Sinchronijos, Vasario 5d.,Vilnius


Buvę / Old Events

Moderatoriai: mFungus, Xynus

Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 306

Užsiregistravo: 05 Kov 2008 12:26 pm

Miestas: Kernave- vln

Standartinė 28 Sau 2010 08:43 pm

sunflower rašė:
Sinchronijos rašė:
sunflower rašė:kam kokybe, o kam kiekybe.... na bet bent tie kas neiperka kokybes ipirks kiekybe ir alkoholis pataisys padeti:) :bounce: : :drunken: :bounce: :drunken:


jooo... viskas daroma iš idėjos, ne veltui rašoma UNDERGRAUDINIS, taigi viskas bus DIY, bet jei nekuriem labiausiai rūpi tik freealkoentrance ir blizgantys tamsoje šviečiantys paveikslėliai, tai sorry, gal laikas think out of box?


blizgantys dalykai atejo su tranzo kultura "ale" aisku jos jau su ziburiu ne kur, ka rasi, svarbu, kad pakampiuose vemalu ir mizalu nebutu... kaip zeme turi keturis elementus taip kazkada girdejau, kad tranzo tusai turi susidarti is garso spalvu kvapu ir sokiu,,, bet kaip ir viskas visada issikreipia, nes kazkam atrodo kitaip ir tiek.... as nenoriu nieko sakyti - cia ar blogai, ar gerai ,ka darai cia pagal kiekviejo nora "patirti" ar "patusint" patusint man asmeniskai geriau i koki rock n' roll arba disko arba siaip funky bouncy muzikele... jokiu blogu emociju . sekmes .....




kaskart pasirodzhius kamnors naujo,, atsiranda, ,ivairus postringavimai, komentarai, ,kaip chia taip?? ir visi senoliai susimasto,, jog kaip viskas pasikeite,,)) visiem reik nuo kazhko pradet,, kitas dalykas kad deka musu shaunuoliu kurie laiko psy kultura.., prijauchiantys zhmones supranta apie tranza ir yra mate kas yra geras psy partis,,)) nepavyks viena kart, ,nepavyks antra kart.. galbut trechiaji kazhka naujo ir atras=) Zmones atsirinks! vienas dalykas tusint su draugais kur pamishkej, ,kitas..sukurt optimalu varianta visiem..=) kad tarkim ir praejusi savaitgali,, pachiam man toks shokas gan buvo tusint grojant 180bpm darkeliui puse 7=) bet patiko,, ir kaip supratau mascvoj kiekviena savaitgali bent vienas parchiukas panashiam style ish keliu=) noriu dar=DD manau ish klaidu mokomasi, ,tai kai ras ap.... kampus,, prirashys no alko,, ar tiesiog pasirupins vc..=))
KeliAm
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 7

Užsiregistravo: 27 Sau 2010 01:09 am

Standartinė 30 Sau 2010 11:16 pm

heh ;] Be blessed all of u
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 206

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 12:41 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 31 Sau 2010 11:58 am

Ko užsipuolėt žmogų savo demogogijom?! ПЛУР! :pottytrain4: Po renginio aptarinėkit, kas kam patiko, kas kam nepatiko.
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 115

Užsiregistravo: 13 Bal 2008 06:47 pm

Standartinė 31 Sau 2010 12:06 pm

evilpeter rašė:
sunflower rašė:
Sinchronijos rašė:
sunflower rašė:kam kokybe, o kam kiekybe.... na bet bent tie kas neiperka kokybes ipirks kiekybe ir alkoholis pataisys padeti:) :bounce: : :drunken: :bounce: :drunken:


jooo... viskas daroma ið idëjos, ne veltui raðoma UNDERGRAUDINIS, taigi viskas bus DIY, bet jei nekuriem labiausiai rûpi tik freealkoentrance ir blizgantys tamsoje ðvieèiantys paveikslëliai, tai sorry, gal laikas think out of box?


blizgantys dalykai atejo su tranzo kultura "ale" aisku jos jau su ziburiu ne kur, ka rasi, svarbu, kad pakampiuose vemalu ir mizalu nebutu... kaip zeme turi keturis elementus taip kazkada girdejau, kad tranzo tusai turi susidarti is garso spalvu kvapu ir sokiu,,, bet kaip ir viskas visada issikreipia, nes kazkam atrodo kitaip ir tiek.... as nenoriu nieko sakyti - cia ar blogai, ar gerai ,ka darai cia pagal kiekviejo nora "patirti" ar "patusint" patusint man asmeniskai geriau i koki rock n' roll arba disko arba siaip funky bouncy muzikele... jokiu blogu emociju . sekmes .....




