Knygos/Books


Ideologija, stilius, propoganda, mintis

Moderatoriai: mFungus, Xynus, DoHm, moderators

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 59

Užsiregistravo: 15 Rgs 2006 01:40 am

Standartinė 29 Sau 2008 08:49 pm

Baalzebub rašė:nesuprantu kodel nevykes (juk pasak knygos kaiptik labai vyke yra) ir is kur cia istrauke ikad vezininkas?


shtai kaip tik neseniai pasirode straipsnis http://ezotera.ariom.ru/2008/01/03/kastaneda.html
(kur beje rashoma, kad jis domejosi epileptiku dostojevskiu)

Info apie vezi buvo ir vienam filme apie ji.
Aishku, rashe (bent jau internete), kad neaishku, kaip ten jis mire,
mistifikavo savo mirti, kaip ir derejo. Bet cia neesme, tarkim, tuo galima
"tiketi netikint".

Del to kas jam pavyko\nepavyko liudija tokie faktai:
1) jo knygos daugelio yra vertinamos kaip "narkomanu biblija", ypac perskaicius 1-4 knygas; daug zmoniu nuo to nukentejo. Jei jis surinko
sau "mokiniu", perdave linija, kam reikejo to publicity.
2) nuo vezio mire ne tik CC, bet ir Osho, Vanga, T. Leary, R. Wilson'as, Ivanauskaite, ir kt. t.y. zmones, kurie padare didele itaka ir rashe\dare kashka susije su "ezoterika" , visokiom "ploniom materijom", "samones prapletimu", ir t.t. Tarkim jie puikiai padare savo darba, bet jei tai ka jie sake\dare taip atsiliepe ju kunui, reiskia kashkas cia netaip.

O irodyt, ypac storose knygose, galima bet ka, kad ir tai, kad Leninas - grybas, o taip pat ir radio banga.
Shio praneshimo realumu ir supratimo absoliutumu isitikinkite pas savo vietini psichiatra.
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 697

Užsiregistravo: 19 Spa 2007 02:33 am

Miestas: In the middle of nowhere

Standartinė 31 Sau 2008 12:52 pm

proto*plazma rašė:
Baalzebub rašė:nesuprantu kodel nevykes (juk pasak knygos kaiptik labai vyke yra) ir is kur cia istrauke ikad vezininkas?


shtai kaip tik neseniai pasirode straipsnis http://ezotera.ariom.ru/2008/01/03/kastaneda.html
(kur beje rashoma, kad jis domejosi epileptiku dostojevskiu)

Info apie vezi buvo ir vienam filme apie ji.
Aishku, rashe (bent jau internete), kad neaishku, kaip ten jis mire,
mistifikavo savo mirti, kaip ir derejo. Bet cia neesme, tarkim, tuo galima
"tiketi netikint".

Del to kas jam pavyko\nepavyko liudija tokie faktai:
1) jo knygos daugelio yra vertinamos kaip "narkomanu biblija", ypac perskaicius 1-4 knygas; daug zmoniu nuo to nukentejo. Jei jis surinko
sau "mokiniu", perdave linija, kam reikejo to publicity.
2) nuo vezio mire ne tik CC, bet ir Osho, Vanga, T. Leary, R. Wilson'as, Ivanauskaite, ir kt. t.y. zmones, kurie padare didele itaka ir rashe\dare kashka susije su "ezoterika" , visokiom "ploniom materijom", "samones prapletimu", ir t.t. Tarkim jie puikiai padare savo darba, bet jei tai ka jie sake\dare taip atsiliepe ju kunui, reiskia kashkas cia netaip.

O irodyt, ypac storose knygose, galima bet ka, kad ir tai, kad Leninas - grybas, o taip pat ir radio banga.


paskaiciau visai neblogas ir informatyvus straipsnis, ir dostojevskis paminetas. Bet nematau cia nieko ispudingo juk dauguma issilavinusiu zmoniu pasaulyje zino skaito ir domisi juo.

nezinau kazkaip migla man pries akis, maciau BBC dokumentika ir Enigma bet nelabai pamenu, o kokiam cia girdejai tu? Na manau kad prisiskaityti galima daugybe visokiu variantu, o kaip ten is tikro nezine. Pilna ir kiritikos ir pagiru visur. O nepagalvojai kad kazkas tiesiog bando supaprastinti padaryti kasdieniska mirtimi jo mistiska pasitraukima is pasaulio sio?

Tai jis yra neigemas ir del pavykusiu ir nepavykusiu dalyku? tp nesvarbu ka dare - dare blogai.. :D ir ne ikazka kas pavyko pamineja ine ikas nepavyko..

