rasta iesko kambario nuomuotis SOStineje


Ideologija, stilius, propoganda, mintis

Moderatoriai: mFungus, Xynus, DoHm, moderators

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 8

Užsiregistravo: 12 Gru 2009 03:08 am

Standartinė 01 Kov 2010 03:34 am

rasta iesko kambario nuomuotis SOStineje

Jah! ieskau kambario iki 250lt
gal kas nors turi
mobilus : 860930229
elektrinis pastas : ignasalt@gmail

one what?

:geek:
viskas bus gerai,arba blogai.loginis mastymas.
protas.spalvos.kotas :)

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 21

Užsiregistravo: 20 Lie 2006 01:12 pm

Standartinė 20 Rgp 2010 04:22 pm

o kur cia psy?
Jah bless ya
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 99

Užsiregistravo: 07 Bir 2008 10:59 pm

Standartinė 23 Rgp 2010 03:04 pm

jo, jah bless ya
pyramind

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 21

Užsiregistravo: 20 Lie 2006 01:12 pm

Standartinė 23 Rgp 2010 10:19 pm

ish kur tas negatyvumas? :D
as tik norejau issiaiskint, sekdamas pavyzdziu, kur cia yra psy (nes ten, kur bananoidas klause, lyg ir paminejau kur ten psy, o kadangi cia psyyy forumas ir vedamos tik psyyy temos, tai noriu ishsiaiskint kur cia psy, jei nematau kur cia psy, nes gal cia yra psy, tik ash to nematau:)), o jus dabar kabinejates prie tokiu dalyku kaip prierashas. zema (arba kaip mano vienas draugas pasakytu: lol rofl :D :D )
Jah bless ya
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 577

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:05 pm

Standartinė 24 Rgp 2010 10:40 am

musin rašė:ish kur tas negatyvumas? :D
as tik norejau issiaiskint, sekdamas pavyzdziu, kur cia yra psy (nes ten, kur bananoidas klause, lyg ir paminejau kur ten psy, o kadangi cia psyyy forumas ir vedamos tik psyyy temos, tai noriu ishsiaiskint kur cia psy, jei nematau kur cia psy, nes gal cia yra psy, tik ash to nematau:)), o jus dabar kabinejates prie tokiu dalyku kaip prierashas. zema (arba kaip mano vienas draugas pasakytu: lol rofl :D :D )


Paaiškinsiu specialiai kaip sakant для особо тупых.
Tavo skelbtame renginyje aš nemačiau kažko, kas mane sudomintų (jis buvo sukurtas skiltyje RENGINIAI). Paklausiau, nes galbūt nežinau kažko ir sulauksiu kažkokio paaiškinimo. Paaiškinimo sulaukiau. Ačiū tau. Tik mano nuomone šis renginys neįsipaišė į šio forumo skelbiamų renginiu koncepciją. Moderatoriai temą perkelė į kitą skiltį (Blevyzgos) kur tamsta pradėjote malti š rašydamas nesamones kiekvienoje temoje.
Tad, visu pirma pasimokyk sekti kažkokiu pavyzdžiu, o ne malt š.
Išvis geriau patylėtum, nei šitą postą būtum rašęs. Nes jeigu tu čia rimtai tai gal kreipkis į kokią nors gydymo įstaigą, kuri padėtų susivokti kas kur. Nes dabar elgiesi kaip mažas vaikas.
Medžiaga, kuri įasmenino kultūros gumulėlius, prijungė istorines virveles ir išreikštų judėjime ryškių dažų ir vaizdų, šokančių muzikinių viesulų dūžyje.
Paveikslėlis

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 21

Užsiregistravo: 20 Lie 2006 01:12 pm

Standartinė 24 Rgp 2010 11:33 am

ka tu turi priesh mazus vaikus? :D psy tusuose ju daugiausiai pamatau senuose kunuose, uztenka jums vieno popieriuko gabalelio ir jau zaidziat smelio dezej (jei konkreciau - praeitu metu yaga). :D
o ash gi irgi jau paaiskinau, kad moderatoriai jau seniausiai buvo perkele ta tema i blevyzgas ir buvo ok, bet tavo postas pavelavo nuo perkelimo... na nzn. beveik visa laikotarpi nuo paskelbimo iki renginio pradzios.:)
zodziu, viskas narmalej.
Jah bless ya

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 21

Užsiregistravo: 20 Lie 2006 01:12 pm

Standartinė 24 Rgp 2010 11:34 am

p.s. rusiskai nesuprantu, ash ne ish vln :D:D для особо тупых, tai man nieko nesako:)
Jah bless ya
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 303

Užsiregistravo: 03 Spa 2006 12:05 am

Miestas: Ko Phangan

Standartinė 24 Rgp 2010 06:03 pm

Dar tokio naglo, cia forume, senokai nemaciau
back to the Dark again

Grįžti į Blevyzgos / Spam

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007