Tusu videos


Ideologija, stilius, propoganda, mintis

Moderatoriai: mFungus, Xynus, DoHm, moderators

Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 6

Užsiregistravo: 22 Rgs 2006 03:41 pm

Standartinė 26 Rgs 2006 09:19 pm

Lauri, as imesiu video i youtube.com , nieko pries ? :D
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 303

Užsiregistravo: 15 Bal 2006 07:27 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 26 Rgs 2006 10:05 pm

KlauntBass rašė:Lauri, as imesiu video i youtube.com , nieko pries ? :D

:oops: mesk. :lol:
http://www.myspace.com/dj.atman
http://www.swamptales.org/
--------------------------------------
I am the darkness that is the light and the stillness that is the dancing
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 177

Užsiregistravo: 03 Lie 2006 07:28 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 26 Rgs 2006 11:06 pm

As manau, kad Minius tik norejo pasakyt, kad dark yra ne psy ir tiek. Cia galima gincytis, bet whatever.. You get the idea.
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 91

Užsiregistravo: 05 Bal 2006 11:24 pm

Miestas: klp

Standartinė 26 Rgs 2006 11:11 pm

aisku kad dark tai ne psytrance nes tai dark psytrance
da ir isvis nusnekat jus cia kartais gerai vopsce :D :D
apie miniaus komentarus isvis patyliu :D :D :D reiktu ji uzdraust sitam forume :shock: :D :D :D
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 411

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 07:41 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 27 Rgs 2006 10:51 am

Psych0 rašė:aisku kad dark tai ne psytrance nes tai dark psytrance
da ir isvis nusnekat jus cia kartais gerai vopsce :D :D
apie miniaus komentarus isvis patyliu :D :D :D reiktu ji uzdraust sitam forume :shock: :D :D :D


nebukit kaip kokie lietuvos saugumiechiai: uzdraust, uzblokuot... reikia atlaidzhiai zhiuret i viska, nes kaip sakoma "na vkus i cvet tovarishchei net"...
kritika yra visada priimtina, jegos pozicija niekada negali buti priimtina :!:
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 91

Užsiregistravo: 05 Bal 2006 11:24 pm

Miestas: klp

Standartinė 27 Rgs 2006 12:26 pm

nu tai jo kritika visada priimama turi buti bet tol kol jinai proto ribose yra o ne visiski kledesia ar ziniu trukumo ir neismanymo vaisius :roll: o del uzdraudimo taigi jug juokauju seni :D :D :D

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 23

Užsiregistravo: 31 Geg 2006 05:03 pm

Standartinė 27 Rgs 2006 01:39 pm

ну дк понятно, что каждый выбирает что ему ближе. Поэтому есть такие пати как тундра и такие пати как шамбала! Вы немного заофтопились ведь сдесь же речь идет о видео с мероприятия организаторы которого (higherealms) далеко не ламеры в психоделии.
Клаунтбас эт ты конечно правильно сделал такой музыке тока там место. Вот еще кусок для любителей сказитранса http://www.youtube.com/watch?v=baBgLLhl0gc
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 6

Užsiregistravo: 22 Rgs 2006 03:41 pm

Standartinė 27 Rgs 2006 03:54 pm

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 36

Užsiregistravo: 06 Spa 2006 12:27 pm

Standartinė 08 Spa 2006 12:57 pm

man@space rašė:Video cool thats true, nice shoots, but soundtrack...sorry guys soundtrack sux and dont tell me that this is psychedelic trans goz its NOT! And if you think it is, that only means that you are very limited in your musical surroundings. In russian that kind of music calls KALBASA and its very cheap. Hehe it seems that Darkpsy decided to make some money with this new album, but its veeery cheap sound in it, like Skazi and other shit thats only calls psychedelic by lamers. So dont be a fool and catch the right wave!


