RENGINYS?!


Ideologija, stilius, propoganda, mintis

Moderatoriai: mFungus, Xynus, DoHm, moderators

Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 303

Užsiregistravo: 03 Spa 2006 12:05 am

Miestas: Ko Phangan

Standartinė 28 Lie 2008 05:03 pm

Tai taip iseina, kad del "galbut levos" keliones kompanijos praleidi gera rengini? :D Cia gal tavyje problemos :D Ne viena karta veziau zmones kartu i rengini ir visi buvom patenkinti, ir siaip nauju draugu susiradom :D
back to the Dark again

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 309

Užsiregistravo: 14 Bir 2007 07:19 pm

Miestas: vilnius

Standartinė 28 Lie 2008 07:52 pm

nebuciau taip vazinejus, tai irgi nebuciau pazinus daugelio zmoniu, kuriuos laabai dziaugiuos kad teko pazinti :) ir buciau nepabuvus keliuose tikrai nuostabiuose renginiuose ;)p tai kad... nera ko bijoti nauju pazinciu :)
love , peace & freedom!
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 248

Užsiregistravo: 24 Bal 2007 11:34 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 28 Lie 2008 09:59 pm

wee need fun! :D reik dar kokio nediduko open airo :D aisku bus pora tokiu kaip b2g ar regeneratorius bet ten negros psy :( o as jau pasilgau :)
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 66

Užsiregistravo: 25 Gru 2007 10:22 pm

Miestas: Vilnius/Kaunas

Standartinė 29 Lie 2008 01:21 am

Kaip čia dabar žolinės be tranziuko? :) Manau tikrai atsirastų norinčių padėt rengt ir tuo labiau dalyvaut.
indigo circle
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 200

Užsiregistravo: 08 Vas 2008 11:45 pm

Miestas: under the milky way tonight...

Standartinė 29 Lie 2008 01:38 am

chuligans rašė:Tai taip iseina, kad del "galbut levos" keliones kompanijos praleidi gera rengini? :D Cia gal tavyje problemos :D Ne viena karta veziau zmones kartu i rengini ir visi buvom patenkinti, ir siaip nauju draugu susiradom :D

na, ar að neaiðkiai pasakiau - gi, visokiø þmoniø yra, ir neaiðku, á kokià kompanijà pakliûsi, ir vsio.
Jei reiks kada, tai paieðkosiu - gal atsiras gerieèiø, kurie mane pasiims kartu.
i see no problem in that.
APIE LIEVA KOMPANIJA, chuligans, AS NIEKO NESAKIAU.
o ANTRA, neiðkok manyje nesavo problemø, aèiû. (èia nieko asmeniðko ir visai NE PIKTAI, o tiesiog rimtai).
va taip va. :wink: :)
P_E_A_C_E
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 577

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:05 pm

Standartinė 30 Lie 2008 05:43 pm

Skleidi kažkokią neigiamą energiją tu šitaip besiginčydamas :)
Medžiaga, kuri įasmenino kultūros gumulėlius, prijungė istorines virveles ir išreikštų judėjime ryškių dažų ir vaizdų, šokančių muzikinių viesulų dūžyje.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 320

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:26 am

Miestas: Vilnius LT

Standartinė 30 Lie 2008 06:09 pm

Jo ponas kasgeriatasdega nuo per didelio postinimo jau ir pats kazkaip idomiai pradejote rasyti :?: peace peace bet negatyvas juntamas is tavo puses :?: cia mano asm. nuomone, o del vazinejimo su naujom kompanijom 100% pritariu nykstukui ir chuligansui :roll: dar pamenu kaip Igori su Zenitu veziau i Guru... :roll: cia tikrai gera proga susipazinti su naujais zmonemis o tu pastoviai rasai kad neturi draugu su kuriais galetum variti ten ir ten bla bla bla tai gal jau laikas nulipti nuo klaveturos ir pameginti susirasti tu draugu :?: nezinau kiek veziau kiek tranzuojanciu paimdavau na dar niekad nebuvo parkiu kazkokiu... na o jei bijai bendrauti su zmonemis tai net nezinau gal tada ir sedek namie su neon lempom ir arbatom.....

Neisizeisk zmogau bet kazkaip jau nusisneki pastaruoju metu.....
Make your mind clear and soul pure, then the path and the vibe portals will be open..........
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 420

Užsiregistravo: 17 Lie 2007 10:22 pm

Miestas: diskoteka

Standartinė 30 Lie 2008 06:20 pm

davai davai suvarykit i sikna zmogu :) :twisted: :D :D

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 309

Užsiregistravo: 14 Bir 2007 07:19 pm

Miestas: vilnius

Standartinė 30 Lie 2008 06:54 pm

na kai sneki graiziai jam nepatinka.. jei sneki negraziai irgi nepatiks, bet gal paveiks labiau :)))
love , peace & freedom!

