PETICIJA!!!


Ideologija, stilius, propoganda, mintis

Moderatoriai: mFungus, Xynus, DoHm, moderators

Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 22

Užsiregistravo: 28 Geg 2008 02:21 am

Standartinė 12 Kov 2009 02:09 am

PETICIJA!!!

Ruoniu medziokle ypatinga tuo, kad tai vienintele komercine medziokle, kurios pagrindinis tikslas – jauni individai. Ruoniukai paprastai nuzudomi, kai jiems buna vos kelios dienos ar savaites (Kanada, Norvegija, Rusija), paprastai 2 - 12. Mazyliai niekaip negali apsiginti nuo medziotoju. Ruoniuku kaukoles paprastai sutraiskomos specialia lazda tada juos arba nulupa ant ledo, arba kabliu itempia laivan ir ten sutvarko. Beodzius kunus parastai palieka ant ledo ar meta vandenin. Motinos ruones stebi, kaip zudomi ju kudikiai, taciau bijo lipti krantan. Veliau, skerdynems pasibaigus, jos islipa ant kranto ir ropoja po lavoneliø liekanas ir bando rasti savo maþylius. Svarbiausia tai, kad jos, besikuisdamos po mesgalius, rauda. Stebetojai teigia, jog ju skleidziami garsai tokie baisus ir graudus, jog ju niekada nebegalima uþmirðti. Deja, pramoneje ruonio asaros yra bevertes. Vien Kanadoje kasmet taip nusibaigia desimtys tûkstanèiu gyvunu (15 000 – 150 000 ruoniukø), o ju mesa ir kailiai niekada nepanaudojami.





JUS GALITE PADET SUSTABDYT SI KOSMARA!!!

Uzpildykite sia Peticija ( cia 100.000 balsu peticija ) :

http://www.thepetitionsite.com/14/SAVE-the-SEALS...

Jusu balsas gali isgelbit Gyvybe...

send this information to all the people who can help...

Paveikslėlis
____________
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 239

Užsiregistravo: 26 Bir 2007 07:12 pm

Miestas: mexico

Standartinė 12 Kov 2009 04:41 am

Paveikslėlis
Paveikslėlis
fakitol
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 320

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:26 am

Miestas: Vilnius LT

Standartinė 12 Kov 2009 11:29 am

Nu ir Zoski jus igr. dar suprantu kilnus tikslai viskas Ok nors vel gal uztektu linko i web psl. be foto ir tt, bet tave Ziog sunku suprasti.... :tard: atleisk nenoriu taves izeisti, bet tai jau nebesveika....
Make your mind clear and soul pure, then the path and the vibe portals will be open..........
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 12 Kov 2009 11:35 am

normaliai gi... iskamsos cia :D o siaip tai nu realybe yra realybe...

vat pvz kokia geriausia prevencija, kad buozgalviai nevaruotu girdi?? O gi mieste iskabink nuotrauka su istaskytais veidais - iskart aprims.. o kai ten pasako "nesaudikite zvereliu", "nevazinekite girti - tai baisu!".... tai visi px :)
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 239

Užsiregistravo: 26 Bir 2007 07:12 pm

Miestas: mexico

Standartinė 12 Kov 2009 03:41 pm

G.E.C.K. rašė:Nu ir Zoski jus igr. dar suprantu kilnus tikslai viskas Ok nors vel gal uztektu linko i web psl. be foto ir tt, bet tave Ziog sunku suprasti.... :tard: atleisk nenoriu taves izeisti, bet tai jau nebesveika....

kuom save laikai, kad viesai teisti kitus, juolab nepazystamus Tau zmones?
fakitol
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 577

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:05 pm

Standartinė 12 Kov 2009 03:54 pm

Esmė, kad šitos internetinės peticijos yra vertos nulio.
Medžiaga, kuri įasmenino kultūros gumulėlius, prijungė istorines virveles ir išreikštų judėjime ryškių dažų ir vaizdų, šokančių muzikinių viesulų dūžyje.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 22

