socialinë reklama


Ideologija, stilius, propoganda, mintis

Moderatoriai: mFungus, Xynus, DoHm, moderators

Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 200

Užsiregistravo: 08 Vas 2008 11:45 pm

Miestas: under the milky way tonight...

Standartinė 24 Lap 2009 03:59 am

Baalzebub rašė:Davai dbr padiskutuokim apie smurta socialinese reklamose, bei jo daroma itaka ziurovui, dar kokiu video geru ir paveiklsiuku imeskite, man diplominiui bus pliusas :flower:

tikrai, pasigirk, kà ir kur studini, kokia tema diplominio, gal pavyks tikrai pagelbët.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 200

Užsiregistravo: 08 Vas 2008 11:45 pm

Miestas: under the milky way tonight...

Standartinė 24 Lap 2009 04:15 am

DreamroameR rašė:Tos socialkes tai primene va sita:

http://rutube.ru/tracks/1526560.html?v= ... 020585290b

Siaip, gana nesamoninga, bet graziai padaryta :)


gera, reklama, tikrai, dëkui, kad uþrodei.
beje, kodël nesamoninga - sàmoningumo joje yra, priverèià susimàstyt ir atsibust, nes kai kuriose pasaulio valstybëse mieganèiøjø letargo miegu skaièius kartais siekià koká 80%, o reklama neprastà. Aiðku, pasigedau kokretumo, vardija vardija vis kaþkà - darai blogai, esi blogai, matai blogai, girdi blogai, taèiau, kà konkreèiai jaunam þmogui daryti taip ir nepasako, aiðku - dar ir nacionalizmu kvepia kai kurie lozungai, bet ið esmës - norëta kaþkà pasakyti gero, na - sveikintinas dalykas.
beje, visos bëdos pirmiausia, gimsta þmoniø galvose - ir daugeliu atveju èia kaltas EGO - ... man man, man, tau nereikia, að noriu - man... sugalvojau, padariau... man man man... bus... dar dar daugiau daugiau... eik tu n.... bl.... gerai pageriau man man... man... iPODAs koks zjb... man man... man... MAC jëga, o windows ðûdai.... þmonës perdaug EGOISTIÐKI ir tiek.
Juk jei sukdamas posuká susimastytum, kad prastai apðviestoje vietovëje gali á kelià iððokti koks gyvas padaras (þmogus ðiai kategorijai irgi priklauso), jei pagalvotum, kad verèiau þiûrëti á kelià, o ne i magnetolos ekranà, jei suprastum, kad sms sëdint vairuotojo vietoje nevertëtø raðyt, jei taip nesikarðèiuotum KELYJE nebûtum toks uþsiðikæs kietakaktis, pagalvotumei apie kitus, o ne tik apie save, gal ir maþiau bûtø ne tik avarijø keliuose, bet ir viso kito mëðlo, kurio ir taip uþtektinai.
atsipraðau, uþ nukrypimà nuo temos, taèiau pastbëjau tendencijà - jog nei vienas svieto forumas nuo to neapsaugotas :D
krè, bûkit laimingi ir nepikti.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 78

Užsiregistravo: 22 Rgs 2009 03:40 pm

Miestas: WhallaHalla

Standartinė 27 Lap 2009 07:39 pm

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PCaFlsZth2Y[/youtube]

:bigsmurf: èia vertimas kas buvo pasakyta video gale:

Mus þudo kasdien.. Mus masiðkai nuodija. mus verèia keisti mûsø tikraji gyvenima, virtualiuoju pasauliu, serialais ir televizija. Jiems reik tik to, kad butume vieniði, nesveiki ir priklausomi. kad vis moketume, moketume, moketume.. Tai uþdaras vergystes ratas.. Ðio pasaulio pramoginis voratinklis.
Gimei laisvas...
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 411

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 07:41 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 04 Gru 2009 10:13 am

rusiskos socialkes pries neteisinga gyvenimo buda, kuri, matyt, gyvena socialines reklamos kurejai :clown:
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Suslikas vabsce Kaspirovskis :bounce:
Ankstesnis

Grįžti į Blevyzgos / Spam

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007