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 424

Užsiregistravo: 08 Lap 2006 03:17 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 30 Lie 2008 07:27 pm

AAI, nekreipkit jus demesio - forumo liga zmogui prasidejo :D wellcome to the club, my dear. pasistenk mazoliu neprisitrint, bo po to vlagyt sunku bus.

cia, zinote, istikruju tai naujojo amziaus laimejimas ar beda, patys nuspreskite, bet su interneto pagalba zmogui toki dalyka kaip vienatve isgyvent praktiskai neimanoma. aisku, tik tam tikrame lygmenije :D
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 200

Užsiregistravo: 08 Vas 2008 11:45 pm

Miestas: under the milky way tonight...

Standartinė 30 Lie 2008 10:32 pm

e-e-e-end vac ne-e-ext, dak?
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 200

Užsiregistravo: 08 Vas 2008 11:45 pm

Miestas: under the milky way tonight...

Standartinė 30 Lie 2008 11:41 pm

to all, who want's to make shit on me - нелечитье меня, лучше постарайтьес увидеть свои болезньи. :lol:

nejau taip sunku iðgyvent tai, jog kaþkas kitas nëra toks kaip tu - skiriasi intersai, vertybes, paþiûros, pasaulëjauta ir pan.?

ir apskritai, i'm just playing kaþkieno s-s-sukurtà stupid game, kaip ir kiekvienas ið jûsø.

what you want for me?

ir raminkites, geriau eikit pabandykit pasodont medá, uþaugint vaikà, ar pastatyt namà - visai ádomu, ir prasminga sako.

o man reikia pasijuokti ir paverkti, kad nesu ir nebûsiu "Advanced user", negyvenu ir negyvensiu "totaliai Vilnius" ir nebûsiu paraðæs 334-riø iðsireiðkimø, o kai spustelsiu "ENTER", ði mano nesamonë netaps 335-uoju.

God damn it!!!

Ir, priminkit, brangieji, apie koká renginá èia kalba eina?
Paveikslėlis

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 309

Užsiregistravo: 14 Bir 2007 07:19 pm

Miestas: vilnius

Standartinė 30 Lie 2008 11:50 pm

mes gi tau tik gero norim :D
love , peace & freedom!
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 200

Užsiregistravo: 08 Vas 2008 11:45 pm

Miestas: under the milky way tonight...

Standartinė 30 Lie 2008 11:57 pm

nykstukas_is_misko rašė:mes gi tau tik gero norim :D

Tai kad aš jau pats pilnas kišenes turiu. :D
Paveikslėlis

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 424

Užsiregistravo: 08 Lap 2006 03:17 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 31 Lie 2008 12:52 am

priesuztemiminis sindromas..+internetilige :D

nieko tokio, sakau - welcome to the club ;)
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 577

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:05 pm

Standartinė 31 Lie 2008 01:09 am

Man, atrodo čia ilgam...
Medžiaga, kuri įasmenino kultūros gumulėlius, prijungė istorines virveles ir išreikštų judėjime ryškių dažų ir vaizdų, šokančių muzikinių viesulų dūžyje.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 320

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:26 am

Miestas: Vilnius LT

Standartinė 31 Lie 2008 02:50 pm

kasgeriatasdega rašė:to all, who want's to make shit on me - нелечитье меня, лучше постарайтьес увидеть свои болезньи. :lol:

nejau taip sunku iðgyvent tai, jog kaþkas kitas nëra toks kaip tu - skiriasi intersai, vertybes, paþiûros, pasaulëjauta ir pan.?

ir apskritai, i'm just playing kaþkieno s-s-sukurtà stupid game, kaip ir kiekvienas ið jûsø.

what you want for me?

ir raminkites, geriau eikit pabandykit pasodont medá, uþaugint vaikà, ar pastatyt namà - visai ádomu, ir prasminga sako.

o man reikia pasijuokti ir paverkti, kad nesu ir nebûsiu "Advanced user", negyvenu ir negyvensiu "totaliai Vilnius" ir nebûsiu paraðæs 334-riø iðsireiðkimø, o kai spustelsiu "ENTER", ði mano nesamonë netaps 335-uoju.

God damn it!!!

Ir, priminkit, brangieji, apie koká renginá èia kalba eina?


