Pramogos

Performansai
Menų dirbtuvės
Mokyklos, paskaitos ir seminarai
Laisvalaikis
Krautuvėlės
Maistas ir gėrimai
 
Organizatorius:
Festivalis Tundra '10 | www.tundrafestival.lt


Pramogų miestelis

 

Fotosesija „Alisa stebuklų šalyje“

Menų dirbtuvė

Magiška fotokelionė, leisianti jums pabuvoti ten, kur tik fantazija galėtų nunešti.


„Supynių dirbtuvės“

Menų dirbtuvė, krautuvėlė

Festivalio svečiai turės galimybę patys dekoruotis arba įsigyti jau pagamintas supynes.

 

Mandalų piešimas ir origami

Menų dirbtuvė, mokykla

Meditacinė mandalų piešimo pamoka bei origamio pamokos (įvairių lygių) leis sukoncentruoti dėmesį ir pajudinti pirštus, o vakare vyks šių darbų paroda. Čia pat bus ir įvaizdžio kūrimo dirbtuvėlės – galėsite pasikeisti šukuoseną, prisipinti kasyčių, ryžtis dredams ar pasidaryti biotatuiruotę.

 

Šokio ir judesio terapija

Mokykla, performansas

Puiki galimybė išreikšti emocijas, atsikratyti vidinės įtampos, išlaisvinti savo kūrybinį potencialą bei patobulinti savo socialinių įgūdžių kokybę. Šios terapijos metu bus šokami įvairūs psichologiniai šokio pratimai, o po kiekvieno iš jų vyks konsultacija-aptarimas, savo patirtimis galėsite pasidalinti su šokio terapijos specialiste.

 

Būgnų pamokos

Mokykla, performansas

Net 5 vadovai skirs jums dėmesio ir laiko, mokydami groti djembe būgneliais ir kitais perkusiniais instrumentais. Jei turite - atsivežkite savo instrumentą, o neturintiems - paskolinsime! Kursime, improvizuosime ir atsipalaiduosime.

 

BalticShop

Menų dirbtuvė, krautuvėlė

Galėsite pasidaryti norimą piešinį ant savo ar krautuvėlėje įsigyto rūbo, virti (ant laužo) ar mirkyti šaltuose dažuose paruoštus drabužius, dekoruoti juos įvairiais būdais.

 

Stiklo dirbiniai

Menų dirbtuvė, krautuvėlė

Bus galima įsigyti stiklo papuošalų bei išmokti pasigaminti savo savo amuletą.

 

„Ore kino įvykis“

Laisvalaikis

Jaunų ir perspektyvių kino bei video projekcijų kūrėjų darbų premjeros.

 

Tarptautinio Kauno kino festivalio programa „Muzika keičia pasaulį“

Laisvalaikis

Tarptautinis Kauno kino festivalis nuo pat savo pradžios, nuo 2007-jų skiria daug dėmesio filmams apie muziką, muzikos kūrėjus, atlikėjus, jos fanus... Festivalis siekia supažindinti žiūrovus su kino bei muzikos kūrybinės srities įvairove.
Ankstesniuose festivaliuose buvo pristatyti filmai apie Scottą Walkerį, Joe Strummerį, „The Rolling Stones“, „Foje“, „Antį“, Vytautą Kernagį, magiškąjį Youssou N‘Dourą, „The Knife“, „Sonic Youth“, „Gorillaz“, Roskildės bei „All Tomorrow‘s Parties“ muzikos festivalius ir kt. Šiemet Kauno kino festivalis atvyksta pristatyti savo mėgstamiausių filmų į Tundrą. Kinas+Muzika=MEILĖ
www.kinofestivalis.lt

 

Menų dirbtuvė, mokykla

Apyrankių pynimas (makrame technika), masažai, batika (šaltoji), piešimas ant kūno, serigrafija (įvairių kompozicijų kūrimas siūlais).

 

Imagination Land

Menų dirbtuvė, performansas, mokykla, krautuvėlė

Įvairūs performansai, komandinė tapyba ant didelių medžiaginių kubų, bodyart, origami pamokos, pojų sukimo pamokos, perkusijų pamokos, paskaitos apie minties galią, saviįtaigą. Bus galima įsigyti čia pat gaminamo karšto šokolado, papuošalų bei pojų.

