Yaga Gathering :: Liepos 23-27


Buvę / Old Events

Moderatoriai: mFungus, Xynus

Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 30 Lie 2009 04:33 pm

parasykit kas issamesni rewiev apie "is sekmadienio i pirmadieni" as asmeniskai nebuvau :) ko jus cia skalaujat dabar? :) parasykit normalu rewiev ir nereiks po posta metytis uzuominom :)
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 115

Užsiregistravo: 13 Bal 2008 06:47 pm

Standartinė 30 Lie 2009 09:15 pm

jo shi yaga ir man praejo keistai. nebuvo shilumos kasko tai truko.palyginus su praeita...

ir nuo maori masazo uztripinus susiliejus su muzika ir gamta oplia ir hip hopo raimas ot tau ir trip out is gilaus pasamoningo tripo.....bet ka cia uzkaltinsi....likimas likimas likimas...

shiaip pavadinimas buvo art and music festival undergraund psychedelic open air


na siuliciau visiems besidominantiems tripuizmu isbandyti maori masaza triple psychedelic!


bon chance

gaila praleidau sniecku jau antra karta nieko dar ateis progele
hands up to sky!!!

off

registered user
registered user

Pranešimai: 4

Užsiregistravo: 26 Bir 2008 09:29 pm

Standartinė 31 Lie 2009 02:35 am

Simonos nuotraukos ir linkejimai :)

http://public.fotki.com/kaupole/yaga-gathering-2009/

om
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 420

Užsiregistravo: 17 Lie 2007 10:22 pm

Miestas: diskoteka

Standartinė 31 Lie 2009 09:09 am

Lekiu sau basas ir laimingas, nes man uzeina vasaros.
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 320

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:26 am

Miestas: Vilnius LT

Standartinė 31 Lie 2009 09:38 am

Asmeniskai isvaziavau sekmadieni.... Todel apie Mc pasirodymus nieko paskyti negaliu :blackeye:

Bet galiu pasakyti visiem tiem kam truko silumos, kad jei lakstai po miskus su kruva parkiu ir darbu, o nakty kai groja geriausi atlikejai miegi tai dvasios nelabai ir pajusi....

O diena taip pat netruko nuostabiu akimirku: Jogos uzsiemimai cill oute, kazkaip grazu buvo ziureti i pazistamus veidus ir sypsotis kai jie ant samaneliu sportuoja :flower:
Indiskos mergaites besisukiojancios stage ir bugnu pamokos healing zonoj.... Ir cia tik maza dalis kuria spejau pastebeti.

del to, kad reikejo pritupti stage tai visisaki nenoriu sutikti, aisku jei nori sleptis nuo kazko kaip vampyras ar zombis bijantis siek tiek sviesos tada galbut taip, bet chebra kuri tusinosi nakti tusinosi ir svintant saulei ir jau diena, pastebejau, kad stage yra akiu kontaktas kas labai sveikintina :cheers: Nzn ar reikia cia taip parintis del tu Lempu, nes lazeriai buvo tikrai ispudingi kaip Lietuvos didzio tusui ir kazkaip sureiksminti tas disco stile lemputes priekyje.... Juk visada galima pasirinkti vieta stage kur buti.

Tai mano asmenine nuomone pakartosiu, kad sekmadienio nakti nebuvau todel kalbu apie ivykius ir patirti vykusius nuo 4d iki 7d

Kas liecia burbulus ir ausu kamstukus, zmones tik neissizeiskit, bet kiekvienas is tokio renginio pasiema tai ka gali, vieni prasiparina del kazkokiu smulkmenu, kiti buna euforivoje ir viska idealizuoja, dar kitiem tai tik eilinis tusas - rutina, man paprasciausiai tai buvo graziausias metu renginys aciu organizatoriams ir visiems kartu dalyvavusiems.