1. Visu pirma man mazai rupi ka kazkas sako ir galvoja, o toki termina narkomanu biblija girdziu pirmakart, Jei asmeniskai nukentejai liudna bet nesuprantu kaip. Aisk ujei soki nuo kalno prisigeres tai kas be ko... Pradze iperskaityt reik visa serija o tada daryti isvadas.
2. Visi juk zmones - visi serga ir mirsta, nieko ipatingo. Na ir isvis cia prie ko dbr?? Siam pasaulyje nera nieko uz dyka, viskas turi verte, kiek pasiimi t- tiek sumoki, neeilines asmenybes daug pasieke (pasiima) daug ir sumoka. ir netik su ezoterika ir mokslo srityje, nesuprantu kodel kazkas netaip? cia savaip interpretuoji, o kodel su mumis eilineis kazkas ne netaip?

Cias isvis nesamone suskelei, viskas aisku su tavim... prie ko cia knygos storis ir leninas? Kaip sako durna ir baznycioj musa..
ॐ To fathom Hell or soar angelic,
just take a pinch of psychedelic. ॐ

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 13

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 03:21 pm

Miestas: Kaunas

Standartinė 05 Kov 2008 01:28 pm

Re: Knygos/Books

Xynus rašė:Va butu dar grazhu kalbet apie knygas, tai atidarau dar viena topica :D

Rekomenduokit ka skaityt ir reishkit nuomone apie perskaitytas...

Vasara skaiciau Tom Wolfe "Rugstim ikrauto gerimo testas" arba "The Electric Kool-Aid Acid Test"
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Electr ... _Acid_Test

Jei kas neskaite, tai primygtinai rekomenduochiau. Knyga stora, bet ypatingai puiki, tam, kam idomu musu visu "tevelis" Albertas, jo sunkusis vaikas, Kenas Kizis ir Linksmieji Ishdaigininkai, kaip viskas prasidejo ir kuo baigesi tas periodas.




brrr...nemachiau dar blogesnio vertimo nei shitos knygos, ten net lietuvishki sakiniai normaliai nesuformuluoti...blin...mane taj sunervino
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 697

Užsiregistravo: 19 Spa 2007 02:33 am

Miestas: In the middle of nowhere

Standartinė 05 Kov 2008 01:47 pm

Re: Knygos/Books

Ginkdie rašė:
Xynus rašė:Va butu dar grazhu kalbet apie knygas, tai atidarau dar viena topica :D

Rekomenduokit ka skaityt ir reishkit nuomone apie perskaitytas...

Vasara skaiciau Tom Wolfe "Rugstim ikrauto gerimo testas" arba "The Electric Kool-Aid Acid Test"
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Electr ... _Acid_Test

Jei kas neskaite, tai primygtinai rekomenduochiau. Knyga stora, bet ypatingai puiki, tam, kam idomu musu visu "tevelis" Albertas, jo sunkusis vaikas, Kenas Kizis ir Linksmieji Ishdaigininkai, kaip viskas prasidejo ir kuo baigesi tas periodas.




brrr...nemachiau dar blogesnio vertimo nei shitos knygos, ten net lietuvishki sakiniai normaliai nesuformuluoti...blin...mane taj sunervino


:idea: Siulau padaryti gera darba imt ir isversti y lietuviu kalba arba suredaguoti normaliai. O seip visai padorus tas vertimas ,pamegink isverst taip kad atsispindetu ta visa rugsties beprotybe, manau nera taip lengva ir dabartinis vertimas atspindi ta chaosa... neaiskios mintys, sokinejancios idejos, pakartojimai, pabrezimai, rekimas, nutylejimas, ir tt manau reik paragauti rugtaus kokteilio tada suprasi viska kas pateikta :wink:
ॐ To fathom Hell or soar angelic,
just take a pinch of psychedelic. ॐ

kof

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 8

Užsiregistravo: 29 Gru 2007 02:06 am

Standartinė 05 Kov 2008 04:57 pm

visiskai sutinku su ginkdie, kad vertimas labiau nei nevykes (kartoju- VERTIMAS, o ne knyga) Geras jis galejo pasirodyti nebent tiems, kurie is vis neskaito knygu.. tokiu atveju, net neabejoju, kad jiems ta knyga pasirode nuostabi vien del to, apie ka ten rasoma, o ne kaip. Turiu namie ir originala 1968, taip kad turiu su kuo palyginti ir tikrai zinau apie ka kalbu.
O jei dabar kas nors puls mane ir sakys " isversk geriau", is karto galiu pasakyti - nesu vertejas, tai ne mano darbas. Jei mano srity kas nors pjautu gryba, tuomet ne tik kritikuociau, bet ir bandyciau "padaryti geriau". O dabar galiu tik teigti, kad mano manymu, sis vertimas visiskai sumenkina originalo verte. tiek.

