TAIKI MUZIKA / VLN-KNS Sausio 19-20d.


Ideologija, stilius, propoganda, mintis

Moderatoriai: mFungus, Xynus, DoHm, moderators

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 69

Užsiregistravo: 10 Kov 2010 11:44 am

Standartinė 22 Gru 2010 09:34 pm

TAIKI MUZIKA / VLN-KNS Sausio 19-20d.

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Eksperimentinės muzikos koncertų organizatorius / leidykla Agharta šiemet surengęs 25 koncertus, naujais 2011-ais metais ir toliau tęs pažintis suo nuotykinga muzika atkeliaujančia iš už Atlanto, Europos ir, galbūt, pagaliau – Azijos.
TAIKI MUZIKA tai renginių serija 2011 metams, kurios pavadinimas taikliai apibūdina ką girdėsime ir kaip tai vyks. Taigi, didžiausią dėmesį skirsime tokiems muzikos žanrams, kaip elektroakustika, ambientas, avangardas, psichodelinis free folk‘as, lo-fi pop, new age ir t.t. ir pan.

TAIKI MUZIKA yra taipogi filosofija, kurios pagrindas yra palankumas aplinkai; bei saviraiškos būdas, kurio pagalba galima efektyviau ir harmoningiau veikti tiek socialiai, tiek ir individualiai.
Šis reiškinys siekia jungti Lietuvos kūrėjus į bendrus projektus, dalintis patirtimi, kelti kūrybinį aktyvumą, bendradarbiauti su užsienio atlikėjais. Tuo pačiu tikimės ir planuojame, jog taiki muzika pasklis ir po mažesnius Lietuvos miestus.


Seriją pradeda svečiai iš JAV ir Prancūzijos
psychedelic / experimental / kambodža pop

ZACK KOUNS (JAV)
http://www.myspace.com/zackkouns

RORY HINCHEY (JAV)
http://www.myspace.com/roryhinchey/

LAFIDKI (Prancūzija)
http://www.myspace.com/lafidki


Sausio 19d. – trečiadienis, Vilnius, klubas XI20, 20 val. Rekomenduojama auka 10 lt.
Sausio 20d. - ketvirtadienis Kaunas, klubas Insait, 20 val. Rekomenduojama auka 10 lt.

Jeigu kuriate muziką, ar tik turite idėjų, bet negalite įgyvendinti, kontaktuokite arma (eta) arma.lt ir mes aptarsime galimybes.

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Agharta label & booking (site under construction)
http://www.myspace.com/showsinlithuania
http://www.facebook.com/#!/pages/Aghart ... 1322246555


Renginiai feisbuke:
Vilnius: http://www.facebook.com/event.php?eid=1 ... 714&ref=mf
Kaunas: http://www.facebook.com/event.php?eid=1 ... 830&ref=mf


Apie atlikėjus:


Rory Hinchey, Zack Kouns
2011 žiemos turas Europoje: The Woe of Alchemy

Šių metų spalio aštuntąją buvo išleistas antrasis Rory Hinchey, muzikanto, grojančio jau dešimt metų, albumas Shape is Nature/Long Fields. Įrašą sudaro dvi dalys: solinės Hinchey kompozicijos, atliktos elektriniais vargonais ir sintezatoriais bei kūriniai gimę po The Collection of The Late Howell Bend (projekto, kuriame dalyvauja Hinchey) vardu.

2011 sausį rengiamas šio albumo pristatymo turas Europos šalyse. Hinchey savo pasirodymuose naudoja elektrinius vargonus, rezonuojančias taures, analogines grandines ir senovinius sintezatorius.. Koncertų metu Hinchey atliks kūrinius iš Shape is Nature/Long Fields bei keletą kompozicijų iš būsimojo albumo The Alchemy of Woe.

Ateinančiuose pasirodymuose prie muzikantų prisijungs ir Zack Kouns, lydėjęs Hinchey jo praeitų metų Europos ture. Jo metu Hinchey ir Kouns koncertavo įvairiuose klubuose ir festivaliuose Olandijoje, Čekijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Vengrijoje ir Belgijoje.

Kouns instrumentai - balsas, saksofonas, fisharmonija, smuikas, bandža ir sintezatoriai. Kaip ir Hinchey, Kouns muzikuoja apie dešimt metų. Pernai buvo išleistas jo albumas Michael Jackson: „I Just Can‘t Start Loving You“.

Šių metų vasarą Kouns surengė aštuonių dienų turą Australijoje su Chris Hearn, kuris apibūdino Kouns dainas ir albumus kaip „sukurtus pagal konkrečią temą – religijos, mitologijos, senovės istorijos ar romantinės filosofijos... daina po dainos subtiliai ir dėmesingai šokinėjančius nuo free folk iki Nick Cave‘iškų baladžių, elektroninio ambient ar free-jazz“.


Ištrauka iš Zack Kouns pasirodymo Australijoje:
http://www.youtube.com/watch?v=ERHWZLVo0_I
Alternatyvi „Pheasants be Forewarned“ versija (Hinchey/Corbett):
http://www.ownness.org/own_12/alt_pheas ... warned.mp3
„The Listener“ (iš Shape is Nature/Long Fields):
http://www.ownness.org/own_12/05_the_listener.mp3
„Long Fields“ (iš Shape is Nature/Long Fields):
http://www.ownness.org/own_12/11_long_fields.mp3


LAFIDKI - garso ir vaizdo menininkas Saphy Vong, vienas arba kolaboracijose grojęs tokiose vietose kaip Pori (Galleria 3H+K), Bankokas (Nospace Gallery), Londonas (113 Dalston Lane), Berlynas (White Rabbit Gallery). Kilęs iš Kambodžos, jis dabar gyvena Paryžiuje/ Nansi ir tyrinėja abstrakčią elektroniką, noise ir sekvencinius daugiasluoksnius ritmus. Gyvas grojimas jam - spontaniško mąstymo ir apsisprendimo eksperimentas, paremtas žmonių ir erdvės energija. Saphy Vong bendradarbiauja su tokiais projektais kaip METRO:LIBIDO (kartu su Imran Khan), MONOSOURCIL (su Pavel Viry, Boris Viry ir Gaetan Belhenniche), taip pat dirba ir su Marie-Pascale Hardy (LEYLI). Greta savo kūrybos, jis prižiūri leiblo Steak au zoo veiklą ir Nansi mieste organizuoja noise, experimentinės ir laisvos muzikos koncertų ciklus "GROLDEBOX".

http://lafidki.free.fr
http://www.myspace.com/steakauzo

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 69

Užsiregistravo: 10 Kov 2010 11:44 am

Standartinė 17 Sau 2011 12:09 pm

Re: TAIKI MUZIKA / VLN-KNS Sausio 19-20d.

jau šį trečiadienį Vilniuje!

Grįžti į Blevyzgos / Spam

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007