kaskart pasirodzhius kamnors naujo,, atsiranda, ,ivairus postringavimai, komentarai, ,kaip chia taip?? ir visi senoliai susimasto,, jog kaip viskas pasikeite,,)) visiem reik nuo kazhko pradet,, kitas dalykas kad deka musu shaunuoliu kurie laiko psy kultura.., prijauchiantys zhmones supranta apie tranza ir yra mate kas yra geras psy partis,,)) nepavyks viena kart, ,nepavyks antra kart.. galbut trechiaji kazhka naujo ir atras=) Zmones atsirinks! vienas dalykas tusint su draugais kur pamishkej, ,kitas..sukurt optimalu varianta visiem..=) kad tarkim ir praejusi savaitgali,, pachiam man toks shokas gan buvo tusint grojant 180bpm darkeliui puse 7=) bet patiko,, ir kaip supratau mascvoj kiekviena savaitgali bent vienas parchiukas panashiam style ish keliu=) noriu dar=DD manau ish klaidu mokomasi, ,tai kai ras ap.... kampus,, prirashys no alko,, ar tiesiog pasirupins vc..=))


pirmas ispudis daug ka sudaro....tai reiketu nors shiektiek menine puse isreiksti:)))
tai va ,kad tranzas tai tik alternativa alternativai :)))) kas ka nori tas ta renkas... kam fluffy, kam hardcore, kam blizguciai, kam fuflon, kam techtrance, o kam rock'n roll, o 180 grojo pries 5ryto nes poto grojo jau kitas dj, rytini viniojo.... nu o mes norim, kad i musu tusus pradetu marozai rinktis ir spydo prisishiokste kabinetus ir nesamones isdarinetu, nes maskvoj 3 is 5 tokie vyksta. man rodos parciu gausybe, bet tie parciai neturi jokio zavesio, bukas bumcik bumcik......tai tik mano nuomone man labaiu patinka samoningi parciai negu.... prisigeres as tranzo negaliu klausyti, todel ir rasau nesamones....:))))
hands up to sky!!!
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 206

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 12:41 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 31 Sau 2010 01:39 pm

o kam taip pabrėžti, kas ką VAIRUOJA: speedą,rūgštį,grybą ar meziną? Koks skirtumas? Йei tau nepatinka alkoholis, lai, nereik taip pabrėžti to. Ir šiaip, bet ko vartojimas be saiko prie gero nepriveda. Tad aš manau, nėra skirtumo kas kо prisikemša, nuo žmogaus priklauso.

P.S. ir baigiam offtopinti.
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 115

Užsiregistravo: 13 Bal 2008 06:47 pm

Standartinė 31 Sau 2010 07:29 pm

mFungus rašė:o kam taip pabrëþti, kas kà VAIRUOJA: speedà,rûgðtá,grybà ar mezinà? Koks skirtumas? Йei tau nepatinka alkoholis, lai, nereik taip pabrëþti to. Ir ðiaip, bet ko vartojimas be saiko prie gero nepriveda. Tad að manau, nëra skirtumo kas kо prisikemða, nuo þmogaus priklauso.

P.S. ir baigiam offtopinti.


mano postringavimai tai retorine diskusija, kiekvienas turi savo nuomone ir savo patirti is tranzo vakarusku :cat:
hands up to sky!!!
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 298

Užsiregistravo: 05 Bir 2006 07:03 am

Miestas: inrotation

Standartinė 01 Vas 2010 12:01 am

mFungus rašė:o kam taip pabrėžti, kas ką VAIRUOJA


kruti chiuvai vairuoja krutas tackas, levi - levas.. levi gal neturi ka pabrezti, del to pabrezia tik kruti. kodel? stai retorinis klausimas.

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 11

Užsiregistravo: 01 Vas 2010 10:45 am

Standartinė 01 Vas 2010 11:07 am

o að tai noriu paklausti, kà jums reiðkia proto ribose? :D nes vienam tai gali bûti dvi bonkës alaus, o kitam - degtinës bonkë :) nesakau, kad proto neturiu, vemt nesiruoðiu, o to ir nedarau, tik ádomu kaip kas supranta tà protà :)
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 206

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 12:41 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 01 Vas 2010 12:43 pm

strik-pastrik rašė:o aš tai noriu paklausti, ką jums reiškia proto ribose? :D nes vienam tai gali būti dvi bonkės alaus, o kitam - degtinės bonkė :) nesakau, kad proto neturiu, vemt nesiruošiu, o to ir nedarau, tik įdomu kaip kas supranta tą protą :)


