help! :)


Ideologija, stilius, propoganda, mintis

Moderatoriai: mFungus, Xynus, DoHm, moderators

Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 248

Užsiregistravo: 24 Bal 2007 11:34 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 14 Lie 2008 04:05 am

help! :)

sveiki, noreciau ismokt grot, deje dj mokykloi tikriausei nemoko psy, tai reiktu pagalbos :) bent jau pradmenu :) gal kas turite kokiu patarimu ar pasiulymu buciau labai dekingas :roll:
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 411

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 07:41 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 14 Lie 2008 09:13 am

vat ciuju dj mokyklose ir gali ismokti beatmatchingo pagrindu kurie muzonui vienodi, nesvarbu psy, techno... backos yra backos, cue yra cue 8)
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 14 Lie 2008 09:44 am

throne, vel tu stumi kazka :D Cia ne prie ko - "nemoko DJ mokykloje PSY grot"... As pats anksciau buvau nukeliaves i ta DJ mokykla, kai dar zalio suparatimo apie playerius neturejau ir gerb Mindaugas siek tiek istaisydavo mane, kai ka ne taip darydavau. O tau va pavizdys, Lauris_psy - Atman, tai ne dj mokykloje psy pradejo grot??? :D... deja ten pat! Ir nesvarbu ka tu ten grosi ar House ar techno ar dar kazka... esme GROTI yra ta pati... As pats break beat grojau anksciau Dj mokykloje :) Ir siaip ar taip.. man rodos , kad po keliu metu atsiras daugiau tu vadinamu psy dj , nei pacios muzikos. Kurkit patys muzona, o tada eikime mokytis mixuot :)
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 303

Užsiregistravo: 15 Bal 2006 07:27 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 14 Lie 2008 11:20 am

jop. butinai ten apsilankyk. superinis mokytojas Mindaugas! pradzioj apmokys su pafais grot (nesitikek kad is karto su CDJ), o po to gal ir prie CD (tiesa nzn ar jie dabar turi CDJs).

bet swarbu ismokt pagrindus, o visa kita jau tavo fantazija!!!

SEKMES! :D
http://www.myspace.com/dj.atman
http://www.swamptales.org/
--------------------------------------
I am the darkness that is the light and the stillness that is the dancing
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 248

Užsiregistravo: 24 Bal 2007 11:34 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Lie 2008 05:05 pm

dekui :)
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 23

Užsiregistravo: 14 Lie 2008 09:10 pm

Standartinė 17 Lie 2008 05:16 pm

Re: help! :)

thorone rašė:sveiki, noreciau ismokt grot, deje dj mokykloi tikriausei nemoko psy, tai reiktu pagalbos :) bent jau pradmenu :) gal kas turite kokiu patarimu ar pasiulymu buciau labai dekingas :roll:


as kiek zinau psy muzikos djai dazniausiai kuria muzika pirma ant SOFT'o

mano manymu cia issimokslinimo didelio nereikia: ARBA TU TURI TALENTA IR JAUTI RITMA IR KURI arba tu neturi to talento galbut turi kazka kito idomaus savyje tad reiktu koncentruotis i tai ka tu gali...

sorry jai nusisnekejau bet tokia mano nuomone
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 303

Užsiregistravo: 03 Spa 2006 12:05 am

Miestas: Ko Phangan

Standartinė 17 Lie 2008 09:03 pm

Re: help! :)

Futuristic rašė:
thorone rašė:sveiki, noreciau ismokt grot, deje dj mokykloi tikriausei nemoko psy, tai reiktu pagalbos :) bent jau pradmenu :) gal kas turite kokiu patarimu ar pasiulymu buciau labai dekingas :roll:


as kiek zinau psy muzikos djai dazniausiai kuria muzika pirma ant SOFT'o

mano manymu cia issimokslinimo didelio nereikia: ARBA TU TURI TALENTA IR JAUTI RITMA IR KURI arba tu neturi to talento galbut turi kazka kito idomaus savyje tad reiktu koncentruotis i tai ka tu gali...

sorry jai nusisnekejau bet tokia mano nuomone


Nusisnekejai, nieko baisaus :D Ir kam taip paryskinai SOFT'o, nori sakyt softas geriau uz analoga? :D Antra, groti ir kurti - skirtingi dalykai. Jis klause apie viena, tu atsakei apie kita. Ateiciai: pasigilink i tai, apie ka nori postint, kad neapsikvailintum :wink:
back to the Dark again
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 411

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 07:41 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 18 Lie 2008 07:25 am

talentas nelygu ritmo pojutis, djavimas nelygu muzikos kuryba...kaip sake vienas toks veikejas, reikia daug lauku apshi...ti 8)
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 248

Užsiregistravo: 24 Bal 2007 11:34 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 19 Lie 2008 08:39 am

as tesiog noriu ismokt ne tam kad kazkur grot ar panasei, tesiog kad mokeciau ir tiek :)
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 23

Užsiregistravo: 14 Lie 2008 09:10 pm

Standartinė 19 Lie 2008 11:44 pm

Re: help! :)

chuligans rašė:
Futuristic rašė:
thorone rašė:sveiki, noreciau ismokt grot, deje dj mokykloi tikriausei nemoko psy, tai reiktu pagalbos :) bent jau pradmenu :) gal kas turite kokiu patarimu ar pasiulymu buciau labai dekingas :roll:


as kiek zinau psy muzikos djai dazniausiai kuria muzika pirma ant SOFT'o

mano manymu cia issimokslinimo didelio nereikia: ARBA TU TURI TALENTA IR JAUTI RITMA IR KURI arba tu neturi to talento galbut turi kazka kito idomaus savyje tad reiktu koncentruotis i tai ka tu gali...

sorry jai nusisnekejau bet tokia mano nuomone


Nusisnekejai, nieko baisaus :D Ir kam taip paryskinai SOFT'o, nori sakyt softas geriau uz analoga? :D Antra, groti ir kurti - skirtingi dalykai. Jis klause apie viena, tu atsakei apie kita. Ateiciai: pasigilink i tai, apie ka nori postint, kad neapsikvailintum :wink:


as nesakiau kad pastoviai ant softo bet dauguma kuria ant softo kai paziurejau uztai amsiskai albumai kepami
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 262

Užsiregistravo: 01 Vas 2007 05:58 pm

Standartinė 17 Rgp 2008 10:33 am

Re: good friend

thorone rašė:wtf?

S.P.A.M

O del tavo klausymo, tai tesiog nusiperki arba issinuomoji (as nuomavausi) pleerius ir groji sau ka nori ir kiek nori, tesiog bandai atitaikyt i ritma ir viskas, nieko super stebuklingo tesiog praktika ir tiek.

http://www.youtube.com/results?search_q ... utorial+DJ

Grįžti į Blevyzgos / Spam

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007