Standartinė 28 Lap 2011 03:56 pm

CONSTELLATION [epsilon] - jazz / ritual / ambient 12 09

Paskutinis šiemet renginys iš Agharta. Didelis ačiū visiems apsilankiusiems! Įvykdytas ne menkas metų planas: virš 20 koncertų.
2012m. pradžioje laukia "Constellation" renginių tęsinys ir festivalis Speigas.
Tačiau norėčiau išklausyti jūsų pastabas, pasiūlymus, pageidavimus, juk renginiai skirti ne pilkai ir pasyviai masei, tad grįžtamasis ryšys yra vienas entuziazmą palaikančių faktorių. Ačiū


CONSTELLATION [epsilon]
Gruodžio 9d. penktadienis, XI20, (greta J. Ivanauskaitės skverelio, Aguonų g)
Durys 20 val.

Šįkart rituališki anglai Liberez, sax’o virtuozas Ilia Belorukov iš Peterburgo, bei pakrypęs eksperimentinis džiazas iš kauniečių Laisva Struktūra.

LIBEREZ (Southend, Anglija)
http://www.liberez.moonfruit.com/

ILIA BELORUKOV (St. Peterburgas, Rusija)
http://belorukov.blogspot.com/

LAISVA STRUKTŪRA (Kaunas)
http://soundcloud.com/laisvastruktura

Facebook event:
http://www.facebook.com/event.php?eid=275677675801209

Įėjimas kaip visad
By your own drinks


LIBEREZ yra naujausia ilgametės muzikinio bendradarbiavimo tarp John Hannon ir Pete Wilkins inkarnacija. Jų paskutinis įrašas “The Letter” (Alter Records, 2010 ruduo) yra pirmasis LP, kuriame prisijungė multinstrumentalistas Tom James Scott ir vokalistė Nina Bosnic. Grodami gyvai, LIBEREZ siekia išjudinti publiką naudodamiesi paprastais lengvais ritmais, sąmoningais apsirikimais ir pasikartojimais, taip suabstraktindami tai, ką girdi klausytojai.

ILIA BELORUKOV yra iš Sankt Peterburgo kilęs muzikantas. Ilia praktikuoja eksperimentinę prieigą prie altinio saksofono garsų, kartu naudodamas laptopą, elektrinę gitarą ir kitus instrumentus. Ilia yra WOZZECK, WOODEN PLANTS, BENZOLNYE MERTVECY, PUNKTIEREN ir kitų projektų narys. Jis taip pat bendradarbiauja su kitais muzikantais, kuriančiais hardcore, metalo ar akademinę šiuolaikinę muziką, taip pat ir su šokėjais, dailininkais, teatro atstovais. Taipogi jis yra INTONEBA leidyklos įkūrėjas (http://www.intonema.blogspot.com) ir koncertų organizatorius, dirbantis ir prie Teni Zvuka festivalio rengimo.

LAISVA STRUKTŪRA – grupė iš Kauno, koncertuojanti nuo 2010 metų. Pradinę įprastinę džiazinę sudėtį (būgnai, bosas, gitara ir sax’as) šiemet papildė elektroniniai ir vokaliniai triukšmai, rezultate gaunasi standartus laužantis jazz‘as su svaria užuomina į psichodelinę patirtį.