(djembe drumm)


Ideologija, stilius, propoganda, mintis

Moderatoriai: mFungus, Xynus, DoHm, moderators

Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 200

Užsiregistravo: 08 Vas 2008 11:45 pm

Miestas: under the milky way tonight...

Standartinė 08 Lie 2008 07:17 pm

(djembe drumm)

Sveiki, planuoju ásigyti dþembæ ir automatiðkai iðkilo begalë problemø: kokio dydþio dþembæ rinktis, á kokius parametrus atsiþvelgti, kokia orientacinë kaina (kadangi esu "þalias" bugnø srityje, tad nelabai galiu racionaliai orientuotis, kas brangu, o kas pigu,- ið bendro iðprusimo galiu pasakyti tik tiek, kad muzikos instrumentai nëra pigûs :lol: ).
Þinau, kad ðiam forume yra grojanèiø dþembe (maèiau ir girdëjau - LABAI PATIKO), taigi laukiu jûsø patarimø:

kokio dydþio bûgnà pirkti?

á kokius techninius parametrus atsiþvelgti?

be to, kaip daþnai dþembes reikia derinti/ir kaip ilgai jos dera, kol vël prireikia jas reguliuoti? (kiek þinau, jos ne taip paprastai derinasi - ten reikia mokëti tas virveles suvarþyt specialiai)

ir kokias muzikos instrumentø parduotuves patartumët aplankyti?

Taigi, reikia patarëjo, kas man padëtu apsispræst ir parodytø KELIÀ. :)
dëkoju, lauksiu Jûsø atsiliepimø.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 262

Užsiregistravo: 01 Vas 2007 05:58 pm

Standartinė 09 Lie 2008 09:37 am

Re: (djembe drumm)

kasgeriatasdega rašė:Sveiki, planuoju ásigyti dþembæ ir automatiðkai iðkilo begalë problemø: kokio dydþio dþembæ rinktis, á kokius parametrus atsiþvelgti, kokia orientacinë kaina (kadangi esu "þalias" bugnø srityje, tad nelabai galiu racionaliai orientuotis, kas brangu, o kas pigu,- ið bendro iðprusimo galiu pasakyti tik tiek, kad muzikos instrumentai nëra pigûs :lol: ).
Þinau, kad ðiam forume yra grojanèiø dþembe (maèiau ir girdëjau - LABAI PATIKO), taigi laukiu jûsø patarimø:

kokio dydþio bûgnà pirkti?

á kokius techninius parametrus atsiþvelgti?

be to, kaip daþnai dþembes reikia derinti/ir kaip ilgai jos dera, kol vël prireikia jas reguliuoti? (kiek þinau, jos ne taip paprastai derinasi - ten reikia mokëti tas virveles suvarþyt specialiai)

ir kokias muzikos instrumentø parduotuves patartumët aplankyti?

Taigi, reikia patarëjo, kas man padëtu apsispræst ir parodytø KELIÀ. :)
dëkoju, lauksiu Jûsø atsiliepimø.


Nuvaryk i Tamsta arba i Muzikos faktoriu ir tau ten viska nuosekliai paaiskins, issaiskins ir parodys
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 121

Užsiregistravo: 04 Rgs 2007 03:11 am

Standartinė 09 Lie 2008 09:43 pm

tamstoj nesiulau pirkti. Jeigu yra galimybe bandyk gauti is uzsienio. Man teko buti paryziaus muzikos rajone, kur yra atitinkamos parduotuves, tai perkusiju parduotuvese djembes 50% pigiau nei tamstoj.

kitas pastebejimas is tamstos, parduoda daznai brokuotus dalykus.

visa tai del ju muzikines monopolijos:) todel verta eiti su zmogum kuris ismano viska. Svarbu kokia oda, itampa, ar reguliuojasi bugnelyje itempimas, nes pagal tai reikia derinti juos. Man parveze is rusijos gilumu bugneli samaniska, pasakiskas skambejimas, tamstoje to tikrai nerasi:}

vat jei nori gero, rask pazistama kuris tikrai gerai ismano ir nenori ikisti tau brangiausio varianto:}

sekmes grojant!!
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 200

Užsiregistravo: 08 Vas 2008 11:45 pm

Miestas: under the milky way tonight...

