Attoya - Based on true events (2007)


Albumų apžvalga / Albums reviews

Moderatoriai: mFungus, Xynus, DoHm, moderators

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 69

Užsiregistravo: 03 Spa 2006 11:53 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 13 Spa 2007 12:29 am

Attoya - Based on true events (2007)

Paveikslėlis

Nu ka, reikia pakomentuot ka nors is mano numyletinio darko, ir va kaip tik atradau albuma tokio darkpsy, koks man patinka. Manau, atsizvelgiant i paskutinias diskusijas forume, reiketu biski paaiskinti koks darkas man patinka.

Pradesiu nuo to, koks nepatinka. Nepatinka kaip tik su polinkiais i perdaug gotine tematika - t.y. horrorinis, su semplais is siaubiaku ir >155 bpm greicio. Tiesiog daznai (nesakau, kad visada, yra ir maloniu isimciu) tokiuose release'uose nematau kad liktu kazkas nuo zodzio "Psychedelic". Dark - taip, trance - taip, bet jau tikrai ne PSYCHEDELIC idedant i ta zodi ta prasme, kuria visi manau jame matome ir noretume matyti atspindi muzikoje :wink:

O patinka man Deeper darkas - pvz, forestinis, tribal, gamtinis energingas garsas, kuris nesukelia horroriniu asociaciju, bet parodo save kaip psy trance esme kaip jinai yra - t.y. mazai apkrautas melodija dinaminis garsas, vedantis i "higher states of consciousness" (va cia jau ir tas Psychedelic :)), ir tikrai tokio darko yra. Jis nepasizymi tokiu greiciu kaip kartais "amfokolbasas" kur above 160 ir jokio gilio gabale nerasta.. Dazniausiai 145-155 bpm, ir jis yra labai sodrus - efektai nera bet kaip isdestyti garsai, bet yra tie patys goa leadai, tiesiog pats garsas pakeistas i abstraktiskesni, ne indiski instrumentai, bet kosminiai, nieko bendro su zmogum neturintys garsai ir melodies, susipinancios kaip voratinklis is tu "ateiviu garsu". Plius tribal, miskiniai semplai.

Va sitas albumas toks ir yra. Ir cia yra gilus psichodelinis tripas, o ne tuscia beverte kalbasa.

Linkiu jum visiem gero klausimo, manau, kad sis release'as yra tikrai vertas bent jau susipazinimo (aisku, gali ir nepatikti, kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu)

PLUR & BOM!
The Vibe is the guide, Psy is the path, and the light is the map. The treasure is inside, so, look for it, what are you waiting for..?
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 303

Užsiregistravo: 03 Spa 2006 12:05 am

Miestas: Ko Phangan

Standartinė 07 Lap 2007 04:36 pm

Šaunus review Insane :wink: Na bet albumas - ne mano "skonio" :roll:
back to the Dark again
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 122

Užsiregistravo: 06 Spa 2006 11:05 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 09 Lap 2007 09:10 am

Tikrai super review, nes skaidydama supratau, kad bus kazkas tokio, kas man daugiau nei patinka :twisted: todel nedvejodama atsisiunciau. Tokio dark su visomis kosminemis gelmemis, su man asmeniskai juntama "high energy" tikrai sunkoka rast, zinoma, atsirinkinejame, klausome, kas musu ausims mieliausia - pasiliekame. Tad, mano ausims, tai tikrai nuostabus albumas. dekui :wink:
basomis per prisirpusia zole rasa, kai kylancios saules spinduliai uzpildo kuna atgaiva, bundanciu pauksciu giesmes glosto mano ausis ir dziugesiu plazdanti mano sirdis...

Grįžti į Apžvalgos / Reviews

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007