Užsiregistravo: 28 Geg 2008 02:21 am

Standartinė 12 Kov 2009 08:11 pm

bananoidas rašė:Esmë, kad ðitos internetinës peticijos yra vertos nulio.


na argumentuok savo nuomone, kodel gi jos vertos nulio?
____________
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 332

Užsiregistravo: 21 Lap 2006 07:52 am

Miestas: Kaunas

Standartinė 12 Kov 2009 10:43 pm

visu pirma - jos internetines
visu antra - jos neveikia
visu trecia - nu pirmo ir antro per akis

p.s. nematau nieko baisaus ziog komentare :albino:

http://www.furisdead.com/feat-worst-dre ... asp?fbsc=1

va dabar sakykit kas nesveika... :flower:
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 22

Užsiregistravo: 28 Geg 2008 02:21 am

Standartinė 12 Kov 2009 11:18 pm

nu joa. visi mes zinom viska. ;] whatever. cia ne tame reikalas, nors jos ir gali neveikt, bet as pvz ne pagalvojau apie tai ir padejau savo UZ. ne esme ar jie panaudos tuos balsus kazkokiom kitam reikalui ar neveiks, man tiesiog gaila tu gyvunu, ir as parasiau savo nuomone apie ta medziokle negalvodamas apie sistemos veikima ar ne veikima, o is humaniskumo.
____________
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 577

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:05 pm

Standartinė 13 Kov 2009 01:34 am

Niekas ir nesako, kad blogai padarei gi. Esmė, kad dar neesu girdėjęs, kad kažkokia internetinė peticija buvo kažką kažkur pakeitus.
Todėl ir sakau, kad jos yra nieko vertos.
Gyvūnų aišku gaila, bet ne internetinėm peticijom padėtį taisyti reikia, internetas dar neturi tokios galios.
Medžiaga, kuri įasmenino kultūros gumulėlius, prijungė istorines virveles ir išreikštų judėjime ryškių dažų ir vaizdų, šokančių muzikinių viesulų dūžyje.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 22

Užsiregistravo: 28 Geg 2008 02:21 am

Standartinė 13 Kov 2009 02:16 am

bananoidas rašė:Niekas ir nesako, kad blogai padarei gi. Esmë, kad dar neesu girdëjæs, kad kaþkokia internetinë peticija buvo kaþkà kaþkur pakeitus.
Todël ir sakau, kad jos yra nieko vertos.
Gyvûnø aiðku gaila, bet ne internetinëm peticijom padëtá taisyti reikia, internetas dar neturi tokios galios.


o as ir nesiteisiniu.
tais zodzias norejau pasakyt, kad neesme ka ten tu kazkur pamatei, perskaitei, suzinojei apie sias peticijas ir ju sistema, esme tavyje ar tu iskarto pradesi galvot kad cia viskas bullshit ir kam to reikia, nes As zinau, kad nieko is to nebus, ar tiesiog perskaitei, pamatei ir uzpildziai jei tau tas aktualu. tiesiog parasai ir tiek, ir bac suveike mechanizmas...
ok jei ne internetu tai kokiu kitu budu surinkt pvz 100.000 zmoniu balsu? pastu ar vaiksciot po namus ? zodziu, offtopas cia jau.. pirminis sios peticijos tikslas buvo padet, o ne diskutuot apie jos svarba valtybes istatymu priimimo ar keitimo mechanizme.
____________
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 577

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:05 pm

Standartinė 13 Kov 2009 03:15 am

Kaip tai neesmė? Jeigu taip yra vadinasi taip yra, tad kam gaišti savo laiką ir pildyti bereikšmes peticijas?
Kur čia mano problema? Tame, kad žinau kokia realybė su šitom peticijom? Aš apie tai negalvoju, aš žinau kad taip yra. Todėl tiesiog nepildau jokių internetinių peticijų, nes jomis netikiu (kodėl netikiu parašyta tiek auksčiau tiek pora sakinių atgal).

