Elektronines Muzikos Festivalis - TUNDRA > 2007.07.05 - 0


Buvę / Old Events

Moderatoriai: mFungus, Xynus

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 17

Užsiregistravo: 05 Lie 2006 02:27 am

Miestas: siauliai

Standartinė 16 Geg 2007 08:37 pm

si savaitgali pas mane gal padarysim koki tusiuka su gabber friends :) prisimint del ko tjp laukiam tundros ;)
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 303

Užsiregistravo: 03 Spa 2006 12:05 am

Miestas: Ko Phangan

Standartinė 16 Geg 2007 08:40 pm

Bent jau man tai nereikia nei HC nei Techno nei D'n'B stage'u, nors 8 metus praklausiau Hardcore'a, Schranz'a & so on, bet dabar niekaip nebeiseina atsipalaiduoti tokiuose tusuose. Manau kad neverta atskirti techno ir hc stage'u. Aisku cia mano niekam neidomi nuomone tik :wink: Vistiek busiu tik praeivis pro si stage :D
back to the Dark again
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 411

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 07:41 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Geg 2007 08:49 am

joa, hardcoras paauglystej 8) mano kelione i elektronine muzika irgi nuo hc prasidejo, pamenu shulioj per diske grodavom gabala "fuck Martina, fuck, fuck Martina..." ish kaseciu :lol: uhu ir visa chebra kaip pashelus po sale lakstydavo 8)
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Geg 2007 08:54 am

O mano vaikystes muzika buvo... Kai per ostankino ar ten kazkoki kanala, velai rodydavo kitos dienos programa ir leisdavo toki midi elektronini soundtracka... Tai man ligi siol tas soundtrackas galvoje ;D Reikia remixa padaryti :D:D :D:D
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 108

Užsiregistravo: 12 Bir 2006 12:57 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Geg 2007 09:25 am

Gerai gerai ir dar syk gerai HC :twisted: Dr.X-Ray tikiuosi uzvaldys visa miska savo piktu skambesiu. Zinot ponai kurkas geriau yra HC negu dark psy.
Dance 2 Trance
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 148

Užsiregistravo: 18 Bal 2006 09:41 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Geg 2007 09:52 am

chignix rašė:Gerai gerai ir dar syk gerai HC :twisted: Dr.X-Ray tikiuosi uzvaldys visa miska savo piktu skambesiu. Zinot ponai kurkas geriau yra HC negu dark psy.



zinai as tai geriau dark psy pasitashkysiu nei nuo HC....ir siaip shranz i hardcore retkarciais klausau nes kiti mano draugai ji megsta...del ju zinai gal ir galetu kas pakapoti ko tai geresnio,nesupykciau :twisted:
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Geg 2007 10:32 am

Na , kaip ir sakiau anksciau kekviename muzikos zanre galima atrasti kazka idomaus ir mielo. Nu bet jau HC... Kur ideja? :) Kur "giluma"? :)

cia muzika be idejos. muzika kazka turi duoti.. o ka duoda HC ? :D
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 303

Užsiregistravo: 15 Bal 2006 07:27 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Geg 2007 10:44 am

is kaikuriu siu metu darko releazu matosi kad kaikurie atlikejai eina vos ne link HC, bpm vis greiteja (iki 165-170 ir pan.), melodijos (!! ju geram darke tikrai yra) dingsta, zodziu dieve apsaugok... :evil:
http://www.myspace.com/dj.atman
http://www.swamptales.org/
--------------------------------------
I am the darkness that is the light and the stillness that is the dancing
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 332

Užsiregistravo: 21 Lap 2006 07:52 am

Miestas: Kaunas

Standartinė 17 Geg 2007 10:58 am

Lauris_psy, patikslinant - iki 200bpm :lol: :D

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 424

Užsiregistravo: 08 Lap 2006 03:17 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Geg 2007 11:10 am

nezinau, prisimenu 1992 - kasietnike SAGOS duziu laidos irasas - "Born to be Wiiiiild! - kon kon kon kon kon kon kon - TABU!!".. biskieli taip juokinga pasidaro, bet tuomet matyt ir hardkoras kitoks buvo :D (nu mes, Xynus, kazkaip per diskotekas neisdrisdavom HC paleist - nu jau maximum Prodigy, Chemical Bros ar koks Westbam :D)

O saip gera prikola drauge pasakojo :

"Einu ryte sauleteky pro techno stage, ziuriu ir savo akim netikiu - zombiai sokineja, Vilius visas apsidrozhes flangeri sukineja, o virs to stage atsiverus tokia juoda skyle ir siurbia i save viska.." :D

tik saip zmogaus is salies pasakojimas..
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 411

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 07:41 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Geg 2007 11:44 am

Omkar, 1992? nelabai gal dar... kokie 94-95, tai stabiliai:) 97 shule baigiau, o HC 10 klasej tashkydavo :lol: dar pamenu buvo toks happy hardcore, neseniai kaske buvau rades happio kompilicija kokia tai, tai masinoj i darba vazinedamas paklausydavau "wuordz, duont kam yzi, tum tum tum tum".
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Geg 2007 11:48 am