Peace :wink:

P.S. Kiekvieno nuomone nesvarbu kokia ji bebutu, yra svarbi......
Make your mind clear and soul pure, then the path and the vibe portals will be open..........
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 115

Užsiregistravo: 13 Bal 2008 06:47 pm

Standartinė 31 Lie 2009 09:43 am

ir visgi tai manau geriausia ka gali rasti. na tarp geriausiu.

aciu petrui ir tatai.ir visiems savanoriams noriai kasius, stacius. dirbus atshiauriomis salygomis......
hands up to sky!!!
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 31 Lie 2009 09:46 am

del ausus kistuku tai ir Alfas is norwegijos buvo juos isidejas i ausis :D ... jei taip ir toliau tai budamas 40~ nieko nebegirdesi is vis :) reikia saugoti klausa!! :)
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 320

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:26 am

Miestas: Vilnius LT

Standartinė 31 Lie 2009 10:01 am

sunflower rašė:ir visgi tai manau geriausia ka gali rasti. na tarp geriausiu.

aciu petrui ir tatai.ir visiems savanoriams noriai kasius, stacius. dirbus atshiauriomis salygomis......


Visada labai gerbiau zmones kurie daro svente kitiem :salute:

tik va niekaip nesuprantu kodel po renginio savo darba paniekina? cia adresuota Petrui

nes bent jau mano Roveriukas labai dekoja zmoniems kurie primete saku ant kelio kuris buvo tinkamas nebent viksriniam transportui :cheese:
Make your mind clear and soul pure, then the path and the vibe portals will be open..........
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 115

Užsiregistravo: 13 Bal 2008 06:47 pm

Standartinė 31 Lie 2009 10:05 am

G.E.C.K. rašė:Asmeniskai isvaziavau sekmadieni.... Todel apie Mc pasirodymus nieko paskyti negaliu :blackeye:

Bet galiu pasakyti visiem tiem kam truko silumos, kad jei lakstai po miskus su kruva parkiu ir darbu, o nakty kai groja geriausi atlikejai miegi tai dvasios nelabai ir pajusi....

O diena taip pat netruko nuostabiu akimirku: Jogos uzsiemimai cill oute, kazkaip grazu buvo ziureti i pazistamus veidus ir sypsotis kai jie ant samaneliu sportuoja :flower:
Indiskos mergaites besisukiojancios stage ir bugnu pamokos healing zonoj.... Ir cia tik maza dalis kuria spejau pastebeti.

del to, kad reikejo pritupti stage tai visisaki nenoriu sutikti, aisku jei nori sleptis nuo kazko kaip vampyras ar zombis bijantis siek tiek sviesos tada galbut taip, bet chebra kuri tusinosi nakti tusinosi ir svintant saulei ir jau diena, pastebejau, kad stage yra akiu kontaktas kas labai sveikintina :cheers: Nzn ar reikia cia taip parintis del tu Lempu, nes lazeriai buvo tikrai ispudingi kaip Lietuvos didzio tusui ir kazkaip sureiksminti tas disco stile lemputes priekyje.... Juk visada galima pasirinkti vieta stage kur buti.

Tai mano asmenine nuomone pakartosiu, kad sekmadienio nakti nebuvau todel kalbu apie ivykius ir patirti vykusius nuo 4d iki 7d

Kas liecia burbulus ir ausu kamstukus, zmones tik neissizeiskit, bet kiekvienas is tokio renginio pasiema tai ka gali, vieni prasiparina del kazkokiu smulkmenu, kiti buna euforivoje ir viska idealizuoja, dar kitiem tai tik eilinis tusas - rutina, man paprasciausiai tai buvo graziausias metu renginys aciu organizatoriams ir visiems kartu dalyvavusiems.

Peace :wink:

P.S. Kiekvieno nuomone nesvarbu kokia ji bebutu, yra svarbi......



praita karta as taip pat turejau parkiu ir lakstimu, bet ta shiluma jautesi tvyrant ore.
ir as tik palyginau 2007 tuju.
kita karta reikes atskira hip hop campa daryti.cia kaip kaskam krisna nepatiko teleki..taip as apturejau nefaina nuotiki ir visdelto hh muzika pavirsutiniska ir i zodi psychedelic niekaip neisipaiso...

ps vaikysteje labai megau ir dabar dar paklausau tik ten kur nereikia jos tai nereikia.....

ai cia tas pats pertapati aisku bla bla bla

kas su kokia samone yra tas ta ir gauna is tokiu renginiu.
vieni pila vodke ant grybu ir pucia burbulus poto
treti bando atskirti samone nuo kuno
astunti bling bling in da hause
deviniolikti rave full on
tris simtai ketvirtieji isvis nesuprate lieka ir kasosi galva ir smakra

vire vire kose kose makalose

as tau labai pritariu ir dekoju.
hands up to sky!!!

