what is darkpsy?:)


Ideologija, stilius, propoganda, mintis

Moderatoriai: mFungus, Xynus, DoHm, moderators

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 69

Užsiregistravo: 03 Spa 2006 11:53 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Rgs 2007 11:22 pm

what is darkpsy?:)

Sveiki, vieno VA release notes mano demesi atkreipe gana idomus tekstas, kuris man iskart ir patiko, man atrodo, kad jis puikiai apraso darko prasme ir kas tai yra/kam reikalinga, bent jau su mano nuomone 100% sutampa :D

Taigi:




Come uncover the secrets of the temple, where
the holy trance dance ritual has taken place
through the sands of time! Listen carefully
as within the sounds lay ancient secrets the
shamans are trying to tell you! Packed with
pure raw, tribal psychedelic energy, the
doors of the temple have now opened! Enter!

Now journey with us into the heart of the
Namaha sound temple, where the modern day
shamans of sound and masters of consciousness
are waiting for you to begin the holy rituals
of dance, trance and stomp!

This passage of initiation will take you
through magical, mystical and twisted planes
of night and dark trance, from deep and
deadly basslines, twisting leads, with
elements of groove and melodybut always with
a tinch of madness! The shamans and their
apprentices beckon to you...heed their call!

Come experience the mind altering and healing
power of sound. Dance and celebrate as the
shamans destroy your perception of reality
and make your world crumble. For only by
destroying the ego can your true self be
reached! This night time tribal ritual
features some new psychedelic talent as well
as some of the masters to oversee the
ceremony!
The Vibe is the guide, Psy is the path, and the light is the map. The treasure is inside, so, look for it, what are you waiting for..?

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 19

Užsiregistravo: 18 Kov 2008 02:42 pm

Standartinė 18 Kov 2008 06:12 pm

Mano nuomone tai kiekvienas zmogus yra individas ir kiekvienas pasauly supranta savaip. Vieniem darkpsy butu pasitaskymas diskotekoje miske, o kitam gali buti svarbiausias jo gyvenimo yvikis ? :?: Nu cia tik mano nuomone :wink:
..Life Altering experience in Dancing Forest...
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 397

Užsiregistravo: 03 Rgs 2006 01:23 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 21 Kov 2008 06:04 pm

nu cia jau zinai as irgi galiu parasyti
"dirnking vodka, abusing lsd
thats why i like dark psy"

ir tai tebus mano pirstelejimas ta tema ne ka teisingesnis nei kieno nors kito:D

O seip per kelis metus jau uzkniso tie "butaforiniai trancendentiniai mistiniai rasliavos"
Jus irgi girdit tuos balsus?


http://www.myspace.com/rehorakhty
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 87

Užsiregistravo: 24 Geg 2007 03:50 pm

Miestas: Space out

Standartinė 28 Kov 2008 05:04 pm

o asmeniskai man Dark Psy tusu metu jau gerklei sedi.
nei tu zmogus gali nueit pasokt normalei neika.... ieini i stage ir prispaudzia prie grindu kaip suni koki... vietoi to kad keltu i virsu auksciau ir auksciau!
net neera to maloum atvykus i party, nes zinai kad prasedesi chile ir lauksi kokio xynus kad paklausyti goa o poto vel atgal...nes vanoja chebryte nesvietiskai zostkai(bent jau man)..... :(
o taip norisi lengvumo ir gero vibe...
in lak'ech
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 28 Kov 2008 08:01 pm

renginio koncepcija turi buti ivairi... nereikia apsistoti vien ties dark psy ar kokiu prog. Darko renginyje turi buti max keleta valandu, tada naktinis full on ir so on on... manau kad tikrai turi but kazkoks renginio scenarijus! Cia kas be ko, tik kad sunkoka tai padaryti kai yra nelabai daug grojanciu ir dauguma groja piktesni zanra.
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 303

Užsiregistravo: 03 Spa 2006 12:05 am

Miestas: Ko Phangan

Standartinė 29 Kov 2008 04:44 pm

Strange rašė:o asmeniskai man Dark Psy tusu metu jau gerklei sedi.
nei tu zmogus gali nueit pasokt normalei neika.... ieini i stage ir prispaudzia prie grindu kaip suni koki... vietoi to kad keltu i virsu auksciau ir auksciau!
net neera to maloum atvykus i party, nes zinai kad prasedesi chile ir lauksi kokio xynus kad paklausyti goa o poto vel atgal...nes vanoja chebryte nesvietiskai zostkai(bent jau man)..... :(
o taip norisi lengvumo ir gero vibe...


