoti ir iš vienos vietos į kitą kelis kartus perdėlioti visas anketas, o iki kito pirmadienio (birželio 14 d.) – asmeniškai informuoti visus atrinktus kandidatus.

Gausiai papildytas „Tundros '10“ atlikėjų sąrašas! 02.06.2010

Kadangi pirmosios vasaros dienos neapipylė jūsų spinduliais, nutarėme tai kompensuoti pasidalindami nuo svečių gausos raibuliuojančia naujiena - 7-ojoje Tundroje jūsų ausims ir kojoms palaimą teiks daugiau nei 150 atlikėjų!

Savanorių atranka tęsiasi 26.05.2010

Tundra '10 kviečia visus atsakingus ir geranoriškai nusiteikusius prisidėti prie festivalio virtuvės. Tad jei esi motyvuotas, energingas ir pozityvaus mąstymo, nebijai sunkaus darbo ir esi pasiryžęs kartu su festivalio organizatoriais įveikti visas kliūtis tiek šviečiant saulei, tiek pilant lietui - tapk Tundros savanoriu ir padėk sukurti Tundros miestą!

Draugai veža. 18.05.2010

Nėra litų? Susiburkit. Perkantiems 9 bilietus į Tundrą, 10-as bilietas - su 100% nuolaida :)

Tundra ieško eko idėjų 14.05.2010

Elektroninės muzikos festivalis TUNDRA neabejingas gamtai - jau 7-us metus kuriamės joje, o ne betoninėse džiunglėse. Tačiau mes suprantame, kad intensyvus muzikinis veiksmas, kad ir koks draugiškas gamtai, negali praeiti be pėdsakų, ir nusprendėme dar intensyviau stengtis šį savo pėdsaką valydami.

Su Green Party Ekodirbtuvėm kuriame ekologinių žingsnių planą festivalyje, ir pagalvojome, kad konstruktyviausia būtų jį pradėti nuo jūsų visų idėjų.

Tundra supažindina su šių metų festivalio scenų koncepcija ir atlikėjais! 10.05.2010

Septintosios Tundros muzikinis struktūravimas skirsis nuo ankstesnių metų. Keturios festivalio scenos nebebus apibrėžtos muzikinių stilių ribų, o pavadinimai apibūdins kiekvienos muzikinės erdvės misiją kelionėje į...

Bilietai jau prekyboje! 01.05.2010

Dėmesio! Nuo gegužės 1 d. startavo prekyba išankstiniais bilietais į Tundrą `10. Tiketoje jau galite įsigyti pirmuosius bilietus už ypatingai patrauklią kainą – 49 Lt + 5 Lt šiukšlių depozitas, festivalio pabaigoje sugrįšiantis visiems, kurie nepasišiukšlins:) Išankstiniai festivalio bilietai – tik visoms keturioms paroms.

7-oji „Tundra“ vyks Zarasų raj. 28.04.2010

Naujausios žinios iš „Tundros“ organizatorių fronto – jau patvirtinta šių metų festivalio vieta! „Tundra“ 2010 liepos 2–6 dienomis įvyks savo grožiu pernykštei vietai nenusileidžiančiame Avilio ežero pusiasalyje (Zarasų raj.)