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 42

Užsiregistravo: 03 Kov 2008 06:31 pm

Standartinė 31 Lie 2009 11:04 am

parkes parkes parkes... matai ka nori matyti, girdi ka nori girdeti.

nezinau kas buvo is 7madienio i 1madieni, bet pries tai buvusiom dienom ir grojusiam tranzui as neturiu kazkokiu priekaistu. Negaliu komentuoti chillo, nes jame buvau minimaliai...

...del tos mergaites su kauke, tai as ja irgi maciau, kai sokau ryte...nezinau, kazkaip per daug jus prie smulkmenu kabinates. Man Jos vaizdas taip pat nekele fainu emociju, bet juk kiekvienas kitaip isgyvena muzika ir vis kitaip save prodo. Ar butina cia visiems vienodiems nykstukams buti? Galima tuomet kita karta dress coda paskelbti! Tai gal daugiau tolerancijos,? o ne is karto vertinimo, kad mazdaug pats tranzas levas buvo, "deshras kapojo", del to ir tokie zmones susirinko.. "su kaukem" ..

....nezinau, gal cia mano pozityvumas padeda man gaudyti kiekviena gera akimirka, bet man jau atsibosta skaityti skundus ir kazkokius zaparus. gal "skundu" skyreli atidarykite ir ten pilkite savo susikaupusias emocijas? Vietoj to, kad zmonems padekotumete uz tai, kad pusmeti renge si event'a.

Aciu ir taika.
Goa is not a place, Goa is a state of minds...
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 303

Užsiregistravo: 15 Bal 2006 07:27 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 31 Lie 2009 11:47 am

del 7dienio nakties tai cia va 2 zmogeliai kazkuo tai nepatenkinti, o man kaip ir manau daugeliui kitu likusiu ji buvo gera. asmeniskai po grojimo sulaukiau geru atsiliepimu, taip kad i kelis neigiamus atsiliepimus nekreipiu demesiu :happy7:
http://www.myspace.com/dj.atman
http://www.swamptales.org/
--------------------------------------
I am the darkness that is the light and the stillness that is the dancing

off

registered user
registered user

Pranešimai: 4

Užsiregistravo: 26 Bir 2008 09:29 pm

Standartinė 31 Lie 2009 12:04 pm

koornolio rašė:http://public.fotki.com/kaupole/yaga-gathering-2009/img8327.html

ka ten suniukas daro?:) :toothy3:


minuoja aikstele jogams ir kitiems nusvitusiems satvoms. kad idomiau butu
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 397

Užsiregistravo: 03 Rgs 2006 01:23 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 31 Lie 2009 12:21 pm

Gerai blin, nebegaliu ir as susilaikyt.
Tylejau nes pats grojau, bet kadangi cia tokia kose verda, ir as pazersiu kritikos ir pastabu.
Na pirma naktis, nzn, laivai jau girdeti buvo, shakti su kolega laivas tos psy breaks nelabai tusovnas, bet pora gabalu man itin patiko harmoniniu atzvilgiu, veliau dar kaazkas grojo, odar velaiu as miegojau, girdejau kad gido gerai pagrojo.
Antra naktis, taskiaus po miskus, buvau uzsukes i chila, grojo faina ambienta, vaibas buvo super.
Stagej pradzioj neblogai pagrojo o toliau... kiek beuzsukdavau... kokis 3 kartus soumiai grojo visiskas nesamones, dalis stagej lauke "brolio isejusio ratu ieskot", kitada dalis matyt jau sulauke brolio buvo:D
Gal tiesiog taip pataikiau, o gal nesuprantu as tokios muzikos, kuria as mielai vadinciau "alkatranzu" nei "suomisoundi":)
Ygdros nakty pramiegojau, nes paryciais grot reikejo, todel komentuoti negaliu, nors turejo buti visai smagu. Saves ir domo komentuoti negaliu, bet dziugu kad buvo zmoniu kam patiko, aciu jiems!
Paskutine naktis buvo man pati geriausia, lauris, nr, ir po to grojo puikiai, jei lyginti su kitom naktim, tik cini grojo "cini mini sausainelius" ir 1h nakties stagej stovejo gal 3 zmones, kai lauris atejo, po 5 minuciu chilo sokiu aikstele buvo pilna.
hibhopo negirdejau, aciu dievui:)
Dekai buvo osam, tik gaila kad muzika gerokai nusileido dekam.
Pauliau pozityvas yra gerai, bet jei nebusi kritiskas sau, ir vengsi kritikos is kitur, netobulesi nei velnio.
Man kartais atrodo kad tu ir per ostapenko koncerta galetum vaiba gera gaudyt:D
Aciu antonui uz galimybe groti tokiam renginyje, aciu gedui uz pats zino ka, lauriui uz tai kad seniai taipn giliai nesitusinau, dekoratoriams uz grazius dekorus, miskui uz voveruskas ir uogas, tik muzikos man smagesnes gerokai pritruko, bet as asmeniskai turejau gera laika:)
Jus irgi girdit tuos balsus?