Matai, kiekvienam savo. As kaip tik prie dark'o normaliai pasokt galiu, na geriau atsipalaiduot, issikraut, nei, sakykim, prie kokio prog. Visa gyvenima klausiau sunkesne elektronika, turbut todel darkas ir yra #1. Nemanau, kad butent darkas bloga vibe'a sudaro, zmones sudaro, sakyciau. O siaip, manau ideali tuso koncepsija butu prog, dark, goa ir visu vienodai, dabar taip nera. Prog - OK, Dark - kartais OK, kartais per daug, Goa - Xynus fronta laiko, galetu kas nors padeti jam :D (Manau atsiras tokiu su laiku). Tai tiek :wink:
back to the Dark again
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 411

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 07:41 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 29 Kov 2008 07:32 pm

taigi yra tu goa grojanciu:D
trantic, magic fungus girdejau kernavej goa grojo, kaune ka tik klitorix atgrojo toki oldschoolini setuka, taip kad frontas auga:D

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 424

Užsiregistravo: 08 Lap 2006 03:17 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 25 Bal 2008 09:08 am

yra tik bloga ir gera muzika. taip pat muzika, tinkanti vienam ar kitam paros metui. tamsaus paros meto muzikos yra labai dishovos ir grubios, o yra labai ir labai geros. Tachiau kaip tamsios grubios, taip ir shviesios fuflovos ir blankios pilna..Man pvz, galiu pasakyt, visoki issivalymai ivyko butent per tamsaus paros meto muzika..Sviete ulibonas nuo ausies iki ausies - toks energy restoreas, kad ohoho. tuomet va supratau ka reiskia sviesa tamsoje..

O Goa, nors ir labai smagiai shirdies chakra stimuliuoja, bet niekas beveik nebedaro nauju kokybisku tracku. o ta pati per ta pati kiek gi galima klausyt?? Uzp..isa. Nors ir geras stiliukas. Jei butu jame daugiau zingsniu i prieki, mielai susizerciau visus naujus irasus. O dabar kai ten kokie
Metapsy isleidzia 2 cd per 3 metus ir dar Anubio tasai nu Dieve duok 3, kuriu 2,5 - visiskas popsas.. be to anksciau Goa buvo daromas su hardware, tai skambejo tikrai turtingiau, o dabar kai visi persoko ant skaitmeninio garso, tas naujas goa kazkaip labai piskliavai skamba..
Nzn, as turiu susirinkes beveik viska, o mylymu kompaktu gal kokie,
Dieve duok 4 na max..butu gerai, kad istikruju ta visu Goa kureju deklaruojama Goa revolution istikruju kadanors ivyktu ir tai pasireikstu ne vien ju burbejimais apie tai kaip "praeito sezono festivaliai mums buvo per tamsus"..(cia, berods, Suntripo Anoebis taip megsta reklamuotis..)

Svarbu, kad grotu inteligent ir deep, o jau stilius, tai kazkaip nors ir kantri....
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 39

Užsiregistravo: 13 Geg 2008 12:50 pm

Standartinė 13 Geg 2008 01:38 pm

Delysid rašė:Mano nuomone tai kiekvienas zmogus yra individas ir kiekvienas pasauly supranta savaip. Vieniem darkpsy butu pasitaskymas diskotekoje miske, o kitam gali buti svarbiausias jo gyvenimo yvikis ? :?: Nu cia tik mano nuomone :wink:


mano nuomone tai nuo nuotaikos priklauso jai gerai nusiteikes ir isiklausai i kiekviena atgarsi nevarzai savo kuno leidi jam judeti tai visai malonu sokti

ir beto vakareliuose daug fainiau muzika skamba negu prie pc klausytis
visai kitoks efektas o ipac miske ir dar nakti tai isvis fainai...

:)
Gilus miegas, kuriuo žmonija miega, yra sukeltas susižavėjimo.
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 31

Užsiregistravo: 30 Geg 2007 10:24 pm

Miestas: Cosmos

Standartinė 26 Bir 2008 11:44 pm

Pilnai sutinku su "Sviesa Tamsoje" ;> Va ir per Kupoles, pajauciau nusvytima, ta pati ulibona, energija ir refresha apie kuriuos kalba Omkar :D
Restore'as visoks koks tik... :]
myspace.com/ILvoent

Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 262

Užsiregistravo: 01 Vas 2007 05:58 pm

Standartinė 27 Bir 2008 11:23 am

[quote="Ilvoent"]Va ir per Kupoles, [b]pajauciau nusvytima[/b], ta pati ulibona[/quote]
kad man taip lengvai :(

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 36

Užsiregistravo: 06 Spa 2006 12:27 pm

Standartinė 08 Rgp 2008 11:21 pm

It's a life style :)
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 112

Užsiregistravo: 04 Bal 2007 12:58 pm

Miestas: kaunas

Standartinė 25 Spa 2008 12:04 am

Re: what is darkpsy?:)

[quote="Insane"]Sveiki, vieno VA release notes mano demesi atkreipe gana idomus tekstas, kuris man iskart ir patiko, man atrodo, kad jis puikiai apraso darko prasme ir kas tai yra/kam reikalinga, bent jau su mano nuomone 100% sutampa :D

o gal gali isduoti paslapty,kaip vadinasi tas v.a?

Grįžti į Blevyzgos / Spam

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007