Vaizdai ir audiovizualiniai ispudziai is "Kupoles"


Buvę / Old Events

Moderatoriai: mFungus, Xynus

om

Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 70

Užsiregistravo: 27 Geg 2007 09:18 am

Standartinė 27 Bir 2008 07:32 pm

man matai sniechkau taip jau pavykusiai gavosi kad pirma naktis buvo pagrindine nes antra nakti su dukryte buvau tai jau nelabai kaip sakant ir patusinsi :) o antros dienos popiete tai mano vaikas selo stage :D ir botai i salis skraide ir ir jinai pati ten skraide :D kita karta pakviesiu tave prisijungti prie musu kai soksim ;) vaikai,kaip vienas mano draugas sake, geriausiai jaucia tai jau kai jinai nori i stage reiskia reik eit :) nenusimink ;)
OM MANI PADME HUM

off

registered user
registered user

Pranešimai: 4

Užsiregistravo: 26 Bir 2008 09:29 pm

Standartinė 27 Bir 2008 08:09 pm

pameciai zenito objektyva - siandien supratau. su radusiam, pranesusiam - atsilyginsiu
Lai Dievas su Jumis
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 420

Užsiregistravo: 17 Lie 2007 10:22 pm

Miestas: diskoteka

Standartinė 27 Bir 2008 10:30 pm

o mes kita karta vaiku darzeli kursim, turim cia viena toki vaiku pedagoga :) pirma naktis bent jau man super buvo, matyt del to kad pirma tuso diena, antra tai kazkaip pasisokau iki ocelot'o, o veliau tik klausiausi :) idomu butu isgirsti ka musu uzsienio gigantai mano apie prauzusius sokius :)
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 298

Užsiregistravo: 05 Bir 2006 07:03 am

Miestas: inrotation

Standartinė 27 Bir 2008 11:26 pm

aciu labai swamptales uz nuostabu rengini, puikiai praleista laika ir supazindinima su tokiu ispudingu veikeju kaip ocelotas. jo muzika man ir anksciau labai patiko, bet kazko joje kartais trukdavo... po jo seto supratau, ko ten truko, . trukmes ten truko. neimanoma i gabala sukishti tai, ka jis perteike 4 val begyje. i sakini pasakos nesudesi ;) o jis turejo ka papasakot. tikras burtininkas. teisingas zmogus teisingam renginy!
(tarp kita ko, man liezuvis nesivercia pavadinti jo rytine seto dali darku :roll: )

aciu labai swamptales dar daug kartu!!!

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 424

Užsiregistravo: 08 Lap 2006 03:17 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 28 Bir 2008 12:29 am

[quote="shoom"]aciu labai swamptales uz nuostabu rengini, puikiai praleista laika ir supazindinima su tokiu ispudingu veikeju kaip ocelotas. jo muzika man ir anksciau labai patiko, bet kazko joje kartais trukdavo... po jo seto supratau, ko ten truko, . trukmes ten truko. neimanoma i gabala sukishti tai, ka jis perteike 4 val begyje. i sakini pasakos nesudesi ;) o jis turejo ka papasakot. tikras burtininkas. teisingas zmogus teisingam renginy!
(tarp kita ko, man liezuvis nesivercia pavadinti jo rytine seto dali darku :roll: )

na man asmeniskai tai jo paskutinis darbas lb skiriasi nuo pries tai buvusiu albumu. vienintelis is patikusiu, shaip..

heh, naktine muzika pavadint liezuvis neapsivercia, bet morning'u, as we know it, - taip pat..sakau, - twilight'as :lol:
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 397

Užsiregistravo: 03 Rgs 2006 01:23 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 28 Bir 2008 01:24 am

Omkar rašė:
shoom rašė:aciu labai swamptales uz nuostabu rengini, puikiai praleista laika ir supazindinima su tokiu ispudingu veikeju kaip ocelotas. jo muzika man ir anksciau labai patiko, bet kazko joje kartais trukdavo... po jo seto supratau, ko ten truko, . trukmes ten truko. neimanoma i gabala sukishti tai, ka jis perteike 4 val begyje. i sakini pasakos nesudesi ;) o jis turejo ka papasakot. tikras burtininkas. teisingas zmogus teisingam renginy!
(tarp kita ko, man liezuvis nesivercia pavadinti jo rytine seto dali darku :roll: )

na man asmeniskai tai jo paskutinis darbas lb skiriasi nuo pries tai buvusiu albumu. vienintelis is patikusiu, shaip..

