Ar piktas forumiukas?


Ideologija, stilius, propoganda, mintis

Moderatoriai: mFungus, Xynus, DoHm, moderators

Ar piktas musu forumiukas?

Taip ir man tai patinka ]:)
3
13%
Taip, bet tai mane nervina/liudina.
7
30%
Ne, viskas normaliai - visi taikus.
9
39%
Man nerupi forumiukas.
4
17%
 
Viso balsų : 23

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 31

Užsiregistravo: 14 Lap 2006 10:41 pm

Standartinė 29 Bal 2009 01:10 pm

Ar piktas forumiukas?

Man idomu ar ir Jums atrodo, kad tranzeriai forumiuke aktyviai bjaurus kazkokie? Kazkaip man cia truksta solidarumo ir hipisku nekonfliktiniu ideju, kurios kartais net perdetai realybeje yra propoguojamos. :alien:
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 303

Užsiregistravo: 03 Spa 2006 12:05 am

Miestas: Ko Phangan

Standartinė 29 Bal 2009 01:29 pm

Ne, neatrodo, tikrai ne :) As tai ta perdeta "peace, love & blablabla" vadinu veidmainiskumu, nereikia atitrukt nuo realybes, kas per saldu - tas nesveika :) O cia, jeigu kazkas gauna kritikos forume, nemanau, kad tai reikia vadint konfliktais :)
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 397

Užsiregistravo: 03 Rgs 2006 01:23 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 29 Bal 2009 01:35 pm

Forumiukas liudi, 30i30:D
Jus irgi girdit tuos balsus?


http://www.myspace.com/rehorakhty

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 31

Užsiregistravo: 14 Lap 2006 10:41 pm

Standartinė 29 Bal 2009 01:40 pm

chuligans rašė:Ne, neatrodo, tikrai ne :) As tai ta perdeta "peace, love & blablabla" vadinu veidmainiskumu, nereikia atitrukt nuo realybes, kas per saldu - tas nesveika :) O cia, jeigu kazkas gauna kritikos forume, nemanau, kad tai reikia vadint konfliktais :)


as to nevadinu konfliktais, as kalbu apie bjauruma ir apie ta pacia kritika, kuri kartais duodama paskubant, nepelnytai, nekompetetingai ir negerbiant kito zmogaus.

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 31

Užsiregistravo: 14 Lap 2006 10:41 pm

Standartinė 29 Bal 2009 01:41 pm

Sniechkuz rašė:Forumiukas liudi, 30i30:D


ner naudos is Taves. :albino:
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 320

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:26 am

Miestas: Vilnius LT

Standartinė 29 Bal 2009 02:00 pm

O man atrodo, kad zmones kurie gauna kritika is pakankamai kompetetingu zmoniu galetu ja normaliai priimti, ivertinti is to pasimokinti ir normaliai atsakyti ar atsiprasyti jei jau pridirbo lepsusu.... Neretai i kritika atsakoma agresivumu ir tiesiog atsikirtinejama, kas kieciau kita suvarys krutesniais terminais....

O juk kritika yra geras dalykas, is jos galima mokintis ir tu paciu klaidu nebekartoti....
Make your mind clear and soul pure, then the path and the vibe portals will be open..........

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 31

Užsiregistravo: 14 Lap 2006 10:41 pm

Standartinė 29 Bal 2009 02:11 pm

G.E.C.K. rašė:O man atrodo, kad zmones kurie gauna kritika is pakankamai kompetetingu zmoniu galetu ja normaliai priimti, ivertinti is to pasimokinti ir normaliai atsakyti ar atsiprasyti jei jau pridirbo lepsusu.... Neretai i kritika atsakoma agresivumu ir tiesiog atsikirtinejama, kas kieciau kita suvarys krutesniais terminais....

O juk kritika yra geras dalykas, is jos galima mokintis ir tu paciu klaidu nebekartoti....


Teisingai Tu sneki, tik vat gaila, kad kartais forumieciai nemoka issakyti ar isklausyti kritikos, o del pastarojo reiskinio - kartais jos neisklausoma del kazkieno bjaurumo, po to karto atsiranda pagieza ir pasimokinti jau nebenorima, kad ir kokia buvo ta kritika. Manau, kad kritika net ir kompetetingiausia reikia sakyti neizeidziant zmogaus, nes kitaip zmogus is jos nepasimokys, nes issizeis. :cherry:
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 397

Užsiregistravo: 03 Rgs 2006 01:23 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 29 Bal 2009 02:27 pm

galiu garantuot kad kritikos, i cia papuola vos 10 proc is to ka zmones galvoja bet nepasako, o gaila, tik kritika padeda tobulet, o visokie "o zjbs buvo" o "laukiam laukiam" yra [a[rastu parasciasuiai oftopas:)
Jus irgi girdit tuos balsus?


http://www.myspace.com/rehorakhty

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 31

Užsiregistravo: 14 Lap 2006 10:41 pm

Standartinė 29 Bal 2009 02:42 pm

Sniechkuz rašė:galiu garantuot kad kritikos, i cia papuola vos 10 proc is to ka zmones galvoja bet nepasako, o gaila, tik kritika padeda tobulet, o visokie "o zjbs buvo" o "laukiam laukiam" yra [a[rastu parasciasuiai oftopas:)


