Naujienos

Grojaraščiai ir kita svarbi informacija! paskelbta 1.07.2010

Likus vos dviems dienoms iki lauktos išlauktos 7-osios TUNDROS, mūsų tinklalapyje jau sugeneruota visa svarbiausia informacija, kuri bus labai naudinga tiek planuojant kelionę bei linksmybes, tiek jau leidžiant laiką pačiame festivalyje.

Skiltyje "Kelione" pateikiamos kelionės instrukcijos ir žemėlapis, rekomenduojame juos atsispausdinti ir vadovautis ieškant, kur įsikūrusi TUNDRA `10. Taip pat jau žinomos tikslios Tundrabusų išvykimo vietos bei laikai.

Visa informacija apie siūlomus ir nerekomenduojamus pasiimti daiktus, kelionę, teritorijos išplanavimą ir t.t. rasite bei susipažinti su bendra festivalio tvarka galite specialiai sukurtame TUNDROS gide. Jei čia neradote visų reikalingų atsakymų, dar smulkesnė informacija pateikiama Dažniausiai užduodamų klausimų skyrelyje. Nepatingėkite jų perskaityti prieš panikuodami:)

Nors iki festivalio dar reikia nukeliauti, bet svajoti ir planuotis, ką ir kada būtinai trokštate pamatyti, galite jau dabar. "Pramogos" skyrelyje pratraukiame užuolaidos kamputį į dieninės programos veiklas – šių metų workshop‘ai, paskaitos, pamokos bei performansai tikrai išsiskiria savo gausa ir įvairove, todėl pravartu jau dabar pradėti jais domėtis. Ir, pagaliau.... daugiau nei 180 kerėtojų, žiniuonių, šamanų ir ritualų vedlių iš Lietuvos ir viso pasaulio pagaliau tvarkingai sudėlioti, sustyguoti ir skelbiami scenų skyreliuose.

Tikslūs paskaitų, workshop‘ų ir kitų veiklų laikai, virtuvių bei barų darbo laikai, teritorijos žemėlapis bei kita festivalyje reikalinga informacija bus pateikiama specialiame TUNDROS laikraštyje, kurį gausite vos kirtę festivalio sieną.

Tik dvi laukimo dienos – tai visai nedaug, lyginant su laukiančiomis 4 paromis beprotybės. Jau greitai!

 

Komentuoti

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <span> <br> <a> <img>
  • Lines and paragraphs break automatically.

More information about formatting options

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Copy the characters (respecting upper/lower case) from the image.