heh, naktine muzika pavadint liezuvis neapsivercia, bet morning'u, as we know it, - taip pat..sakau, - twilight'as :lol:


Na vienintelis "rytiskumas" is jo buvo, kad jau "idienojus", atsirasdavau sythikai tokia progresyvus/goiniai, arba zolod stiliaus, ir po 10 sekundziu vel duples ir raizalai pikti, po desimt minuciu vel "sviesi" akimirka ir vel trioks keberioks.
Muzikos "sviesumas" priklauso nuo harmoniju, ir parikntu garsu(sythu, vst, ect...) o ten ir harmonijos (jei galima taip pavadint), tiek raizalai pikti:).
Na kiek zmoniu tiek nuomoniu, gal "uzkietejusiam darkeriui" tokia jo muzka ir atrodo pakankamai sviesi, o gal tiesiog nuo nuotaikos ir busenos priklauso:)
Jus irgi girdit tuos balsus?


http://www.myspace.com/rehorakhty

om

Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 70

Užsiregistravo: 27 Geg 2007 09:18 am

Standartinė 28 Bir 2008 08:00 am

o nuotrauku dar bus? :roll:
OM MANI PADME HUM

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 424

Užsiregistravo: 08 Lap 2006 03:17 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 28 Bir 2008 12:14 pm

Sniechkuz rašė:
Omkar rašė:
shoom rašė:aciu labai swamptales uz nuostabu rengini, puikiai praleista laika ir supazindinima su tokiu ispudingu veikeju kaip ocelotas. jo muzika man ir anksciau labai patiko, bet kazko joje kartais trukdavo... po jo seto supratau, ko ten truko, . trukmes ten truko. neimanoma i gabala sukishti tai, ka jis perteike 4 val begyje. i sakini pasakos nesudesi ;) o jis turejo ka papasakot. tikras burtininkas. teisingas zmogus teisingam renginy!
(tarp kita ko, man liezuvis nesivercia pavadinti jo rytine seto dali darku :roll: )

na man asmeniskai tai jo paskutinis darbas lb skiriasi nuo pries tai buvusiu albumu. vienintelis is patikusiu, shaip..

heh, naktine muzika pavadint liezuvis neapsivercia, bet morning'u, as we know it, - taip pat..sakau, - twilight'as :lol:


Na vienintelis "rytiskumas" is jo buvo, kad jau "idienojus", atsirasdavau sythikai tokia progresyvus/goiniai, arba zolod stiliaus, ir po 10 sekundziu vel duples ir raizalai pikti, po desimt minuciu vel "sviesi" akimirka ir vel trioks keberioks.
Muzikos "sviesumas" priklauso nuo harmoniju, ir parikntu garsu(sythu, vst, ect...) o ten ir harmonijos (jei galima taip pavadint), tiek raizalai pikti:).
Na kiek zmoniu tiek nuomoniu, gal "uzkietejusiam darkeriui" tokia jo muzka ir atrodo pakankamai sviesi, o gal tiesiog nuo nuotaikos ir busenos priklauso:)


...
viskas labai santykina ir reliatyvu. vieni "tai" vadina tamsa, kiti - blogiu, treti - psichodelika, ketvirti - kakofonija :), penkti - tiesiausiu keliu i shizofrenija ;) ... ar kas nors is ju neteisus? nemanau, nes priklausomai nuo esamo unikalaus santykio su konkreciu meno gabalu, kiekvienam tas gabalas padarys unikalia itaka/poveiki. kitaip ir buti negali, nes nors visi esame pries Dieva lygus ir jo vaikai, taciau kiekvienas is musu taip pat ir unikalus. Aisku, egzistuoja kazkokios tendencijos, panasumai, bendros gaires, kuriu deka tuomet atskiri individai apsijungia i viena ar kita soc, dvasine ar dar kokia kita koncepcija atstovaujancias grupes ir skleidzia savo "tiesa" ...kuri nera nei labiau nei maziau "tiesa" uz juos oponuojanciu
grupiu skleidziamas, kadangi kol yra interesantu, visos "tiesos" yra aktualios.. tuomet kai kazkurios tiesos interesantu nebelieka, viskas naturaliai persiformuoja, persiskirsto ir ta buvusia interesu grupe sudariusi mase pasiskirsto po esamas patraukliausias... ir taip istorija be galo, kadangi toks yra amzinosios evoliucijos principas.