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 13

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 03:21 pm

Miestas: Kaunas

Standartinė 05 Kov 2008 05:12 pm

uf...nekrims, ginkdie, rugshtynes, kad puslapis saldesnis butu...kof ishgelbejo, gikdie 8)
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 697

Užsiregistravo: 19 Spa 2007 02:33 am

Miestas: In the middle of nowhere

Standartinė 05 Kov 2008 11:31 pm

tyliu.. Tai kaip suprast vertimas o ne knyga? knyga ir yra isverstas tekstas.. :lol: kad vertimas neprofesionalus tai faktas, bet visu pirma kritikuoti gali kiekvienas, sudirbti dar lengviau bet va imt ir isversti pasibijo visi nes tai netaspats kas kalbeti. O kad orginalas niekad neprilygs jokiam vertimui manau net nebus gincu. Asmeniskai man buvo sunkoka skaityti toki vertima bet as manau kad tokia "durke" isversti kitaip ir sunku butu... Man knyga pasirode tikrai idomi ir gera, visu pirma tai reali biografine istorija ir apie ka ten rasoma ,taip pat ir parasoma.. nekiekvienam suprasti, ir isvis sunku suprasti 100% tai ka tikrai buvo noreta pasakyti, kiekvienam kazkas kitaip issisifruoja asmeniskai ir tai ytakos turi daug veiksniu. Rugsties prisiestum iki zemes graibymo manau suprastum kad neimanoma suprasti :lol: Nesu nei redaktorius nei vertejas, kiekviena knyga savam stiliuje, sava istorija savas perteikimo budas visa tai ja ir padaro ipatinga unikale, na man pasirodi ji vertinga knyga (pagal tave gera knyga) sakai nebent tam kas neskaito ji gali but gera, bet deja skaitau visad visur ir gan nemazai ir manau jei vertini knyga tik del jos pateikimo o tai kas ten parasyta nubrauki salin tai man labai liudna liudna, cia kaip ziureti filma kuris neturi visiskai jokios prasmes tiesiog ziuri ir tek.. :] tad mazeu kalbu daugeu darbu, dekoju tam kas, pasiryzo eme ja ir isverte ir siulau mazeu p**t proto o kazka padaryti kad galetume ivertinti darbus o ne kalbas ir tokie pasisakymai kad ne mano sritis ar pan tai apgailetina.. nera nieko neimanoma specializuokis ir daryk :idea:. Ir isvis nelabai supratau del ko cia nepasitenkinimas tiksliai jum kilo, jei negalit padaryti geriau tai kaip sakoma arba gerai arba nieko na bet juk mes lietuvei.. :) peace \/ :D
ॐ To fathom Hell or soar angelic,
just take a pinch of psychedelic. ॐ

kof

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 8

Užsiregistravo: 29 Gru 2007 02:06 am

Standartinė 06 Kov 2008 01:43 am

Na tu stebini, is tikruju:))) Negi nepastebi, kad priestarauji pats sau? Ir man priestarauji butent tose vietose, kur realiai musu nuomones sutampa :D Tu netgi mano zodzius iskraipei : "sakai nebent tam kas neskaito ji gali but gera, bet deja skaitau visad visur ir gan nemazai ir manau jei vertini knyga tik del jos pateikimo o tai kas ten parasyta nubrauki salin tai man labai liudna liudna, cia kaip ziureti filma kuris neturi visiskai jokios prasmes tiesiog ziuri ir tek"
As gi nesakiau, kad tik tam kuris neskaito, galejo pasirodyti gera knyga!! Sakiau, kad TOKS VERTIMAS tik neskaitanciam galejo pasirodyti geras!!! Taip , knyga gera, juk del to nesiginciju, kaip tu manai , kodel mano namuose guli '68 metu originalas? Bet vertimas lievas , tai faktas. Ir tie, kurie skaite tik ji, realiai praras dali knygos zavesio. Ir nesutinku, kad vertimas niekada neprilygsta originalui. Yra teke skaityti ne viena versta kurini, kuris prilygo originalui. Gal nepatikesi, bet teko skaityti ir tokiu variantu, kur vertimas pranoko originala!! Beje, skaitei kada lietuviskai Charmsa? Ir kaip tau? Manau, tai vienas is pavyzdziu, kad vertimas gali buti neprastenis uz originala.O psichodelikos ir sudetingu vietu jame tikrai pakanka, versti tikrai nebuvo yziakas. Nezinau, gal taip yra del to, kad Charmsa i liet. kalba verte rasytojas, o ne eilinis kalba mokantis zmogus. Tokiu atveju jis ir ypatingesni kalbos pajautima turi, nei eilinis vertejas. Nes versti tekstui neuztenka moket kalba, reikia ir siaip tureti "kalbine klausa":))

