Naujienos

TUNDROJE NEBUS LAIKO, KADA MIEGOTI

TUNDROJE NEBUS LAIKO, KADA MIEGOTI

Atšventęs garbingą dešimtmečio jubiliejų, alternatyvios elektroninės muzikos festivalis TUNDRA subrandino daugiau užsiėmimų ir dieninės veiklos!

...

Po naktinių linksmybių ir šėlionių atsigaivinti ir atgauti jėgas galėsite HARMONIJOS IR GYDYMO ERDVĖJE. Rytų masažai, maudynės gonguose, meditacijos, gydymas garsu, joga, Reiki Tao Te Ki, Tai Chi, Šaolinio cigūnas – čia kiekviena siela galės pasikrauti energijos bei pasiruošti kitai įspūdingai nakčiai. Taip pat bus galimybė pamaitinti protą ir paklausyti paskaitų apie likimo dėsnius, savęs pažinimą, santykius ir beribį tobulėjimą.

DIENOS VEIKLOSE smagiai laiką leisite nuostabių žmonių kompanijoje, neabejotinai susirasite bendraminčių įvairiose dirbtuvėse, nusipirksite ne tik originalių, rankų darbo suvenyrų, bet ir galėsite patys pasigaminti ką nors unikalaus ir išskirtinio, o išsipaišę veidus tamsoje švytinčiais dažais būsite pakrikštyti vakaro linksmybėms !

Gera žinia Pasaulio futbolo čempionato fanams. Tundroje turėsit galimybę nepraleisti svarbiausių rungtynių!

ATSIVERIA PILNAS TUNDRA '14 GROJARAŠTIS, PADABINTAS ĮSPŪDINGU DEKORATORIŲ SĄSTATU

ATSIVERIA PILNAS TUNDRA '14 GROJARAŠTIS, PADABINTAS ĮSPŪDINGU DEKORATORIŲ SĄSTATU

Šiltėja orai nuo vis karštesnių naujienų Tundros pasaulyje. Skelbiamas atlikėjų ir fantastiškos aplinkos kūrėjų sąrašas! Tai ne saulėtas Ikaro sapnas, o žinios iš Pažadėtosios Žemės.

...

Prie įspūdingų emocijų techno scenoje prisijungia atlikėjai iš Rusijos – KRANKISS, muzikinę karjerą pradėję nuo 2000 m. su projektu „Afromusic“. Šaižių, kreivų, keistų, įžūlių ir tuo pačiu entuziastigų garsų kūrėjai klausytojams atiduos visą savo muzikinę energiją, ant scenos manipuliuodami išprotėjusiu skambesio uraganu. Neabejotinai techno griausmingame sūkuryje dangų su žeme maišys X-RAY, be kurio neįsivaizduojamos rimtos Lietuvos muzikinės padangės. Prodiuseris, DJ, radijo laidos „Jungletrain.net“ šeimininkas, įrašų kompanijos „Soulred Records“ siela ir kūnas, renginių organizatorius, Baltarusijos jungle bei drum and bass sunkiasvoris REDCATZ eksportuos kokybiškos muzikos ritmą iš vinilinių plokštelių kolekcijos. Tuo tarpu muzikanto, prodiuserio, garso inžineriaus ir DJ iš Belgijos OWL projektas leis pajusti paslaptingą pelėdos skrydį mistikoje paskendusiame,140/170 bpm skleidžiančiame miške, kurio klaidūs takai nuves į progressive, deep kosminę ekstazę.

Džiaugiamės galėdami į Tundrą pakviesti unikalius atlikėjus, turinčius išlavintą muzikinę klausą ir skonį. Vienas tokių yra Ukrainoje gyvenantis Averin Andrey, kuris pristatys tris skirtingus projektus: SHIVAૐ, LACERTA bei ART IMAGINATION. Galėsit gyvai įsitikinti, kad nieko nėra neįmanomo, o žmogaus galimybės beribės. Psy trance muzikos infekcija užkrėsti, o po to įsodinti į komfortišką ir jaukią chill-out palapinę žada vokietis Patrick, pasivadinęs juodojo varno snapu, arba CORACOIDEUS.

Eclectic paplūdimys pasipildė neįtikėtinai gausiu atlikėjų sąrašu, užtikrinančiu saulėtą popietę prie smėlėtojo ežero. Absoliučiai festivaliniu, dinamišku ir gyvu pasirodymu stebins ARTIS B2B VIZIONIERIAI – išvysite trijų DJ harmoningą derinį prie vieno pulto, grosiantį iš trijų grotuvų vienu metu! Specialiai dėl Tundros į Lietuvą iš UK grįžta RECIN‘, senas drum and bass vilkas, kuris įkaitusius kūnus atgaivins d‘n‘b kokteiliu su jungle ledukais.

