2011 / 12 / 19

Muzika iš begalinio vasaros sapno!

Mus pasiekė šiek tiek muzikos iš šių, 2011 metų, “Tundros” festivalio.

Gyvi, autentiški įrašai tiesiai iš begalinio vasaros sapno!

Skelbiame “Techstylism” nario Daimon pasirodymą:

http://DaimonTechstylism.official.fm

Pats Daimon sako, kad šis įrašas jam tapo smagiu siurprizu: “Net neįtariau, kad yra įrašinėjama. Tad tai, ką išgirsite, yra grynas, žaliai gyvas miksas tiesiai iš gamtos. Patefonai, plokštelės ir tikra improvizacija bei ekspromtas!”

Šį kartą laužyto, wonky, idm techno keliu pasukęs Daimon set’as iš [...]

Read More

Bilietai ir akcijos

Kainos

Viskas, ką reikia žinoti apie bilietus, jų kainas, įsigijimo būdus, nuolaidas ir po renginio grąžinamą kainos dalį, surašyta skyrelyje Bilietai

Akcija Zarasų rajono gyventojams

Specialaus bilieto kaina Zarasų raj. gyventojams: 55 Lt. Daugiau informacijos čia ir skyrelyje Bilietai.

Jau apsisprendei?

Nebenori nieko laukti? Tuomet spausk žemiau esantį Tiketa logo ir įsigyk bilietą dabar!

Tundrabusai

Susitik kelionės draugų, sumokėk už ją pigiau, nei botų porą, o žemėlapius ir barškančio variklio rūpesčius palik namie!
Bilietai į kelionę su gera nuotaika jau prekyboje, nesnausk!

Išsami informacija apie Tundrabusus – skyrelyje Kelionė Tundrabusu

Rekomenduojame


2011 / 07 / 06

Paskutinės „Tundros“ žinios

Laikrodžio rodyklėms sukant paskutinius ratus iki festivalio pradžios, paruošėme jums dar šiek tiek naujienų apie muziką bei scenas ir šiek tiek patarimų kaip nuvykti, ką pasiimti, kaip susigaudyti ir ką dar verta žinoti prieš paliekant namus į šių metų „Tundrą“.

Read More
2011 / 07 / 05

Atlikėjų pasirodymo laikai

Keturių „Tundros“ tradicinių ir dieną gyvos muzikos burėmis plevėsuosiančios Live scenos atlikėjai jau patvirtinti, suskirstyti ir surūšiuoti begalinio sapno lentynėlėse. Jūsų dėmesiui – atlikėjų pasirodymo laikai, kuriuos paslėpėme kiekvienos scenos atlikėjų sąrašo viršuje.

Read More
2011 / 07 / 05

Muzikos nebus per daug

Jau ne kartą drumstėme vandenį pildydami atlikėjų sąrašus, žadinome apetitą firminiais sklindžiais, pasakojome apie  menininkų programas, gundėme žaidimais, renginiais ir reginiais. Iki festivalio likus vos dviem dienoms, laukimo tylą, regis, nutraukti gali tik kas porą valandų besikeičiančios orų prognozės ir įkyrios abejonės ką rengtis. Tačiau šiemet mes negailestingi ir slaptam „sunkiasvoriui“ svečiui įkandin skelbiame dar vieną žudikišką naujieną!

Read More
2011 / 07 / 04

Paslaptingasis „sunkiasvoris“ – The Sect

Su pasididžiavimu atskleidžiame, kad už ilgai slėpto  ir daugumos laukto „sunkiasvorio“ Bass scenos svečio slypi begalybės sapne iš Didžiosios Britanijos apsilankysiantis duetas The Sect. Didžiųjų šių metų scenos svečių tarpe The Sect pasirodymas neabejotinai bus pats tamsiausias ir sunkiausias.

Read More