Standartinė 07 Kov 2011 02:41 pm

COUNTERSTRIKE: Mechaniškai Atskirta Vištiena

Priešistorė

Sėkminga sveikatos departamento ir raudonojo kryžiaus kova prieš E sumažino mechaniškai atskirtos vištienos kiekį stiprios koncentracijos maisto produktuose iki 2% bendros masės ir paskelbė medžiagą nelegalia 12oje valstybių!: „Telydi jūsų gyvenimą šviesa“ tarė pasaulio prezidentas šviesią 91-ųjų kovo 18ą dieną.

Mūsų laikai

"Facebook Times" - ištrauka iš pasaulio prezidento kalbos:

„Gerbiami piliečiai, pasaulio valdovai ir paprasti mirtingieji, mes patiriame krizę, šaukiame visus stoti į kovą už išlikimą“.

Ar jauties išalkęs kai pagalvoji, kad tai ką tu valgai, gali būti ne mėsa? McDonalds, Hesburger, Burger King, yra vaikai palyginus su tikrais grobuoniais - „Koncentruoto“ maisto gamintojais!
Ji visur viskas ką tu valgai: koldūnai, žuvų piršteliai, krabų lazdelės, tušonkė, vadinama "jautiena", tunas, net gi sultiniai ir cepelinai, faršas. Visa tai – 50% mechaniškai atskirta vištiena. Vištiena, vištiena, vištiena! Ne prašau! STOOOK!

Demonas sugrįžo! CHA CHA CHA CHA!


Mėsos erdvė:

CounterStrike (P.A.R.) - Cape Town gimęs ir užaugęs nuoširdžiai jūsų tamsaus DNB princas, Animal Chin (kuris beje ir atstovaus Counterstrike). Savo žiaurumu sužalojęs netik gimtąją P.A.R.; Vokietiją, Prancūziją, Čekijos respubliką, D.B., Ukrainą, Portugaliją, Ispaniją, Graikiją. Galima tęsti iki amžinybės. Neseniai pasirodžiusiame "Black Sun Empire" albume „Lights and wires“ galima rasti Counterstrike „Driving Insane“ remixu. Taip pat visai neseniai užbaigęs bendrus darbus su The Panacea „Zeff Bass“ ir „The Minotaur“ juos pristatys ir Lietuvai. Taip išgirsime visai neseniai išleistus bendrus kūrinius su Algorithm recordings pažiba Curent Value. (Daugiau info: http://www.algorythmrecordings.com/)
Jazzy (Amenų Broliai/Zip Fm) Kur jie ten destrukciją. Šį kartą solo pasirodymo DnB muzikos ekspertas Jazzy apšildys jūsų smegenis ir patiesins žarnas dešrai.
Intakz (Eternia) B2B Roadsman (K.U.B.Crew). Net antroje vietoje pagal http://www.djscene.lt puslapio balsavimus, Lietuvos dj tope atsidūręs Eternia atstovas apjungs jėgas su Roadsmanu ir pristatys savo naujausią techdnb setą. Roadsman, Kauno dnb muzikos generolas, išmintingasis ritmų strategas anaiptol nepaskutinį paraką iššaus!
Nervas – žmogus asmeniškai susidūręs su Counterstrike ataka ir likęs gyvas. Kaip? Niekam apie tai nepasakoja. Be ne vienintelis gali apsaugoti jūsų smegenis po demono inkvizicijos. Klausykit jo patarimų iškart po CounterStrike atakos.
Mathew Glow (Beat&Bang/Crowbar) – amžius tik akių dūmimas, jau ne kartą brandzią vaizduotę ir tamsią selekciją pademonstravęs, jaunasis Matthew Glow turi jau nemažai patirties. Pasiklydusiuos atves į tiesos kelią ir nuvys paskutinius baubus atilsin. Matthew Glow kirs paskutinį vištienos pjūvį.

Erdvė vegetarams:

Numba none (K.U.B. Crew) – reggae muzikos Kaune tėvas. Taip pat pagarsėjęs, kaip Jungle smogikas, nuginklavęs ne vieną Jungle DJ savo laužančia galia, savo laikais. Tačiau šį kartą išgirsime jo peacefull, ir positive pusę.
E-roott (Groove Tribe) – ponas trečiadienis. Per muziką skelidžia „positive“ idėją. Žmogus, kuris parodė kad trečiadieniai tai netik darbo savaitės vidurys ;). Wednesday Groove – sutrumpiną savaitę.
alko (Street Up/Hip-Hop.lt) – žmogus inkstai. Superherojus atsiradęs iš niekur, ir paskleidęs Kaune Hip-Hop idėją. Aukštąjį RAP išsilavinimą turintys hip-hop.lt ir Street Up siela, kartu su kitais vegetarais diriguos miniai pagal old school taisykles.
Highly Low (GoodThings) – kas tas Higly Low??

Paveikslėlis

Organizatoriai:

Paveikslėlis

Pliusuojam
Paveikslėlis

Kada: 2011 03 18
Kur: Ex Terra-X, Kaunas