Juk ne apie bendra turini snekame, o apie, pvz., toki reiskini, kai zmones galvoja ir realybe nepasako, o cia pasidaro priekabus ir gausiai kritiski... :colors: mano nuomone, bjaurus. :clown:
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 411

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 07:41 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 29 Bal 2009 02:52 pm

kolkas dedu pliusa Sniechkauz komentarui apie liudesi, kaip visada ironiskai ir taikliai...kas cia per apklausa is vis, nicht verstehen? kame zacepas? prasau temos autoriaus argumentuotai paaiskinti kur koks pyktis prasiverzes? galima ir i PM

btw HEIL

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 31

Užsiregistravo: 14 Lap 2006 10:41 pm

Standartinė 29 Bal 2009 03:15 pm

Xynus rašė:kolkas dedu pliusa Sniechkauz komentarui apie liudesi, kaip visada ironiskai ir taikliai...kas cia per apklausa is vis, nicht verstehen? kame zacepas? prasau temos autoriaus argumentuotai paaiskinti kur koks pyktis prasiverzes? galima ir i PM

btw HEIL


nuobodus Tu. :cat:
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 411

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 07:41 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 29 Bal 2009 03:25 pm

itikinamas argumentas, visai nepiktaz ir pamatuotas kaip ir forumiukas...rofl

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 31

Užsiregistravo: 14 Lap 2006 10:41 pm

Standartinė 29 Bal 2009 03:46 pm

Xynus rašė:itikinamas argumentas, visai nepiktaz ir pamatuotas kaip ir forumiukas...rofl


nepiktas, nepiktas, matai "koks klausimas toks ir atsakymas". :alien:
As sukuriau tema, padariau apklausa, parasiau kas man atrodo, kodel man taip atrodo[t.y. "kazkaip man cia truksta"] ir apklausos pagalba paklausiau ar ne vienai man taip atrodo. todel sorry, as negaliu patenkinti Tavo argumentu poreikio, nes as nelabai supratau kodel Tu manes prasai kazkokiu argumentu, kai as bendrai pasakiau kas ir KODEL man taip atrodo. Juk as negaliu faktais pagrysti savo nuomones, nes cia nera konkrecios situacijos ir siaip cia zmoniu santykiai, o as pasiskaiciusi susidariau tokia nuomone. dabar man idomu kaip gi kiti masto, nes juk skirtingi mes, skirtingai suprantam - as smalsauju. aisku, pagal ideja Tavo prasyma ivykdyciau nebent tiesiogiai nagrinejant forumo konfliktus ir svarstat private kas cia piktas o kas ne. tikiuosi Tu to neprasai ar ne? :brilsmurf:
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 411

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 07:41 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 29 Bal 2009 04:04 pm

boring answer:

na galima suprasti kazka dabar, bet tada jau reiketu pradet nuo Kaino ir Abelio
"nuomoniu skirtumas" ,"diskusija", "argumentuotas komentras", apibrezti termino "piktas" taikymo ribas ir ar isvis jis taikytinas sioje temoje ir t.t.

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 31

Užsiregistravo: 14 Lap 2006 10:41 pm

Standartinė 29 Bal 2009 04:09 pm

Xynus rašė:boring answer:

na galima suprasti kazka dabar, bet tada jau reiketu pradet nuo Kaino ir Abelio
"nuomoniu skirtumas" ,"diskusija", "argumentuotas komentras", apibrezti termino "piktas" taikymo ribas ir ar isvis jis taikytinas sioje temoje ir t.t.


tai gal nesivarginkim, balsavimas jau vyksta[;D], zmones pasakys kaip yra... :laughing5:
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 420

Užsiregistravo: 17 Lie 2007 10:22 pm

Miestas: diskoteka

Standartinė 29 Bal 2009 06:05 pm

ksenus kur klaipedoj per naujus grojo man rodos tau pavasaris! arba svoris!
Lekiu sau basas ir laimingas, nes man uzeina vasaros.
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 577

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:05 pm

Standartinė 29 Bal 2009 06:16 pm

o man į akmenų sriubą labiau panašu
Medžiaga, kuri įasmenino kultūros gumulėlius, prijungė istorines virveles ir išreikštų judėjime ryškių dažų ir vaizdų, šokančių muzikinių viesulų dūžyje.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 206

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 12:41 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 29 Bal 2009 07:21 pm

Man tai forumiečiai ne tiek pirkti, kiek rospizdiajai :) Kuo mažiau sapaliotų (ą ar a?), tuo mažiau pykčio būtų.
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 29 Bal 2009 07:28 pm

Snieckau, ivertinau, dabar tu man....


btw... Taip, manau maziau bereikalingu postu, o daugiau konkretumo esamai temai. (atleiskite uz mano "sapalionu tabletnika"praeityje (offtopa). Is vis pvz zinau keleta personu kurie cia jau nesirodo, vien del to kad ne duok Dieve ka nors parasysi, busi su zemem sumaisytas. Vat cia beda bedele...
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 577

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:05 pm

Standartinė 29 Bal 2009 07:37 pm

Kas čia tokie bailiai? :D
Medžiaga, kuri įasmenino kultūros gumulėlius, prijungė istorines virveles ir išreikštų judėjime ryškių dažų ir vaizdų, šokančių muzikinių viesulų dūžyje.
Paveikslėlis
Kitas

Grįžti į Blevyzgos / Spam

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007