Standartinė 11 Lie 2008 01:17 am

pastebëjau, kad nusimanai ðioj srity, morka (jei neklystu). ;)
matai, tikrai neturiu draugø, kurie kà nors rauktø apie dþembes, gaila, tad nelabai yra, kas man padeda. O ir ið uþsienio parsiveþt nelabai gaunasi... :?
Kas dël reguliavimo, tai man rodos visi jie reguliuojasi (na, odos átempimas), vieni reguliuojas varþtais (taèiau nelabai graþiai atrodo kai tie varþtai karo ant bûgno), o kiti su virvelëm - pini toká raðtà, ir ásitempia oda, taèiau ten reikia mokëti - paprastai nesupinsi gi... (http://www.youtube.com/watch?v=mPY4D4uT ... re=related) Kiek supratau, ten reikia +/- simetriðkai átempti kiekvienà kraðtinæ, taip? Kad oda bûtø tolygiai ásitempus.
beje, morka, o pati(-s) turi dþembæ, groji? Nes man pasirodë, kad jei jau ðá bei tà nusimanai, tai turëtum bût su ðiuo instrumentu susipaþinus, ir tuo paèiu kà nors daugiau papasakotum. :) :wink:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 11 Lie 2008 09:33 am

Manau Saga tau galetu patarti del jambiu ir visu kitu perkusiniu instrumentu.
O siaip ka as zinau... tamstoje pirkti neapsimoka cia faktas. Ir jokiu budu ne is kokios "Indijos" dekoratyviniu "vazoneliu"..:D Geriausia is uzsienio..
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 200

Užsiregistravo: 08 Vas 2008 11:45 pm

Miestas: under the milky way tonight...

Standartinė 11 Lie 2008 12:44 pm

iskis rašė:Manau Saga tau galetu patarti del jambiu ir visu kitu perkusiniu instrumentu.
O siaip ka as zinau... tamstoje pirkti neapsimoka cia faktas. Ir jokiu budu ne is kokios "Indijos" dekoratyviniu "vazoneliu"..:D Geriausia is uzsienio..

Taip taip, tose pseodoindiskose pseodoparduotuvëlëse muzikos instrumentà pirkti - tai tas pats kas katæ maiðe ásigyt.
Ðiaip, Kaune, Kæstuèio g-vëj yra pora parduotuviø, kur muzikos instrumenrtais prekiauja. BUvau nuëjæs þvilgtelt, tai toje, kuri arèiau... m-m-m, kaip jis ten dramos tetro berods (ne kavenskas esu, tad gerai neþinau tø pavadinimø), tai va - toje parduotuvëje radau visai neprastø, kaip man pasirodë. Tik tuo metu neturëjo tinkamo dydþio. Buvo tokia kokiø 70-80 cm. aukðèio dþembë, didoka kaip man, sakyèiau - ir nepigi 500 LTL. Að ieðkau kaþko, na - apie 300 LTL, kad kainuotø, na, o dydis automatiðkai gaunasi, kaip uþ tokià kainà, apie 50 cm. aukðèio. :)
Na, palaukim, iskis, gal ir Saga savo balsà paskelbs - papasakos kà nors. :) padës apsispræst. :roll: :wink:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 11 Lie 2008 03:37 pm

jo, kiek zinau tai jis ten neblogai uzsiimineja visais tais perkusais... :)
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 121

Užsiregistravo: 04 Rgs 2007 03:11 am

Standartinė 11 Lie 2008 06:00 pm

na as grojau anksciau, nes buvau draugu rate kurie profesonaliai tuo uzsiema. Sake, kad isviso bugnelio pirkt lietuvoj neapsimoka, nes mokesi per daug ir gausi per mazai, na ta jau girdejai. O del itempimu tai reikia tempti kiekviena puse virvelemis arba varztais ir musant per ta puse turi skambeti tas pats tonas, taip jembe yra suderinta. Beje, ko nesiulau pirkti tai plastmasiniu - metaliniu karkasu uz simta litu berods. Jie desimt euru kainuoja, ir isviso neskamba taip maloniai, grojant vienam ypac:) o is uzsienio visada yra galimybe. As sitame nelabai patyres, bet va gal kas pirko kur ebay ar dar kokiam, ten gi galima atsisiusti, kainuos tikrai nebrangiau nei lietuvoj:} tik reikia zinot is kur pirkt.
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 200

Užsiregistravo: 08 Vas 2008 11:45 pm

Miestas: under the milky way tonight...

