ausines


Ideologija, stilius, propoganda, mintis

Moderatoriai: mFungus, Xynus, DoHm, moderators

Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 38

Užsiregistravo: 16 Lie 2008 12:37 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 02 Spa 2008 12:57 am

ausines

Sveiki,
noriu ausines nusipirkt, 400-500lt turiu tam reikalui paskyres. gal kas patartumet kokios firmos mazdaug ziuret kokybisku ausiniu uz tokia kaina? ar ziuret i technics ar pioneer uz tokia kaina? gal netgi kokiu konkreciu variantu pasiulysit?
is anksto dekui uz komentarus ;)
A revolution without dancing is a revolution not worth having...

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 424

Užsiregistravo: 08 Lap 2006 03:17 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 02 Spa 2008 06:05 am

is djeisku ziurek Sennheiser, is kurybiniu studijiniu - AKG. best in market as for me. AKG didziausia pasirinkima gali patirti MIDI Audio shope uzupy, jei esi kowianskas, jie turi filiala ir ten. o Seinheiseriais prekiauja lyg ir djshopka as for Wilnia, bet manau apsimokiausia pasiciupt is interneto.. tik ka paklausyt neduos :D manau, ka issisuktum pradedant su 300 lt suma.

kiek teko susidurt, is heiseriu sitos smagiai skamba :

http://www.sennheiser.com/sennheiser/ho ... uct=502103

cia va '07 dj Mago best awardsas, bet klausyt neteko :

http://www.akg.com/site/press_center/po ... id,33.html

ant kurybos, pries gerus 3 metus sitas isigijau uz 300 lt MIDIaudio :

http://www.akg.com/site/products/powers ... ge,EN.html

siakmes paieskose :D

P.S. ant kurybos ir miksavimo tu paciu pirkt nepatariu, nes outputas reikalingas visiskai kitoks. studijiniu ausu outputas - sausas svarus signalas su mazai zemo daznio, be jokiu padailnimu ir dazniausiai korpusas laisvesnis, idant ausys neistintu, todel sandarumo reikiamo grojant ner.

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 424

Užsiregistravo: 08 Lap 2006 03:17 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 04 Spa 2008 04:54 pm

zinai, gali buti, jog visgi siek tiek didesne starine suma - 400 kokie lt..
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 420

Užsiregistravo: 17 Lie 2007 10:22 pm

Miestas: diskoteka

Standartinė 12 Spa 2008 01:33 pm

buvau ir as kazkada ieskojimuose, gavau istestuoti 3 ausines, tai buvo Technics RP-DH1200 , Sennheiser HD-25 II ir Sony MDR-v700 ( atkreipti demesi kad tai ne z700 modelis pagamintas is pigios plastmases), technics patiko del daug zemu bet nepatiko konstrukcija ir laikymasis ant galvos, na man tiesiog nepatogu, kaina mazdaug 400lt uz naujas, sony labai sauniai laikesi ant galvos, bet kiek teko girdeti jos labai megsta luzti ties kauseliais, garsas labai patiko be to ir kaina kazkur apie 300lt uz naujas, o vat sennheiser ( vis dar nezinau kaip teisingai zodiskai istarti) patiko del garso kokybes svarumo, jos labai lengvos, kas dar patinka kad jos neapema visu ausu + dar tas spiralinis laidas kuris nesipainioja. o kaina nauju 600lt. Testavau grodamas, namie klausant pakanka ir koloneliu. Bendrai paemus sennheiser sunkiai sulauzysi ( aisku jeigu priziuresi), kaina ju kandziojasi be to jeigu groji as 100% uz pirkima, sony man labiau skirtos drozimui namuose, klausimui siaip is mp3 player'io ar kazkas pan, o vat technics tai MAN antras variantas po sennheiser, kazkodel jos man patinka. Thats all!
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 38

Užsiregistravo: 16 Lie 2008 12:37 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 13 Spa 2008 05:56 pm

dekui uz nuomones, dar keleta dienu paklaidziosiu interneto platybese ir bandysiu sprest ka cia nusipirkus :)
A revolution without dancing is a revolution not worth having...

Grįžti į Blevyzgos / Spam

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007