SHPONGLE


Ideologija, stilius, propoganda, mintis

Moderatoriai: mFungus, Xynus, DoHm, moderators

Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 200

Užsiregistravo: 08 Vas 2008 11:45 pm

Miestas: under the milky way tonight...

Standartinė 17 Rgp 2008 06:12 pm

SHPONGLE

Taigi, pakalbëkim apie shpongle - Raja Ram (Radþa Ram) ir Simon Posford (Saimono Posfordo) bendrà muzikiná projektà SHPONGLE. :)
Ar yra jø besiklausanèiø, kokie kûrinëliai ásimintiniausi ir pan.? :)
Að asmeniðkai shpongle atradau visai atsitiktinai, ir dabar ganëtinai keista, kad tai atsitiktinai uþtikau tokià muzikà, kuri ðiuo metu bene daugiausia valandø sukasi mano grojaraðtyje.
Labai patinka ði grupë ir jø darbai, o ko verti jø pasirodymai - koncertai bûna iðties - super heavy trippy show. :)
Taigi, pirmasis shpongle albumas iðëjo 1998 metais, pavadinimu "Are You Shpongled?", tai buvo jø pirmasis bendras darbas (abu atlikëjai iki tol muzikavo atskirai - psichodelinës muzikos atlikëjai). Albumas susilauk4 tikrai labai daug dëmesio, po trijø metø iðleistas antrasis, "Tales of the Inexpressible" albumas, vëliau shpongle pasekëjai ákûrë internacionaliná fan-klubà, kuriame dalinasi savo mintimis apie ðià "grupæ" (jei jà galima taip pavadinti), idëjomis, sava kûryba. :)
Ið viso shpongle iðleido 3 albumus ir vienà remiksø albumà (svarbu ne kiekybë, o kokybë). :)
Muzika... shpongle muzika labai ypatinga ir originali - kai pirmà kartà iðgirdau, pagalvojau "ðakës, èia tai jëga - iki tol nesu nieko panaðaus girdëjæs... pasakiðka muzika, jos klausydamas pajauèiu visatos begalybæ bei kosmosà savo galvoje".
Shpongle kûriniai pasiþymi lëtais originaliais ritmais - afrikietikðkø bei rytø kultûrø elementais, o taip pat elektroniniø virpesiø - energijos srautø deriniu. (pirmieji du albumai ramesni, o pats paskutinis - didþiausias ir turbût pats energingiausias). :)
Taigi, kas klausot - atsiliepkit, o kas dar negirdëjo - primygtinai siûlau pasidomëti.
Man asmeniðkai la-a-abai patinka - a little of psychedelics or sweet old ganja smoke and great earphones with shpongle inside... m-m-m, sweet life. :)
P.S. http://www.youtube.com/watch?v=o1jPeG1LlaQ DMT (sielos molekulë)
http://www.youtube.com/watch?v=Mdq5ogkO ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=D2LK-zGf ... re=related (deep fall in to yourself)
Paveikslėlis

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 92

Užsiregistravo: 04 Rgs 2006 06:54 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Rgp 2008 08:09 pm

man patinka shpongle... tiesa tik pirma albuma pavadinciau GERU, sekanciuose po "Are you shpongled?" per daug eksperimentavimo, per daug rytietiskos, vakarietiskos ir kitokios world music itakos... nekurie kaikurie kuriniai skamba visai neblogai, taciau tik pirmasis albumas islaiko sakyciau, vientisa nuostabu journey, vien ko vertas paskutinis kurinys "and the day turned into the night" ech...

o remiksu albumas, tai nieko ypatingo, keli geri miksai keli sucks, kaip ir dauguma miksu albumu :D
DJ SKAZI DALI ASTRIX INFECTED MUSHROOM YAHEL KILARGH!!! DARK PSY PLUR BOM SHANKAR SHANTI SHANTI HARE KRISHNA HARE HARE HARE RAMA

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 92

Užsiregistravo: 04 Rgs 2006 06:54 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Rgp 2008 08:14 pm

ir dar... jei patinka shpongle turetum butinai pasiklausyt legendiniu "mystery of yeti"

http://www.discogs.com/release/90964

http://www.discogs.com/release/82535
DJ SKAZI DALI ASTRIX INFECTED MUSHROOM YAHEL KILARGH!!! DARK PSY PLUR BOM SHANKAR SHANTI SHANTI HARE KRISHNA HARE HARE HARE RAMA
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 200

Užsiregistravo: 08 Vas 2008 11:45 pm

Miestas: under the milky way tonight...

Standartinė 17 Rgp 2008 11:30 pm

Minius rašė:...tik pirma albuma pavadinciau GERU, sekanciuose po "Are you shpongled?" per daug eksperimentavimo...

na, taip - kas tiesa, tas ne melas. Man pirmas albumas irgi padarë didþiausià áspûdá, ir yra pats mëgstamiausias, taèiau ir kiti gerai susiklauso.
bet pirmasis, tai aina sau..... whowh! jau toks deep dive into brain-space, kad neþinau - gëris. :roll:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 200

Užsiregistravo: 08 Vas 2008 11:45 pm

Miestas: under the milky way tonight...