+1

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 36

Užsiregistravo: 06 Spa 2006 12:27 pm

Standartinė 08 Spa 2006 12:59 pm

man@space rašė:Video cool thats true, nice shoots, but soundtrack...sorry guys soundtrack sux and dont tell me that this is psychedelic trans goz its NOT! And if you think it is, that only means that you are very limited in your musical surroundings. In russian that kind of music calls KALBASA and its very cheap. Hehe it seems that Darkpsy decided to make some money with this new album, but its veeery cheap sound in it, like Skazi and other shit thats only calls psychedelic by lamers. So dont be a fool and catch the right wave!


+1
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 397

Užsiregistravo: 03 Rgs 2006 01:23 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 08 Spa 2006 11:48 pm

Zinai, Minius, perskaiciau cai viska kas ci ka raso, galiu pasakyt is savo patirties, tie kurie vemia ant vieno kazkokio stiliaus, o nuomone keicia kaip kojnes, isvis nieko ensigaudo muzikoj, ir beveik garantuoju neturi muzikines klausos.
Mano nuomone darkas gali buti geras ir kokybiskas kaip ir bet kuri kita atsaka. o vat tokie atliekjai kaip skazi...man tavo nuomone sio atliejo atzvilgiu jau aiski..., nekometuosiu;)

Zinai esu kures ir elektronine muzika, ir gitrara groju, ir gospel muzika dainuoju, ir puses europs baznyciu gitara esu grojes.
Mielai klausau doom metall, breaks, ambient, grunge, ir absoliuciai belekokia muzika, ir niekada neskirstau kad va tas ar tas stilius zjb, o vat tas ir anas sh, kuri padaryt galima per 30 min.
As klausau muzikos, o ne kazkokio tais stiliaus, gerai pasiknises ir RAP muzikoj rasciau kas man labai patinka:P
O kai visokie abazurai man sako kad tu klausai sh, as jei garsiai ar mintise atsakau CBB;)
Jus irgi girdit tuos balsus?


http://www.myspace.com/rehorakhty

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 92

Užsiregistravo: 04 Rgs 2006 06:54 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 09 Spa 2006 10:45 am

Zinai, Minius, perskaiciau cai viska kas ci ka raso, galiu pasakyt is savo patirties, tie kurie vemia ant vieno kazkokio stiliaus, o nuomone keicia kaip kojnes, isvis nieko ensigaudo muzikoj, ir beveik garantuoju neturi muzikines klausos.
Mano nuomone darkas gali buti geras ir kokybiskas kaip ir bet kuri kita atsaka. o vat tokie atliekjai kaip skazi...man tavo nuomone sio atliejo atzvilgiu jau aiski..., nekometuosiu;)

Zinai esu kures ir elektronine muzika, ir gitrara groju, ir gospel muzika dainuoju, ir puses europs baznyciu gitara esu grojes.
Mielai klausau doom metall, breaks, ambient, grunge, ir absoliuciai belekokia muzika, ir niekada neskirstau kad va tas ar tas stilius zjb, o vat tas ir anas sh, kuri padaryt galima per 30 min.
As klausau muzikos, o ne kazkokio tais stiliaus, gerai pasiknises ir RAP muzikoj rasciau kas man labai patinka:P
O kai visokie abazurai man sako kad tu klausai sh, as jei garsiai ar mintise atsakau CBB;)


Tiesa pasakius ash galvoju kad uzh tave tikrai daugiau nusimanau muzikoj, bet to nereishkiu, nes yra taip kad tas kuris zhino niekada nesiginchys, man to tiesiog nereikia. :D Del muzikines klausos taip pat pasakyta gana drasiai, ash pavyzhdiu galvoju kad tuomet kai pradejau klausyt kokybishkos elektronines muzikos tu gariunuose club rotation ir viva hits rinkinukus prikai, bet velgi man nusispjaut i tavo klausa ar kitus tavo susihktai fantastishkos asmenybes ypatumus :D Na ir kas? ash irgi baiges muzikos mokykla, grojau smuiku :D