pirminis sios peticijos tikslas buvo padet, o ne diskutuot apie jos svarba valtybes istatymu priimimo ar keitimo mechanizme


Aš peticijoje ir nediskutuoju, diskutuoju forume, nes forumai tam ir yra skirti, kad žmonės diskutuotų, pasidalintų žiniomis ir pan. Ir nieko čia nėra blogo, nebent tu labai tiki šia peticija ir kitos tiesos nematai.
Peticijos svarba valtybės įstatymų priemimo ar keitimo mechanizme yra super maža. Jei ši peticija pagulės ilgiau ji gali surinkti nors ir 5 milijonus balsų, tik tai irgi realiai neturės jokios vertės.

Beje matau, kad jau yra 102,519. Kadangi reikėjo tik 100,000 vadinasi ši peticija turi suveikti. Labai įdomu bus pamatyt, kaip ši peticija suveikė. Jeigu ji suveiks - vadinasi aš buvau neteisus. Jeigu ne, tada pasitvirtins mano žodžiai apie visas internetines peticijas, kuriais tu šitaip nenori tikėti.


Lauksiu žinių šia tema. :)
Medžiaga, kuri įasmenino kultūros gumulėlius, prijungė istorines virveles ir išreikštų judėjime ryškių dažų ir vaizdų, šokančių muzikinių viesulų dūžyje.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 22

Užsiregistravo: 28 Geg 2008 02:21 am

Standartinė 13 Kov 2009 04:18 am

bananoidas rašė:Kaip tai neesmë? Jeigu taip yra vadinasi taip yra, tad kam gaiðti savo laikà ir pildyti bereikðmes peticijas?
Kur èia mano problema? Tame, kad þinau kokia realybë su ðitom peticijom? Að apie tai negalvoju, að þinau kad taip yra. Todël tiesiog nepildau jokiø internetiniø peticijø, nes jomis netikiu (kodël netikiu paraðyta tiek auksèiau tiek pora sakiniø atgal).

pirminis sios peticijos tikslas buvo padet, o ne diskutuot apie jos svarba valtybes istatymu priimimo ar keitimo mechanizme


Að peticijoje ir nediskutuoju, diskutuoju forume, nes forumai tam ir yra skirti, kad þmonës diskutuotø, pasidalintø þiniomis ir pan. Ir nieko èia nëra blogo, nebent tu labai tiki ðia peticija ir kitos tiesos nematai.
Peticijos svarba valtybës ástatymø priemimo ar keitimo mechanizme yra super maþa. Jei ði peticija pagulës ilgiau ji gali surinkti nors ir 5 milijonus balsø, tik tai irgi realiai neturës jokios vertës.

Beje matau, kad jau yra 102,519. Kadangi reikëjo tik 100,000 vadinasi ði peticija turi suveikti. Labai ádomu bus pamatyt, kaip ði peticija suveikë. Jeigu ji suveiks - vadinasi að buvau neteisus. Jeigu ne, tada pasitvirtins mano þodþiai apie visas internetines peticijas, kuriais tu ðitaip nenori tikëti.


Lauksiu þiniø ðia tema. :)