O del kritikavimo- kritikuoti galima ir reikia. Konstruktyvi kritika veda i progresa ;) Juk jei restorane tau atnes prasvinkusi "bifsteksa" , negi sypsosies ir is paskutiniuju valgysi??? nes tipo, jei nepatinka, tai tureciau eit i restorano virtuve ir pats pasigamint:)))))) Kritikuoti nera blogai, tik reikia jaust kritikos ribas ir tiek ir pasvert kiek is tikruju buvo galima padaryti kitaip. Siuo atveju, manau, buvo galima kur kas geriau. Siaip , kiek pamenu, iki siol pats netingejai kritikuot tusus:))) Ne viena tavo toki posta maciau, jei neklystu:)) Zinoma , kritikuot lengviau nei paciam daryti, sutinku. Bet tai neatima is musu teises tureti nuomone.

O tavo pasakymas kad "mazeu kalbu daugeu darbu, dekoju tam kas, pasiryzo eme ja ir isverte ir siulau mazeu p**t proto o kazka padaryti kad galetume ivertinti darbus o ne kalbas ir tokie pasisakymai kad ne mano sritis ar pan tai apgailetina.. nera nieko neimanoma specializuokis ir daryk" yra siek tiek ne i tema. Vien del to, kad man nepatiko vienas vertimas tikrai neisiu specializuotis ir versti knygu:) Taip pat kaip nusipirkus lieva daikta, tikrai nesiparinsiu ir kita karta jo pats nedarysiu. Tokiu atveju per gyvenima reiktu pakeisti 1623782490 profesiju- kiekviena karta, kai savo gyvenime pastebeciau ka nors nekokybiska. Kiekvienas turi gilintis ir stengtis gerai atlikti tai, kuo uzsiima. Jei mane kritikuoja - deduos i galva ir bandau tai atsiminti ateity ir esu dekingas tam , kuris man parodo mano klaidas. Ir kiekvienam rekomenduociau:)

Ir nesuprantu ko cia pyksti ir taip uoliai gini ta knyga:))) galima pagalvot, kad pats ja isvertei, o as su savo kritika uzlipau tau ant "mozolio":))))))) As manau, kad vertimas lievas, tu sakai- kad neprofesionalus. Lygu lygu- apie ka mes cia gincijames>? :D
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 697

Užsiregistravo: 19 Spa 2007 02:33 am

Miestas: In the middle of nowhere

Standartinė 06 Kov 2008 02:11 am

calm down men! na netaip supratai mano pasisakymus ir pats kaip suprantu truputi neatip supratau ir gavosi cia kazkas, seip teisingai kalbi, sutinku, nesupratome vienas kito ir tiek, nes matau lyg ir tapati kalbam, nei uzsipuoliau nei izeist ar kazka apgint norejau labai, o tuo labiau mazoliu neturiu :]
Demsio trukumas man norisi pabendrauti truputi (joke) :lol:
Lygu :D
ॐ To fathom Hell or soar angelic,
just take a pinch of psychedelic. ॐ
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 411

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 07:41 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 06 Kov 2008 11:55 am

vistiek geriausias dalykas, kad si knyga aktuali, vat zmones ir po metu, ir po pusantru nuo topiko atsiradimo forume randa del ko gincytis :lol: del vertimo nesigincysiu, nes originalo kalba butu buve ilgu skaityt, o teko praryt per savaite...vietomis uzkliuvo, bet ka jau cia :lol:
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 697

Užsiregistravo: 19 Spa 2007 02:33 am

Miestas: In the middle of nowhere

Standartinė 17 Kov 2008 12:16 pm

Siulau pasiskaityti sia knygute: Hermann Hesse - Sidharta. Indiska poema. Pasakojimas apie Buda apie jaunaji Sidharta brahmano vaika jo keliones po pasauli ir savojo AS paieskas. Trumpa smagi lengvai skaitoma, mano megemo vokieciu autoriaus kurinukas :)
ॐ To fathom Hell or soar angelic,
just take a pinch of psychedelic. ॐ
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 22