Muzikoje išsilaisvinusią jausmų ir emocijų apykaitos erdvę puoselės ne tik geriausieji Lietuvos dekoratoriai, bet ir svečiai bei 3D mapping meistrai iš Latvijos, Ukrainos, Vokietijos bei Brazilijos. Daugiau negu tūkstantis žodžių byloja darbai, kuriuos privalote pamatyti gyvai, todėl daugiau informacijos apie fantastiškos aplinkos kūrėjus bei Tundros atlikėjus skaitykite čia.

Tundra'14 video klipas

Tu neturėjai vasaros, jei nebuvai Tundroje!

TUNDRABUSŲ BILIETAI

TUNDRABUSŲ BILIETAI

Geros naujienos tiems, kurie linksmybes nori pradėti dar nepasiekę TUNDROS – smagieji tundrabusai saugiai, smagiai ir turiningai atveš jus į festivalio vietą ir atgal!

...

Priežasčių, kodėl verta važiuoti tundrabusu, gausu: susirasite bendraminčių ar būsimų stovyklavietės kaimynų, nereikės analizuoti teritorijos žemėlapio ir jaudintis, kaip nuvykti į festivalį, sukti galvos, kaip surinkti penkis žmones į vieną mašiną ir sutalpinti visus savo daiktus į mažą bagažinę, kiek esi ar būsi skolingas vairuotojui už kurą ir saugų mašinos parkavimą, o gamta už šį ekologišką pasirinkimą neabejotinai atsidėkos geru oru!

SVARBI INFORMACIJA:

 • Bilietais bus prekiaujama iki liepos 7 d. 12.00 val.
 • Bilietus galima įsigyti tik į abi puses.
 • Bilietų kiekis ribotas!

MARŠRUTAI:

 • Kaunas -> Aviliai II (išvykimas – liepos 10 d. 18.00 val. – kaina 60 Lt)
 • Vilnius -> Aviliai II (išvykimas – liepos 10 d. 20.00 val. – kaina 50 Lt)

ATGALINIAI MARŠRUTAI:

 • Aviliai II -> Kaunas (išvykimas – liepos 13 d. 12.00 val.)
 • Aviliai II -> Vilnius (išvykimas – liepos 13 d. 12.00 val.)

Tundrabusų bilietus galite įsigyti www.bilietupasaulis.lt

TUNDROS GROJARAŠČIO ŽVAIGŽDĖS RYŠKĖJA Šešiasdešimčia %

TUNDROS GROJARAŠČIO ŽVAIGŽDĖS RYŠKĖJA Šešiasdešimčia %

Stebuklingą Joninių naktį beieškant paparčio žiedo, dylančio mėnulio šviesos projekcija nutvieskė po pažinimo medžiu gulinčią, vaivorykštės spalvomis žėrinčią TUNDROS žvaigždėlapio antrąją dalį.

Smagu pranešti, kad į TUNDRĄ atvyksta daugybę metų lauktas Švedijoje gimęs elektroninės muzikos brangakmenis NOBODY HOME (aka MINILOGUE), kurio muzikinė ir vizualinė kūrybos išraiška padės suprasti, jog linija tarp realybės ir fikcijos yra labai trapi, o išgryninus įvairias emocijas aplink tik vaisku, šviesu ir skaidru. Tuo tarpu tamsiais, pataikauti nelinkusiais, UK įtakotais techno garsais dalinsis vokiečiai CASSEGRAIN, pelnę Speedy J, Lucy, Peter Van Hoesen ir daugybės kitų elektroninės muzikos gigantų pripažinimą.

Emocinius ir protinius jutiklius neabejotinai dirgins Bass scenos garbės svečias – intelektualaus, gilaus ir tamsaus drum‘n‘bass prodiuseris iš Suomijos FANU, kuris po bendradarbiavimo su tokiomis įrašų kompanijomis kaip „Subtitles“, „Commercial Suicide“ bei „Offshore“ įkūrė savo įrašų kompaniją „Lightless Recordings“. Neturėsite laiko ilgai svarstyti, kur padėti kablelį sakinyje „šokti negalima stovėti“, kai išskirtinius d‘n‘b ir jungle interpretacijomis paremtus garsus paleis DJ K, pasaulyje sukėlęs tikrą newscool jungle renesansą.

