Telekinesis Open-Air Party >>> June 8 - 10, 2007


Buvę / Old Events

Moderatoriai: mFungus, Xynus

Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 139

Užsiregistravo: 25 Spa 2006 12:40 pm

Miestas: cepkeliai

Standartinė 11 Bir 2007 05:42 pm

om rašė:smagu butu jei kas nuotrauku idetu,nes fotkintoju maciau buvo nemazai :D



p.s. zenith-aciu uz naktine kelione.buvo neapsakomai nuostabu :wink:

heh aciu jum:)
Beto aciu visiem susirinkusiem bei tiems , kurie prisidejo prie organizacines veiklos.Buvo nuostabu.
P.S. Grojant lauriui teko valanda ieskot isejimo is misko.)
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 397

Užsiregistravo: 03 Rgs 2006 01:23 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 11 Bir 2007 06:11 pm

zenith rašė:
om rašė:smagu butu jei kas nuotrauku idetu,nes fotkintoju maciau buvo nemazai :D



p.s. zenith-aciu uz naktine kelione.buvo neapsakomai nuostabu :wink:

heh aciu jum:)
Beto aciu visiem susirinkusiem bei tiems , kurie prisidejo prie organizacines veiklos.Buvo nuostabu.
P.S. Grojant lauriui teko valanda ieskot isejimo is misko.)


pasiklydai?:D
Jus irgi girdit tuos balsus?


http://www.myspace.com/rehorakhty

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 24

Užsiregistravo: 17 Lie 2006 05:27 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 11 Bir 2007 06:16 pm

Hehe..na as tai labiausiai juokiausi is tu viosu baltu baubu ir eismo reguliatoriaus..ir sheip mergu ale fyfu kurios rode kaip reikia grazhiai sokti..ujj tu zmoniu tikrai netruko kurie nori kazka parodyti,bet griuna teshkesi ant zhemes nesuwalde sawo "ratuotu" ar "skiauteretu" skranduku ir nosyciu :] Juokiausi shokdamas kiek galejau,nes keliaut tuo metu tikrai nesigawo :} Lb patiko nectaro grojimas pradzioje,tikriausiai maciau tuo metu daugiausiai normaliu zmoniu wienoje wietoje...naktis atejo atejo ir "tamsa" s'kant :> Ajjj.. dar chille buwo du broliukai debiliukai is mano sulios junio'rai apsiratine bande sokt i chillout ritma breaka...ar kas ten buwo nesupratau :] tikrai neishkenciau ir paprashiau ju is ten isheiti..nebegalima buwo kentet :) :roll:
(blush)

- uz face control
+ uz renginio wieta ir grojama muzika
+ uz tai kad pamaciau dar daug nauju sviesiu weidu
+ uz tai kad man ten labai patiko :}
Got To Go To Goa
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 165

Užsiregistravo: 10 Spa 2006 12:03 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 11 Bir 2007 06:43 pm

Su face controlu problemu tikrai buvo ir tai aishkiai matesi, todel pagrindinis sprendimas kitais metais pasirupinti geresne apsauga.

Labai achiu visiems dalyvavusiems ir padejusiems.. :)

P.S. Laurio setas tikrai buvo nerealus... Achiu tau.. ;)

In Lak'ech..!!

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 69

Užsiregistravo: 03 Spa 2006 11:53 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 11 Bir 2007 07:49 pm

Na, visu pirma aciu visiems geriems zmonems savo dalyvavimu prisidejusiems prie Vibe sukurima, nes be jo nebutu jokio gero tooso..

Jo, teko isitikinti kad tikrai neklydau - sunkokais laikais mes gyvename...

Tiesa sakant, cia buvo pirmasis mano open air, ir jam gavosi mane nustebinti. Is jusu pasakojimu (tu, kuriuos pazistu asmeniskai) buvau padares isvada, kad openas yra vieta kur marozu nera ir negali buti.

Deja, situacija buvo biski kitokia, kur nepaziuresi - visur plikos galvos, tai tikrai labai viskas gadino, ir smagu buvo klausytis kai prie tave priseda zmogus ir nesupranta kur patiko ir skundziasi, kad jam muzika leva, neveza ir pan.