 

Spontaniška meditacija

Mokykla

Jogos pamokos, vyks 3 d.

 

„Galvok žaliai“ – eko dirbtuvės

Menų dirbtuvė, mokykla

Eko projektas, kurio veiklą galima apibūdinti dviem žodžiais - kūryba ekologiškai! Senų žurnalų perdirbimas į spalvotus krepšelius – kiekvienas atsinešęs nereikalingų žurnalų, galės pasigaminti originalų, nepakartojamą ir, svarbiausia, ekologišką krepšelį, kuris saugiai ir jaukiai talpins visus „Tundroje“ reikalingiausius daiktus. Taip pat veiks ekologiškos tekstilės dirbtuvėlė, kurioje bus mokoma vėlimo ant įvairių paviršių technikos bei veltinių gaminių dekoravimo natūraliais dažais. Parsivežk dalelę „Tundros“, ją „užkonservavęs“ tekstilėje! Lankytojai galės pažaisti rūšiavimo žaidimą „Rūšiuok“: žaidime atliekos yra įvardinamos kaip trūkstamos detalės, nes šios trūkstamos detalės yra tarsi naujo būsimo daikto dalis. Pasitelkiant šiandienines technologijas, „Rūšiuok“ tikslą bandoma pasiekti vizualiai perteikiant, kokia svarbi kuriant naujus daiktus yra kiekviena mūsų rūšiuojama atlieka. Tam buvo sukurti internetinis žaidimas ir jį pristatantys filmukai, atspindintys tris pagrindinius rūšiavimo konteinerius: plastmasės, stiklo ir popieriaus.
Sparčiausiai „surūšiavęs“ atliekas žmogus gaus dovanų Tundros marškinėlius !
www.galvokzaliai.lt

 

Simuliaciniai žaidimai „Papildytos realybės dėžutės“

Menų dirbtuvė, mokykla

„Įkvėpimas“ - tai kasmetinis kūrybinis projektas, kurio metu ieškosime galimybių suderinti skirtingus žmones, jų pomėgius bei kūrybinius tikslus. Esminis projekto tikslas yra įkvėpti ir realizuoti apčiuopiamus kūrinius.
Šių metų tema „Papildyta realybė" - tai technologija, leidžianti uždėti norimą informaciją ant matomos realybės paviršiaus, ir šiuo būdu apjungti realybę su jūsų pageidaujama papildoma informacija. Šios simuliacinės instaliacijos tikslas - paprasčiausiu būdu supažindinti žmones su naujausiomis „Papildytos realybės" technologijos perspektyvomis bei šių metų „Įkvėpimo" projekto dalimi.
Plačiau apie projektą: www.ikvepimas.cechas.com

 

„Rūkalų žala žmogui“

Paskaita

Paskaita apie tabako žalą žmogaus organizmui, priemonės ir patarimai, kaip mesti rūkyti.

 

„Narkotikų žala“

Paskaita

Paskaita apie narkotinių medžiagų poveikį bei žalą žmogaus organizmui bei psichikai.

 

„GMO“

Paskaita

Visa tiesa apie genetiškai modifikuotus organizmus.

 

„Sveika gyvensena“

Paskaita

Patarimai, kaip pradėti sveikiau žiūrėti į gyvenimą. Maisto pasirinkimas, derinimas bei apdorojimas.

 

Interaktyvūs –simuliaciniai žaidimai

Laisvalaikis, paskaita, mokykla

Tai žaidimai ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, kurie skatina toleranciją bei skirtingų tautų, rasių, lyčių, orientacijos ir kitais pagrindais diskriminuojamų grupių supratimą. Žaidimai leis suprasti tuos žmones, kuriuos mūsų visuomenė engia.

 

Raudonojo Kryžiaus akcija „Neišmesk maisto po fetsivalio – atiduok skurstančiam“

Viso festivalio metu veiks „Raudonojo Kryžiaus“ palapinė, į kurią visi galės atnešti maisto, likusio po festivalio. Šis maistas bus atiduodamas skurstančioms šeimoms.
Taip pat viso festivalio metu veiks informacinis stendas apie „Raudonąjį Kryžių“, jo veiklas bei akcijas.

