Twirly Groovy @ Muse Club 2010/04/15


Buvę / Old Events

Moderatoriai: mFungus, Xynus

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 63

Užsiregistravo: 29 Rgp 2008 11:36 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 14 Bal 2010 09:43 pm

Twirly Groovy @ Muse Club 2010/04/15

Paveikslėlis

Kvietimas atsigerti alaus :)

Twirly Groovy

Psy, Dub and everything that's fun, stage:

Fuka (LIVE)
TommyG (DJ set)
Dubuo (DJ set)
Twisted Garden (live percussion)

Durys atsidaro: 19:00
Pradþia: 21:00
Áëjimas nemokamas
Vieta: Jakðto g. 9, Vilnius
Klubas "Musë"

Registered user
Registered user

Pranešimai: 2

Užsiregistravo: 10 Kov 2010 10:46 pm

Standartinė 15 Bal 2010 04:50 am

truputi per velai cia prasineset ;]]]

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 63

Užsiregistravo: 29 Rgp 2008 11:36 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 15 Bal 2010 07:14 am

Per velai butu rytoj... :-D
O siaip, cia ne kazkoks ipareigojantis vakarelis. Tiesiog...
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 36

Užsiregistravo: 29 Spa 2009 03:21 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 15 Bal 2010 04:21 pm

Að bûsiu èia :bounce:
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 122

Užsiregistravo: 08 Spa 2009 12:45 am

Miestas: Chronopolis

Standartinė 16 Bal 2010 04:59 pm

spalvotarita rašė:truputi per velai cia prasineset ;]]]

kad tik treciadieni sugalvota daryt :)
I climb high and grind deep

Registered user
Registered user

Pranešimai: 2

Užsiregistravo: 10 Kov 2010 10:46 pm

Standartinė 16 Bal 2010 05:08 pm

laris rašė:
spalvotarita rašė:truputi per velai cia prasineset ;]]]

kad tik treciadieni sugalvota daryt :)


o siaip tai cia tik tarp dienu ir skaiciu susiveliau siek tiek, nesiteisinkit ;D
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 61

Užsiregistravo: 14 Kov 2009 05:53 pm

Standartinė 16 Bal 2010 07:14 pm

Grojo visishkas anticool hardcore tranze techno - ta prasme muzika be jausmu visishkai( bent jau ce mano nuomone)...O tikras live buvo lauke ant suoliuku gitara jembe lips armonika dambrelis roots reggae beat:)Boom va ce tai buvo tikrai JAH boom live performance o nesuderintu perforatoriu cehas...manau kartais rejketu grojikams ish shono paziuret i save uz muzikiniu stakliu, jug ne ekzorcizmu uzsieminiejat o pakraunat zmones draugus kolegas psy energija...Ce mano visishko neishmanelio nuomone,bet manau kad man kasnors pritars, :cat: i
Ðamanizmo esmë - pakeisti mûsø pasaulio sampratà. Vidinio dialogo nutraukimas yra vienintelis bûdas tai pasiekti.
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 420

Užsiregistravo: 17 Lie 2007 10:22 pm

Miestas: diskoteka

Standartinė 16 Bal 2010 07:20 pm

as esu cia sekamas, pasirasom private :) :colors:
Lekiu sau basas ir laimingas, nes man uzeina vasaros.

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 186

Užsiregistravo: 25 Geg 2009 01:15 pm

Standartinė 16 Bal 2010 08:32 pm

:reindeer:

pritariu :). Labai smagu man buvo ;p. Ir tikrai buvo geru tracku ;]. Tiesiog ðovë galvon idëja live isbandyti kai tommy pasiulë groti. Ruosiausi ~2h. Buvo stadija net kai panele labai graziai prashe nebegroti :D. Labai nesmagiai pasijauciau :}. Siaip labai gera buvo pabandyti. Ir ibogos komentaras manyje siek tiek kraujo uzvire. Geras stimulas labai. :blob6:
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 122