Tai va tiesiog norejau pasakyt kad shitas taip vadinamas dark zhlugdo psy trance scena ir tiek :D bet matau kad nors kai kurie ish jusu galvoja kad esate pure ir super tranzeriai visgi esate siauro mastymo zhmones...pripazhinkit tai :D

o del tavo palinkejimo man, tai ka ash zhinau turbut kazhkokios uzsilikusios marozishkumo shakneles nuo viva ir club rotation laiku a? :)

Deja kai kurie ish jusu nesuvokia, kad trance klausymas nepadaro taves ishskirtiniu :D

PLUR visiem geriem zhmonem kurie nesmerkia kitu ir zhiuri i pasauli shiek tiek atviriau ir ne taip rimtai :D
DJ SKAZI DALI ASTRIX INFECTED MUSHROOM YAHEL KILARGH!!! DARK PSY PLUR BOM SHANKAR SHANTI SHANTI HARE KRISHNA HARE HARE HARE RAMA
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 411

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 07:41 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 09 Spa 2006 10:52 am

nu baikit fooldint foruma su savo offtopicu nx...TUSU VIDEO cia skirta ir yra PM, jei norit pasishneket tarp saves.

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 92

Užsiregistravo: 04 Rgs 2006 06:54 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 09 Spa 2006 10:56 am

per PM nieks nepamatys koks sniechkuz yra muzikaliai ishilavines zhmogus :D
DJ SKAZI DALI ASTRIX INFECTED MUSHROOM YAHEL KILARGH!!! DARK PSY PLUR BOM SHANKAR SHANTI SHANTI HARE KRISHNA HARE HARE HARE RAMA
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 91

Užsiregistravo: 05 Bal 2006 11:24 pm

Miestas: klp

Standartinė 09 Spa 2006 02:00 pm

to Xynus: tvarka bus! :D beje nesikarsciuok taip taigi pats kazkada sakei kad keiktis negerai :) nors gal ir apsisapnavau as... :D nu neesme cia :roll:

bet tai pastebejau viena dalyka kad nebuna forumu be visokiu gincu, pykciu ir barniu visokiu greitai gal dar pradesit tokiais postais varyt: tu gaidy kur tu gyveni as tave surasiu ir pakasiu ir t.t. :D :D :D
Siaip visai grazus ir ramus forumas buvo visi labai graziai ir tolerantiskai vieni su kitais bendravo kol minius nepradejo pilstyt zibalo i ugni :D
tas sudas tas zjb viska reikia daryti taip o ne kitaip tas yra tranzas o tas netranzas :D :D tu tai minius kaip suprantu esi tyras 100% super duper tranzo zinovas, kritikas, vertintojas ir siaip visu galu meistras ir t.t :wink:
visi nuo siol klausysim tai kas tau atrodo gerai ir kas yra tikras tranzas ok? :D
beje jei nepaslaptis kiek tau metu? :P

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 92

Užsiregistravo: 04 Rgs 2006 06:54 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 09 Spa 2006 02:04 pm

na man pasirode kiek atvirkschiai, kad kai kurie chia zhmones ekspertai, ash niekada nesakiau ka reikia klausyt ir nesakiau kad esu tranzo zhinovas:) kartais tiesiog ispudinga kaip zhmones viska klaidingai supranta ir interpretuoja:)

O kam tau mano amzius i pasimatyma kviesi?? :D :D

Jokia paslaptis man 20
DJ SKAZI DALI ASTRIX INFECTED MUSHROOM YAHEL KILARGH!!! DARK PSY PLUR BOM SHANKAR SHANTI SHANTI HARE KRISHNA HARE HARE HARE RAMA
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 411

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 07:41 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 09 Spa 2006 02:10 pm