No one want's to shit on you just dont shit on your self

manau dauguma sito forumo lankytoju yra tikrai tolerantiski kitaip mastaniems zmonems. OK as nemegstu tu marozu visu OK bet toks pavizdis tusinuosi miske pas Vyta "monstra" prieina marozas aiskiai agresivei nusiteikes ir su isanksitniu nusistatimu galbut del mano isvaizdos, jis papraso cigartes pasakau kad nerukau tada jis pradeda kalbeti, nors galbut man neidomu as jo neatstumu, nenueinu, nes pastebiu kad zmogus nori issikalbeti taigi isklausau jo sio bei to paklausdamas ir kalba prasidejusi piktai pasisuka kita linke... tai va tas zmogus man jau isvaziuojant is tuso kita diena paspaudzia ranka palinki sekmes ir as jam atsakau tuo paciu... O juk pradzioje nedaug truko kad jis man i galva duotu... Kaip tu manai kodel visi forumuose djscene raso kad buten tranzo tusuose susirenka nuostabus draugiski zmones? nemanik kad noriu save pagirti ar kitiem isiteigti tik paprasciausiai siutina kai tu rasai peace peace o pariniesi kad su tavim masinoje sedintis zmogus nebus tau "idomus" "faijnas" ar pan. gal jau laikas pakelti sikna nuo kompo ir ta tavo PEACE skleisti tarp zmoniu ka?

sakai pastatyti nama, paseti medi, as tai ir bandau daryti esu sumautas materialistas darau karjera kad mano vaikai gyventu geriau o tu turi meniska gislele maciau tavo postus batikos topice ir jega ir saunuolis ir varik taip toliau respectas tau nuosirdus... ir pats padazau kai randu laisvesnio laiko (kol kas darbu nededu i foruma nes nekaip isejo :roll: taciau man paciam tie rubai buvo brangus ir jais rengiausi)

dabar del interneto, mano manimu tai galinga priemone galinti jungti zmones visame pasaulyje ir tai yra mums didelis pliusas bet kaip lygtais okar ir sake tik iki tam tikro lygio kai jau pradedi diskutuoti tik tam kad padiskutuoti pats sau uzduodi klausimus pats ijuos atsakai tai jau darosi nebesveika, pasinaudok pacio savo patarimu nerink postu skaiciaus o pasodink medi ir prie ko cia totaliai vilnius juk raso tai zmones is visos lietuvos? advanced user prie ko cia dabar iskis blaber mouth na ir kas? As kiekviena diena atsiverciu sita foruma kad pazeciau ka zmones kalba nors toli grazu nevisada turiu ka pasakyti o dabar paligink save tau kad tik rasyti nesvarbu ka ir kada... ir plius sutersti taikos savoka....

Zek kad si diskusija nebutu beverte turiu tau pasiulyma, kai vyks kitas renginys ir tu neturesi su kuo vaziuoti parasyk man i pm arba i foruma, as tau rezervuosiu vieta savo masinoje ir galesim susipazinti ir pabendrauti ne uz monitoriu ka manai? dabar tavo eile rinktis ar gincitis toliau, ir rodyti savo jaunatviskus ozius, ar susibendrauti su nauju zmogumi ir galbut tapti draugais....

visu skaiciusiu atsiprasau uz klaidas....
Make your mind clear and soul pure, then the path and the vibe portals will be open..........
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 420

Užsiregistravo: 17 Lie 2007 10:22 pm

Miestas: diskoteka

Standartinė 31 Lie 2008 04:30 pm

kai susitiksim as tave pamokysiu lietuviu kalbos ok?:) nereikes po tokiu straipsniu apacioje rasyti "atsiprasau uz klaidas" :)
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 320

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:26 am

Miestas: Vilnius LT

Standartinė 31 Lie 2008 05:17 pm

Darbe rasau tai labai trukdo susikaupti ir paziureti rasyba....
tai galiu tik atsiprasyti, bet manau cia neesminis dalykas....
Make your mind clear and soul pure, then the path and the vibe portals will be open..........
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 200

Užsiregistravo: 08 Vas 2008 11:45 pm

Miestas: under the milky way tonight...

Standartinė 01 Rgp 2008 02:18 am

G.E.C.K. rašė:...kai vyks kitas renginys ir tu neturesi su kuo vaziuoti parasyk man i pm arba i foruma, as tau rezervuosiu vieta savo masinoje ir galesim susipazinti ir pabendrauti ne uz monitoriu ka manai? dabar tavo eile rinktis ar gincitis toliau, ir rodyti savo jaunatviskus ozius, ar susibendrauti su nauju zmogumi ir galbut tapti draugais....

OK, i like it. :) Að nesu prieðiðkai nusiteikæs prieð kà nors ar pan., tiesiog the things yra tokie, kokie jie yra - skiriasi tik mûsø poþiûris á juos, - ir á bet koká dalykà, kad ir patá menkiausià, egzistuojà BEGALYBÆ galimø poþiûrio kampø, ir taip gaunas, kad kartais, skirtingose situacijose, að nebûnu visad viename ir tame paèiame taðke (kogero daþnas ið mûsø atsiduria tokioj situacijoj), that's all, nes gyvenimas - tai stebuklas.

P.S. naujos paþintys ir nauji draugai - tik á gerà.
Paveikslėlis
AnkstesnisKitas

Grįžti į Blevyzgos / Spam

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007