Užsiregistravo: 08 Spa 2009 12:45 am

Miestas: Chronopolis

Standartinė 16 Bal 2010 08:44 pm

Grojo visishkas anticool hardcore tranze techno - ta prasme muzika be jausmu visishkai

nu truputi per grieztai tu cia ;) o dubas kaip suejo? ar tranzeriam dubas nelabai? :)
I climb high and grind deep

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 24

Užsiregistravo: 15 Bal 2010 09:51 am

Standartinė 16 Bal 2010 10:52 pm

Buvo tikrai smagu. Nors nelabai patiko, kai Kasparas lakstė išsisklaidęs. Nu jis pastoviai toks, kažkada taip siautėdamas ir verdančiu vandeniu mane apliejo. dub'as labai smagus buvo (nu, kol netrukdė Kasparas). Gaila, kad teko išeiti, kai pradėjo groti Tommy, nesulaukiau pabaigos. Ir dar viena labai graži mergaitė buvo, bet ji kažkodėl dingo, nespėjau net įsiminti jos.

Beje, keletas forsų buvo užsukę, labai juokingai šoko :D. Gerai, kad greitai išėjo :).
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 122

Užsiregistravo: 08 Spa 2009 12:45 am

Miestas: Chronopolis

Standartinė 17 Bal 2010 12:53 pm

Ir dar viena labai graþi mergaitë buvo, bet ji kaþkodël dingo, nespëjau net ásiminti jos.

:))) nieko, surasi :)
I climb high and grind deep
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 397

Užsiregistravo: 03 Rgs 2006 01:23 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Bal 2010 03:22 pm

fuka rašė::reindeer:

pritariu :). Labai smagu man buvo ;p. Ir tikrai buvo geru tracku ;]. Tiesiog šovė galvon idėja live isbandyti kai tommy pasiulė groti. Ruosiausi ~2h. Buvo stadija net kai panele labai graziai prashe nebegroti :D. Labai nesmagiai pasijauciau :}. Siaip labai gera buvo pabandyti. Ir ibogos komentaras manyje siek tiek kraujo uzvire. Geras stimulas labai. :blob6:


Svarbu flajerys geras buvo :D:D:D
Jus irgi girdit tuos balsus?


http://www.myspace.com/rehorakhty

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 186

Užsiregistravo: 25 Geg 2009 01:15 pm

Standartinė 17 Bal 2010 06:30 pm

Eþ.. Truksta þodþiø:)).. Ðiaip yo.. Að blogio isikûnijimas. Ypaè mëgstu aplieti þmones su verdanèiu vandeniu. Uh.. Tiesa pasakius neþinau nei kas tu,nei man rupi:). Faktas,kad esi negatyvas jei sugebi ið triju pusiu apðikti man galva viduri tranzu.yra.lt :). Mldc respectas peace. Yo mëgstu gerti.

Biðkeli prie laivo sugryðiu :). Taip.. Pirmas blynas tikrai prikepë man. Bet tikrai antra kepsiu ðiais metais kur nors kaip nors. Jau visa esme issiaiðkinau kaip su reasonu groti sinhronizuotai ir t.t. :)). Aiðku ir pc reik kito.. Nes tas minimukas tai netraukia nk gero..

Viena maþa iðtraukëlë ið busimo live :}. Èj geresnio da neturejau:). Iboga èia labai prisidejo su savo "tiesiai ðviesiai" kritika :). Tikrai kraujas uþvirë ir sedau per nakti prie pc:}. Va tai va. Einu i gamta. Gero vakaro visiems.

<<-#-Press HeRe-#->>
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 397

Užsiregistravo: 03 Rgs 2006 01:23 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 19 Bal 2010 08:56 pm

fuka rašė::reindeer:

Ruosiausi ~2h. :blob6:


"rimtas" tavo poziuris ziuriu:D:D:D
Jus irgi girdit tuos balsus?


http://www.myspace.com/rehorakhty
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 577

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:05 pm

Standartinė 19 Bal 2010 09:49 pm

Aš net nežinojau ką pasakyt, perskaitęs apie 2h...