Norinčius patirti sąmonės kelionių po išsvajotus pasaulio kampelius kvies Chill-out palapinė, kurioje vengrų kilmės Zoltan, pasivadinęs KALUMET IN DUB, žada dub, ambient, worldbeat bei folk-core muzikos garsais sujungti keturias žemės stichijas ir dvi pagrindines priešybes – gėrį ir blogį, todėl neabejotinai pamatysite upę, tekančią iš Edeno sodo į magiškąją Šventyklą. Tuo tarpu Papa Lele projektas WISEMAN DUB roots, reggae, digital dub bei dancehall ritmų skambesiu iš vinilinių plokštelių kolekcijos nuskraidins į Pietų Italijos vynuogynus, kvepiančius medumi su akacijų ir magnolijų aromatų natomis.

Tai dar ne viskas, laukite tęsinio! Išsamesnį TUNDROS žvaigždėlapį rasite čia.

Tundros grojaraščio žvaigždės ryškėja trisdešimčia %

Tundros grojaraščio žvaigždės ryškėja trisdešimčia %

Ar kada nors svarstei, kokios melodijos lydimas atskristum, jei būtum vėjas? Ar kada paslaptingais žvaigždėtais vakarais ieškojai šeštojo idealaus Kontinento, salos danguje, kurioje paukščio teisėmis apsigyventų tavo siela?

Elektroninės muzikos festivalis TUNDRA, bendradarbiaudamas su pilnatimi, šįvakar palengvina tavo būtį ir apšviečia po 30 procentų Techno, Bass, Chill-out bei dviejų paplūdimio scenų grojaraščio – muzikinis TUNDROS žvaigždėlapis ryškėja!

Aukštai iškėlę kokybinę tamsaus, groovy techno kartelę, net 45 puikiai įvertintas plokšteles išleidęs ispanų duetas EXIUM žada išjudinti Techno stiliui skirtos scenos pamatus, o daugiasluoksniu skambesiu išsiskiriantis duetas LAKKER, varijuojantis nuo atšiaurių ir žvarbių arktinių iki žemu bosu paremtų industrinių garsų, daug dėmesio skiria ir vizualiai išraiškai, tad prižadame, kad jų pasirodymas bus išties išskirtinis.

Bass scenoje masyvią TUNDROS karūną dėvės garbingas svečias – išprotėjęs jungle breakcore asas FFF. Šis tikru TUNDROS simboliu tapusio lietuvaičių numylėtinio Bong-Ra kolega tiesiog degina šokių aikšteles kapotais ritmais, mirtinai giliomis bass bangomis, soundclash mentalitetu ir gryna euforija. Hipnotizuojančiais ritmais girdys ir vienas ryškiausių new school ragga-jungle pradininkų už Atlanto PAULIE WALNUTS.

Mistiškoje Chill-out palapinėje pajusite lucid dream siurrealizmą, nes būsite pirmieji išgirdę ir išvydę, kaip gerai žinomas tarp sunkiosios muzikos mylėtojų atlikėjas X-RAY išpildo savo ilgametę svajonę. Psy paplūdimyje SUNFLOWER pristatys naujausią, specialiai festivaliui TUNDRA paruoštą psy/prog trance pasirodymą, o Eclectic paplūdimyje neabejotinai geros energijos pliūpsniais dalinsis VĖJOPATIS.

Tai – tik pirmieji gūsiai, laukite tęsinio! O dabar daugiau informacijos rasite čia:

O visą preliminarų Psy scenos grojaraštį – čia.

Atskleidžiamas preliminarus Psy-Trance scenos grojaraštis!

Atskleidžiamas preliminarus Psy-Trance scenos grojaraštis!

Šiais metais psytrance stiliui dedikuotoje scenoje senbuviai Tranceformers šeimininkaus tik pirmąsias dvi naktis, o paskutiniąją festivalio naktį ją megagreitų ritmų pragaru pavers komandų Swamptales ir Forest Freaqs aljansas. Gausus kuratorių būrys užtikrins, kad fullon, progressive, dark psychedelic, hitech stilių gerbėjai festivalį paliktų su pelnyta šypsena.

...

Todėl nieko nelaukdami pristatome pirmuosius Psy-Trance scenos atlikėjus! Jame šiemet – itin įvairių psichodelinių stilių paletė: teigiamoje energijoje visus išmaudyti žada čilietis garso inžinierius, įrašų studijos „Antu Records Chile“ vadovas su savo projektu „Ital“, psichodelikos kraštutinumų meistro italo Alberto Zatta 2009 m. pradėtas projektas „Gotalien“ sudomins publiką unikaliu mozaikiškai kiberdeliniu stiliumi, o už „Looney“ pseudonimo besislepiantis graikas Kyriakos K. scenoje pasivers sodrių hipnotizuojančių ir nenuspėjamai supintų psichodelinių garsų šaltiniu.

