Standartinė 27 Gru 2011 10:54 pm

ŠERKŠNAS Kaune ir Vilniuje, sausio 13-14 dienomis

ŠERKŠNAS – tai įžanginis ambient / post-industrial muzikos koncertas prieš festivalį SPEIGAS, kuris vyks vasario 10-11d. Kaune ir Vilniuje.
http://www.facebook.com/Speigasfestival

Sausio 13d. Kaunas, 20val,. Jazz’o palėpė, Kestučio g. 6, 10lt (buy your own drinks) su B°TONG, DISKREPANT, LAPOT. http://www.facebook.com/events/206846089403713

Sausio 14d. Vilnius, 20val,. vieta tikslinama, 10lt su B°TONG, DISKREPANT, DAINA DIEVA, LYS, ATRAC aka DENIS ŠAFOVAL.
http://www.facebook.com/events/330270946992851/


Dalyvauja projektai iš Šveicarijos ir Švedijos, grojantys vibratoriais ir virtuvės rakandais + retai Lietuvoj besirodantis ATRAC, grojantis noise iš vinylų, kaunietė DAINA DIEVA šiemet išleidusi nuostabų dark ambiento CD albumą Anglijos leidykoje http://www.comasection.com/, LYS - šių metų koncertuose ypatingai stebinęs masyviu drounu, LAPOT - Bendras Pogrom ir Daina dieva projektas, kurio albumą jau 2012 metų pradžioje išleis Suomijos leidykla Obscurex.
--------------------------------------

█ B°TONG █ (Šveicarija)
http://www.myspace.com/btongmusic
Chris Sigdell yra eksperimentinės elektronikos muzikantas, savo silpnybę ankstyvojo industrial’o tekstūroms ir ambientinių garsovaizdžių pionieriams gryninęs kultinėje industrial grupėje NID (1995-2005). B°tong muzika labai primena agoniškai lėtą ropojimą tamsiu tuneliu, kurio gale esanti neryški šviesa niekados nepriartėja.
B°tong kūryba tuo pačiu metu juda skirtingomis kryptimis. Iš ambiento ir izoliacionizmo, taip pat eksperimentinės muzikos, apimančios minkštus mikro garsus į labiau įtraukiantį noizą.

█ DISKREPANT █ (Švedija)
http://diskrepant.se/
Diskrepant yra solinis Per Åhlun (Švedija) projektas, kuriuo jis tiria ribas tarp garso ir muzikos, ramumos ir isterijos, šviesos ir tamsos. Jis kuria kompozicijas, esančias ant išnykimo ribos ir koncentruojasi į atmosferą ir tekstūrą - ne į tonalumą ar ritmą. Grodamas gyvai jis naudoja kontaktinius mikrofonus, vibratorius, efektus, kuriais formuoja niūrias, trukšmingas ir abstrakčias garsines aplinkas.

█ LAPOT █ (Vilnius/Kaunas)
Lapot - sena serbiška tradicija, ritualizuotas šeimos vyresniųjų - tėvų, senelių ar kitų žmonių, tapusių našta jaunesniems šeimos nariams, nužudymas. Paprastai toks ritualas būdavo atliekamas užmėtant akmenimis, kirviu ar uždaužant pagaliais. Prieš maždaug 8 metus pradėjęs formuotis lietuviškas noise projektas tokiu pačiu pavadinimu, tik šiemet pradeda aktyviau koncertuoti ir išleidžia pirmuosius leidinius, kadangi iki šiol visi įrašai buvo
tiesiog sunaikinti, dažniausia palaidojant juos kelyje tarp Kauno ir Vilniaus. Projekto garsas - daugiausia manipuliacijos įprastinių ir kasdieninių vyksmų įrašais. Traukiniai, akmenys, lūžtantys medžiai, greitkeliai, vandens tekėjimas, ugnis, gamyklos, statybos ir senų pastatų nuogriuvos, ir visa kita, ką visi girdime kasdien, tačiau niekuomet nesiklausome, nes tai atrodo taip pažįstama ir aišku. Po Lapot manipuliacijų garsai pakinta ir atgimsta kitais. Seni įrašyti garsai virsta naujais, negailestingai sunaikindami ir iškraipydami
senuosius, kadangi taip sukasi gyvybės ratas ir senieji užleidžia vietą naujiems, silpnieji - stipriems. Svarbu kismas. Nuolatinis judesys ir evoliucija po monolitinės, suskeldėjusios garso sienos kauke.

█ DAINA DIEVA █ (Kaunas)
http://www.myspace.com/dainadieva

█ LYS █ (Vilnius)
http://www.myspace.com/lysvilius

█ ATRAC aka DENIS ŠAFOVAL █ (Olandija / Vilnius)
http://lt-lt.facebook.com/denis.safoval\


Daugiau apie Agharta:
http://www.arma.lt