Fuka, rimtai - atsipeikėk truputį.
Žmonės rašo kas jiems nepatiko, o ne 'šika' tau kažkur.

Anyway sakyti, kažką ar rašyti forume gerbiamam Kasparui yra beprasmiška, nes tokiu atveju tampi negatyvu.
Į tūsą nevariau, bet ir taip žinojau, kad tamsos live bus š. Ne dėl to, kad būčiau prieš tave nusistatęs, bet dėl to, kad tai buvo akivaizdu, kad tamstai iki live'o dar labai labai toli. t.y dar daug dirbti.
Medžiaga, kuri įasmenino kultūros gumulėlius, prijungė istorines virveles ir išreikštų judėjime ryškių dažų ir vaizdų, šokančių muzikinių viesulų dūžyje.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 67

Užsiregistravo: 14 Vas 2008 01:04 am

Standartinė 20 Bal 2010 01:46 pm

bananoidas rašė:Að net neþinojau kà pasakyt, perskaitæs apie 2h...



Fuka, rimtai - atsipeikëk truputá.
Þmonës raðo kas jiems nepatiko, o ne 'ðika' tau kaþkur.

Anyway sakyti, kaþkà ar raðyti forume gerbiamam Kasparui yra beprasmiðka, nes tokiu atveju tampi negatyvu.
Á tûsà nevariau, bet ir taip þinojau, kad tamsos live bus ð. Ne dël to, kad bûèiau prieð tave nusistatæs, bet dël to, kad tai buvo akivaizdu, kad tamstai iki live'o dar labai labai toli. t.y dar daug dirbti.


Tai kad to live net nebuvo :cyclopsani:
I just need more...

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 186

Užsiregistravo: 25 Geg 2009 01:15 pm

Standartinė 20 Bal 2010 01:48 pm

Na.. Eþys tai konkreèiai uþstûmë,del to ir palaikiau ji negatyvu,galvojau gal þmogus man blogo linki tiek stumdamas.. Kritika visalaika prijimu teigiamai,ir stengiuosi ið jos pasimokyti. . Bet tas postas tai iðvis nuþudë :offtheair: Na jei nebutu to verdanèio vandens tam poste tai dar dar. Beja iðsiaiskinau,kad drambliuose,uþkabinau að ta eþy ir tas su arbata apsipylë.. "Apliejo verdanèiu vandeniu"... << o_O

Iki live man tikrai netoli.. Kuriu gera tranza. Skillas yra. Tai svarbiausia. Truksta tik geleþies.

Na o dël tu 2h.. Að per jas editinau projektus su reasonu,kad live galeèiau groti,ir dëliojau i vietas. I pradþia dëjau senesnius o i gala naujus, tokius kaip "other side" "absorb" "fight for survive".. Padariau didele klaida,kad iðkarto negrojau normaliu tracku,o bandþiau improvizuoti su projektais be pavadinimo norëdamas ilgiau pagroti. Peace&Light:)
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 61

Užsiregistravo: 14 Kov 2009 05:53 pm

Standartinė 20 Bal 2010 01:52 pm

:flower:
Ðamanizmo esmë - pakeisti mûsø pasaulio sampratà. Vidinio dialogo nutraukimas yra vienintelis bûdas tai pasiekti.
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 67

Užsiregistravo: 14 Vas 2008 01:04 am

Standartinė 20 Bal 2010 02:37 pm

Fuka :cheese: KaÞkada raðei, jog tai paskutinis áraðas forume, tai gal laikykis duoto þodþio ir nebekelk bangø? :D
I just need more...
Kitas

Grįžti į Renginių Archyvas / Events Archive

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007