11-aisiais TUNDROS metais Psy-Trance scenoje karaliaus įvairovė, o daugiau nei du trečdaliai grojaraščio jau paskelbti. Laukite daugiau naujienų netrukus!

Dalyvių ir savanorių registracija jau prasidėjo!

Dalyvių ir savanorių registracija jau prasidėjo!

Šilti orai vis dažniau primena, kiek nedaug laiko liko iki TUNDROS. Todėl kreipiamės į visus, kurie nori ir gali padėti, prižiūrėti, reguliuoti, pavežioti, pamaitinti, sutvarstyti, pagirdyti, papuošti, išmokyti, nustebinti, papasakoti ar parodyti...

...

Kuo kvepės, kuo sudomins, kiek švari ir jauki, spalvota ir nurauta bus TUNDRA'14 priklauso nuo mūsų visų, todėl nemiegok – tapk TUNDROS dalimi!

Registruokis iki nurodytos datos, o su tinkamai ir laiku užpildytų paraiškų autoriais susisieksime asmeniškai:

Savanoriams (iki 06.01)
Virtuvėms ir barams (iki 06.15)
Menų dirbtuvėms, paskaitoms, performansams ir lauko prekybininkams (iki 06.15)
Žurnalistams, fotografams ir operatoriams (iki 06.30)

Visais kitais klausimais rašykite e-paštu:
→ info@tundrafestival.lt

Išankstiniai bilietai į TUNDRĄ – jau prekyboje!

Išankstiniai bilietai į TUNDRĄ – jau prekyboje!

O šiemet TUNDRA bus? Ten pat ar kitur? Kas gros? Ar bus galima nesivežti stiklinės taros? Ar ir vėl automobilių aikštelė bus nemokama, o sprogmenis teks palikti namuose? Kiek daug nežinios. Bet nežinia yra antras TUNDROS vardas, o TUNDRA – nežinios pravardė.

...

TUNDRA '14 tikrai bus, o išankstiniai bilietai labai draugiška kaina jau parduodami www.bilietupasaulis.lt

Pernai atšventusi garbingą 10-ąjį jubiliejų, šiemet TUNDRA grįžta į Lietuvos festivalių areną jau subrendusi ir... apsigaubusi paslaptimi.

Todėl liepos 10–13 dienomis susitinkame visko išsiaiškinti. Zarasų rajone, nuostabios gamtos prieglobstyje įsikursiančioje stovykloje visi kartu bandysime iš naujo pažinti save TUNDROJE ir susitaikyti su kiekviename mūsų glūdinčia vidine TUNDRA.

Išankstinių bilietų kiekis ribotas, tad pasinaudokite proga juos įsigyti pigiau!

Daugiau informacijos apie TUNDRĄ '14 – jau netrukus.

Palaikyk Tundrą - skirk 2% pajamų mokesčio!

Palaikyk Tundrą - skirk 2% pajamų mokesčio!

Primename, kad dar liko laiko prisidėti prie geresnės Tundra '14. Visus, iki gegužės 1-osios festivalio paramos fondui skyrusius 2% pajamų mokesčio, apdovanosime ne tik spalvingesniais įspūdžiais, bet ir puikiais „Tundros“ marškinėliais!

...

Viskas paprasta: skirk 2 % GPM „Tundrai“, tada persiųsk mums laišką iš VMI, patvirtinantį, kad tavo prašymas priimtas, arba atsiųsk užpildytos ir išsaugotos deklaracijos su pildymo data ekrano nuotrauką el. paštu info@tundrafestival.lt ir marškinėliai bus tavo ;)

Instrukcijos:

Norėdami skirti 2% savo pajamų mokesčio, užpildykite prašymo formą. Joje didžiosiomis raidėmis įrašykite savo:

 1. Asmens kodą;
 2. Vardą, pavardę;
 3. Adresą;
 4. Telefono numerį.

Prašymą galite pildyti atsispausdinę arba dokumentų pildymo programa. Elektroniniu būdu užpildytą prašymą galima pateikti elektroninėje deklaravimo sistemoje, o jei pildėte atspausdintą prašymą, jį reikia pasirašyti ir pristatyti į mokesčių inspekcijos skyrių. Oficialias pildymo instrukcijas rasite kartu su prašymo forma.

Prašymus reikia pateikti iki gegužės 1 d.

Būsime dėkingi, jei pasidalinsite šia informacija ir paraginsite prisidėti savo draugus, kambariokus, gimines, bendradarbius ir visus kitus pažįstamus, neabejingus elektroninės muzikos judėjimui Lietuvoje ir jį jau dešimtmetį atstovaujančiam vasaros renginiui.

Dėkojame visiems, prisidedantiems prie geresnio festivalio „Tundra” !