O neskaitant sito tusas buvo puikus, tik labai gaila kad teko vaziuoti baisiai nuvargusiam po itemptos darbo ir mokslu savaites :( , ir tai tik vienai dienai gavosi.

Organizuota buvo viskas super, muzika irgi (gera darka pavare antrojoj nakties pusej! Marozai stovejo su "WTF?" klausimu veide :D ), na nebent biskuti truko UV deco, kazkaip mazoka buvo is vizualines puses.

BEt siaip openas labai geras:)

BOM.
The Vibe is the guide, Psy is the path, and the light is the map. The treasure is inside, so, look for it, what are you waiting for..?

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 31

Užsiregistravo: 14 Lap 2006 10:41 pm

Standartinė 11 Bir 2007 09:53 pm

Re: s

xemical rašė:Buvo vienas juodas padaras, kuris prieky eismą reguliavo: į pa dziašinę, daba kairėn visi, atgal atgal! (rankų gestais). Gal 25 kartus kažką pasakyti norėjo man nesuprantama kalba (gal ir surpantama, bet kai tamsoj pamatydavu jo priekinius išpuvusius dantis, tai nieko nesurpasdavau). Poto bandė užsikeberiot kaip makaka pas mane, bet nepavyko..atsitrenkė i kolonėles. Tiesa, ryte nudžiugau radęs jį smigusį kazkur pakrūmėj :) bent ramybė atejo, kol anas ilsejos


Tai reikejo jam irgi patrukdyti gulet pakrumei , uzsikeberiolint ant jo... hahaha :lol: buciau padejusi Tau :twisted:
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 139

Užsiregistravo: 25 Spa 2006 12:40 pm

Miestas: cepkeliai

Standartinė 11 Bir 2007 10:49 pm

Sniechkuz rašė:
zenith rašė:
om rašė:smagu butu jei kas nuotrauku idetu,nes fotkintoju maciau buvo nemazai :D



p.s. zenith-aciu uz naktine kelione.buvo neapsakomai nuostabu :wink:

heh aciu jum:)
Beto aciu visiem susirinkusiem bei tiems , kurie prisidejo prie organizacines veiklos.Buvo nuostabu.
P.S. Grojant lauriui teko valanda ieskot isejimo is misko.)


pasiklydai?:D

dar kaip :)

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 5

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 03:18 am

Miestas: LT, Vilnius

Standartinė 12 Bir 2007 04:02 am

Gera telekineze buvo. O del minusu tj nieko be ju nebuna. Nebuvo tie minusai tokie impresyvus, bent man :) nu aisku, kj ryte 6dienio pabudau ir ejau per pieva, besigrozedama graziais ,nors ir pagiriotais, geru zmoniu veidais ir isvydau marozu masina ir dar bumchikas kzkoks grojo tj pasiutau :evil: :D bet paejau dar kelias desimtis metru, ir vel viskas buvo gerai :lol: aciu visiem kas grojo ir savaime suprantama tiems, kurie man palaike kompanija ir nuotaika gera! :wink: O gerio ten buvo daug 8)
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 25

Užsiregistravo: 07 Spa 2006 01:57 am

Miestas: Oilunemsupatik

Standartinė 12 Bir 2007 07:04 am

Re: s

Sinsemilia rašė:
xemical rašė:Buvo vienas juodas padaras, kuris prieky eismą reguliavo: į pa dziašinę, daba kairėn visi, atgal atgal! (rankų gestais). Gal 25 kartus kažką pasakyti norėjo man nesuprantama kalba (gal ir surpantama, bet kai tamsoj pamatydavu jo priekinius išpuvusius dantis, tai nieko nesurpasdavau). Poto bandė užsikeberiot kaip makaka pas mane, bet nepavyko..atsitrenkė i kolonėles. Tiesa, ryte nudžiugau radęs jį smigusį kazkur pakrūmėj :) bent ramybė atejo, kol anas ilsejos


Tai reikejo jam irgi patrukdyti gulet pakrumei , uzsikeberiolint ant jo... hahaha :lol: buciau padejusi Tau :twisted:


tfu! kakojau is auksciausios varpines and tokiu butaforiniu neformalu ir ju plur-flur; tik ta ir moka, kad po kiekvieno tuso rasyti, kad pamate skustagalvi ir aptarineti, koks ubagas jis buvo ir pan (uztat mes kokie isskirtiniai!). avys vilkais persirengusios. 'isrinktuju' ego games. atsigaukit!
juodayrabalta ]:-}
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 108

Užsiregistravo: 12 Bir 2006 12:57 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 12 Bir 2007 08:16 am

Turbut pirma syki, man kazkaip tie marozai nebaisiai ir kliuvo (aisku nemaciau kas buvo penktadieni), bet sestadieni ir sekmadieni, kazkaip praslydo, keleta sykiu prajuokine.