Standartinė 12 Lie 2008 10:47 pm

va, morka, dairiausi Britanijos ebay'juje, na ghaliu pasakyt, kad yra ið ko rinktis, o kainos - ne neverta lyginti su "lietuviðkom". :) Jauèiu ið ten pabandysiu kà nusipirkt.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 121

Užsiregistravo: 04 Rgs 2007 03:11 am

Standartinė 14 Lie 2008 12:22 am

kai jau parsiskraidinsi pagrosi, apsidziaugsi, numesk linka paziuresim ka isigijai:}
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 21

Užsiregistravo: 19 Bir 2007 09:05 pm

Miestas: Klaipeda

Standartinė 27 Lie 2008 12:03 pm

O kur mokytis galima?...
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 200

Užsiregistravo: 08 Vas 2008 11:45 pm

Miestas: under the milky way tonight...

Standartinė 27 Lie 2008 12:56 pm

LIZergin rašė:O kur mokytis galima?...

na, neþinau að jokiø mokyklø, nebent paþásti tuos, kas jau moka ir groja.
Að tai þadu mokytis www.google.com arba www.youtube.com. Zaprasta. :wink:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 121

Užsiregistravo: 04 Rgs 2007 03:11 am

Standartinė 27 Lie 2008 02:55 pm

Dvarionkej galit pabandyt, jei norit rimtu pamoku
alabama jûra
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 21

Užsiregistravo: 19 Bir 2007 09:05 pm

Miestas: Klaipeda

Standartinė 30 Lie 2008 01:18 pm

morka rašė:Dvarionkej

o kas cia toks?...
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 121

Užsiregistravo: 04 Rgs 2007 03:11 am

Standartinė 30 Lie 2008 01:30 pm

balio dvariono muzikos mokykla, menu gimnazijos stotele, salia m.k. ciurlionio menu mokyklos :idea:
alabama jûra
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 21

Užsiregistravo: 19 Bir 2007 09:05 pm

Miestas: Klaipeda

Standartinė 30 Lie 2008 05:24 pm

o kokiam cia mieste?...
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 200

Užsiregistravo: 08 Vas 2008 11:45 pm

Miestas: under the milky way tonight...

Standartinė 19 Rgs 2008 11:50 pm

Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 121

Užsiregistravo: 04 Rgs 2007 03:11 am

Standartinė 20 Rgs 2008 12:26 am

vilniuje ta mokykla.



http://www.youtube.com/watch?v=1lLs56elYzQ

du instrumentai, visiskai geras tempas ir garsai.
alabama jûra
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 303

Užsiregistravo: 15 Bal 2006 07:27 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 20 Rgs 2008 12:35 am

morka rašė:vilniuje ta mokykla.



http://www.youtube.com/watch?v=1lLs56elYzQ

du instrumentai, visiskai geras tempas ir garsai.

skamba isties gerai :o
http://www.myspace.com/dj.atman
http://www.swamptales.org/
--------------------------------------
I am the darkness that is the light and the stillness that is the dancing
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 20 Rgs 2008 11:09 am

joa, maciau sitra video :)is ties nuostabai skamba:) geras bpm'as :D :D
O siaip tai visada norejau ismokti groti jambiu, nes tai kazkas.. kaip ir dambreliai visi ir kiti egzotiski instrumentai :) beje siuos instrumentus sekmingai galima panaudoti ir elektronines muzikos kuryboje. Esu kazka viena cill'o gabala su dabreliu irases. Skambesys geras :)

jei kam nors kiek idomu tai http://dohm.frype.lt
ir kurinys Hypnotic Dance , nuo antrosios puses :) Dambrelis su reverbu, labai daug "shamanishkumo" ir mistikos duoda kuriniui :)
Kitas

Grįžti į Blevyzgos / Spam

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007