gaisti savo laika? he, nu joa kam gi gaisti... tu gi zinai REALYBE, bet ar tu visada istikines tuom ka matai, girdi? ir ar visada tu tiki tuom ka tau duoda?
si peticija gali but grinas melas, man nelb svarbu, as pats ju nepildau kiekviena diena, tiesa sakant si pirmoji, ir zinai kodel? o todel ,kad man tiesiog pasidare gaila ir slykstu matyt ta, ka daro zmones. del to ir pildau. ne nori ne pildyk. gali galvot sau, kad nieko nepasikeis, bet mano nuomone kitokia, as tikiu tuo GAL...
na zodziu as tau viena o tu man kita....
o kuom as tikiu ir kuom as netikiu cia jau mano dalykas. o del tiesos as galiu matyt ja bele kur, nors ir situoje peticijoje, ne tame esme.;]
kas liecia diskusijas, tai gal ne tai issireiskiau, mano lietuviu kalba kartais shlubuoja, as turejau omeny, ta kad cia as ja idejau veiksmas o ne plurpalmas.
del peticiju svarbos valtybes politikai tai tu klisti... ir Lietuvoje yra Lietuvos Respublikos Peticiju istatymas, o peticija tai konstitucine pilieciu teise tiesiogiai dalyvauti valdant savo sali, aisku jos turiu savu niuansu kaip ir visi istatymai... nu ir bet jeigu tu zinai kas realiai vyksta... ;]
kaip ten bebudu, as jie priims ar nepriims, as pasitengiau patedet tiems, kam mano nuomone visai ne proshali butu pagalba.
____________
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 206

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 12:41 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 13 Kov 2009 10:18 am

čia mažoji dalelė to, ką žmonės daro :evil1: Čia norima apginti gyvūnų teises ir pan., bet kad daugelis žmonių SAVO teisių negali apsiginti :help: Ir nei Tu, nei kokia peticija, nieko nepakeis. Už tave jau nuspręsta ir bus taip, kaip nori Kažkas. Nieks rankos nenukirs, jei pasirašysi vieną ar kitą peticiją, ir tai tik dėl savo sąžinės :)
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 13 Kov 2009 11:58 am

as ir manau kad peticijos nieko vertos situo atzvilgiu,.. :) Nikes neina ten su plakatais ir tavo parasais :D
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 303

Užsiregistravo: 03 Spa 2006 12:05 am

Miestas: Ko Phangan

Standartinė 13 Kov 2009 12:56 pm

Ai uzpildziau, ne tokios ir brangios tos 3 mano minutes :happy7: Netgi pigios, jeigu turit kokiu 3 min darbu - kreipkites :brilsmurf: As irgi prie situ skeptiku (o gal realistu), neveikia tos e-peticijos, neveikia :bigsmurf:
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 66

Užsiregistravo: 25 Gru 2007 10:22 pm

Miestas: Vilnius/Kaunas

Standartinė 14 Kov 2009 01:52 pm

Bent jau man yra þinomas ne vienas pavyzdys, kai internetinës peticijos atlieka savo darbà. Siûlau pasidomëti prieð teigiant, kad jos bevertës.
indigo circle
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 303

Užsiregistravo: 03 Spa 2006 12:05 am

Miestas: Ko Phangan

Standartinė 14 Kov 2009 02:08 pm

indigo rašė:Bent jau man yra žinomas ne vienas pavyzdys, kai internetinės peticijos atlieka savo darbą. Siūlau pasidomėti prieš teigiant, kad jos bevertės.


Tai prasom, papasakok, bus ir mums zinoma. Siulau nekalbet apie ora, o pateikt realius pavyzdzius.
back to the Dark again
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 46

Užsiregistravo: 30 Kov 2008 01:38 pm

Miestas: NL

Standartinė 14 Kov 2009 09:47 pm

Palaikau ziog. Realybe istikruju yra ziauri. Ne tik ruoniai kencia, bet ir labai daug kitu gyvunu kurie yra zudomi, tarkim, del kailio. Ar kada bent vienas matet kaip pvz, del kailio zudomi meskenai Kinijoj? Tai yra baisu, tragishka ir nezmoninshka! Tokius vaizdus reiketu rodyti vieshose vietose ant didelio ekrano, kad zmones bent siek tiek suprastu kaip viskas istikruju vyksta.
You might stop the party but you cant stop the future!
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 14 Kov 2009 09:51 pm

nu sakiau, kad reikia viesai demonstruot... :) bet greitai viskas susitvarkys savaime... motule gamta jau pati viska po truputi tvarko...
Kitas

Grįžti į Blevyzgos / Spam

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007