Siaip dar vienas geras dalykas buvo sekmadienio ryta vesus upes vanduo :oops:
Dance 2 Trance
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 12 Bir 2007 08:30 am

Nu zostkas.. ar taip grazu? :) Atausk ... atsipeikek... tokie tusai ne marozams
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 397

Užsiregistravo: 03 Rgs 2006 01:23 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 12 Bir 2007 09:13 am

Re: s

zostkas rašė:
Sinsemilia rašė:
xemical rašė:Buvo vienas juodas padaras, kuris prieky eismą reguliavo: į pa dziašinę, daba kairėn visi, atgal atgal! (rankų gestais). Gal 25 kartus kažką pasakyti norėjo man nesuprantama kalba (gal ir surpantama, bet kai tamsoj pamatydavu jo priekinius išpuvusius dantis, tai nieko nesurpasdavau). Poto bandė užsikeberiot kaip makaka pas mane, bet nepavyko..atsitrenkė i kolonėles. Tiesa, ryte nudžiugau radęs jį smigusį kazkur pakrūmėj :) bent ramybė atejo, kol anas ilsejos


Tai reikejo jam irgi patrukdyti gulet pakrumei , uzsikeberiolint ant jo... hahaha :lol: buciau padejusi Tau :twisted:


tfu! kakojau is auksciausios varpines and tokiu butaforiniu neformalu ir ju plur-flur; tik ta ir moka, kad po kiekvieno tuso rasyti, kad pamate skustagalvi ir aptarineti, koks ubagas jis buvo ir pan (uztat mes kokie isskirtiniai!). avys vilkais persirengusios. 'isrinktuju' ego games. atsigaukit!


Cia kalbama ne apie plauku ilgi, o apie mentaliteta zmoniu, jei skaitai kad prieti prie grojancio dj ir sakyti "e, tu supranti akd shuda groji", arba "tu reiva leisk, kaip tu nesupranti" yra normalu, tada nesuprantu taves:)
Jus irgi girdit tuos balsus?


http://www.myspace.com/rehorakhty
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 12 Bir 2007 10:44 am

" eeeee, paleisk lietuvishko!" :D :D :D
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 45

Užsiregistravo: 10 Bal 2006 11:46 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 12 Bir 2007 10:50 am

As tai pusbroli buvau atsivezes. Jis siap atrodo kaip marazos, bet manau tusas jam teigiama itaka padare. Bent jau prie manes siuksles ir nuorukas pradejo i siuksliu maisus deti :) Jis liko suzavetas renginiu, todel planuoju i atsivezti ir i kitus renginius :)
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 411

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 07:41 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 12 Bir 2007 11:35 am

ciuju visai ne isvaizdoj zmogaus esme, bet pilkojoj masej, kuri po maumeneliu cirkuliuoja :wink: jei amzinasis isalas galvoj, tai ir atauginti plaukai nepadeda susildyti :lol:
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 112

Užsiregistravo: 04 Bal 2007 12:58 pm

Miestas: kaunas

Standartinė 12 Bir 2007 11:38 am

va va...,teisingai xynus....
:)

