TRANCE DANCE 2010-04-09 Klubas "ROLLER" Vilnius


Buvę / Old Events

Moderatoriai: mFungus, Xynus

Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 303

Užsiregistravo: 15 Bal 2006 07:27 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 10 Bal 2010 05:18 pm

visko tranzo scenoj pas mum yra, paprasciausiai kai bendrauji su tinkamais zmonem tai tau nenutinka!.. o sioj istorijoj manau dar kaltas alkoholis :blackeye: [fuka & f. element: ar ne? nes su blaiva galva taip nenutinka paprastai.. patikslinkit jei klystu]


na kad jau posta parasiau tai galima biski ir apie tusa. Asmeniskai man vienas geresniu indoru. nezinau, gal cia ir nusiteikes buvau taip, ir muzika labai gera, ir tikrai nemaciau niekur jokiu pykciu, mustyniu ir pan., ir neprisiliuobiau, ir atgrojau, ir prisitusinau iki paryciu. dekuj TommyG, dekuj Rolleriui, tikrai gera erdve psy tuseliui, tik va su antru steidzu - mazokas (kaip 1.5 mano kambario :D), velgi - asmeniskai man tai netrukde, nes beveik ten nebuvau, nes bet to vietos kur prigult / prisest / pritupt buvo daug..
http://www.myspace.com/dj.atman
http://www.swamptales.org/
--------------------------------------
I am the darkness that is the light and the stillness that is the dancing

Registered user
Registered user

Pranešimai: 3

Užsiregistravo: 31 Sau 2010 02:19 pm

Standartinė 10 Bal 2010 05:23 pm

alkoholis nera pasiteisinimas ar atsiprashymas,kai paleidi kaip marozas rankas i laisve....
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 303

Užsiregistravo: 15 Bal 2006 07:27 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 10 Bal 2010 05:38 pm

djLiaLka rašė:alkoholis nera pasiteisinimas ar atsiprashymas,kai paleidi kaip marozas rankas i laisve....

tai as ne apie pasiteisinima - as apie priezasti

gerai butu ir antra puse isklausyt
http://www.myspace.com/dj.atman
http://www.swamptales.org/
--------------------------------------
I am the darkness that is the light and the stillness that is the dancing
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 55

Užsiregistravo: 12 Kov 2010 07:45 pm

Standartinė 10 Bal 2010 06:32 pm

orgams: daugiau prie pulto rekomenduoèiau neprileist maþø vaikø (juoba girtø), nes peðasi kaip smëlio dëþëj, nepasidalina pulto... Baisu þiûrët, deja teko pabuvot to ávykio liudininku ir vienintelis dalykas, kurá galiu pasakyt tai: GËDA. Ir tu fuka, nevaidink èia áþeisto povo, nes ir pats ne tik rankas bet ir kojas á trasà paleidai.. trûksta þodþiø vienu þodþiu...
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 122

Užsiregistravo: 08 Spa 2009 12:45 am

Miestas: Chronopolis

Standartinė 10 Bal 2010 07:03 pm

Del dubo steidzo tai man jis labai patiko turiu pasakyt ;]
Jokiu mustyniu nemaciau ir nevertetu cia gilintis isvis...
I climb high and grind deep
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 33

Užsiregistravo: 30 Kov 2009 01:49 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 10 Bal 2010 07:34 pm

Fuka, kokias tu cia istorijas kuri? Tu atejai ir pradejai trukdyt man grot reikalaudamas, kad uzleisciau tave. Kelis kartus paaiskinau, kad grafikas pasislinko, nes jis buvo pasislinkes mazdaug valanda i prieki, bet tu vistiek naglai lindai, broveisi ir negraziai snekejai. Na gerai, numojau ranka uzleidau tave, nuejau parukyt, grizau pasiimt savo daiktu. Tu vel leptelejai kazka, as pasakiau, kad uz tokius prikolus gali ir gaut i snuki. Tu naglai man ji atkisai besityciodamas toliau, nesusilaikes ir trenkiau. Poto atejau atsiprasyt padaviau tau ranka o tu man pamosikavai kumsciais pries veida, tai ir trenkiau antra kart. Gavai uz tai, kad esi naglas ir nemoki valdyt savo liezuvio. Atsiprasau, kad trenkiau, bet gal tau tai ir i nauda...
Atsiprasau visu, kuriems teko tai matyti. Jauciuos tikrai nemaloniai del sio incidento...
Love, Peace & Music
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 411

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 07:41 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 10 Bal 2010 08:14 pm

Metu drama "Aistra buti prie pulto", tesinys kur nors kitur, bet ne cia... LOL
Ankstesnis

Grįžti į Renginių Archyvas / Events Archive

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007