O mes su Sniechkum masinoje (kai nebuvo CD mago) klausydavome KLF kasete :D

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 424

Užsiregistravo: 08 Lap 2006 03:17 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Geg 2007 12:00 pm

Xynus, tai gal ir Mark OH uzdainavo veliau toj kasetej? :lol:


ciuju kad offtopinam..
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Geg 2007 12:16 pm

Omkar, cia kaip visada su tais Offtopic'ais buna.. :D bet taip diskusija vaziuoja.. :D kai tema issauseja, prasideda offtop'as :D
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 411

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 07:41 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Geg 2007 12:33 pm

Omkar rašė:Xynus, tai gal ir Mark OH uzdainavo veliau toj kasetej? :lol:


ciuju kad offtopinam..


offtopinam, offtopinam... bet mark oh neuzdainavo, tikriausiai kitose kaskese liko su marusha, scooteriais ir kitais vokishkos kokybes pavyzdziais :lol: ech jaunyste, RAVE IS COOL :wink:
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 108

Užsiregistravo: 12 Bir 2006 12:57 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Geg 2007 12:59 pm

Omkar rašė:nezinau, prisimenu 1992 - kasietnike SAGOS duziu laidos irasas - "Born to be Wiiiiild! - kon kon kon kon kon kon kon - TABU!!".. biskieli taip juokinga pasidaro, bet tuomet matyt ir hardkoras kitoks buvo :D (nu mes, Xynus, kazkaip per diskotekas neisdrisdavom HC paleist - nu jau maximum Prodigy, Chemical Bros ar koks Westbam :D)

O saip gera prikola drauge pasakojo :

"Einu ryte sauleteky pro techno stage, ziuriu ir savo akim netikiu - zombiai sokineja, Vilius visas apsidrozhes flangeri sukineja, o virs to stage atsiverus tokia juoda skyle ir siurbia i save viska.." :D

tik saip zmogaus is salies pasakojimas..


Visu pirma ka duoda HC asmeniskai man:
Visiska "kompo" restarta, poto formatavima, visiska baterijos istustinima, kad galetum vel ja uzsikraut svariai.

Kalbant apie juokus sukeliancia muzika, tai paklausisu koki kindzadza irgi ima juokas, kad tai tranzu vadinas.

Kalbant apie juoda skyle ir Viliu, tai nezinau nezinau geras ir linksmas zmogus man pasirode kiek teko pabendraut, daugumai didziuju "tranzeriu" iki jo paprastumo ir pozityvo toli toli. Vienas mato juodaja skyle virs techno stage'o, o as nemaciau net stage'o kai dark'as grojo. Tai juk subjektyvu. Sutinku, kad komercinej muzikoj gali nebut nieko ir ji nieko gali neduot (nors ir tai sunkus variantas), bet undergrounde betkokiame yra kazkas daugiau ir cia jau sakykit ka norit.

P.S jusu garbei Dr.X-ray - skull mix
Dance 2 Trance
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 108

Užsiregistravo: 12 Bir 2006 12:57 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Geg 2007 01:06 pm

P.S.S gerai, kad tik visokie technaciai, drumenbeiscikai ir kiti keistos muzikos myletojai DROZHIA, o didieji tranzeriai sventuoliai. :oops:
Dance 2 Trance

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 424

Užsiregistravo: 08 Lap 2006 03:17 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Geg 2007 04:19 pm

kadangi as nedroziu, tai taip ir parasiau. sorry jei ka izedziau, bet man atrodo, kad betko vartojimas yra blogis o jau tokiu dalyku tai voobshe.IMHO, aisku.
..+Faktas, kad tekant saulei hardkoras tikrai neisipaishe.
..+Tai industrine muzika skirta padvalui.
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 303

Užsiregistravo: 03 Spa 2006 12:05 am

Miestas: Ko Phangan

Standartinė 17 Geg 2007 04:55 pm

... ech jaunyste, RAVE IS COOL :wink:


Joa, geri laikai, buvau reiveris :lol:
back to the Dark again
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 108

Užsiregistravo: 12 Bir 2006 12:57 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Geg 2007 05:47 pm

Omkar rašė:kadangi as nedroziu, tai taip ir parasiau. sorry jei ka izedziau, bet man atrodo, kad betko vartojimas yra blogis o jau tokiu dalyku tai voobshe.IMHO, aisku.
..+Faktas, kad tekant saulei hardkoras tikrai neisipaishe.
..+Tai industrine muzika skirta padvalui.


Del 1 fakto sutinku, tikiuos siemet laikas bus geriau parinktas.

Antras faktas, tai toks labai jau idomus, cia panasiai kaip sakyt tranzas narkomanu muzika :shock: Neman vienam ir gamtoje industrine muzika labai gerai sueina. Taip, kad cia kiekvienam savo.

Del to vartojimo, tai izeist kazin ar cia ka izeidei, tiesiog taip iskart teigt tas ta pavares anas ana siek tiek kvaila ir tiek.

P.S daugeliui pamacius psy tusus ir sokancius visiskai nieko nevartojancius zmones irgi kyla noras isrezt kokie narkomanai :D
Dance 2 Trance
AnkstesnisKitas

Grįžti į Renginių Archyvas / Events Archive

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 126 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007