 

„Tama drums“

Mokykla, menų dirbtuvė

Būgnelių darymo workshopas leis kiekvienam atėjusiam išmokti pasidaryti po būgnelį.

 

„Gerbk gyvūnų teises

Mokykla, krautuvėlė

Iniciatyvinė grupė supažindins su gyvūnų teisių, veganizmo ir aplinkosaugos temomis, surengs beglobių gyvūnų fotografijų parodą, patikusiam gyvūnui galėsite pasiūlyti suteikti namus. Taip pat prekiaus vegan tematikos produkcija – marškinėliais, krepšeliais, ženkliukais ir kt.

 

„One nuotykių parko“ ekstremalus skrydis

Laisvalaikis

Ekstremaliai draugiškas ir azartiškas klubas kvies visus išmėginti drąsą ir patirti adrenalinu dvelkiančių įspūdžių.
www.onenuotykiuparkas.lt/apie

 

Pramogų slėnis

Laisvalaikis, maistas ir gėrimai

Stalo žaidimai, tonizuojančios arbatos degustacijos bei kokteilių baras.

 

„Smaragdo miestas“ – vaikų darželis

Laisvalaikis, krautuvėlė, mokykla, maistas ir gėrimai

Festivalio teritorijoje iš niekur išdygusiame Smaragdo Mieste veiks vaikų kampelis, kuriame vaikai (ir ne tik) tikrai ras, ką veikti, krautuvėlė, kurioje bus galima įsigyti įvairiausių žongliravimo instrumentų, laisvalaikio prekių, papuošalų, rūbų ir patogiausių pasaulyje sandalų. Taip pat – arbatinė, kurioje nosį kutens pyragų, saldumynų ir indiško Chai masala kvapai, sulčių baras, kuriame galėsite atsigaivinti šviežių sulčių kokteiliu, žongliravimo dirbtuvės, kuriose bus galima pabandyti ir išmokti žongliravimo pasirinktu įrankiu bei ugnies ir šviesų performansai...
www.smaragdomiestas.lt

 

Replique Boutique

Menų dirbtuvė, krautuvėlė

„Replique Boutique“ žada kaip visad GERAI pavaryti! Visi laukiami, o kas neras – patys kalti. Čia bus: BURBULAI, SŪPYNĖS, GERA NUOTAIKA, GROŽYBĖS ir 1 RB mergaitė – KONDOLIZA.

 

Kūlgrinda

Krautuvėlė, Laisvalaikis

Senovės baltų apeigų folkloro grupė Kūlgrinda suteiks galimybę įsigyti stilingų ir senoviškų žalvario bei sidabro papuošalų, dėvėtų per pagoniškus protėvių ritualus: įšventinimus, aukojimus, vestuves, laidotuves ir kitas iškilmes. Šie papuošalai – segių, amuletų ir kabučių kopijos, kadaise buvo dėvimos labai garbingų žmonių ir žynių. Taip pat galėsite įsigyti galingais laukiniais balsais, prilyginamais vilkų staugimui, didingais pagoniškais būgnais, dūdmaišiais ir ragais atliekamos gyvos, autentiškos protėvių ritualinės muzikos.

 

Ugnies ratas

Performansas

Fakyrų pasirodymas.

 

„Radharanė“

Maistas ir gėrimai

Indiškas maistas, gėrimai

 

„Vasaros kaštaininė“

Maistas ir gėrimai

Skrudinti kaštonai, spurgos, dešrelės.

 

„Skonio reikalas“

Maistas ir gėrimai

Corndog‘ai - virtos kukurūzų burbuolės, sriuba, arbata, kava, gira.

 

„Skaneika“

Maistas ir gėrimai

Turkiški, prancūziški, itališki, lietuviški, rusiški ir meksikietiški kebabai.

 

„Mano guru“

Maistas ir gėrimai

Salotos

 

„Bebro blyninė“

Maistas ir gėrimai

Blyneliai

 

„Burita“

Maistas ir gėrimai

Kepsniai ir troškiniai

 

„Kinų arka“

Maistas ir gėrimai

Kinietiška virtuvė

 

„Furkanas“

Maistas ir gėrimai

Kebabai

 

Vaisių kokteilių baras

Maistas ir gėrimai

 

Tortiljos, sriubos