uzdrasti nutole avatorai


Moderatoriai: mFungus, Xynus, DoHm

Vartotojo avataras

Admin
Admin

Pranešimai: 11

Užsiregistravo: 05 Bal 2006 03:33 pm

Standartinė 02 Spa 2006 10:53 am

uzdrasti nutole avatorai

sveiki, chia del nesenu atsitikimu su atominiais sprogimais(kurie tarp kitko visaj grazhus buvo):). uzdraudzhiau avatorus nutolusius, nes ju dydzio neleidzhia apriboti. taj va. jei kas priestarauja paskelbkite apklausa sioje skiltyje. ir kuriu bus daugiau tu tiesa:)
no man no problem

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 54

Užsiregistravo: 30 Geg 2006 08:56 am

Miestas: kns

Standartinė 02 Spa 2006 01:19 pm

pritariu adminui :)
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 21 Lap 2006 10:17 am

as ir sutinku :)
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 14

Užsiregistravo: 14 Gru 2006 06:54 pm

Miestas: Vln

Standartinė 22 Sau 2007 02:11 am

Re: uzdrasti nutole avatorai

kormuz rašė:sveiki, chia del nesenu atsitikimu su atominiais sprogimais(kurie tarp kitko visaj grazhus buvo):). uzdraudzhiau avatorus nutolusius, nes ju dydzio neleidzhia apriboti. taj va. jei kas priestarauja paskelbkite apklausa sioje skiltyje. ir kuriu bus daugiau tu tiesa:)


sheip apriboti gal ne... bet igrust i remus galima... bet tai turetu spresti vienbalsiai adminas :) nes tai jo kaip ir pareiga... bet ish kitos puses jei nutoles shaltinis nenores saugoti avatoriaus tai jo saugojimas savo DB padaro shioti toki stabiluma...

Paveikslėlis

sheip butu galima praplesti emotion'u (smailiku) pasirinkima... bet apie tai reiketu tikriausiai atskira tema kurt
Vartotojo avataras

Admin
Admin

Pranešimai: 11

Užsiregistravo: 05 Bal 2006 03:33 pm

Standartinė 24 Sau 2007 10:58 am

sveiki,
hmz. savo db saugoti gal idomus variantas, bet chai jau prisidechiau prie galimo nelagaliai igytu nuotrauku panaudojimo....

o va del smile'u taj nebloga mintis, kaj netingesiu idesiu :)
no man no problem
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 14

Užsiregistravo: 14 Gru 2006 06:54 pm

Miestas: Vln

Standartinė 25 Sau 2007 07:27 pm

kormuz rašė:sveiki,
hmz. savo db saugoti gal idomus variantas, bet chai jau prisidechiau prie galimo nelagaliai igytu nuotrauku panaudojimo....

o va del smile'u taj nebloga mintis, kaj netingesiu idesiu :)


pala... sheip juk useriai patys patalpina foto(avatorius) i serva... jie taip pat juk gali jas pashalinti... :) prie ko chia nelegalus panaudojimas :?:

p.s. DB (data base)... nors shitas phpBB nekemsha paveiksleliu i SQL'a tai vistiek reiketu vadinti DB (nors tai ne esme)
Vartotojo avataras

Admin
Admin

Pranešimai: 11

Užsiregistravo: 05 Bal 2006 03:33 pm

Standartinė 01 Vas 2007 12:40 pm

na mes chia nesusipratom. Pastalpinti ir shalinti useriai gali patys. o del ka gali phpbb ir ko negali, taj chia priklauso nuo manes :D
no man no problem
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 14

Užsiregistravo: 14 Gru 2006 06:54 pm

Miestas: Vln

Standartinė 01 Vas 2007 11:57 pm

kormuz rašė:na mes chia nesusipratom. Pastalpinti ir shalinti useriai gali patys. o del ka gali phpbb ir ko negali, taj chia priklauso nuo manes :D


tai jo... zhinoma... visagali Admin'ai... :) man kadaise teko rashiti shi bei ta su php taigi zhinau ant kokiu pamatu stovi shis forumas...

shiep man asmenishkai del tu avatoriu visvien... ash labiau norechiau pamatyti shiame forume nauju smile'u :) sheip shiokiu tokiu yra http://www.foolstown.com anxchiau dar kazhkur machiau jeigu ka rashisiu... jei reikes...
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 02 Vas 2007 01:38 am

Jo, teko ir man girdet apie phpbb :)
Vartotojo avataras

Admin
Admin

Pranešimai: 11

Užsiregistravo: 05 Bal 2006 03:33 pm

Standartinė 02 Vas 2007 05:53 pm

NU va dekui uz linka. man taj ten tik pora patiko. jei ka gali i emaila koki zip'a be viruso atsiust, taj sudesiu :).

laukiu ir daugiau pasiulymu
no man no problem

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 19

Užsiregistravo: 19 Gru 2007 04:18 pm

Standartinė 15 Sau 2008 09:10 pm

kormuz rašė:NU va dekui uz linka. man taj ten tik pora patiko. jei ka gali i emaila koki zip'a be viruso atsiust, taj sudesiu :).

laukiu ir daugiau pasiulymu

Grįžti į Pasiūlymai adminams / Offers to admin

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007