Psych0 rašė:to Xynus: tvarka bus! :D beje nesikarsciuok taip taigi pats kazkada sakei kad keiktis negerai :) nors gal ir apsisapnavau as... :D nu neesme cia :roll:

bet tai pastebejau viena dalyka kad nebuna forumu be visokiu gincu, pykciu ir barniu visokiu greitai gal dar pradesit tokiais postais varyt: tu gaidy kur tu gyveni as tave surasiu ir pakasiu ir t.t. :D :D :D
Siaip visai grazus ir ramus forumas buvo visi labai graziai ir tolerantiskai vieni su kitais bendravo kol minius nepradejo pilstyt zibalo i ugni :D
tas sudas tas zjb viska reikia daryti taip o ne kitaip tas yra tranzas o tas netranzas :D :D tu tai minius kaip suprantu esi tyras 100% super duper tranzo zinovas, kritikas, vertintojas ir siaip visu galu meistras ir t.t :wink:
visi nuo siol klausysim tai kas tau atrodo gerai ir kas yra tikras tranzas ok? :D
beje jei nepaslaptis kiek tau metu? :P


jo jo, sakiau, kad negrazhu, tai del to tik dvi raides parasiau :D
del Miniaus, tai man rodos jus uzkimbant ant jo(ju) provokaciju, cia toks pazaidimas gaunas, kai zmogus prisimeta bishki durnesniu, nei esas...cia subjektyvu gal, bet kai jis papostina, kokias perskaites knygas ir paziurejes filmu, tai jo parashas su skazikais tikrai atrodo kaip provokacija :!:

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 54

Užsiregistravo: 30 Geg 2006 08:56 am

Miestas: kns

Standartinė 09 Spa 2006 03:34 pm

siaip tarp normaliu zmoniu gyvena tokie parazitai kaip vampai, kurie energijos semiasi ne is kosmoso ir zemes, o nuvampyrauja kitu zmoniu energetinius isteklius. ir veikimo metodai, norint nuvampauti tera tik du. vienas is ju yra pastovus zirzimas, teigimas vienu metu dvieju priestaraujanciu teiginiu, na ir siaip visokiu nesantaiku ir smulkiu konflikteliu kelimas. tai va, kai normalus zmogus "uzkimba", t.y. supyksta, vampas ir pasiima savo dali. tos pacios taisykles galioja ne tik gyvenime, bet ir tam paciam internete.
vienintelis budas apsisaugoti - "neuzkibti", tai yra nesupykti :)

peace :D

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 92

Užsiregistravo: 04 Rgs 2006 06:54 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 09 Spa 2006 06:35 pm

:D na ish tavo shito posto matosi koks tu esi puikus zhmogus - "vieni vampyrai, parazitai kiti ishrinktieji kuriems nereiketu su parazitais bendraut..." :D juokinga kai zhmogus pats nesupranta, koks jis yra egocentrikas ir mano, kad labai dvasingas ishgirdes kokia nors jo ego patenikinanchia ir aukshitinanchia teorijele, kad jis yra ishskirtinis :D

na ne esme..., visgi ash galvoju,kad visi mes esame tiek vampyrai, tiek kazka duodam pasauliui...imam ir duodam :D viskas yra viena ir yra susije visi yra vienodai svarbus ir lygus, nors ju ir skirtingi pozhiuriai i gyvenima ir t.t ir pan. :D , o patazitai dar karta pasikartosiu yra tik tie kurie mano, kad yra geresni uzh kitus :D
linkiu tau ant tokiu neuzhkibti

peace :wink:
DJ SKAZI DALI ASTRIX INFECTED MUSHROOM YAHEL KILARGH!!! DARK PSY PLUR BOM SHANKAR SHANTI SHANTI HARE KRISHNA HARE HARE HARE RAMA
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 177

Užsiregistravo: 03 Lie 2006 07:28 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 11 Spa 2006 10:53 am

Plur~

;)
AnkstesnisKitas

Grįžti į Blevyzgos / Spam

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007