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 7

Užsiregistravo: 13 Kov 2007 09:04 pm

Miestas: vln

Standartinė 12 Bir 2007 11:58 am

seip tikrai ir vieta ir oras super buvo :D penktadienio nakti kaj nuejom i kino palapine tai taip smagu is tikruju vinipooha ir knysliuka buvo paziuret, bet jau sestadienio nakti taj bent jau man ne kas su kinu buvo...tikejausi vel graziu vaizdu, bet... :? nu kas matet taj suprasit, manau tokiem filmam ne toks laikas ir ne tokia vieta, baisu buvo, kad marozai pasiziureje nepradetu visiem koju ranku pjaustyt.. :shock:
bet nepaisant visko,saunu :D

p.s.del facecontrolo taj po kiekvieno tuso tas pats, bet nieko neizeidziant noreceu paklausti ar ileidinejant nors vienam asmeniui buvo pasakyta :sori bet tu neieisi? :lol:
a happy heart makes the face cheerful;)
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 320

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:26 am

Miestas: Vilnius LT

Standartinė 12 Bir 2007 12:50 pm

Noreciau padekoti organizatoriams ir zmonems prisidejusiems prie sio tuso. Buvo fantastika :D Likau suzavetas Adomo grojimu ( laukiau kada jis gros ir kai sekmadieni pariciais jis stojo prie pulto tai tokiu vaib'u dalino zmonems zodziu nepakartojama :D :D ) kadangi man prie sirdies goa tai didelis aciu Trantic'ui ( jau pas Hitmana man lb patiko tavo grojimas) :) . Is dj dar likau nustebintas Laurio niekad negalvojau kad dark gali taip gerai skambeti :) Tuse buvo daug puikiu zmoniu todel manau kad keli kaimieciai marozeliai nesugadino daug kam nuotaikos. Nors i cila retai uzsuku bet drauges pakviestas nuejau paklausit kaip su gitara groja sniechuz ir tikrai nepasigailejau atmosfera ten buvo magiska :wink: tagi visiems labai didelis aciu :lol:

P.S OM tai as jus sekmadieni parveziau malonu kad esat dekingi :D
Make your mind clear and soul pure, then the path and the vibe portals will be open..........
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 87

Užsiregistravo: 24 Geg 2007 03:50 pm

Miestas: Space out

Standartinė 12 Bir 2007 01:24 pm

G.E.C.K! Dekoju ir as Tau labai =),jau buvau nusiteikes kad uzstrigsime ten ilgam...

Dideli ACIU noreciau pasakyti organizatoriams=) ir kitiems padejusiems .isskirus tuos kurie stovejo ant ivaziavimo ir kurie nemokejo pasakyti 'viso gero ' kampuotiems draugams :arrow:
Ziogui didelis respektas uz Mocarta :lol: (istrauke is bedtripo)
Tranticui uz gera GOA
Adomui uz pabudinima=)
Chemikalui- pats zino uz ka :lol:
tik labai jau nepatiko darkas pirma ir antra nakti...
ir siaip dienos metu truko muzikeles tai tikriausiai todel ir vyravo kazkoks chaosas
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 206

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 12:41 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 12 Bir 2007 01:32 pm

Re: s

zostkas rašė:
Sinsemilia rašė:
xemical rašė:Buvo vienas juodas padaras, kuris prieky eismą reguliavo: į pa dziašinę, daba kairėn visi, atgal atgal! (rankų gestais). Gal 25 kartus kažką pasakyti norėjo man nesuprantama kalba (gal ir surpantama, bet kai tamsoj pamatydavu jo priekinius išpuvusius dantis, tai nieko nesurpasdavau). Poto bandė užsikeberiot kaip makaka pas mane, bet nepavyko..atsitrenkė i kolonėles. Tiesa, ryte nudžiugau radęs jį smigusį kazkur pakrūmėj :) bent ramybė atejo, kol anas ilsejos


Tai reikejo jam irgi patrukdyti gulet pakrumei , uzsikeberiolint ant jo... hahaha :lol: buciau padejusi Tau :twisted:


tfu! kakojau is auksciausios varpines and tokiu butaforiniu neformalu ir ju plur-flur; tik ta ir moka, kad po kiekvieno tuso rasyti, kad pamate skustagalvi ir aptarineti, koks ubagas jis buvo ir pan (uztat mes kokie isskirtiniai!). avys vilkais persirengusios. 'isrinktuju' ego games. atsigaukit!


Ko čia tiap užsidegei? gal į tavo daržą akmuo buvo mestas? ar tu tas marozas buvai? :D
AnkstesnisKitas

Grįžti į Renginių Archyvas / Events Archive

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 84 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007