VA - Twist Dreams / Suntrip Records


Albumų apžvalga / Albums reviews

Moderatoriai: mFungus, Xynus, DoHm, moderators

Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 411

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 07:41 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 27 Vas 2007 10:40 am

VA - Twist Dreams / Suntrip Records

Sveiki, va vakar gerasis pashtas atskraidino Suntrip Records'u sausio menesi ishleista rinkineli Twist Dreams :D Visas gerumas prasideda jau vien pazhvelgus i virsheli - nerealus Margot Schaefer dotprintas, nezinau, man toks keltishkas pasirode
http://www.discogs.com/release/893665

Rinkini pradeda vokietukai Cosmic Silence - Psy Spirit 140 bpm - toks paprastas gabalas, grazhus bet vietomis nuobodus, vokishkas :lol: rytuj tinka...
Toliau vaziuojam gilyn su Aerosis - Contorsion 146 bpm (USA) - ne pirma karta girdziu Aerosis, geriechiai, ka ir besakyt, cia irgi varto viska: ir newschool, puikus klasikinis kickas, basuchos drive'as...man vienas ish geriausiu kepalu kompiliacijoj...
Red Gravity - Momentary 29 143 bpm (nagus prie shito prikisho rodos ir Filteria, Svedija) - labai neprastas kurinys, tradicishkesnis - man patiko garsu pasivaiksciojimas per oktavas ir basucha, apgaubianti tokia :lol:
Talpa - Till We Meet Again - 145 bpm (Serbia) - idomi pradzia, tema toliau irgi gerai isvystyta, bet man jis toks pasirode labiau full on'inis, antra gabalo puse pagliuchina...
Merrow - Utopian Society 146 bpm (France) - naktis naktele ir twisted kaip priklauso - natu takas per pasaulio mozaika ir kelione iki paskutiniu sekundziu - vienas ish geresniu tracku...
Khetzal - Trancefuzion 143 bpm (France) - rimtas prancuzas ir neeiline jo muzika, tikrai vertas demesio. Khetzal'a albume Corrole girdejau ramesni, sviesesni. Shitas track'as tamsesnis, labiau naktinis, bet gerulis :lol:
K.O.B. - Weight Of Oblivion (ft. Kiara Steiner) - 144 bpm (prodiusavo Jannis Tzikas, kuris dirba su Filteria, Svedija) - gilus ir twisted, tokia muzika noreciau klausyt kokia 3 ryto, open air'e aishku.
Afgin - Dimensional 140 bpm (Israel) - na Afgin savo stiliuj, nieko nepadarysi - tema girdeta, nulaizhyta sakyciau. Nedaro didelio ispudzio.
Rinkini baigia velgi vokieciai Ra su chill out'iniu Gates Of Tipharet - ramybe po keliones :lol:
Rinkinio masteringa dare senolis Tim Schuldt - deimantines rankeles ir U-boot'o sonaras viename :D

su meile

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 424

Užsiregistravo: 08 Lap 2006 03:17 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 27 Vas 2007 01:12 pm

man tai pradzioj Aerosis labai patiko o veliau taip na...
bet vat Merrow ir Khetzal gabalecai tikrai verti demesio ir K.O.B. gerulis..

saip turiu pastebeti, kad sumetus abi suntriperiu kompiliacijas i viena kruva ir kaika prametus lauk, gautusi tikrai visai undergroundinis relyzas :wink:

Grįžti į Apžvalgos / Reviews

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007