Užsiregistravo: 18 Bal 2008 10:33 pm

Standartinė 19 Bal 2008 07:47 pm

rekomenduoju James Redfield - Šambalos paslaptis. Nežinau ar išgalvota ar tikra(pasak autoriaus tai tikra kelionė), bet jei ir netikra tai labai įdomu skaityt. Patiko man Šambalos "tikslas", įdomi "ketinimo ar maldos lauko" idėja, čia truputį panašu į "Pasamonės galią". Šitos dvi knygos sustiprino mano tikėjimą apie minčių įtaką aplinkai. Ir žinoma Carlos Castaneda.... :!: 8)
I got a telephone in my bossom, and I can call you up from my heart!
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 32

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 12:19 pm

Miestas: Moja Planeta

Standartinė 25 Bal 2008 03:00 pm

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 36

Užsiregistravo: 06 Spa 2006 12:27 pm

Standartinė 08 Rgp 2008 11:45 pm

Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 38

Užsiregistravo: 16 Lie 2008 12:37 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 11 Rgp 2008 12:19 am

pankas rašė:netrukus turetu pasirodyti pirmoji knyga "Sapnu hakeriai" lietuviu kalba (vertimas is rusu) vat tokia anotacija radau:
Sapnø hakeriai – paslaptinga K. Kastanedos pasekëjø grupë, savo veikla ir originaliomis idëjomis ne tik sukëlusi didelá susidomëjimà interneto platybëse, bet ir sulaukusi Rusijos specialiøjø tarnybø dëmesio. Ilgus metus slaptai kaupta informacija apie sapnavimo menà galiausiai buvo pavieðinta, o ðiandien ji prieinama ir Lietuvos skaitytojui.
Grupës nariai dràsiai meta iððûká tradiciniams poþiûriams ir tyrinëja sapnø pasaulá taikydami jam hakeriø ásilauþimo metodus. Perskaitæ ðià knygà suþinosite, kaip miegant iðsaugoti sàmoningumà, susipaþinsite su paslaptingomis sapnø pasaulio bûtybëmis, kitomis akimis paþvelgsite á savo sapnavimo patirtá, suprasite, kaip ði veikla gali pakeisti jûsø gyvenimà realybëje.
Perskaitæ ðià knygà, niekada nebemiegosite taip, kaip anksèiau.


kam idomu apie tokius dalykus, kaip samones islaikymas sapnuojant (ty supratimas kad sapnuoji), tai i google iveskit "lucid dreaming", tikrai rasit labai daug idomios bei praktiskos info. Amerikonai netgi kazkoki tai Lucid Dreaming Institute'a turi, kuriame atliekami visokie tyrimai su situo visu dalyku :)
A revolution without dancing is a revolution not worth having...
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 11 Rgp 2008 09:28 am

w0rm, kas jau be ko, bet apie lucid dreaming'a cia turbut 90% zmoniu zino ir domejosi :)
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 38

Užsiregistravo: 16 Lie 2008 12:37 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 11 Rgp 2008 12:03 pm

iskis rašė:w0rm, kas jau be ko, bet apie lucid dreaming'a cia turbut 90% zmoniu zino ir domejosi :)


na tai tada tie likusieji 10% gal ras ka nors naudingo :)
A revolution without dancing is a revolution not worth having...
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 200

Užsiregistravo: 08 Vas 2008 11:45 pm

Miestas: under the milky way tonight...

Standartinė 22 Rgp 2008 01:33 am

Beje, ieðkau (gal kas gali patart) knygos apie senovës majø kultûra ir t.t - psy symmer kaþkà panaðaus maèiau toj graþioj paslaptingoj trobelej ðalia miðko, tai va, man kaþkaip tas prisiminimas apie tà knygà vis iðkyla ir nutariau ásigyt kaþkà panaðaus. :)
Gal kas þino kaip ta knyga vadinosi, a? :) Kiek pamenu, rusiðka
Paveikslėlis

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 25

Užsiregistravo: 01 Spa 2008 05:04 pm

Standartinė 06 Spa 2008 04:50 pm

Kas domisi majas rekomenduoju knyga "Mystery of the crystal skulls",

O seip man viena geriausiu perskaitytu knygu Nupa Rinpočės Tibeto mirusiuju knyga, tik ja sunkoka skaityti, europieciams labiau pritaikyta butu Sogjalas Rinpočė "Tibeto gyvenimo ir mirties knyga", ja rekomenduoju visiems nes rasoma apie mirti ir kaip jai pasiruosti ir aisku apie gyvenima :)
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 06 Spa 2008 05:21 pm

hmz... da eina ant triju raidziu ta mirtis.. kam cia dar ruostis. Anksciau ar veliau mirsime mes visi :P Kam bijoti ir ruoztis tam, kas neisvengiama? :P
AnkstesnisKitas

Grįžti į Blevyzgos / Spam

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007