taip, asmeniskai sakyciau, jog egzistuoja tam tikri fundamentai muzikos teorijoje ir praktikoje. taip, asmeniskai manau, jog grynoji sviesa, meile ir geris muzikoje labiau juntami harmoninguose, "tiesiuose" kuriniuose.. taciau jausmo gylis irgi nuo daug ko priklauso, jei supranti ka turiu galvoje..ir klausimas ar kiekvienam pasiekiamas tokio masto kompozicijos lygmuo..visu pirma - suvokimo ;)

topikas aptartas viena tukstanti ir viena karta. nebegrizkime prie jo, geriau prie savo asmeninio suvokimo realizavimo audio formate. kad jis kuo greiciau taptu prieinamas visiems. tuomet galbut atsiras ir pasirinkti norinciu...

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 424

Užsiregistravo: 08 Lap 2006 03:17 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 28 Bir 2008 12:21 pm

P.S. galbut tai nebuvo itin standartiskai rytinis gigas, bet man tai buvo visai prikolas kai kartais is miglos isnerdavo tokios visiskai sviesios melodijos ir tikrai pakeldavo jos galingai vien del tos kontrastuojancios miglos. tai irgi buvo savotiska sviesos projekcija.. ir gana tokia gyvenimiska proporcija :) juk daugelio gyvenimuose tikrai taip ir buna - kasnelis sviesos ir GABALAS nefpaniatko :lol:

peace in love
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 420

Užsiregistravo: 17 Lie 2007 10:22 pm

Miestas: diskoteka

Standartinė 28 Bir 2008 12:53 pm

teko tris kart skaityti omkar posta kad suprasciau kas kur kada :)

om

Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 70

Užsiregistravo: 27 Geg 2007 09:18 am

Standartinė 28 Bir 2008 01:03 pm

:D
OM MANI PADME HUM

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 14

Užsiregistravo: 08 Rgp 2007 01:31 am

Standartinė 28 Bir 2008 04:42 pm

jooo ta afterio naktele kraupoka buvo :evil:

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 309

Užsiregistravo: 14 Bir 2007 07:19 pm

Miestas: vilnius

Standartinė 28 Bir 2008 04:51 pm

sniechkus tai butu isprotejas :D
love , peace & freedom!
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 577

Užsiregistravo: 12 Bir 2007 10:05 pm

Standartinė 28 Bir 2008 06:26 pm

aš irgi manau...
Medžiaga, kuri įasmenino kultūros gumulėlius, prijungė istorines virveles ir išreikštų judėjime ryškių dažų ir vaizdų, šokančių muzikinių viesulų dūžyje.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 420

Užsiregistravo: 17 Lie 2007 10:22 pm

Miestas: diskoteka

Standartinė 29 Bir 2008 06:02 pm

kas taip lione isgrazino? :)
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 206

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 12:41 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 30 Bir 2008 09:42 am

Ten ne Lionia, ten Tarzanas.

om

Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 70

Užsiregistravo: 27 Geg 2007 09:18 am

Standartinė 30 Bir 2008 10:20 am

as ir sakau kad man i tarzana panasi persona :D
OM MANI PADME HUM
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 20

Užsiregistravo: 13 Sau 2008 04:04 pm

Standartinė 30 Bir 2008 11:48 am

Vartotojo avataras

registered user
registered user

Pranešimai: 4

Užsiregistravo: 30 Bir 2008 12:22 pm

Standartinė 30 Bir 2008 12:24 pm

AnkstesnisKitas

Grįžti į Renginių Archyvas / Events Archive

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007