YAGA - Trancesoteric gathering


Buvę / Old Events

Moderatoriai: mFungus, Xynus

Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 320

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:26 am

Miestas: Vilnius LT

Standartinė 25 Lie 2007 03:04 pm

Zmones dar palieciant delfi tema tai katik paskaiciau ju komentarus nevisus bet ispudi susidariau, ten raso tik neismanialiai ir tokio siauro rato zmones kad net kraupu.

Todel visiem norejau pasakyt:

AS JUS VISUS MYLIU!!!!!!!! :lol: ka ir daryciau be jusu :wink: :D :wink:

galiu tik isivaizduot koks likimas lauktu jei nebutu PSY judejimo Aciu jums kad esate ir kad darote tokius dalykus!
Make your mind clear and soul pure, then the path and the vibe portals will be open..........

om

Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 70

Užsiregistravo: 27 Geg 2007 09:18 am

Standartinė 25 Lie 2007 03:14 pm

ir delfi temos uzdarmui(tikiuosi) dar pridursiu ir as :D ir as jus visus myliu. G.E.C.K. tu nemirtingas pozityvas.tokiu dideliu akiu dar niekada gyvenime nemciau kaip tavo fire show beziurint :wink: smagu :D
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 148

Užsiregistravo: 18 Bal 2006 09:41 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 25 Lie 2007 03:18 pm

jei ka tai uzsienio spauda apie savus tusus rasho dar daugiau ir skleidzia viska masiskai....nuo to nepabegsi :!: arteja ir pas mumi tokia politika :arrow:
Infinity

om

Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 70

Užsiregistravo: 27 Geg 2007 09:18 am

Standartinė 25 Lie 2007 03:35 pm

gal uzsieny gezai zino savo vieta ir nelenda kur jiems nereikia :lol: del to gal ir nebijo rasyti...ir siaip gal ten psy judejimas didziajai visuomenes daliai neatrodo kaip norkomanu sanburiai...
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 148

Užsiregistravo: 18 Bal 2006 09:41 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 25 Lie 2007 04:06 pm

as tai prie tos nuomones liksiu kas iesko tas ir randa, jei jam nebutu ydomu nevaziuotu kaip tu sakai i "narkomanu" party... gincytis galima iki Tokijo ir nuo jo iki Meksiko.... :D
Infinity
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 320

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:26 am

Miestas: Vilnius LT

Standartinė 25 Lie 2007 04:07 pm

om rašė:ir delfi temos uzdarmui(tikiuosi) dar pridursiu ir as :D ir as jus visus myliu. G.E.C.K. tu nemirtingas pozityvas.tokiu dideliu akiu dar niekada gyvenime nemciau kaip tavo fire show beziurint :wink: smagu :D


Jei atvirai buvo taip gera salia jusu pasedet :lol: man jusu porele gyvas pavizdys :D visa sirdimi laukiu savo mergaites (psyeyes) griztancios is uzsienio.... O siaip tai Joanai ir Justei didelis restepas uz ugniniu poy sukima :wink: tie virukai fakirai tokius piruetus isdarinejo tai ir akis ant kaktos issoko :shock: :lol: :lol: :shock:
Make your mind clear and soul pure, then the path and the vibe portals will be open..........

om

Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 70

Užsiregistravo: 27 Geg 2007 09:18 am

Standartinė 25 Lie 2007 04:08 pm

nenoriu gincytis,bet vistiek manau kad geriau nereikia i Yaga zurnalistikos kisti :D peace
OM MANI PADME HUM
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 25 Lie 2007 04:15 pm

manau , kad apskritai i tokius renginius spaudos kisti nereikia... Tai gali pasukinti pati tolimesniu renginiu organizavima.

om

Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 70

Užsiregistravo: 27 Geg 2007 09:18 am

Standartinė 25 Lie 2007 04:15 pm

to G.E.C.K. aciu aciu :D :wink: malonu kad kazkam esam pavyzdys :oops: o man tarp kitko Joana su Juste toje stage'o puseje labiausiai ir patiko.tie kiti kur su skarelem visi buvo tai labai jau kazkokie keisti.gerai suka bet kad toks vaizdas kad suks suks ir apsikakos :lol: o Joana ir Juste tai ne tai kad suka pojus,bet soka su jais.Nuostabiai,nuostabiai :D respect :!: o kitoj pusej tai Semka ir kiti kuriu vardu nezinau sauniai pasirode :D is sirdies pojus reikia sukti o ne is knygutes ismokus navarotu kurie vercia subinike suraukti sukant kad neapsikakotum.sorry gal cia negraziai truputi bet taip atrode man :lol:
OM MANI PADME HUM
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 320