Pats atsakei į klausimą. Esmė ne kiek išgeri, o koks būni išgėręs (ir ne tik).
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 420

Užsiregistravo: 17 Lie 2007 10:22 pm

Miestas: diskoteka

Standartinė 01 Vas 2010 02:39 pm

siulyciau moderatoriui kai ka panaikinti, netersiant temos, beprasmiais alkoholiniais gincais :)
Lekiu sau basas ir laimingas, nes man uzeina vasaros.
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 239

Užsiregistravo: 26 Bir 2007 07:12 pm

Miestas: mexico

Standartinė 01 Vas 2010 02:47 pm

strik-pastrik rašė:o að tai noriu paklausti, kà jums reiðkia proto ribose?

du ratai, puse kvadrato, alkoholio iki vieno litro stipriuju, nert i ekete be pirties.
fakitol
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 577

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:05 pm

Standartinė 01 Vas 2010 03:02 pm

ziog rašė:
strik-pastrik rašė:o aš tai noriu paklausti, ką jums reiškia proto ribose?

du ratai, puse kvadrato, alkoholio iki vieno litro stipriuju, nert i ekete be pirties.


:)))))))))))))))))
Medžiaga, kuri įasmenino kultūros gumulėlius, prijungė istorines virveles ir išreikštų judėjime ryškių dažų ir vaizdų, šokančių muzikinių viesulų dūžyje.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 411

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 07:41 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 01 Vas 2010 03:06 pm

koornolio rašė:siulyciau moderatoriui kai ka panaikinti, netersiant temos, beprasmiais alkoholiniais gincais :)


vat netrinsiu, tegu zmones skaito, kokias blevyzgas sugebat varinet is tuscio i kiaura :D apie alkoholi vezimeliais pirmas pradejai, a propos :D chill, tovarishchiai
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 420

Užsiregistravo: 17 Lie 2007 10:22 pm

Miestas: diskoteka

Standartinė 01 Vas 2010 03:28 pm

nu ir gerai, isgeriam tada!
Lekiu sau basas ir laimingas, nes man uzeina vasaros.

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 15

Užsiregistravo: 03 Gru 2009 05:05 am

Miestas: vilnius

Standartinė 01 Vas 2010 06:11 pm

cia vakarelis centro poliklinikos patalpuose bus ?
ritmo vergas
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 115

Užsiregistravo: 13 Bal 2008 06:47 pm

Standartinė 02 Vas 2010 01:53 am

savas kaimas nesipykstam bus tu runkeliu:)
hands up to sky!!!

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 11

Užsiregistravo: 01 Vas 2010 10:45 am

Standartinė 02 Vas 2010 10:04 am

mFungus rašė:
strik-pastrik rašė:o að tai noriu paklausti, kà jums reiðkia proto ribose? :D nes vienam tai gali bûti dvi bonkës alaus, o kitam - degtinës bonkë :) nesakau, kad proto neturiu, vemt nesiruoðiu, o to ir nedarau, tik ádomu kaip kas supranta tà protà :)


Pats atsakei á klausimà. Esmë ne kiek iðgeri, o koks bûni iðgëræs (ir ne tik).


teip, teisingai, svarbu, kokia bûnu iðgërus. Na, supratau. O kartais ið tuðèio á kiaurà irgi smagu papilstyt :)
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 91

Užsiregistravo: 03 Rgs 2009 10:08 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 02 Vas 2010 05:49 pm

Visada dominantis klausimas - Bus rubine ????

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 186

Užsiregistravo: 25 Geg 2009 01:15 pm

Standartinė 02 Vas 2010 07:43 pm

Kazkaip jauciu kad teks cia apsilankyti.. Jau susidariau vaizda kaip as taskysiu zaliu devyneriu sheikus su baltu alum ir citrina. Tie visi komentariniai gincai kazkaip paveike mano samone. Noriu bicint :tongue3:
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 115

Užsiregistravo: 13 Bal 2008 06:47 pm

Standartinė 03 Vas 2010 12:07 am

fuka rašė:Kazkaip jauciu kad teks cia apsilankyti.. Jau susidariau vaizda kaip as taskysiu zaliu devyneriu sheikus su baltu alum ir citrina. Tie visi komentariniai gincai kazkaip paveike mano samone. Noriu bicint :tongue3:




o tu dar ir samone turi?:) :cat:
hands up to sky!!!
AnkstesnisKitas

Grįžti į Renginių Archyvas / Events Archive

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007