Standartinė 17 Rgp 2008 11:34 pm

o The Mystery Of The Yeti turiu (8 gabalus) tik nespëjau perklausyt, nes neseniai parsisiunèiau. :)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 397

Užsiregistravo: 03 Rgs 2006 01:23 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 18 Rgp 2008 10:06 am

Shiva space technolagy:D
is esmes shpongle gali patikti, gali nepatikti, bet is technines puses kiekvienam nors kiek muzikoj besiorentuojanciam, jie visada bus savotiskas guru:)
Jus irgi girdit tuos balsus?


http://www.myspace.com/rehorakhty

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 424

Užsiregistravo: 08 Lap 2006 03:17 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 18 Rgp 2008 10:53 am

man tai tik kai pirma gabala klausiau patiko, o saip jo - masteringas blizgantis..
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 18 Rgp 2008 11:31 am

ir kompozicijos ir visa kita ten "High end" .... :D
Praktiskai pirmieji Shponglai man paliko didziausia ispudi is psychedelic muzikos :)
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 200

Užsiregistravo: 08 Vas 2008 11:45 pm

Miestas: under the milky way tonight...

Standartinė 18 Rgp 2008 03:12 pm

o gal kasnors dar þino panaðiø atlikëjø? Na, kaþko panaðaus - gilûs muðamøjø garsai, plaukiojantis (vibruojantis) vietomis pasirodantis kosminis balsas ar kokios psy variancijos, garsai ið "tikrovës" (vanduo, paukðèiai) + kosminiai "pyp pyp" ar "cyp cyp" ir kitokia harmoningi pozityvûs garsai (kad nebûtø tokios monotonijos - bing bang, bing bang - ið vieno galo á kità), na sunku apibûdinti þodþiais (að muzikos nekuriu, að jà tik klausau). :)
Paveikslėlis

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 92

Užsiregistravo: 04 Rgs 2006 06:54 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 18 Rgp 2008 06:56 pm

cia gal nelabai tranzeriu muzika kuria as paminesiu... :D

anyway, kam patinka kokybiska melodinga, su daug cyp cyp byp pyp , su garsais is tikroves ir t.t. muzika, be jokiu worldbeat etno new age nuvalkiotu niekalu siulyciau pasidometi "sending orbs" label'u

http://www.sendingorbs.com/

man ispudingiausias is ju ouvere Secede "Tryshasla", panasus su shpongle pirmuoju darbu, tuom kad tai journey albumas (nu as taip vadinu, toki albuma kuriame ispletota viena tematika, kuris klausosi vientisai is eiles o ne padrikai klausant atskirus kurinius :D ) tik paziurekit i tuos albumu artworkus.... mmm... ispudingai...nu zodziu rekomenduoju visiems... nes ispudingai
DJ SKAZI DALI ASTRIX INFECTED MUSHROOM YAHEL KILARGH!!! DARK PSY PLUR BOM SHANKAR SHANTI SHANTI HARE KRISHNA HARE HARE HARE RAMA
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 31

Užsiregistravo: 29 Lie 2008 12:32 pm

Miestas: lietuva

Standartinė 07 Rgs 2008 08:07 pm

na taip shpongle tai kazkas tokio....sunku net apsakyt...pats nesenai tik atradau sia muzika...nieko panasaus nesu girdejes iki siol...taip gerai nuteikia si muzika...pakolkas turiu tik are you shpongled albuma bet jis man jo pilnai uztenka...visviena dabar daugiau nk kito neklausau :)
..............................................
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 112

Užsiregistravo: 04 Bal 2007 12:58 pm

Miestas: kaunas

Standartinė 09 Gru 2008 01:35 pm

Shpongle labai patinka..,pamenu pirma paklausiau "nothing lasts " albuma..,iskart uzkabino.., :)
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 136

Užsiregistravo: 19 Lie 2008 04:29 pm

Standartinė 25 Spa 2009 02:17 pm

na tai gal kas jau checkino nauja albuma?
beje gal si tema labiau deretu prie Muzikos skilties? :))

Paveikslėlis
sapnuoju
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 51

Užsiregistravo: 06 Geg 2009 03:26 pm

Miestas: mount kailash - tibet

Standartinė 25 Spa 2009 10:19 pm

jo klausiau nauja albuma , tiesa sakant tikejaus daugiau , esu nuo seno Shpongle gerbejas , bet sis darbas ypatingai nesuzavejo ,kaip pries tai du , gal del to , kad pasikviete nemazai muzikantu ir inese permainu , kaip bebutu , jiems as kartele keliu auksciau , tad ir tikiuosi is ju daugiau. Cia mano subjektyvi nuomone , gal kam kitam,sis albumas sueis labiau nei man , manau ,kad cia jei ne paskutinis albumas , tai pries paskutinis , nes jie dabar daugiau orientuojasi i kitus projektus :shaking2:
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 122

Užsiregistravo: 08 Spa 2009 12:45 am

Miestas: Chronopolis

Standartinė 26 Spa 2009 04:28 pm

Naujas kaip ir Nothing lasts nelabai uþkabino, sakyèiau gal net dar labiau neuþkabino, nors esu perklausæs vos porà kart. Tikrai nenustebino iðgirst hang drumà ;] nors teko klausyt ir ádomesniø skraidanèios lëkðtës harmonijø.
I climb high and grind deep
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 78

Užsiregistravo: 22 Rgs 2009 03:40 pm

Miestas: WhallaHalla

Standartinė 31 Spa 2009 07:52 pm

Neþinau kaip kitiems bet man ðitas albumas gan neblogas pasirode
visi gabaliukai ðito albumo tokie visai nieko bet labiausiai patiko:
Invisible Man In A Fluorescent Suit

toks atpalaiduojantis gabaliukas atrodo atsisedes i kede tuoj susmigsi arba kiaurai kede pereisi :brilsmurf:]
aiðku nepriimkit èia tesiogiai :colors:

Puikiai maiðosi ðitam albume tokie substiliai kaip:
Psytrance , Tribal , Downtempo ,Ambient , Chill Out

i think this stuff great :)
Paveikslėlis

Grįžti į Blevyzgos / Spam

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007