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:26 am

Miestas: Vilnius LT

Standartinė 25 Lie 2007 04:38 pm

Jona ir Juste suka savo malonumui isijausdamos i muzika o tie kiti matyt profesonalai, matesi ir susikaupimas veide, aisku tai daugiau parodomoji dalis bet nieko panasaus nebuvau mates todel ir patiko :roll: tu fakiru nei karto nemaciau sokanciu stage o tai daug ka pasako, matyt zmones atvaziavo parodit savo programa ir viskas, kaip dirbdami darba o musu mergaites tai dare idedamos visa sirdi, :D akk kaip juste sipsojosi sukdama :lol: negali likt abejingas tokiems dalikams :lol:
Make your mind clear and soul pure, then the path and the vibe portals will be open..........

om

Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 70

Užsiregistravo: 27 Geg 2007 09:18 am

Standartinė 25 Lie 2007 04:43 pm

tai patiko ir man nes darbo daug ideta tik vat kaip ir tu sakai nezinia ar sirdies daug :) graziai jie suka,tik labai jau juokingai veido israiskos ju atrodo :D
OM MANI PADME HUM
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 24

Užsiregistravo: 31 Rgp 2006 05:47 pm

Miestas: Alytus

Standartinė 25 Lie 2007 05:09 pm

tris kartus valio Joanai ir Justei, stovejau prie wc ir ishvydau ju shoki su pojais, labai labai grazu buvo, tiek uzsiziurejau, kad buvau bepradedanti uzmirshti jog i toleta noriu :D shaunuoles mergaites :) gaila kad man ju pojai shiek tiek per sunkus, gaunasi kad jie mane suka, o ne ash juos :D kol kas man pilnos akys paziuret i jas ir ju nuostabu shoki su pojais, man uztenka ir mano paprastu :) jau verciau shoksiu su paprastais, nei bijosiu su deganciais :roll: anyway, buvo grazu paziuret ir i fakyrus, graziai atrode jie ten ratu sustoje aplink stage :)

love&light
εïз P.L.U.R.ॐ
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 122

Užsiregistravo: 06 Spa 2006 11:05 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 25 Lie 2007 05:14 pm

nesmagu, kad tox event kaip Yaga lenda i viesuma..


G.E.C.K. ;***

:wink:
basomis per prisirpusia zole rasa, kai kylancios saules spinduliai uzpildo kuna atgaiva, bundanciu pauksciu giesmes glosto mano ausis ir dziugesiu plazdanti mano sirdis...

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 6

Užsiregistravo: 25 Lie 2007 05:40 pm

Miestas: Uk

Standartinė 25 Lie 2007 05:48 pm

Sveiki visi.Gaila,kad tokias nesamones raso apie toki grazu ir draugiska rengini!!Tiesiog kitais metais tokiu zmoniu nereikia ileisti,butu jiem pamoka ir isvis nereikia viesai skelbti apie ji levuose portaluose.Nes jie nesupranta ir nesupras niekada tokio dalyko!!!Delfi yra nauju komentaru. :lol: :lol: :D
Troy-lsd
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 320

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:26 am

Miestas: Vilnius LT

Standartinė 25 Lie 2007 05:59 pm

Troy tu saunuolis restepa tau :wink: bet manau kad delfi tu kovoji su vejo malunais :D zmoniu nepakeisi jie gali pasikeist tik savo noru....
Make your mind clear and soul pure, then the path and the vibe portals will be open..........

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 6

Užsiregistravo: 25 Lie 2007 05:40 pm

Miestas: Uk

Standartinė 25 Lie 2007 06:18 pm

Aciu uz palaikyma :wink: na tiesa sakai,kad su vejo malunais nepakariausi paprasciausiai bloga lb ant sielos darosi kai tokiom nesamonem dvasini eteri tersia tada lb daug neigiamu emociju sukelia ir norisi apginti savo isitikinimus!! :D :D :D :D :D
Troy-lsd
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 31

Užsiregistravo: 30 Geg 2007 10:24 pm

Miestas: Cosmos

Standartinė 25 Lie 2007 06:58 pm

Aaaa...aaa Noriu gryzti.
Feel the Vibe.

..This is New Year..
myspace.com/ILvoent

Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 262

Užsiregistravo: 01 Vas 2007 05:58 pm

Standartinė 25 Lie 2007 07:08 pm

aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu, aciu :!: :!:
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 397

Užsiregistravo: 03 Rgs 2006 01:23 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 25 Lie 2007 07:46 pm

Aha, mano emocijos neprastesnes, tik reikaliuka pagadiono dygstantis dantis kluri priverte daug laiko sedet palapinej apsikabinus galva:D, na siandien ji ispoperavo:D
O del zurnaliugu tai- man siule parasyt straipsy viena zurnaliuga, tai daviau pizdulej (sorry uz pasakyma).
Aciu visiem uz ypatinga vibe.
Aciu escogido uz ketvirtadienio rytini mano skrydi:D
Jus irgi girdit tuos balsus?


http://www.myspace.com/rehorakhty

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 6

Užsiregistravo: 25 Lie 2007 05:40 pm

Miestas: Uk

Standartinė 25 Lie 2007 07:57 pm

sniezkau isijung skype!!!uzuojauta del dancio! :o :wink: :D :D
Troy-lsd
AnkstesnisKitas

Grįžti į Renginių Archyvas / Events Archive

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007