http://www.myspace.com/rehorakhty

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 42

Užsiregistravo: 03 Kov 2008 06:31 pm

Standartinė 31 Lie 2009 12:34 pm

''cini mini sausaineliai" .... :DD +1
Goa is not a place, Goa is a state of minds...
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 31 Lie 2009 12:42 pm

realiai jei geria paziuresi, tai lietuviai yra patys sauniausi DJ :D kad ir kaip ten bebutu .. aisku nekviesi kas karta vis tu paciu kad butu ta spats per ta paty. Zinau kiek zmones ideda darbo renkant seta, kiek pirktu CD kolekciju turi ir visa kita ir kiek tai jiems daug reiskia. o vat kaip yra su suomiais man idomu? :D kas jie per personos ? :D cia kazkuria tundra girdejau, kad metesi savo kompaktais girtas suomis bet niekas nieko negaude :D ?
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 320

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:26 am

Miestas: Vilnius LT

Standartinė 31 Lie 2009 02:52 pm

Sniechkuz rašė:.
Man kartais atrodo kad tu ir per ostapenko koncerta galetum vaiba gera gaudyt:D


priemu tai kaip komplimenta o ne kaip panieka ;)
Make your mind clear and soul pure, then the path and the vibe portals will be open..........
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 397

Užsiregistravo: 03 Rgs 2006 01:23 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 31 Lie 2009 03:43 pm

G.E.C.K. rašė:
Sniechkuz rašė:.
Man kartais atrodo kad tu ir per ostapenko koncerta galetum vaiba gera gaudyt:D


priemu tai kaip komplimenta o ne kaip panieka ;)

priimk kaip bajeri ir tiek:)
Jus irgi girdit tuos balsus?


http://www.myspace.com/rehorakhty
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 420

Užsiregistravo: 17 Lie 2007 10:22 pm

Miestas: diskoteka

Standartinė 31 Lie 2009 03:45 pm

o man fulonciko truko :alien:
Lekiu sau basas ir laimingas, nes man uzeina vasaros.

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 57

Užsiregistravo: 12 Bal 2006 01:14 am

Miestas: vln

Standartinė 31 Lie 2009 06:47 pm

aciu labai, manau is organizacines puses tikrai buvo viskas, na o silumos trukumas, na manau kad kiekvienas is musu turi cia padirbeti:) taip kad gal neatsalam, nes manau cia tik nuo musu paciu priklauso. as tai tikrai nesusalau:)) muzikos irgi laaaabai geros buvo, viskas nuostabiai grazu ir miela buvo. taip kad aciu visiems visiems:*
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 9

Užsiregistravo: 28 Vas 2009 05:43 pm

Standartinė 31 Lie 2009 10:53 pm

niekas ir nesigyncija kad tusas anyway buvo geras deka daugybes geru zmoniu:} bet prezasties euphorishkai uzdaryneti akys nematau

peace
AnkstesnisKitas

Grįžti į Renginių Archyvas / Events Archive

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007